Domov / Hlavná strana / Nezaradené / Židovský rasizmus za finančným kolapsom, hovorí významný ekonóm z Wall Street.

Židovský rasizmus za finančným kolapsom, hovorí významný ekonóm z Wall Street.

Komentár od Dr. Davida DukeaPrečítajte si tento článok a sledujte toto video! Jedná sa o vyhlásenie popredného finančného analytika Joachima Martillo, dôveryhodného ekonóma, ktorý pracoval s izraelskými a americkými obrannými korporáciami. V tejto tlačovej besede odhaľuje realitu židovských etnických sietí vo finančnej štruktúre a politické konexie, ktoré umožňujú krádeže biliónov (v originále „trillions“) dolárov zo svetovej ekonomiky. Ukazuje tiež, ako vytvárajú sieť, umožňujúcu kradnúť bilióny a takisto sieť, ktorá ich chráni pred trestom za ich obrovské zločiny. Toto je ďalší príklad židovskej kmeňovej nadvlády nad osudmi amerických a západných národov, a taktiež s ohromujúcim dopadom na celú globálnu ekonomiku. Dúfam, že moji čitatelia na davidduke.com konečne začínajú chápať, že vo všetkých rozhodujúcich odvetviach národného hospodárstva, kultúry, svetovej politiky a vojenstva, sociálnej politiky a programov, nie je dôležitejšia otázka ako židovský kmeňový rasizmus.

„Deväťdesiat percent ľudí, ktorí boli odsúdení za podvody, ohľadom zrútenia „Svings and Loans meltdown“ (S&L), boli židia,“ povedal finančný analytik Joachim Martillo.

V priebehu televízneho rozhovoru tiež odhalil, že židovskí rasisti na Wall Street sa ochraňujú navzájom pred trestom za ich finančné machinácie.

„Musíme začať pozerať na etnickú manipuláciu, korupciu a konšpiračné sprisahania na Wall Street,“ dodal.

Martillo je absolvent univerzity Yale a Harvard, ktorý vyvinul technológiu internetu na MIT a pracoval s americkými a izraelskými obrannými spoločnosťami.

„Je tam vzájomné intímne spojenie medzi zrútením finančného systému, a to ako v Spojených štátoch tak po celom svete, a americkej medzinárodnej politiky a jej manipuláciou triedou super-bohatých židovských sionistov. A musíme o tom začať hovoriť seriózne, pretože inak sa nikdy nedopracujeme k výsledku“, povedal.

Obsah videa je v podstate popísaný hore.

zdroj: Jewish Supremacists Behind Financial Collapse, Says Leading Wall Street Economist
zaslal: pilgrimdou

dodatok redakcie: Máme prosbu. Nevie niekto vysvetliť pojem “Svings and Loans meltdown”?

O oliolijanko

5 komentárov

 1. Svings and Loans meltdown

  http://en.wikipedia.org/wiki/2008_Economic_Meltdown

  pozri 3. Effects on the global economy
  3.1 Global effects

  • Ďakujem za linky. Skôr som mal na mysli tak akosi po slovensky. Súčasne dúfam, že moja neznalosť angličtiny ma nedegraduje na druhotriedneho občana Slovenska.

 2. Nestojí v Talmude:“ Žid môže bez trestu okradnúť gojima???“ Alebo dokonca:“ Žid može si nezaslúži trest za zabitie gojima??? A prečo potom nie je ortodoxne židovstvo zakázané ako rasistická ideológia????
  A kde je desať božích prikázaní???? Prečo sa finančníkov zákony morálky netýkajú????

 3. meltdown – okrem iného aj kolaps, zrútenie sa (napr. systému)

Leave a Reply