Domov / Hlavná strana / Komentáre / Zastavme šialenú kominternu

Zastavme šialenú kominternu

Autor: Ján Litecký Šveda

1. Tento článok som začal písať niekedy koncom roku 2013. Raz za čas rád píšem v bodoch, no v tomto prípade to bolo z donútenia, pretože som bol do takej miery rozčúlený, že asi by som nebol dokázal súvisle formulovať ani viac viet za sebou.

2. Stalo sa nešťastie pri talianskom ostrove Lampedusa, utopilo sa tam asi 300 úbožiakov. Takéto nešťastia sa stávajú, žiaľ, po celom svete – raz sa potopí loď, niekde sa zrúti dom, prídu veľké búrky, zemetrasenie … Obetí je rôzne, od desiatok až po desaťtisíce. No práve pri týchto 300 ľuďoch si ľavičiari povedali, že je čas využiť to pre svoju rasistickú agendu, pretože podľa nich je Európa ešte stále príliš biela. A spustili nebývalú propagandistickú kampaň.

3. Mimochodom – za posledných 25 rokov sa utopilo už asi 20 000 takýchto utečencov v Stredozemnom mori. Čo je skoro tisícka ročne, no naši ľavičiari boli ticho. No teraz asi nejaká centrála neokominterny zatrúbila na útok a pri sledovaní médií má človek pocit, že taká katastrofa ešte nebola v celej histórii ľudstva. Že to bude len jedna malá časť veľkého frontálneho útoku, tomu nasvedčujú aj aktivity nášho súdruha Lajčáka, hoci na trochu inom ľavičiarskom záhumienku, ktoré by Kominterna chcela postupne pospájať a spraviť z nich lány, obopínajúce celú zemeguľu. Ale aby som nezabudol ani na počty: táto kampaň, keďže bola široko spopularizovaná, už priniesla aj prvé výsledky, pretože za rok 2014 už bolo tých obetí viac ako 4 000.

4. Nevyjasnenosť pojmov je typická zbraň z arzenálu neomarxistov, preto dopredu upozorňujem, že medzi ľavicovou solidárnou a ľavičiarskou trockistickou revolučnou politikou je asi taký rozdiel, ako medzi zajacom a helikoptérou.

5. Keď som počul reč súdruha Martina Schulza v europarlamente, jeho patetické výlevy a zneužívanie tých najprirodzenejších ľudských citov, jeho sentimentálne vzlyky, keď človek mal pocit, že už iba z nábytku nekanú slzy, hneď som si spomenul na jednu nenápadnú tetku spred Tesca, ktorá nedávno odo mňa mámila nejaké peniaze na lístok na vlak, lebo práve ide od manžela, ktorý leží na onkológii a ktorému za posledné centy nakúpila ovocie a doma ju čaká dcéra, ktorej práve vlak odrezal nohu a ktorá sa stará o dieťa, ktoré sa narodilo slepé… Je to úplne rovnaká technológia, ktorá hyenisticky zneužíva úprimnú ľudskú spolupatričnosti na svoje účely, a ktorú môžeme v obidvoch prípadoch veľmi presne nazvať – cielený podvod.

6. S praktickými radami, ako treba v tom momente porozvážať ďalšie tisíce a tisíce imigrantov po celej Európe sa k nemu pridala aj Cecília Malmströmová, komisárka pre vnútorné záležitosti. Neviem, čo po švédsky znamená malmström, no nebude to asi ďaleko od maelstromu, čo je vír sťahujúci všetko pod vodu, v našom prípade Európu. Nomen omen.

7. O čo ide súdruhovi Schulzovi a jeho kumpánom, môžeme tiež veľmi presne nazvať: cielený rozvrat kresťanskej Európy. Navoziť sem tisíce a státisíce moslimov a Afričanov, a tí sa už svojou „demografickou politikou“ postarajú o to, že Európa, ako ju poznáme, jednoducho zmizne z mapy. V tejto súvislosti si nezaškodí pripomenúť, že napríklad slávna Hagia Sofia v Istanbule bola pôvodne kresťanským chrámom… Že ľavičiari majú lož a podvod priam vo svojich politických génoch, ukazuje aj to, že tzv. multikulturalizmus, ktorý ochudobňuje nielen peňaženky európskych robotníkov, ale zásadným spôsobom aj európsku kultúru, nazývajú „obohatením“.

8. Apropo „obohatenie“: jediní, ktorí zarábajú na týchto nešťastníkoch, sú tzv. prevádzači, ktorí berú od jedného pasažiera, podľa miesta a okolností, od 1 000 do 5 000 Eur. Čo je v tých končinách bežne väčšia suma ako je ročný príjem týchto chudákov. Takže nech mi nikto nehovorí, že ak niekto môže vycálovať taký peniaz na cestu loďou, že zomiera práve od hladu…

9. Ak chceme predísť nielen takým nešťastiam, ale aj zničeniu Európy, riešenie je len jedno. Okrem dokázateľne politicky prenasledovaných, ktorých by sme asi zrátali na prstoch jednej ruky, všetkých ostatných treba okamžite vrátiť. Ono by sa to rýchle roznieslo a úžitok by bol viacnásobný. Jediní, ktorí by nadávali, by boli prevádzači, ktorí by prišli o miliónový zárobok, pretože každý by si rozmyslel, či taký veľký peniaz dá za jednu cestu do Európy a späť. No keďže Európa mlčí, spôsoby prevádzačov už naberajú absolútne neľudskú podobu. Najnovšie už posádka opustí loď niekde v strede mora a nechá ju napospas – že sa pár sto ľudí môže utopiť, to je im jedno, lebo peniaze už majú vo vrecku a lode sú už odpísané.

10. Ten najväčší úžitok by mali z toho samotné africké krajiny. Treba si uvedomiť, že vždy to tak bolo a bude, že utekajú tí najaktívnejší a doma zostávajú tí ľahostajnejší a menej schopní, čím sa naďalej prehlbuje úpadok týchto krajín. Len toho roku už v Taliansku pristálo asi 30 000 takýchto utečencov. Tak kedy sa takto postavia na vlastné nohy?

11. Už by bolo načase skoncovať aj s ďalšou ľavičiarskou lžou – o nekonečnej vine bieleho človeka, ktorý svojim kolonializmom zapríčinil všetko zlo rozvojového sveta. Nuž Európania sa iba správali tak, ako sa počas celej histórie ľudstva správali všetky národy, aj s ich nekonečnými vojnami o územie a bohatstvo, od Peržanov a Grékov až po napr. Osmanskú ríšu. Rovnako sa teraz správajú aj jednotlivé africké národy a štáty medzi sebou, keď občas prepukajú až vyhladzovacie vojny. Ale keď niekto vykynoží iba susednú dedinu, ako sa to teraz bežne deje v Afrike, to ešte neznamená, že je lepší a morálnejší ako priemerný Európan, len si nedokázal vyrobiť lepšie zbrane a transportéry. Máme si vyčítať iba to, že sme boli úspešnejší? A ľavičiarska hlúpa propaganda nie je ani taká neškodná, ako by sa mohlo zdať. Keď v Londýne na ulici zarežú nožom za bieleho dňa bieleho chlapca, páchatelia sa ešte cítia byť v práve, veď oni sú iba pomstitelia za všetky tie ústrky „čierneho ľudu“. A budú si nárokovať stále viac a viac. Toto sú iba začiatky.

12. Ďalšou mantrou našich ľavičiarskych humanistov sú tzv. ľudské práva. Z toho automaticky odvodzujú, že každý má potom právo na všetko. Na bývanie, najlepšie rodinný dom, na auto… S tým by som súhlasil aj ja, dokonca môžem doplniť, že každý má právo aj na súkromný bazén aj s helikoptéru na streche. Iba že tu nejako zabúdajú dodať, že iba ak si na to poctivo zarobí. Takže európsky kvalifikovaný a disciplinovaný robotník je tu na to, aby makal celé dni, aby ľavičiarski bossovia mali z čoho rozdávať ukrivdeným, diskriminovaným, zanedbávaným, rasovo prenasledovaným, etc… – donekonečna. Že tým sa problémy a zaostávanie celých skupín obyvateľstva iba zhoršujú, to v živote nepochopia, pretože svoje mozgy majú tak preplnené ideami humanizmu, že už ani len štipka rozumu sa im tam nevmestí. Hlúposť je však v konečnom dôsledku vždy nehumánna. A ešte niečo. Disciplinovaný a kvalifikovaný robotník, rovnako ako riadiaci pracovník, je výsledkom viac ako tisícročného civilizačného vývoja, podmieneného kresťanstvom. Ten nevzniká zo dňa na deň, ani ako výsledok záväzkového hnutia.

13. Oháňanie sa ľudskými právami je jednoducho iba hlúpe, ale čo povedať na to, keď najväčší hlásatelia ateizmu a nepriatelia cirkvi sa začnú oháňať hlavným prikázaním kresťanskej lásky? Veď to už je perverzia pur. Hlupák prirodzene nechápe, že v prikázaní o láske k blížnemu stojí, že ho máš milovať ako seba samého, čiže to seba je prvoradé a až z toho sa odvíja aj láska a jej miera k druhému. Nepoznám nijaké cirkevné prikázanie, ktoré by prikazovalo samovraždu, alebo nejaké formy sadomasochizmu.

14. Vrátim sa ešte k „inakosti“: ak bude táto ľavičiarska politika ešte pokračovať nejaký dlhší čas, už ani tí „kvalifikovaní a disciplinovaní“ nebudú mať za chvíľu na to, aby mali na dovolenku a nejakú tú „inakosť“ si pozreli na svojom mieste, či už pyramídy alebo slony a ochutnali pritom exotické jedlá. A to, aby tu zostala európska „inakosť“, s našimi zvykmi, pamiatkami aj jedlami, nielen aby mali čo obdivovať turisti z iných svetadielov, ale aby sme tu pokojne mohli žiť tak ako nás naučili naši predkovia, to si musíme tvrdo brániť proti neokominterne, ktorá to plánuje úplne zničiť.

15. Tento článoček som začal písať preto, aby som aspoň minimom prispel k brzdeniu súčasného rozvratu Európy, ktorý sa deje pred našimi očami. Je to pokus o apel na našich europoslancov, nech aj tam kladú trochu odpor tejto rozbehnutej mašinérii, aby boli v tom súkolesí aspoň vo funkcii slávnych zrniečok piesku Leonida Andrejeva. Aby nemali žiadnu submisívnu potrebu ukázať, akí sú oni pokrokoví. A zároveň aby nejako eliminovali aj náš neomarxistický taliban, ktorý tak vzorne plní pokyny Veľkého brata, napríklad takú súdružku Flašíkovú-Beňovú a najnovšie aj súdružku-súdruha Pietrucha či Pietruchovú, neviem akú rodovú identitu momentálne uprednostňuje.

16. Ten najhlavnejší dôvod však je, že mám strach o životy svojich detí a vnukov, aby ich na ulici ich rodného mesta nezabili len zato, že sú bieli, alebo že si dajú bravčovú cigánsku pečienku. Toto sa už totiž bežne(!!!) deje v niektorých západoeurópskych mestách.

17. Kým som dopísal tento článok, chvíľu sa zdalo, že sa trochu vyjasnilo, pretože stretnutie ministrov vnútra, ktoré bolo okamžite zvolané do Luxemburska, zdanlivo odolalo zeleno-ľavičiarskemu bleskovému útoku a dohodlo iba lepšie stráženie hraníc, Eurosur. No po roku zisťujeme, že sa vlastne nič nezmenilo, bolo to len také propagandistické utišovanie naivných Európanov. Fanatika tak ľahko nespacifikuješ a takúto dobre rozbehnutú kampaň sa im veru nechce len tak ľahko odpískať.

18. Ľavičiarom už jedno ich šialenstvo s názvom komunizmus stroskotalo, tak sa s úpornou snahou snažia o ďalšie, pod krycím názvom „multikulturalizmus“. Ako keby výroba celosvetových katastrof bola ich historickým údelom.

19. Dobre si prečítajme vyhlásenie rakúskych „Identitárov“ k snahám urobiť z Európy prisťahovaleckú zem:

„Čo je to prisťahovalecká zem? USA je taká zem, aj Kanada, rovnako Austrália. Nič vás nenapadá? To sú všetko krajiny, kde pôvodné, usadlé obyvateľstvo bolo vykynožené. Z ich identity a kultúry nezostala ani iskrička. Čaká nás to isté? (…) Preto hovoríme – radšej vymeňme politikov, predtým, než oni vymenia nás!“

20. Jeden z najväčších problémov s ľavičiarmi je ten, že s nimi sa nedá diskutovať. Ak to aj niekto skúsi, a ľavičiar nemá čím odpovedať na logické argumenty, ako správny chytrák má vždy v talóne ťahy, ktoré vás odzbroja svojou primitivitou a – účinnosťou. Jednoducho vás označí, podľa toho, ako intenzívne ste mu stúpili na otlak, za pravičiara, pravicového extrémistu, neonacistu a nakoniec za fašistu. No a s takými ľuďmi, uznáte, sa niet čo baviť, tých treba zatvárať. Že je to úplne z cesty, najmä to posledné označenie, nijako neprekáža, pretože od slávneho pochodu inštitúciami, ktorý začal v roku 1968, majú ľavičiari v rukách prakticky všetky hlavné svetové médiá, a nestrpia ani náznak plurality. Také niečo toto sekulárne náboženstvo jednoducho nemá v génoch. Z médií plynie aj účinnosť inak úplne primitívneho postoja, vyhýbajúceho sa diskusii. Nemusíme chodiť ďaleko: čože to mimoriadne demokraticky a diplomaticky odkázal súdruh Lajčák väčšine slovenského národa, ktorý sa nedávno organizovane postavil proti šialeným LGBTI výmyslom? Že ich chce presvedčiť v diskusii? Kdeže, chce na nich podať trestné oznámenia.

BONUS: A čo tak prijať zákon, aby imigranti – všetky tie útulky, sociálne dávky, preškoľovania – boli v celej Európe podporovaní len z daní tých, ktorí s tým súhlasia? Bola by to taká „multikultúrna“ daň, tak ako je to s daňou na cirkvi v niektorých štátoch, kde si ich platia iba veriaci. Myslím si, že keby tých pár desiatok veriacich v „multikulturalizmus“ zistilo, koľko ich bude stáť ročne príspevok na čo i len jeden takýto útulok, ich humanizmus, na ktorý prispievajú zásadne len tí druhí, by ich raz-dva prešiel. A konečne by prestali otravovať. Zaujímavé, že doteraz nikoho z nich nenapadlo, aby si tých nešťastných imigrantov brali k sebe domov. Veď každý z nich býva v nejakom dvoj-, trojizbovom byte či v rodinnom dome. Aspoň by sa priblížili k svojmu veľkému vzoru, Sovietskemu zväzu, kde takto žila vládnuca trieda pracujúcich ešte donedávna, keď jeden buržoázny byt slúžil aj pre niekoľko rodín. Tu by mohli preukázať svoju revolučnú zrelosť! A súdruh Schulz so súdružkou Malmströmovou by mali ísť príkladom a zobrať si k sebe domov aspoň po dve takéto rodiny! Aj súdružke Flašíkovej – Beňovej by sa nejakí vošli do jej domčeka. Tá by sa mohla špecializovať na tých, ktorí sú v Afrike „prenasledovaní“ za svoju sexuálnu orientáciu, pretože aj na to sa už dáva v Európe politický azyl… Ale jediné, na čo som ja osobne ochotný prispieť z mojich daní, a určite nie som sám, je spiatočný cestovný lístok. Môže to byť pokojne aj lietadlo, nech nevyzeráme skúpo.

Ján Litecký Šveda, www.protiprudu.org

O ::prop

8 komentárov

 1. nie, nie! netreba aby to financovali len tí, čo tu chcú tých imigrantov.
  predsa problém ideologicky vyriešil už dávno kaník.
  riešenie je jednoduché. ide o to, aby imigranti mali rovnaké práva ako slováci. tj. zo začiatku by nemali kde bývať. preto je potrebné vystavať nejaký tábor, kde budú ubytovaní. najlepšie v bb kraji pod záštitou župana. možno by eu na to dala aj fondy.
  väčšina tých utečencov ževraj žije z menej ako 1 eura na deň. nuž my im podľa zákona pridáme na 2 eurá na deň (ako slovákom), akú takú zdravotnú starostlivosť a aby nestratili pracovné návyky tak aj oranžové vesty a šup šup na vpp. samozrejme kto odmietne, nemá záujem o integráciu a bude persona non grata, resp. súčasťou tábora by malo byť aj krematórium. každý predsa vie, že imigranti majú všelijaké tropické choroby a sem tam nejaký umrie. aids, malária… no a v našich podmienkach vie byť smrteľná aj lenóra.
  vyriešilo by to aj nezamestnanosť v tom kraji, lebo mnohí by sa mohli zamestnať ako stráž toho tábora.
  a v konečnom dôsledku by sa ten tábor dal využiť aj potom neskôr.
  kaník je génius!

 2. autor vidíš, ani som netušil, že monika beňová má také výčitky svedomia, že potrebuje odčiniť svoj dlh voči afričanom.
  zaujímavé, ja také výčitky nemám. buď som taký cynik, alebo nemám beňovej domček a jachtičku.

 3. Ta ironia s poukazanim dane v sulade s presvedcenim, mozno nie je taky zly napad.

 4. Musíme vybudovať záchytné tábory, aj z peňazí eurovalu, upozornil Kaník

  BRATISLAVA – Masová imigrácia utečencov do EÚ je vážny problém, odmietať kvóty však nestačí. Upozorňuje na to poslanec NR SR Ľudovít Kaník (SDKÚ-DS), ktorý hovorí o potrebe posilnenia južnej hranice Európy, ako aj o budovaní záchytných táborov. Financovať by sa to podľa jeho slov mohlo aj z eurovalu.

  „Musíme policajne alebo aj vojensky zabezpečiť dôslednú prísnu ochranu južnej hranice Európy, a to aj na mori. Dnes je táto hranica deravá ako ementál. Ak to bude potrebné, zapojiť by sa mali aj kapacity NATO,“ odporučil na dnešnej tlačovej konferencii Kaník.

  Ak sa utečenci ocitnú na mori v ohrození života, budú podľa poslanca tak či tak zachraňovaní. „Preto treba vytvoriť nové alebo prebudovať existujúce záchytné tábory tak, aby mali dostatočné kapacity na vzdelávanie aj rekvalifikáciu utečencov. Záchytné tábory by sa mali nachádzať mimo pevninskej časti EÚ, teda na niektorých z ostrovov alebo aj na africkom území,“ povedal.

  V záchytných táboroch má podľa jeho slov prebiehať azylová procedúra a dôsledné oddelenie utečencov vystavených v domovskej krajine hrozbe straty života od ekonomických migrantov, ktorí hľadajú priestor pre lepší život. „Selekcia je nevyhnutná, lebo absorpcia ekonomických migrantov Európou je nemožná,“ myslí si.

  Kaník je presvedčený, že utečenci musia v záchytných táboroch dostať absolútnu podporu v podobe získania kvalifikácie, výučby jazyka a kultúrnych zvyklostí krajiny, o ktorú sa uchádzajú. „Až potom by sa umožnil voľný pohyb daného človeka v rámci EÚ,“ vysvetlil.

  Aj keď si Kaník uvedomuje, že zvýšená ochrana hranice a budovanie táborov nebude stáť málo peňazí, „bude to stále menej, ako by boli náklady vyvolané nekontrolovaným prílivom stoviek tisícov utečencov“. Aj preto hovorí o využití eurovalu, ktorý bol vytvorený na pomoc problémovým krajinám z hľadiska ich ekonomickej kondície. „Potrebujeme val proti valiacej sa migračnej vlne, ktorá zatiaľ nie je kontrolovaná. Ak sa neubránime, bude to mať nedozerné politické a ekonomické následky,“ dodal Kaník.

 5. EÚ je viac než ochotná financovať utečencov, tak im z tých peňazí treba kúpiť jednosmerné letenky do Ameriky a ešte im ostane aj vreckové.

 6. Nepopieram čo sa tu píše ani nie som ľavičiar, len píšem veci ako sú. Uvedomte si že to o čom píšete s ľavicou ako takou nemá nič než názov a správanie sa v určitých veciach. Hlavný problém je vo vašich „súdruhoch“. Celá ľavica má a vždy mala problém v ľudoch a v tom ako sa realizovala. Celá ideológia je až na výnimky, ktoré súvisia najmä s realizáciou (napr. názory na triedny boj realizovaný vojnou) založená na niečom, čo by sa dalo použiť ako dobrá myšlienka, len by za ňou nemali stáť nesprávny ľudia, k čomu ako dobre vieme doposiaľ nedošlo. Je pravda, že väčšina ľudí, ktorí zažili bývalý režim, si ho nevedia vynachváliť. To, že im vymývali mozgy, to nijak neriešili, odkecali čo bolo treba bolo treba, ale inak to neriešili. Stačilo im menej ako ľudom dneska. A môžem povedať, že som zažil takéto tvrdenia aj od tých, ktorým nejako za socializmu ukrivdili. Títo ľudia sa pritom vôbec nezastávajú zverstiev a môžu porovnávať, pretože zažili minulosť a poznajú súčasnosť. To stojí za zamyslenie. Áno, neplatí to u každého a ľavica je za rovnosť, a je zodpovedná za to čo tu píšete, ale ide o to, že tí ľudia sú len bábky, ktoré demonštrujú ľudskú prirodzenosť – pre peniaze všetko. Dnes už veľa ľudí vie, židia-sionisti (treba rozlišovať medzi židom, čo mal obchod a židom typu Rothschild) vytvorili komunizmus, aby zabíjal a robil bordel, kým nepríde nacizmus, ktorý spraví to isté a k tomu zničí komunizmus, aby mohol ovládnuť minimálne Európu. Chvalabohu nestalo sa, pretože sa im to akosi vymklo z rúk, no podstata ostáva. Dodnes sa sionisti snažia robiť bordel aby mali maximálnu kontrolu nad svetom, a robia práve aj prostredníctvom multikulturalizmu a ľudí čo sa nevedia zamyslieť nad tým, že všetko treba robiť odtiaľ-potiaľ. Za týmto účelom vymysleli kopu známych vecí, nie len komunizmus a nacizmus. Všetko len nech to vyzerá inak, ako je v skutočnosti a nech to spraví svoje. Rovnosť a všetky ideály nie sú zlé (nakoniec ľavicovým myšlienkam treba za mnohé vďačiť, bola to predsa ľavica, kto sa na prelome 19. a 20. stor. zaslúžil o výrazné zlepšenie dovtedy vykorisťovaných robotníkov a mnohé veci platia dodnes), ide len o to kto a ako ich realizuje. A popravde by sa nebolo čomu čudovať, ak by sa to dialo aj za pravice. Ľavica či pravica – koryto je jedno, ľudia hlúpy a ak chcem robiť bordel, je jedno kto tam bude, vždy sa niekto nájde. Ľudia si za to môžu sami tým, že sa nedokážu zamyslieť a nestačí im. Len som zvedavý, čo bude až sem prídu utečenci a narobia bordel. Koho pošlú, aby nás „zachránil“. Ešte dopadneme ako Ukrajina, kde majú iné problémy, ale spoločného menovateľa.

 7. P.S.: O to tu v skutočnosti ide a uvidí to každý, kto sa dokáže normálne zamyslieť.

Leave a Reply