Domov / Spoločný blok / Žaloba na Slovenskú repubiku a mesto Malacky

Žaloba na Slovenskú repubiku a mesto Malacky

Oskar Dobrovodský – tento súdny spor nebude určite iba o mne. Terorizovanie asociálmi mi zničilo tri roky života.  Z rodného domu sa ale neuteká…

Zbierka na právnickú pomoc:
čislo účtu – 2909017153/0200, číslo účtu v tvare IBAN – SK21 0200 0000 0029 0901 7153, SWIFT- SUBASKBX, BIC- 0200

Tento súdny spor nebude určite iba o mne.
Som si vedomý, že to ako tento súdny spor skončí, ovplyvní tisíce ľudí terorizovaných neprispôsobivými asociálmi v našej krásnej krajine. Bude to o tom, či zvíťazí benevolencia, strach, arogancia úradníkov, polície alebo či napokon zvíťazí spravodlivosť.

Terorizovanie asociálmi mi zničilo tri roky života
Terorizovanie neprispôsobivými asociálmi mi zničilo tri roky života. Tieto roky sa nikdy nevrátia. Neviem či poznáte taký pocit, že sa ani netešíte na návrat domov, cítite sa strašne bezmocne. Denno-denný strach, vyhrážanie sa mne a mojej rodine, smrad, špina, krádeže, potkany … Psychiater mi znova predpísal antidepresíva, nemôžem ani poriadne spať a často sa budím. Neznesiteľný vreskot počas dňa, v noci, tony márnych žiadostí, výziev, prosieb na úrady. Keď som sa obrátil na mesto, odkázali mi, že to nie je v ich kompetencii alebo že to nie je ich problém, mám si to vyriešiť sám … Veď tak sa to u nás rieši, viem že túto ich drzosť, aroganciu mnohí poznáte. Všetci títo úradníci žijú z našich daní.

Z rodného domu sa ale neuteká
Náš dom nie je postavený na cudzom pozemku narozdiel od neprispôsobivých susedov. Vyrástol som tu a mám tu otca, ktorého by som určite nenechal tak. Moja priateľka to nesie veľmi ťažko. Vyhrážky do bielych špín (toto rasizmus podľa našich zákonov samozrejme nie je) a osočovanie berú ženy omnoho horšie. Je mi jasné, že človek, ktorý je slušný, plní si všetky povinnosti voči štátu sa na Slovensku spravodlivosti nedočká. Napriek tomu to ale nevzdám a dúfam, že súd rozhodne spravodlivo. Papaláši by nemali mať moc arogantne umiestňovať osady kde sa im zachce a tým podhodnocovať pozemky slušných ľudí, z ktorých daní majú svoje nadštandardné platy.

zdroj: www.oskardobrovodsky.sk

O oliolijanko

4 komentáre

  1. Vydrž a nevzdávaj to. Oni raz zaplaču za to, že boli zmeužiti. Toto nie je lokálny problém. To je zápas o bielu rasu.

  2. Ak puberťák načarbe kriedou na plot hákový kríž, je z toho trestný čin podpory a propagácie hnutí smerujúcich k potláčaniu práv a slobôd občanov a podnecovanie k národnostnej, rasovej a etnickej nenávisti… Ak cigáni porušujú denne desiatky zákonov súčastne, niekto v parlamente maximálne zdvihne obočie, alebo tam niekto za trest pošle pochôdzkárov… Formálna demokracia, formálne zákony, formálne ľudské práva, formálna sloboda.

  3. Ale hej môže to vyriešiť sám, len by sa to potom tým istým čo mu to poradili veľmi nepáčilo. Spomínate si na Devínsku novú ves a pána Harmana?

  4. neviem ci to pomoze, ale drzim Vam palce. a kompetentni by si mali uvedomit, ze situacia je uz davno za hranou a svojou necinnostou len podporuju a podnecuju radikalne riesenia…

Leave a Reply