Domov / Spoločný blok / Výzva na zrušenie LGBTI Úradu Vlády

Výzva na zrušenie LGBTI Úradu Vlády

Vážený pán premiér,
My doleuvedení občania nesúhlasíme, aby Úrad Vlády [ÚV] alebo iný štátny orgán podporoval, financoval a zastrešoval aktivity kontroverznej LGBTI loby na Slovensku. (pozn. LGBTI loby znamená mimovládny sektor financovaný na presadzovanie agendy menšinových skupín Lesieb, Gayov, Bisexuálov, Transexuálov a Intersexuálov) Je pre nás neakceptovateľné, aby táto politická loby mala priamo dosah na činnosť Úradu vlády a ministerstiev, na spravovanie štátu a na životy občanov SR, bez legitímneho politického mandátu.

NELEGITÍMNOSŤ LGBTI ÚV – Kontroverzné politické ciele LGBT loby, sú

 1. V priamom rozpore s programom vlády. [TU]
 2. Odmietané poslancami NR SR (len 9% poslancov podporuje radikálne politické ciele LGBT). [TU]
 3. Odmietané politickými stranami. Nie je taká strana, v ktorej by bola jasná zhoda v otázkach podpory pre politické ciele LGBT (vrátane SAS). [TU]
 4. V priamom rozpore s vôľou a hodnotami väčšinového kresťanského voliča. [TU]

ŠKODLIVOSŤ LGBT ÚV – Politické ciele LGBT loby majú za následok:

 • PRENASLEDOVANIE A FÓBIU – Skúsenosti zo zahraničia ukazujú, že zavádzanie politických cieľov LGBT loby vedie ku kriminalizácii a perzekúcii občanov odmietajúcich ideologické ciele LGBT loby. (PREHĽAD, ŠTÚDIA)
 • NÁRAST HOMOSEXUÁLNEHO SPRÁVANIA – Klinické štúdie ukazujú priamu súvislosť medzi nárastom výskytu sociálne podmieneného homosexuálneho správania u mládeže a zavádzaním LGBT politiky.  (ŠTÚDIE)
 • ZNEUŽÍVANIE DETÍ – Štúdie ďalej potvrdzujú psychický a morálny úpadok detí a mládeže vystavenej politickej propagande LGBT politiky. (ŠTÚDIA)

Je zarážajúce, že napriek negatívnemu dopadu, aj jasne odmietavému postoju všetkých spoločenských a politických sfér, ÚV oficiálne propaguje politiku LGBT loby. Ide zrejme o svojvoľnú činnosť zamestnancov ÚV, keďže tieto kroky ÚV sú v priamom rozpore s vládnym programom, cieľmi strany SMER, postojom poslancov v NRSR a vôlou občanov. Napriek tomu ÚV nielen podporuje, ale aj zastrešuje a financuje kontroverzné aktivity LGBT loby na Slovensku!

Kladieme si preto oprávnené otázky. Ako je možné, že pochybná LGBT loby financovaná a organizovaná zo zahraničia ma priamý dosah na štátnu správu? Koho záujmy Úrad Vlády presadzuje, ak je zrejmé, že podporovaním LGBT loby ide proti záujmom verejnosti, proti vôle poslancov NR SR a proti programovému vyhláseniu vlády?

viac tu, vrátane podpisovej akcie !!!

O oliolijanko

3 komentáre

 1. Hoci s niektorými článkami ktoré tu publikujete súhlasím, s niektorými avšak nemôžem. Dovolte mi povedať( odvôvodniť ) prečo…Veta :“Štúdie ďalej potvrdzujú psychický a morálny úpadok detí a mládeže vystavenej politickej propagande LGBT politiky “ – môžťe mi teda tie informáce vydokladovať ? Môžťe mi na 100% povedať že na tžchto štúdiách sa nezúčastnovali kresťania ktorýeznášajú inak or. ? Tiež veta :“Klinické štúdie ukazujú priamu súvislosť medzi nárastom výskytu sociálne podmieneného homosexuálneho správania u mládeže a zavádzaním LGBT politiky.“ – Ja medzi mládež patrím a ani ja ani moj okolie nezaznamenalo moju mentálnu alebo psychyckú zmenu…K vete : „Skúsenosti zo zahraničia ukazujú, že zavádzanie politických cieľov LGBT loby vedie ku kriminalizácii a perzekúcii občanov odmietajúcich ideologické ciele LGBT osoby.“ Tu môžem do dať iba to že väčšinová spoločnosť je kresťanská takže väčšina jej účastníkov by proti takýmto ľudom išli asi najradšej s vidlami. Snažím sa sledovať situáciu na Slovesnku a môžem povedať že sú tu vážnejšie problémy než „Výzva na zrušenie LGBTI Úradu Vlády“..Napr. pán Dobrovodsky a tie zvieratá ktoré žijú vedľa neho. Daľej stav súdnictva, alebo poskytovania zdravotnej starostlivosti (lekári, sestričky ). Vytvorťe takúto výzvu ale na zrušenie Úradu Sociálnych vecí…

  • Milá Lucia.
   O priamom vplyve takýchto degenerovaných, pokrivených a účelových skupín medzi ktoré patrí aj LGBT niet pochýb a na internete je k tomu veľa materiálu. No dôležitejšie ako štatistiky je to, že tieto „združenia“ majú priamy POLITICKÝ a MEDIÁLNY vplyv! A tento je priamo zameraný na podvedomé rozbíjanie rodiny, čoby základnej bunky spoločnosti. Prečo asi nie sú medializované problémy bežných skutočných rodín, ktoré často bojujú o prežitie? Na vydokladovanie si kliknite na uvedené linky v článku a prečítajte si to celé! vrátane zdrojov informácií.
   Osobne voči takým ľuďom necítim hnev alebo odsúdenie. Len hlbokú ľútosť.

   To, že má niekto dieťa a žije v manželstve, neznamená, že je „vyliečený“… Richard Stanke
   Čiže vyliečený je podľa tejto zvrátenej logiky vlastne kto?

   Všimnite si financovanie týchto skupín. Naše dane, eurofondy….a obrovská mediálna podpora ide na takéto nezmyselné projekty – http://www.ffi.sk/uploaded/files/2012_nastiahnutie/ffi_2012_katalog_web.pdf

   NRSR venovala nedávno jednu schôdzu registrovaným partnerstvám! A to v situácii, keď väčšina „NENORMÁLNYCH SLOVENSKÝCH RODÍN“ má problém preklenúť mesiac, oni sa bavili o tom, či si buzeranti alebo lesbičky môžu založiť NORMÁLNU RODINU.

   Lucia jediným najvážnejším problémom tejto doby je chorý rozum bojujúci proti prírode a na prázdno bijúce srdce. Dopustili sme sa veľkého zločinu sami na sebe. Dovolili sme temnej čvarge aby riadila naše životy. Dokonca to príjmame ako samozrejmosť. To je náš problém, to je naša tragédia. A bude to pre nás mať, ak sa nezobudíme, fatálne následky.

  • Vraj toto sme chceli,Demokraciu.Dnes mame choru spolocnost,otravenu homosexualmi,lesbami,pedofilmi
   a inymi zvratenymi uchylakmi.Mozno o taku reklamu ani nestoja,ale prikaz big USA nema alernativu,len
   vykonat.

Leave a Reply