Domov / Hlavná strana / Multikulturalizmus / V Berlíne pribúdajú prípady ženskej obriezky

V Berlíne pribúdajú prípady ženskej obriezky

Dovezenie obrovského počtu migrantov z oblastí, kde prevláda primitívna kultúra, so sebou do Nemecka prinieslo barbarský zvyk ženskej obriezky.

Celosvetovo sa obeťami tohto krutého zvyku stalo asi 200 miliónov žien. Okrem iných krutých a neľudských zvykov, ako žehlenie pŕs, sa ženská obriezka praktizuje v Afrike a určitých krajinách Stredného východu.

V období od septembra 2018 do septembra 2019 sa v Nemecku počet žien liečených na následky ženskej obriezky značne zvýšil. Počas tohto obdobia bola ženská obriezka určená ako hlavná diagnóza v 176 prípadoch, podľa informácií zverejnených Berlínskym senátom na požiadanie parlamentnej skupiny AfD. V roku 2016 bolo takýchto prípadov len 12 a v roku 2017 ich počet klesol na 6.

Senát verí, že počet prípadov rastie kvôli migrácii z afrických a niektorých arabských krajín, kde je ženská obriezka dosť rozšírená, informujú nemecké noviny Die Welt.

„Kvôli imigrácii z oblastí, kde je rozšírená ženská obriezka, sa domnievame, že poradenstvo, vzdelávanie a lekárska starostlivosť sú čoraz nevyhnutnejšie.“

Kvôli tomuto problému bude v lete zriadený koordinačný úrad, ktorý bude mať na starosti rozšírenie vzdelávania, poradenských služieb a lekárskej starostlivosti pre ženy s obriezkou.

Berlín chce, aby učitelia a vychovávatelia, ktorí sú v kontakte s dievčatami ohrozenými týmto zvykom, zvyšovali povedomie o význame fyzickej integrity dievčat v komunitách imigrantov.

Odhaduje sa, že v Nemecku žije momentálne asi 70 000 žien, ktoré podstúpili ženskú obriezku. Ďalším asi 17 700 dievčatám, najmä vo veľkomestách ako Berlín, momentálne hrozí podstúpenie tohto barbarského zákroku, čo je takmer dvojnásobný počet oproti roku 2017.

Preklad: zet, www.protiprudu.org
Zdroj: Voice of Europe

O ::prop

6 komentárov

 1. úpravy ľudského tela sú bežné.od nebolestivých ako je propagované holenie genitálií až po tetovanie, pírsing, scaring a obriezky. v tomto prípade by si danú problematiku mali riešiť vo svojej komunite. tu nejde o boj rás,ale kultúr.obrezaní proti neobrezaným. 90% imigrantov sú aj tak obrezaní muži, potencionálni znásilňovači. napr.o marošovi kramárovi sa hovorí, o traubnerovi nie. o kordovi nie. autor je mimo misu.

  • …..Ad 1. Pivko v zásade máte pravdu, do deformácií tela spadá aj nastrelovanie ženských uší na náušnice, čo je bežné u nás. Avšak zaujímavým momentom je, že doteraz si nikto nevšimol, že liberáli sú partia ľudských predátorov vyznávajúcich takzvanú „liberálnu“ morálku. Keďže ich kanibalov je prirodzene málo, tak potrebujú paušalizovať na normu každú nenormálnu odlišnosť. Preto ak je liberál takzvane normálny, tak sa jedná o človeka, čo nemá škrupule sa dávať dohromady s deviantami pre dosiahnutie spoločenského úspechu, alebo neadekvátneho zisku. Je divné, že bulvár sa do toho doteraz neobul, má medzi liberálmi dostatok cielov. Obludné však je to, že rovnako ako v Indii, tak aj u nás máme triedu nedoknuteľných, ludia sa nezmenili málo, zmenil sa iba prístup k technológiám.
   …..Ad. 2. Obriezka populácie sa u nás v dnešnom kontexte nerobí chirurgicky, ale ekonomicky. Všetci, hlavne naše prázdne peňženky budeme obrezaní na zeleno a bude nám z toho zle. Zelenej modle sa asi neubránime, neubránili sme sa špeciálnemu benzínu pre Slovákov (B10-nu, nikde inde nezoženiete len u nás) a na iné zelené šialenstvo sme krátky, aj intelektuálne aj morálne. Po tzv. kovidovej revolúcii, príde zelený teror, najviac nahor z toho čo viem, šli počas korony akcie Tesly a Bitcoin. Pokiaľ viem, na obe stavila naša naúžasnejšia Deutsche bank. (šli nahor – musíte to interpretovať tak, že tieto akcie sa najrýchlejšie dostali na úroveň z predkoronálneho obdobia a s riešením korony v zásade ekonomicky nič nemali).

 2. Dovody obriezky zien u moslimov, su ze arabske zeny maju privelke clitroisy. A ptom ak sa hraju na lesbicky sulozia s nimi druhe zenske. Ak sa hraju na dominante sulozia muzov, milencov do zadku.

 3. jánosz
  súhlas, čo sa týka tej chirurgickej obriezky,netreba si zamieňať príčiny s následkami,prípadne súbežnými javmi. v európe obrezaní muži štatisticky zarábajú viac, neznamená to však, že ak sa niekto obreže, zvýši si príjem. nie je to len b10. skús si do nejakej farebnej kopírky dať skopírovať peniaze 😀 (pozor,nehovorím o ich zneužití!, len taký demonštračný pokus), stačí aj stravné lístky:D. ak je zosieťovaná, ide to aj s hlásením do sis. nad židovský rozum neni.

  • Smutné na tom je to, že v zásade prijatím eura sme obrazne(metaforicky) zabili nášho slovenského žida. Paradoxne nikto za ním nesmúti, len niekoľko ľudí nadšených pre Slovenskú vec, všetci nadšene oslavujú euro. Nie je to smutný paradox? Ani Hilter od nás nežiadal aby sme prijali ríšsku menu.

 4. Dobroslav Dobrotka

  Článok ako pre idiotov. Ako keby v Berlíne nepribúdalo mužskej obriezky!

Leave a Reply