Domov / Hlavná strana / Nezaradené / Švédsko je na vrchole európskeho indexu kriminality

Švédsko je na vrchole európskeho indexu kriminality

Stratený raj. Z nerušeného, tichého, pracovitého a nádherného národa je zločinom zamorená, nebezpečná a nefunkčná krajina. Švédsko je v roku 2019 na vrchole európskeho indexu kriminality. Sverige NEJ!

Podľa štatistík z dôveryhodnej a často používanej stránky Numbeo.com je Švédsko na vrchole európskeho indexu kriminality, čo je odhad celkovej úrovne kriminality v danom meste alebo krajine. Je to odhad len nahlásených zločinov, nenahlásené zločiny, samozrejme, zvýšia celkový počet zločinov.

Tieto údaje boli zhromaždené na základe skúmania všetkých druhov trestných činov, či už sexuálnych, krádeží, krádeží áut, vlámania, všetkých.

Aj médiá hlavného prúdu ako BBC, ktoré milujú falošné správy, priznávajú, že väčšina usvedčených páchateľov znásilnení je cudzieho pôvodu. Aj napriek tomu sa snažia zahmlievať skutočnú situáciu.

Nižšie je uvedená schéma zaznamenaných sexuálnych trestných činov a prečinov v EÚ v rokoch 2013-2016.

Je náramne zaujímavé, k akému nárastu došlo od roku 2015. Žeby to súviselo s migračnou „krízou“? Tento stret civilizácií je cítiť všade, po celom starom kontinente.

Tu je počet nahlásených trestných činov vo Švédsku na 100 000 obyvateľov v rokoch 1995-2017. Je to ďalšia ilustrácia toho, že je to imigrácia zo Stredného východu a severnej Afriky, imigrácia ľudí, ktorí sa nedokážu asimilovať do európskej spoločnosti a ani to neurobia, čo spôsobuje túto vlnu zločinu.

Pri toľkej kriminalite a nepriateľských médiách hlavného prúdu, ktoré zakrývajú a odmietajú hovoriť o týchto veciach sa nemožno čudovať, že populistické strany valcujú Európu. Všetko, čo občania chcú, je bezpečnosť, ich vlastná kultúra a slušné platy, takže nepýtajú veľa za to, čo všetko dali svetu.

Preklad: zet, www.protiprudu.org
Zdroj: Defend Europa

O ::prop

6 komentárov

 1. …………Je smutné, aj keď nie neočakávané, že televízny Matrix implantoval kapitálovo výhodný spôsob myslenia propagovaný nadnárodnými hráčmi našim európskym populáciám. Programované zavádzanie matriarchátu slabých žien v západných krajinách a jeho propagácia je silnou ranou do morálnej, prirodzenej, sociologickej štruktúry našich európskych spoločností vyplývajúcej z ich prirodzeného biologického podkladu a historickej konkurencie s ostatnými národmi. Neprítomnosť vojny alebo aj jej malého brata v podobe treníc alebo aspoň verbálnych šarvátok dáva tomuto trendu zelenú. Žial toto nie je všetko. Európska únia má vo svojej eurofondovej podstate zavedené potláčanie konkurencie (Eurofond alebo zelenú dostanú len tie projekty, ktoré nevadia nadnárodným a lokálnym vplyvným spoločnostiam, keďže ich dozorujú lokálne vlády). Potláčanie trhu a konkurencie v rámci bloku beží na plné obrátky, čo nie je mužný atribút našich spoločností a velmi pripomína zženštilú verziu spoločnosť v ktorej sme už raz boli. Zákulisné triky, tzv. lobbing a intrigy sú preferované pred konkurenčným bojom na trhu, silnejší a technicky zdatnejší (subdodávatelia) sú na tom oveľa horšie ako ich podlo intrigujúca konkurencia v podobe konexiami vyzbrojenej a zákonom nedoknuteľnej nobility. Toto spolu s ekonomickým trendom, ktorý núti štáty šetriť na obrane, jej z toho vyplývajúcou nadnárodnou kolektivizáciou, prehlbovanou pokračujúcou expanziou impéria má dôsledok vo falošnom pocite bezpečnosti našich nadnárodných elít. Je nutné spomenúť, že v tomto hrá svoj part ako mainstream tak aj alternatíva, teraz však v opačnom garde ako zvyčajne, lebo mainstream aspoň z Ruska vojenského strašiaka vyrába (promužský postoj), pričom gro anti-mainstreamu je antimilitaristického (typický feministický postoj ku konfliktu). (a to neuvádzam feminizáciu polície a kŕmenie mužskej populácie feminizujúcimi látkami typu bisfenol A, a tzv. právo ktoré propaguje sociálne podobne sa chovajúcich ako naša elita, či už národná, alebo nadnárodná (bola by to tvrdá konšpirácia, keby ste si mysleli, že týmto myslím na zlodejov, teroristov, úchylov, vrahov a násilníkov, kdeže elita je vždy slušná, poctivá, vo svojich zámeroch úprimná a čestná, ale hlavne nezištná, vždy je dobrá a bojuje so zlom, je to synonymum stelsneného a najvyššieho dobra, ktorého sa nám dostalo, pričom sa nikdy, ale nikdy nechová ako najodpornejší mrchožrút, ktorý zachytil puch čerstvej mŕtvoly, ulovenej spravidla niekým iným).
  ………..Určite nie je na tom nič zlé, ak sa k moci po sérii mužských zlyhaní k veleniu armády dostane žena, ktorá spĺňa minimálny formát ako Theresa May. Ako legenda sa propaguje Margaret Thatcher, avšak jej trasúci sa hlas, ktorým nariadila vojenský zákrok na Falklandoch ma nepresvedčil o jej pevnom líderstve a kontrole nad situáciou. Dá sa čakať od slabej ženy, že v kritickej situácii nezlyhá? Žalostná participácia Nemecka na konflikte v Donbase je ukážkou sily, ktorú projektuje tento ekonomický gigant cez Timošenkovú na ochranu kritického prívodu ropy a zemného plynu. Impérium obmenou lokálneho herca rovno pred nemeckým nosom ukazuje kto je mediálnym a faktickým pánom situácie, bez ohľadu na to, či exportér, alebo importér má po ruke 10, alebo aj 1000 násobnú vojenskú prevahu. Devótnu slabosť pánov v Berlíne podčiarkuje aj ich ešte predvolebný manéver v našej politike s hrdinským, typicky mužským odstúpením liberálneho hrdinu. Preto sa celá krajina musí len modliť aby Sedembolestná panenka Mária si vymohla na pánu Bohu, keďže už našemu národu dožičila, osobnosti ako Kuzinová a Vlhová (ale tu sa určite mýlim, špičkoví politici sa určite cielavedomo podielali na tom, aby to úžasné množstvo úspešných športovcov, čo máme, boli podporovaní aspoň na poporcionálne porovnateľnej úrovni ako ich zahraničná konkurencia, preto sa tak často s nimi ukazujú a to je argument na to, aby národ volil ich a nie niekoho takmer manažersky neznámeho, nechcem povedať vytiahnutého z davu), aby sme ešte pred tým ako budeme riešiť zákonmi interupcie, vyriešili čo s totálne potratenou morálkou, normálnosťou vo verejnom priestore. Našu republiku reprezentuje neskúsená, neznáma žena s väzbami na mimovládky podporované zo zahraničia a jej čele je … nezvolený, nešéf politickej strany. Dobré ráno Slovensko, sme tam, kde sme chceli byť … sme, slušne sa to povie, že sme v jadre.

 2. V roku 1990 som vo Švédsku rok pracoval. „Údených“ tam bolo 10% a na kriminalite sa podieľali 90%. A naopak, „domácich“ tam bolo 90% a na kriminalite sa podieľali 10%. Vtedy ešte štatistiky kamuflovali menej, a „údení“ sa do nich dostali.
  Už vtedy boli domáci šibnutí – Keď pôvodne Libanončan ubil na smrť svoju ženu asi polovica(!) „domácich“ tvrdila, že je to v poriadku. Veď v Libanone je to „zvykom“. Mimochodom, nepripomína Vám to vyše milióna voličov Pučatovej?
  Nepochybujem, že teraz to musí byť naozaj „paráda“. Žnú len to, čo zasiali… Obávam sa, že čoskoro budeme aj my.

  • Tragédia nespočíva v tom, že ju zvolili, hroznou tragédiou je to, kto ju volil. Svojou
   „slušnosťou“ a bojom so „zlom“ mala osloviť hlavne 45 až 50 ročných a samozrejme deti vo veku 5 až 10 rokov. To bol tábor, ktorý by už mal mať Fica vyše krkov a mal by voliť akúkoľvek zmenu. Ale volili ju hlavne mladí ľudia, ba čo horšie aj rodiny s deťmi. Nerozumiem tomu ako niekto, kto ma Facebook a má aj známych mimo krajinu može spáchať na sebe a svojom národe takúto voľbu a už vôbec nerozumiem tomu ako zahypotékované rodiny s malými deťmi si zvolia zástupcu bánk a medzinárodného kapitálu do mocenskej pozície, zrejme majú nadbytok peňazí a chcú si predĺžiť splácanie. Čo od toho očakávajú je pre mňa záhadou. Byť bankárom, za takto prejavený pud sebazáchovy by som ich poslal na Donecký front a premenil ich na kapitál. Zrejme po patričnom televíznom výplachu by sa možno pobili o miesto vo vlaku. Našiel som si preto trochu času a pustil som si Slovenský rozhlas. Nečakal som, že za tohto riaditeľa sa to zhorší a bude to ešte devótnejšie ako za Miku. Náš miniPutin stráca kontrolu nad svojou posádkou, anarchia v liberálno-socialistickej-sociálno-demokratickej štátostrane v zásade s prevažujúcimi pravicovými prvkami riadenia a s rétoricky pozitívnym prejavom k nacionalizmu a katolicizmu – to všetko z dôvodu prevádzkovania nekompatibilných izmov upadá do anarchie. Po odrezaní kapitálu to bude zaujímavé divadlo, čo sa s týmto ideologickým konzorciom stane a s nami tak isto. U liberálneho Poláčeka je prototyp líderky zo Švedska, je to „krásne“ a „optimistické“ čítanie. https://slobodnyvyber.sk/svedska-cirkev-sa-reformuje/ – reformácia reformovanej cirkvy, neviem čo si o tom mám myslieť, azda, že by pri prvej reformácii nastala niekde chyba?

  • Toto je moje slovo ,že Pučatová alebo ešte lepšie Pučátová.

 3. Martin Rubáš

  Je to šílená země. Švédsko vítá s otevřenou náručí džihádisty a pokud z toho mají důchodci strach, tak je pokutují.
  https://www.epshark.cz/clanek/1749/svedsko-pronasleduje-penzisty-a-vita-dzihadisty

 4. Som zvedavý, že keď Trumpovci v druhom období zmocnejú a budú ešte viac hnať neoconov z Ameriky sem, čo to s nami spraví. Oblbovanie len naberie na obrátkach a konflikt medzi nami a bolševikmi bude eskalovať. A koľko času potrvá, kým sem nabehne Trump, alebo Putin a spravia poriadok, prípadne si zakonferujú a nakreslia nové čiary, to ani len nechcem vedieť. Tipnem si, že nás čaká predĺžená verzia SNP.

Leave a Reply