Domov / Hlavná strana / Nezaradené / Svätoplukove prúty

Svätoplukove prúty

Dnešným dňom prichádza na našom webe – ale nielen na ňom – k závažnej zmene. Poniektorí ste si už zrejme povšimli, že server www.spolocnyblok.org končí svoju činnosť. Nie, nie je to následok perzekúcií, či negatívnych vplyvov. Práve naopak. Weby spolocnyblok.org a protiprudu.org sa zjednocujú pod jednu hlavičku.

Zhodli sme sa na tom, že je nás príliš málo na to, aby sme trieštili svoje sily na jednotlivých projektoch. Dnes už nie je doba osamelých bojovníkov. Prichádza čas spájania a zjednocovania sa. Ako jednotlivé weby mohli zanikať, alebo boli slabé na prežitie, tak spoločne sa dokážeme udržať a ďalej silnieť. Nikdy sme neboli pre seba konkurenciou, práve naopak. Ide nám o tie isté ciele. Ide nám o pravdu, ide nám o spravodlivosť, ide nám o národ. A pokiaľ chceme tieto ciele dosiahnuť, musíme vzájomne vystrieť ruku a spolupracovať. Musíme sa naučiť obetovať časť z nás v prospech celku. Pomáhať si navzájom. Z našej nesvornosti a svárlivosti majú totiž radosť iba neprajníci.

Pevne veríme, že z tohto nového zväzku vyjdeme silnejší. Že sa k nám budú pridávať ďalší a ďalší. Že budeme držať pospolu ako Svätoplukove prúty.

Pôvodné texty zo servera spoločnýblok.org nezanikajú. Budú zanedlho zverejnené na serveri www.protiprudu.org v samostatnej archívnej sekcii. Dôjde aj k ďalším zmenám v súvislosti s reorganizáciou webu. A čoskoro sa môžete tešiť aj na ďalšie novinky a vylepšenia.

O ::prop

5 komentárov

 1. Dobrá zpráva.

 2. Super držím palce.

 3. A ja som sa už bál, že spolocnyblok.org zrušili, keď som o ňom nemohol nikde nič nájsť…

 4. Ahoj, na clanky spolocnyblok.org vedu odkazy. Bola by skoda aby dostali chybu 404 – stranka nenajdena.

  Nastavte domenu http://www.spolocnyblok.org/ aby sa presmeroval na http://spolocnyblok.protiprudu.org/ Takze ked si niekto otvori clanok na povodnej adrese http://www.spolocnyblok.org/1/2/3/clanok.html tak ho presmeruje na http://spolocnyblok.protiprudu.org/1/2/3/clanok.html.

  V hlavicke tejto subdomeny moze by baner, ze nove clanky najdete uz iba na protiprudu.org.

  Toto spravil Zoznam.sk ked kupoval http://imhd.sk/ – domena sa presmeruje na http://imhd.zoznam.sk/

 5. Vynikajuca sprava, som rad, ked vidim, ze sa zachovava odkaz VERNI SEBE SVORNE NAPRED aj v praktickom zivote! Vas verny citatel… Drzim palce aj nadalej.

Leave a Reply