Domov / Hlavná strana / Komentáre / Šesť argumentov obhajujúcich bielu genocídu a ako ich vyvrátiť

Šesť argumentov obhajujúcich bielu genocídu a ako ich vyvrátiť

Fakt, že existuje politika neobmedzenej imigrácie z Tretieho sveta do každej bielej krajiny a len do bielych krajín, jav, ktorý je bielou genocídou, je v týchto dňoch ťažké prehliadnuť a je všeobecne známy. Urobili sme zoznam šiestich vyvrátených výhovoriek a ospravedlnení bežne používaných protibelochmi na ospravedlnenie bielej genocídy.

1. “Musíme pomôcť všetkým utečencom“

Protibelosi hovoria, že je morálnou povinnosťou otvoriť naše hranice všetkým ľuďom z Tretieho sveta. Z ich uhla pohľadu je našou výlučnou zodpovednosťou pomôcť čo najväčšiemu počtu z nich, za každú cenu a bez ohľadu na následky.

Táto politika otvorených hraníc je vnucovaná len bielym krajinám. Nikto neočakáva, že Japonsko alebo Čína pomôžu Tretiemu svetu tým, že si ich pustia do svojich krajín. Nepočujeme nikoho, kto by od Saudskej Arábie požadoval prijať ľubovoľný počet moslimských utečencov. Protibelošská mentalita diktuje, že utečenci, nech už utekajú odkiaľkoľvek, musia prísť do bielej krajiny.

Existuje predpoklad, že sú to len belosi, ktorí musia pomôcť imigrantom a utečencom a že sa tu chystajú zostať po zvyšok svojho života. Vojna nie je v celej Afrike alebo na celom Strednom Východe. V Treťom svete je mnoho krajín, v ktorých sa nebojuje a v ktorých môžu žiť. Vojna v Iraku, napríklad, sa už skončila, no nezdá sa, že by niekto očakával, že by sa mali utečenci vrátiť do svojej vlasti.

Ak je cieľom pomáhať ľuďom, je mnoho spôsobov ako im pomôcť bez toho, aby sme sa stali menšinou v našich vlastných krajinách. Napríklad, mohli by sme pomôcť množstvu utečencov v Európe tým, že poskytneme prístrešie, vzdelanie a pracovné zručnosti a potom im všetkým pomôžeme vrátiť sa, keď sa vojna skončí. Napokon, nie je nehumánne, aby Pakistanci žili v Pakistane alebo aby Turci žili v Turecku. To by pomohlo nie len tým, ktorí utiekli, ale aj tým, ktorí zostali. Protibelosi však neprichádzajú s takými návrhmi, pretože ich základnou mentalitou je zbaviť sa nás, belochov, a nie pomáhať iným. Protibelosi si vždy nájdu výhovorky, aby dovolili imigrantom zostať v našich krajinách natrvalo, čím nás nútia stať sa menšinou v našich vlastných krajinách.

2. “Musíme mať diverzitu a multikuturalizmus“

Všetci sme tie mantry počuli. „Musíme mať diverzitu“, „diverzita je naša najväčšia sila“, „bez diverzity neprežijeme“ atď. Dlhú dobu existuje štandardný predpoklad, že západný svet musí byť multikultúrny. Nikto sa nepýta, čo je účelom toho všetkého – až doteraz.

Ako bolo spomenuté pred chvíľou, táto politika sa vnucuje len bielym krajinám. Od Senegalu nikto nepožaduje zvýšiť diverzitu, pretože ich krajina je „príliš čierna“. Mexiko nepotrebuje diverzitu, oni už sú diverzní.

O „diverzite“ a „multikulturalizme“ je počuť len v bielych krajinách, lebo o to tu ide. Keby Kongo zajtra zatvorilo svoje hranice, nikto by proti tomu nenamietal. Ale keby Nemecko alebo Francúzsko zatvorili svoje hranice, všetci vieme, aké reakcie by tu boli.

Viac diverzity a multikulturalizmu sú kódové slová pre „menej belochov“.

Európa by mohla byť multikultúrna a na 100 % biela. Ale to nie je to, čo majú protibelosi na mysli keď hovoria o multikulturalizme. Svet je multikultúrny a zostane taký aj keby sme mali segregáciu, ale to je jediná vec, proti ktorej takzvaní multikulturalisti sú.

Keď bola Európa prevažne biela, protibelosi chceli diverzitu. A keď už máme diverzitu, hovoria o (nútenej) integrácii. Ale ak integrujeme a zmiešame, diverzita ktorú požadujú sa zničí. Nestarajú sa o diverzitu ako takú, používajú ju len ako výhovorku pre nebielu imigráciu.

Opäť, „potrebujeme viac diverzity“ a „diverzita je sila“ sú len výhovorky, aby sme mali nepretržitú imigráciu do bielych krajín. Keby protibelosi vážne verili, že diverzita je dobrá vec, potom by tvrdili, že chudobné nebiele krajiny by mali otvoriť svoje hranice a dovoliť, aby sa stali viac zmiešané. Pakistanskí utečenci by mohli ísť do Konga a konžskí utečenci by mohli ísť do Pakistanu.

3. “Potrebujeme imigrantov, aby robili práce, na ktoré sú belosi buď príliš leniví alebo príliš hlúpi, aby ich robili“

V protibelošskom psychickom rozpoložení sme závislí na nebelochoch kvôli práci. Hovoria, že ich potrebujeme, aby sme mali v našich krajinách určité potraviny. Podľa protibelochov potrebujeme Číňanov, aby sme mali čínske reštaurácie, bez Pakistancov by neboli taxíky, v našich nemocniciach by neboli doktori a všetky technologické pokroky by sa prestali vyvíjať, keďže bez veľkého prívalu Afričanov by tu neboli žiadni inžinieri alebo raketoví vedci.

Hoci by sa dalo tvrdiť, že potrebujeme viac ľudí napríklad pre zdravotnú starostlivosť, neospravedlňuje to politiku, ktorá nás vedie k tomu aby sme sa stali menšinou. Taktiež, aj keby sme potrebovali doktorov a ostatných vysoko vzdelaných a produktívnych ľudí, Afriky by nemala výhody z toho, keby sme doviezli afrických doktorov. Napokon, Afrika potrebuje doktorov viac ako Európa. Takže tento argument, že by sme mali mať vzdelaných ľudí z Tretieho sveta, ide proti „výhovorke o pomoci“ v bode 1.

Dôvod, prečo niektorí ľudia tvrdia, že potrebujeme afrických doktorov je len ten, že prichádzajú s ďalším argumentom pre viac nebielej imigrácie. To je to, čo vždy robia. Toto tvrdenie, že „sme príliš hlúpi alebo leniví“ odráža protibelošský postoj v tom tvrdení, že bieli ľudia sú príliš leniví alebo príliš hlúpi, aby tie práce robili sami. Toto je niečo, čo by sa považovalo za rasizmus, keby sa to povedalo o nebelochoch.

4. “Žijeme v globalizovanom svete“

Ich logika je, že pre ľudí je dnes ľahké migrovať na veľké vzdialenosti, a preto je len prirodzené, že sa ľudia sťahujú do západného sveta.

Ľudia vždy vedeli migrovať na veľké vzdialenosti. Nie je to o tom, že lietadlá a lode boli vynájdené počas posledných 20 rokov a až dovtedy nemali nijaké iné dopravné prostriedky. Rozdiel je v tom, že sme mali obmedzujúcu imigračnú politiku. Jednoducho sme si nepustili kohokoľvek do našich krajín tak, ako sa im páčilo, a určite sme im neponúkali sociálne a ekonomické výhody zdarma, ku ktorým nemali prístup dokonca ani domáci obyvatelia.

Pokiaľ ide o ostatné body, cez ktoré sme prešli, toto je rovnaké v tom zmysle, že je to len ďalšie ospravedlnenie pre viac nebielej imigrácie.

5. “Máme starnúcu populáciu“

Starnúca populácia nie je problém sám o sebe. Niekedy sa populácia zväčšuje a niekedy sa zmenšuje. Je to prirodzené. Keby to bol naozaj obrovský problém, mohli by sme sa sústrediť na zavedenie politiky, ktorá podporuje vyššiu mieru pôrodnosti našich ľudí. Ale dokazovať niekomu, kto sa identifikuje ako „antirasista“, že by sme mali podporovať viac bielych detí v bielych rodinách, sa nevpíše do jeho protibelošského psychického rozpoloženia. Bude kričať „nacista ktorý chce zabiť šesť miliónov Židov“.

Protibelosi predstavia len jednu možnosť vyrovnania sa so starnúcou populáciou, a tou je viac nebielej imigrácie.

6.“Belosi urobili v minulosti hrozné veci a preto musia byť za ne potrestaní“

Všimnite si, ako protibelosi v jednom kontexte hovoria o rôznych výhodách imigrácie (viď body 2, 3 a 5), ale kedykoľvek príde na rad téma otroctva alebo kolonizácie, okamžite začnú ospravedlňovať neprestajnú imigráciu do našich krajín tvrdením, že musíme byť potrestaní za naše údajné minulé skutky. Zopár európskych krajín kolonizovalo Afriku pred 200 rokmi a preto afričanom dnes nemôžeme odoprieť vstup do našich krajín.

Protibelosi hovoria o otroctve a kolonizalizme, ako keby to boli skutky čo urobili len belosi. Na tomto mieste protibelosi ignorujú, že Turecko malo jedno z najväčších koloniálnych impérií v histórii ľudstva a fakt, že nikto nehovorí, že Turecko musí kvôli tomu otvoriť svoje hranice.

Nakoniec, všetky argumenty od takzvaných „antirasistov“ majú démonizovať nás, bielych ľudí, a vždy budú viesť ku svetu bez akýchkoľvek bielych ľudí. To preto je „antirasista“ kódovým slovom pre výraz „protibeloch“.

Preklad: zet, www.protiprudu.org
Zdroj: thisiseuropa.net

O ::prop

13 komentárov

 1. “….že Turecko malo jedno z najväčších koloniálnych impérií v histórii ľudstva…”

  …toto je zaujmavý postreh….bolo by možné to vysvetliť ?
  Nebola to Anglia, ktorá mala v pazúroch celú Afriku, Čínu, Indiu, ktorá vykynožila skoro celé pôvodné obyvateľstvo Austrále, amerických a kanadských Indiánpv?

 2. Nielen Osmanska risa ale aj Arabski moslimi, oni obsadili Babyloniu, Assyriu, Severnu Afriku a nanutili im okrem svojho nabozenstva aj svoj jazyk. V Egypte to robili takym krutym sposobom ze ani praktiky Madarov na to nestacia. V 12 storoci koho poculi na ulici rozpravat koptskym jazykom, povodny jazyk Egypta tomu policajti priamo na mieste vyrezali jazyk Co sa tyka Osmanov, len za 10 rokov a len z jednej Slovenskej zupy- Nitrianskej Osmanski Turci odvliekli do otroctva 80 000 obyvatelov, a to bolo v case mieru ked Habsburgovia podpisali mierovu dohodu zo sultanom.

 3. Ste oproti mne vo výhode, lebo si môžete uverejniť obrázky, ktoré uznáte vy za vhodné. Keď vám ja pošlem mapu anglických kolónií a dŕžav po celej planéte, uverejníte ju? Asi nie, lebo už ste mi raz napísal, že mi nebudete robiť nejaký “súkromný Google”.
  Tá mapa čo ste uverejnil – turecká expanzia – je v porovnaní malá ohrádka (playpen), ktorú má každá mamička v kuchyni, kde sa jej hrá dieťatko.
  Mne ale nejde až tak moc o históriu zpred 500 alebo až 1500 rokmi, i keď aj o tej treba písať len pravdu.
  Dôležitejšia je tá zpred 40-50 rokmi.

  Dobre viete o čo mi ide. Ide o to, že tí zločinci ešte stale, po 70-tich rokoch vykrikujú do sveta že “Hitler chcel vládnuť svetom”!
  Svetom, nad ktorým vládli donedávna oni.
  Hitler to povedal jasne, že “Národný Socializmus nie je na export. Je pre Nemecko”.
  To však nepovedia.

  • Vážený SA. Viete veľmi dobre, že si vás vážim za mnoho vecí. V tomto sa však zásadne mýlite, preto dovoľte, aby som vás opravil. Obrázky samozrejme môžete dávať aj vy, minimálne ako hyperlink (t.j. ako odkaz na obrázok, ktorý už je na webe zverejnený). Preto si do komentára vkladajte čokoľvek, hoc aj mapy aké chcete, ale nečakajte, že to budem robiť za vás. Čo sa týka môjho výroku o „súkromnom Google“, tak to sa týkalo niečoho úplne iného, ako vkladania obrázkov do komentárov. Áno, nebudem za vás „googlovať“ informácie, ktoré si môžete nájsť aj sám.

   Tá mapa, ktorú som uviedol, nie je žiaden „playpen“. Stačí si uvedomiť obdobie, z ktorého pochádza. V tej dobe nebolo ani potuchy o nejakej Amerike, či Austrálii. Teda veľmoc v 13. storočí, ktorá sa rozkladala od severnej Afriky, cez veľkú časť Európy až do Ázie, nebola žiaden drobček. Dovolím si tvrdiť, že vo svojej dobe to bola najväčšia mocnosť na svete. To, že potom prišli iné mocnosti, ktoré boli omnoho väčšie, je nepodstatná informácia, pretože: 1. je to každému dobre známe, 2. bavíme sa o Turecku a nie o iných imperiálnych mocnostiach.

   Prejavil ste prekvapenie nad tvrdením, že Turecko bolo koloniálnym impériom. Áno, bolo, a jasne som vám to dokázal (čo ste si mohol nájsť aj sám po troche „googlovania“). Odvádzanie pozornosti, že boli v inej dobe aj iné koloniálne impériá, je tak trocha detinské a v kontexte danej informácie absolútne nepodstatné. Rovnako by som opravil niekoho, kto by prejavil prekvapenie pri informácii, že Anglicko bolo koloniálnym impériom. Diskutujeme však o Turecku, nie o Anglicku, Holandsku, či Francúzsku.

 4. Prave som docital knihu 1493, autor v nej tvrdi ze dovod kolonizacie severnej Afriky a najma Alzirska Francuzmi, bol ze toto pobrezie zname ako piratske pobrezie prepadalo obchodne lode a predavalo ludi do otroctva. Nielen lode ale aj francuzske pobrezie odvliekali odtial ludi do otroctva. Tito alzirski moslimski pirati casto preplavali svojimi lodmi aj gibraltarsku uzinu a prepadavali obce na pobrezi Anglicka a predavali zajatcov do otroctva. Ba zasli az tak daleko ze v 18 storoci doplavalia az k Islandu a odtial uniesli do otroctva 300 obyvatelov. Aj v Indii ovladanej moslimskymi mogulmi predavali ciernych otrokov z Afriky, aj preto je dost ludi ciernej pleti a negriodnych crtov v Indii. Hnutie proti otroctvu zacalo v Anglicku nie koli cernochom v USA, ale koli mnohym anglicanom ktory trpeli v otroctve v islamskych statoch. Az irski emigrant do USa preniesli toto hnutie aj na cernochov v USA.

  • Nikde som nespochybnil turecké kolonizovanie, to je predsa vec známa každému, kdo sa trochu zaoberá históriou. Však boli aj na Slovensku. Kdo by nevedel o povesti, kdo vykopal Matúš Čákovi studňu na Trenčianskom hrade?
   Kdo nevie o básni Sama Chalúpku “…padli Turci na Poniky…“?
   Ja som ale napísal, že pre mňa nie sú až tak zaujímavé udalosti, ktoré sa odohrali pred 500-1500 rokmi, ale skôr ma zaujímajú tie zpred 30-40 rokmi.

   Čo sa týka vkladania obrázkov, urobil by som to, keby som vedel ako, ale ja nie som až taký expert na počítače. Myslel som, že to môžete vložiť ku komentáru len Vy.
   Samozrejme že ste si všimol pri mojich komentároch môj ‘Gravatar’ – „Cross of Nero“. Vy ste mi poslal link naň. Skúšal som to, ale bez úspechu. Zavolal som si teda experta, ‚outfit‘ menom “Computer Doctor” (zhodou okolnosti to bol Český chlapík) a stálo ma to $70.-.

   len Vy.

   • Ohľadom obrázkov – najjednoduchšie je vložiť odkaz (hyperlink) na obrázok.

    https://www.protiprudu.org/wp-content/uploads/2016/09/rabbi.jpg

    Samozrejme, obrázok už musí byť niekde na internete zverejnený.

    Čo sa týka Gravataru – teda služby, ktorá zobrazuje obrázky pre váš profil – predpokladal som, keďže tam treba zadať iba e-mail, meno a heslo (ktoré som nechcel nastavovať za vás) a potom nahrať obrázok, že to až taký problém nemôže byť. Mýlil som sa a ospravedlňujem sa za to. Ak by som vedel, že s tým máte taký problém, urobil by som to pre vás. Neuvedomil som si, že pre iných to môže byť nie celkom triviálna záležitosť. Pre ďalších záujemcov o túto službu – tu je odkaz: http://sk.gravatar.com/

 5. Vážení, môžete sem písať argumenty aj protiargumenty aké len chcete, slniečkári a havloidi sú voči nim slepí a hluchí. Budú mlieť svoje bez ohľadu na to čo im poviete a bez ohľadu na to, či sa oni sami stanú obeťami čiernych. Veď koľko bolo prípadov, že slniečkárku čierni znásilnili a ona sa ich ešte zastávala a obhajovala ich.

  • To je síce pravda, ale okrem týchto fanatikov existuje obrovská masa ľudí, ktorí vnútorne cítia, že nie je niečo v poriadku, ale nevedia čo a nedokážu argumentovať. Tieto odpovede sú pre presvedčenie práve takýchto ľudí. Ak sa to podarí, tých pár krikľúňov zo skupiny „slniečkárov a havloidov“ bude nepodstatných.

 6. Prop, dakujem za odkaz, ale nesmiete zabudat na moj handicap, pre mna je velmi tazko sledovat tie instrukcie pri instalacii podobnych zalezitosti.

Leave a Reply