Domov / Hlavná strana / Zahraničie / Putin sa odvoláva na Tóru ako základ svojich hodnôt

Putin sa odvoláva na Tóru ako základ svojich hodnôt

Vladimír Putin, spasiteľ bielej rasy, citoval židovskú Tóru ako základ niektorých zo svojich hodnôt, čím odhalil, že je zástancom abrahámovského náboženstva všeobecne, na rozdiel od kresťanstva zvlášť.

„Všetko, čo ste spomenuli, zostáva večnými hlavnými hodnotami. Nie je náhoda, že Tóra hovorí o vzdávaní sa území ako o veľkom hriechu. Územia, prírodné bohatstvo a ľudia zostávajú najdôležitejšími faktormi,“ povedal Putin.

Putinova „múdrosť“ je vždy vágna a nezrozumiteľná, no jeho uslintaní vášniví fanúšikovia si to asi nevšimli.

Putinova slabosť pre judaizmus je dobre známa. Ruské židovstvo zažilo za jeho vlády renesanciu. Je blízkym priateľom s ruským hlavným rabínom Berelom Lazarom a citoval židovského učiteľa zo školy ako svoju hlavnú autoritu počas dospievania. Keď Lazar opisoval príbeh z Putinovho detstva, povedal, že Putin sa spriatelil s chasidskou židovskou rodinou bývajúcou vedľa a počas dospievania strávil v ich dome značné množstvo času, čo dalo charakter jeho filosemitským názorom. Sám Putin tento príbeh potvrdil vo svojej autobiografii. Dvaja z Putinových najlepších súčasných priateľov sú židovskí bratia Rotenbergovci, ktorí sa stali miliardármi vďaka stavebným zmluvám Putinovej vlády.

Uctievatelia Putina poukazujú na jeho prokresťanské vyhlásenia, aby ospravedlnili svoju otrockú úctu, no ignorujú prožidovské a proislamské narážky, ktoré vyslovil taktiež, keď sa pokúšal získal podporu ruskej verejnosti. Kresťanské sekty považované ruskou ortodoxnou cirkvou, ktorej patriarcha Kiril je agentom KGB, boli potlačené s Putinovou podporou. Svedkovia Jehovovi boli dokonca zakázaní.

Putinove hodnoty sa zreteľne zhodujú prevažne s judaizmom, ktorý káže sebauctievanie a extrémnu pomstu voči vnímaným nepriateľom. To je dôvod, prečo ktokoľvek, kto bol považovaný za nepriateľa či kritika Putina, bol zavraždený odpornými spôsobmi obrovskou sieťou úkladných vrahov režimu. Keď sú Putinovi kladené otázky alebo je kritizovaný, nastávajú u neho výbuchy emočnej zúrivosti. Jeho tvár sa vždy skrúti od hnevu, keď novinári podrobne skúmajú jeho politiku.

Niektorí veriaci Židia veria, že Putin je ich spasiteľ. Na stretnutí v roku 2014 vrchní rabíni privítali Putina ako židovského kráľa. On tomu nahral do karát naliehaním na „prenasledovaných“ Židov na Západe, aby „prišli do Ruska“, pričom im sľúbil ochranu. Toto je neoddeliteľná súčasť Putinovho širšieho plánu, aby vyzeral ako Kristovi podobný spasiteľ abrahámovských náboženstiev, vykresľujúci seba samého súčasne ako strážcu kresťanov, Židov a moslimov.

Putinovi podporovatelia a kontrolované médiá si zo sionistických praktík požičali to, že všetku kritiku ruského vodcu a jeho režimu nálepkujú ako iracionálne prejavy „rusofóbie“, čo je fráza porovnateľná s „antisemitizmom“. Rusko ako aj Izrael majú obrovské armády internetových trollov a botov, ktorí trollujú pre svoje režimy po celom internete. Samotný Putin pri konfrontácii s kritikou ohľadom ruského zasahovania do amerických volieb porovnal obvinenia z ruského previnenia k „antisemitizmu“.

Putin v Rusku zakázal národno socialistickú ideológiu a skepticizmus ohľadom holokaustu, ale nie sionistickú ideológiu či popieranie Stalinových zločinov. Uchádza sa o úzke vzťahy s Izraelom, kým na kresťanský národ Ukrajiny útočí komunistickými rebelmi. Zakázal kresťanské sekty, no nie židovské.

Rusko očividne vyplatilo západných neonacistov, aby propagovali Putina ako spasiteľa bielej rasy, kým on uvrháva ich domácich ruských spoluvlastencov do väzenia. Tento bizarný scenár aj naďalej pokračuje a len zopár prezieravých pozorovateľov sa vyslovilo proti tomuto podvratnému ruskému prevzatiu nacionalistického naratívu na Západe.

Preklad: zet, www.protiprudu.org
Zdroj: Reconquista Europa

O ::prop

19 komentárov

 1. kapitán pravda

  A čo keď je to tak, že Putin ako profesionálny vycvičený lišiak najvylišiakovanejšieho kalibru židofilstvo predstiera, lebo nie je debil, ktorý si neuvedomuje ich silu s vie, že bubnom sa na zajace nechodí?

  • Čo keď Kiska je vycvičený lišiak a židofilstvo iba predstiera, lebo nie je debil. Hm. Asi áno, podľa tejto logiky to dáva zmysel. Všetci sme lietadlo.

 2. neuveriteľná kopa klamstiev alebo poloprávd
  1. záchranca bielej rasy – možno pár vymletých hláv si to myslí , ale väčšina čo sa naňho pozerá kladne v ňom vidí obrancu tradičných hodnôt pred debilizáciou západu a okupáciou USA
  2. Nie je náhoda, že Tóra hovorí o vzdávaní sa území ako o veľkom hriechu –preboha je to absolútne prirodzená vec a je jedno keď by to tvrdili aj mimoženšťania
  3. Kritiku Putina označujú ako rusofóbiu —–čítam dosť ruských stránok ale nikde som to tam nezaznamenal
  4. kresťanský národ Ukrajiny útočí komunistickými rebelmi — toto ani nepotrebuje komentár
  ……… a ďalšie veci ani nebudem spomínať lebo je to strata času

  • Nezáleží na tom, čo si myslíte, že je pravda alebo nie. Dôležité sú iba fakty. Putin skutočných nacionalistov zatvára. To je fakt. Putin tradičné hodnoty možno chráni, ale koho tradičné hodnoty? A ktoré sú to? Právo búchať hlavou o zem keď muezín ujúka z mešity? Alebo právo oslavovať Lenina? Právo byť hrdým komunistom? Áno. Toto sú dnes tie „tradičné“ hodnoty v Rusku. Ruská federácia je etnicky presnou kópiou USA. Taviaci kotlík národov. A toto Putin podporuje. Nie ruský nacionalizmus, čečenský nacionalizmus, tatársky nacionalizmus. Nacionalizmus veľkej Rossije je to čo podporuje – zmes národov bojujúcich za impérium. A toto nikdy nedopadlo dobre. Skutočný nacionalista chápe, že jeho nepriateľom je ako Amerika, tak aj Ruská federácia.

  • Neskutocna znoska bludov, klamstiev, z kontextu vytrhnutych faktov. Skoda casu na serioznu oponenturu.

 3. Ja som odjakživa tvrdil, že baťuška nie je náš priateľ, ale predstaviteľ rovnakej skazy, ktorá sa na nás ženie zo západu. Nechápem ako niekto môže byť tak strašne naivný, že má Putina za modlu a nevidí jeho reálne kroky, ktoré nemajú nič spoločné so zachovaním tradícií alebo tobôž s podporou nacionalistov. Veď to je napokon človek starej školy z éry KGB, a to je dôležité mať na pamäti.

 4. Také chujoviny….Putin veľmi dobře vie,že ak má vyhrať vojnu so západom,tak musí mať židov na svojej strane . Skutočnú moc v západnom svete majú židia. Merkelová, Trump, Macron…..všetkých ich majú v rukách židia. Nepochybne majú veľkú silu aj Rusku. Teraz sa s nimi púšťať do boja by bolo nerozumné. Třeba najprv odstaviť od moci sionistov a ich armádu…….USA a Izrael. Stalin si myslel,že sa ich zbaví, nakoniec sa oni zbavili jeho.
  Třeba postupne….

  • Čo to stále tárate, o akej vojne so západom? O akom odstavovaní sionistov a ich armád? Prestaňte fandiť ako nejaká čírlíderka a pozrite sa na svet bez ružových okuliarova a kadejakých pochybných vysvetľovaní a ospravedlňovaní, ktoré krívajú na obe nohy.

 5. Nuz pan redaktor

  Toto mi asi neschvalite, ale Hitler bol na tom rovnako ako Putin predstieral arijsky- t.j. biely nacionalizmus a podporoval predstaviteov panturanismu. Panturanismus je ideologia ktora nasal njhlbsie korene medzi madarskymi intelektualmi od 19 storocia. jednou z nich ze predstavitel Turancov musi znicit Arijcov! A napriek tomu im Hitler odovzdal Arijske uzemia Rumunska Slovenska a Srbska. Napriek tomu ze nemecka mensina mala zabecene daleko lepsie mensinove prava v Rumunsku, Srbsku a na Slovensku nez v madarsku, kde nemecka mensina bola utlacana spolu z ostatnymi mensinamy. Keby bol Hitler skutocny Arijec odobral by Madarom vsetky uzemia obyvane Nemcami a pripojil by ich alebo k risi, alebo k susednym statom. Svarga kedysi tvrdil, ze jeho otcovi stara Slovenska zena zo Slovenskeho juhu povedala: „Madari su zidovsky pes.“ Jonas Zaborsky tvrdi vo svojej knihe dejiny Uhorska, ze Madari boli sluhovia Chazarov a od predkov Ukrajincov vyberali dane pre Chazarov. Dokonca Chazari im zvolili hlavneho vodcu Arpada v case ked sa medzi Chazarov a Madarov vklienili Pecenehovia, takze madari boli fyzicky oddeleni od Chazarov.

  • A mohli by ste tieto tvrdenia aj nejak podložiť, prosím? Osobne som nikdy o tomto nepočul a moc tomu nemám ani dôvod veriť, pretože pokiaľ ide o estetiku a symboliku v rámci Tretej ríše tak všetko podľa mňa doslova kričí obrodou „árijského ducha“ a návrat ku koreňom.

   • Vazeny pan Frater

    Na internete najdete kopu informacii o panturanizme. Kniha Jonasa Zaborskeho vysla v roku 2012 v Slovarte jej plne menoo znie: Dejiny Uhorska od pociatkov po kraal Zigmunda. Tam to prosim najdete. Nuz keby sa Nemci rovnako poslovencovali,alebo pocestovali ako sa pomadarcovali nemali by asi take problem ani za I CSR, bol by k nim rovnaky pristup ako v Madarsku za Hortyho. Problem neni v tom problem je ze aj Nemci aj Rakusania sa uz davno vyrovnali z existujucov realitou, s vynimkou Madarov. Ktory vsak sa maju co najmenej prava roztahovat sa v Europe. Hned 15.3.1939, Madarsko uznalo samostatny Slovensky stat, aby ho vzapaeti prepadlo. A ked sa este ani neexistujuca Slovenska armada, v podstate dobrovolnici, ppostavili na odpor a zastavili madarsky utok. Madari za trest bombardovali Spissku Novu Ves. Hitler napriek prislubom obhajovat Slovenske uzemie, po zavedeni primeria, suhlasil aby Madari mohli vlastnit okupovane Sobrance a okolie. Hoci tam nebolo ani jedneho madara. Toto uzemie vzdy bolo aj dnes je etnicky Slovenske!!! Odporucam knihu Julius Blasko: Sobranecky kraj.

  • Do istej miery v určitých veciach máte pravdu. Nepochybne v Maďarsku nemala nemecká menšina na ružiach ustlané (to v Maďarsku nemala asi žiadna, židov nepočítajme). V čom však vidím problém je upresnenie časových úsekov, kedy tak bolo. Nemecká menšina ani na Slovensku (Československu) nemala do roku 1939 tiež nejaký dobrý život, práve naopak. Maďari zasa nemali problém s nemeckou menšinou, pokiaľ sa prehlásila za Maďarov. Ak niekto (z ktorejkoľvek menšiny) prijal maďarskú národnosť, prestal mať akékoľvek problémy, ba často bol dosadzovaný na dobré miesta. Obzvlášť sa to týkalo Nemcov. Ešte pred vojnou musel samozrejme Hitler zakročiť, aby nedošlo k úplnej asimilácii nemeckej menšiny v Maďarsku. Potom sa to zmenilo.

   Čo je však nesprávne pochopené z vašej strany, je úvod vášho príspevku. Konkrétne “ Hitler bol na tom rovnako ako Putin predstieral arijsky- t.j. biely nacionalizmus“. Okrem toho, že Putin nič takého nerobí, tak nič takého nerobil ani Hitler. Hitler podporoval národný nacionalizmus. Tvrdil, že každý národ si musí nájsť a vybojovať svoj vlastný priestor pod slnkom, musí dokázať, že si ho zaslúži. To však vždy hovoril v medziach národa, nie rasy. Nemal nič proti Slovákom, Maďarom, černochom, číňanom, japoncom, arabom (a svojim spôsobom ani proti Židom) – pokiaľ žili vo svojej vlastnej zemi, na vlastný úkor. Samozrejme to je na širšiu debatu. Na tomto webe bol tento problém už niekoľkokrát rozoberaný, skúste si to pohľadať, napr. aj tu: https://www.protiprudu.org/hitlerova-revolucia-obsah/

 6. Článok je subjektívne klamstvo autora!

 7. Je to zaujímavý pohľad, ale pre mňa je Putin nie je v prvom rade ani oligarcha, ani politik, ani top agentFSB/KGB, ale je to predovšetkým a zásadne hráč, a to pomerne úspešný. A ako úspešný hráč sleduje pravidlo, ktoré mu zabezpečuje úspech – hovorí každému to čo chce dotyčný o sebe počuť. Celé jeho hranie však začína a končí filozofickým ukotvením Ruska ako takého – bez nepriateľa je to vnútorne vyprázdnená krajina pred rozpadom. Uvidíme ako toto zakotvenie zvládne, zatiaľ podlieza latku organizovaním „Panem et circens“, čo by takým Američanom bohate stačilo. Zatiaľ však reprezentuje brutálny ranný kapitalizmus, za čo ho však naši eurohujeri nemôžu upáliť, aj keby ho za toto najradšej upálili, lebo do rovnakého dresu ich natiahol niekto iný.

 8. Aj vdaka tomuto ruskemu rabinovi,zidia bombarduju a nicia Syriu a ludske zivoty,kedy sa im zachce! Putina treba nahrzdit novym Brezhnevom!!!

Leave a Reply