Domov / Hlavná strana / Z domova / Presstitútky a selektívne uplatňovanie zákona

Presstitútky a selektívne uplatňovanie zákona

Po ukončení finále Slovenského pohára vo futbale bol zachytený viceprezident a generálny riaditeľ Slovana Bratislava Ivan Kmotrík ml., ako údajne (to je vyjadrenie samotných médií) “hajluje, pričom sa zdá, že kričí Heil Hitler”. Presstitúti, pôsobiaci na Slovensku, ktorí tak horujú za spravodlivosť, proti korupcii, za odstúpenie vlády, za vyšetrenie vraždy Kuciaka, majú teraz ďalší bonbónik, ktorý si budú pomaly vychutnávať.

Opäť sa dozvieme, aké je Slovensko “fašistické” (tí trotlovia ani nepoznajú rozdiel medzi fašizmom a nacizmom), ako treba potláčať všetky prejavy neznášanlivosti a ako treba dodržiavať zákony, najmä §422 trestného zákona, ktorý hovorí:

(1) Kto verejne, najmä používaním zástav, odznakov, rovnošiat alebo hesiel, prejavuje sympatie k skupine alebo hnutiam, ktoré násilím, hrozbou násilia alebo hrozbou inej ťažkej ujmy smerujú k potláčaniu základných práv a slobôd osôb, potrestá sa odňatím slobody na šesť mesiacov až tri roky.

(2) Rovnako ako v odseku 1 sa potrestá, kto pri čine uvedenom v odseku 1 používa pozmenené zástavy, odznaky, rovnošaty alebo heslá, ktoré vyvolávajú zdanie pravých.

Je však zvláštne, že sa novinári nechovali tak aktívne 1. mája tohto roku, keď mali na uplatňovanie tohto zákona príležitostí viac než dosť a litera zákona bola naplnená takmer doslovne. Veď sa pozrime:

1. máj 2018 vo Zvolene

1. máj 2018 v Košiciach

Samozrejme, nevolám po tom, aby bolo pár pomýlených červených veteránov spolu s niekoľkými mladými komančmi poťahovaných po súdoch. Zaráža ma však nasledovné. Jeden, jediný človek dokáže u presstitútov vzbudiť obrovské pohoršenie, aj keď mu nie je momentálne možné jednoznačne nič preukázať. Stretnutia v centrách miest, na ktorých sa otvorene máva zástavami, kde ľudia nosia odznaky, rovnošaty, kde prevolávajú heslá smerujúce k potláčaniu „základných ľudských práv”, tie ich nechávajú chladnými a obchádzajú ich bez povšimnutia.

Keď už sme u tých “základných ľudských práv” (tento pojem ja osobne považujem za nezmysel, aké máte “základné ľudské práva” ak dajme tomu stroskotáte na neobývanom ostrove? Tento pojem je obyčajný sociálny konštrukt, ktorý nemá v prírode obdoby), nie sú náhodou porušované ľudské práva komunistov tým, že im potláčajú právo na vlastný názor hrozbou ťažkej ujmy (väzenia)?

Zákon by mal platiť pre všetkých rovnako. Pokiaľ sa tak nedeje, je celkom očividne zákon zbytočný a zlý, a mal by byť čo najskôr zrušený.

::prop, www.protiprudu.org

O ::prop

7 komentárov

 1. Vanio Pribina

  Vazeni

  Toto nesuvisi z danou tmeatikou, ale odporucam zaujimavu knihu z nemeckeho prekladu: Martin Tamcke: Krestania v islamskom svete, od Mohameda po sucastnost. objednat mozno na emaile: maros.nicak@fefth.uniba.sk

  • V popise sa píše „Noví moslimskí panovníci sa dostali do kontaktu s obyvateľstvom, ktoré čoraz viac prestupovalo k islamu.“ Stavil by som sa že to bolo dobrovoľné 🙂

 2. Vanio Pribina

  Vazeni

  Neviem, avsak urobil som preklep pri emailovej adrese, spravne knihu mozno objednat: maros.nikos@fevth.uniba.sk

 3. Hokejista Slovanista

  Vanio Pribina,

  To nevadí, že ti to vyšlo až na tretí pokus. Ani sa nečaká, že to urobíš správne hneď prvýkrát – však si Slovák:
  Došlo k pochybeniu, nevedel som, pomýlil som sa, zabudol som, stratilo sa mi to, počasie nám neprialo, ľúbi si vypiť, “kde udělali soudruzi chybu?”, “XY sa musí v hrobe obracať”,
  “explicitne Vám hovorím, že naratív relevantných ontologických negóciacií je v prdeli”, Slováci postavili pyramídy …

 4. Presstituti su velmi nebezpecni a clovek sa naozaj musi obcas pozastavovat, ze aka je presne ich uloha v dnesnej spolocnosti. Treba davat pozor, aby ste nedopadli ako nasledujuci pan, ktory mal evidentne dost a neprisposobeve negrice v mestskej hromadnej doprave svojsky poziadal, aby sa kontrolovali:

  https://www.theroot.com/ranting-racist-white-man-on-new-york-train-identified-1825802535

  Dnes uz pozname vdaka presstitutom jeho identitu, je pravdepodobne bez prace a jeho dom urcite obliehaju novinarske predajne stetky. Clovek aby sa bal vobec vyjadrit svoju nespokojnost v multikulti „raji“, pretoze riskuje pracu, zivot, spolocenske postavenie atp. – doxxing je spinava taktika tychto krys.

Leave a Reply