Domov / Hlavná strana / Z domova / Pokrytectvo Ondreja Dostála

Pokrytectvo Ondreja Dostála

V poslednej dobe možno v médiách často vidieť Ondreja Dostála, exhibicionistického poslanca NR SR, ako prezentuje svoje názory a výroky.

Tohto pána v posledných dňoch dosť často medializujú mnohé internetové denníky, ako zanietene „burcuje“ proti ĽSNS a jej členom, vrátane uvádzania jeho výrokov.

Jeden z výrokov bol na margo toho, že ĽSNS sa dostala do NR SR: „ak sú v parlamente fašisti, idem sa učiť po rómsky.“ Ďalším výrokom reagoval na výzvu za minútu ticha pre Jozefa Tisa od Mariána Kotlebu (predsedu ĽSNS): „Tiso si nezaslúži ani sekundu ticha“.

Kto je teda Ondrej Dostál?

Tento pán je momentálne predsedom mimoparlamentnej strany OKS, ktorý však kandidoval do NR SR na kandidátnej listine strany SaS z 20. miesta.

Nie je členom SaS, kandidoval však na ich kandidátnej listine do NR SR, čiže sa od neho predpokladá nejaká názorová zhoda, prípadne loajálnosť voči tejto strane. Dostál sa zdá byť hrdým antifašistickým bojovníkom. Očividne mu vadí strana ĽSNS a zvlášť jej predseda Marián Kotleba. Jeho postoje vzbudzujú dojem, že by najradšej odsúdil každého, kto by sa kedykoľvek čo i len rozprával s Mariánom Kotlebom, nie to s ním ešte chcel spolupracovať.

K tomu, že sa Richard Sulík (predseda SaS) stretával s Mariánom Kotlebom – od ktorého Sulík očakával, že jeho strana (ĽSNS) získa na svoju stranu istú časť voličov SNS prípadne i Smeru, čím pomôže Sulíkovej SaS a pravici dostať sa k moci – sa však Dostál vôbec nevyjadril, a ani to neodsúdil. Od tak „zanieteného“ bojovníka by sa dalo očakávať, že vystúpi z poslaneckého klubu SaS, alebo dokonca zloží poslanecký mandát. Veď do parlamentu ho vyviezla strana, ktorej predseda bol ochotný jednať a podporiť i „fašistov“, voči ktorým Dostál tak „zanietene bojuje.“

Tak presvedčený o svojej pravde Ondrej Dostál asi nie je. Pokrytectvo hodné… urobte si názor sami.

Autor: Perun; www.protiprudu.org

Odkazy:
http://www.aktuality.sk/clanok/330452/nrsr-o-dostal-jozef-tiso-si-nezasluzi-ani-sekundu-ticha-2
http://aktualne.atlas.sk/slovensko/spolocnost/ondrej-dostal-ak-su-parlamente-fasisti-idem-ucit-po-romsky.html
http://www.aktuality.sk/clanok/325569/nepoucitelny-sulik-pred-rokmi-sa-stretol-aj-s-kotlebom/

O ::prop

15 komentárov

 1. Ja si myslím, že nielen pán Dostál ale aj celá jeho slávna štvorica neslovákov, ku ktorej patrí nemá čo hľadať v slovenskom parlamente! Mali by sme sa riadiť „demokratickým“ Estónskom, kde Rusi ako vraj cudzí štátny príslušníci nemajú právo ani voliť, nieto ešte byť volení. EU ani človek v ohrození ani ostatné protištátne mimovládky u nás a v celom svete nič proti tomu nenamietajú. To je kóšer však? Tam nech ide pán Dostál a spol protestovať a nie tu.

 2. Nie je to také negatívne. Dostál si dal na kabát žltú hviezdu … a nič.
  Ceľkom dobrý experiment. Mohol by si tú hviezdu dávať častejšie, aby ju celkom zosmiešnil.
  Je dobre vidno, ako sú politicky obmedzení.
  A už aj mediálne ako triafajú do luftu – vďaka tomu, že sú ľudia rozptýlení na webe a hlavný hypnotizér TV stráca svoju silu.
  Ostáva im ale ešte stále bašta najväčšia – korporácie a peniaze.

  Ups, preskočil som otázku tvrdej sily, armádu a políciu. Tam neviem, na koho sú strane. Je možné, že chaos dosiahne taký rozmer, že jedinou rozhodujúcou silou bude zas, ako už mnohokrát v histórii, armáda.

  Ale to som nejako od toho blba Dostála odbočil…:-)

 3. Ja som sa dozvedel, ze Dostal je tajny rusky agent.
  Uz je to takmer verejne tajomstvo.
  Skuste aj vy trochu pohladat.

 4. Smutne je ze v parlamente sedi z OKS okrem ‚obcianskeho aktivistu‘ O. Dostala stale aj František Šebej, ci Peter Osuský.

  Viac o Osuskom napr. tu.:
  http://dolezite.sk/old/Ano_medzi_poslancami_mame_aj_Supermana__236.html

 5. á, pán dosál chodí do parlamentu peši, keď používa reflexný prvok. ale ten ako povinnosť nariadil kaliňák, nie kotleba. je to akési divné.

 6. Zaujímavé by bolo vedieť jeho pôvodné meno.

 7. Urobte si názor sami? Dovoľte mi zasmiať sa pán autor, pretože mám taký pocit, že neposkytujete objektívne údaje, ale cielene vyberáte zdroje, aby ste za nás vytvárali názor nám. Nazvem to pravým slovom a to intelektuálna neúprimnosť.

  Kto je Ondrej Dostál? To už sú zrazu osoby dôležitejšie ako ich názory? Prečo sa teda nepozriete aj na to Kto je Marian Kotleba? To kto niečo povedal nie je argument proti tomu čo daný človek povedal. Pozerajme sa láskavo na argumenty.

  Naozaj sa Slovensko rúti do roku 1984.

  • Ale, vážne? Nože nám neznalým vysvetlite, kto to je ten Marián Kotleba. My si tu nedávame obrúsky pred ústa, ani keď ide o Kotlebu. Vieme veľmi dobre, čo alebo kto Kotleba nie je. Viete to aj vy? Dáte nám „objektívne“ informácie o Kotlebovi, alebo to budú iba vaše subjektívne názory? No len, predveďte sa, ukážte nám, ako vyzerá objektivita. 🙂

  • Podľa môjho skromného názoru, keď sa jedná o osobu, ktorá sa prezentuje istými názormi, predpokladá sa že za tými názormi i stojí, a nie len sa predvádza so židovskou hviezdou do objektívu, kritizuje Kotlebu a každého kto sa s ním čo i len rozpráva, a pri tom kandiduje na kandidátnej listiny strany, ktorej predseda sa stretával s Kotlebom a očakával od neho akúsi „predvolebnú politickú pomoc“ – ale k tejto veci sa radšej vôbec nevyjadril – akoby o tom ani nevedel. Hlavné je, že sedí v NR SR a berie plat. Ale veď Dostál dokáže zo dňa na deň zmeniť i národnosť.

 8. Grigoriy Ilmoran

  V súvislosti s pokrytectvom

  Nedávno si svet pripomenul výročie havárie reaktora v atómovej elektrárni v ukrajinskom (sovietskom) Černobyle.

  Média, aj na Slovensku, venovali danej veci nemalú pozornosť. A oprávnene tak. Pozoruhodné je, že unisono, akoby v takej veci dostali inštrukciu z jediného centra, zamerali sa na skutočnosť, že vtedajší systém sa prostredníctvom médii, v záujme propagandy, celú vec snažil tajiť alebo bagatelizovať.
  Áno, aj takú vec bolo treba pripomenúť.

  ALE.

  Že vraj súdruhovia tajili, klamali a ohrozovali tým život a zdravie obyvateľov.
  Kto však boli tí súdruhovia? Kde sú dnes?

  Aké tažké je dnes ísť do knižníc a archívov, a nájsť si tam napríklad dobové vydania denníka Ústredného výboru Socialistického zväzu mládeže, a prečítať si, čo o katastrofe v Černobyle písal vedúci zahranicnopolitickeho spravodajstva istý súdruh Michal Havran, ktorého syn si dnes vyárendoval pozíciu najväčšieho guru spravodlivosti, otvorenosti a slobody v RTVS, kde pravidelne, za veľké peniaze od daňových poplatníkov, samozrejme bez transparentného verejného obstarávania, káže princípy morálky.

  Alebo iný súdruh, ktorému ani zamak nevadilo, čo tí súdruhovia s nami stvárali, že nás klamali a držali za ostnatým drôtom, a chtivý veľkej kariéry, pokorne ich žiadal, sľubujúc im vernosť a oddanosť, o zaradenie do klubu tých podlých súdruhov.
  Hovorím o Andrejovi Kiskovi.

  Áno, ti súdruhovia, o ktorých médiá v súvislosti s tragédiou v Černobyle písali, neboli nejakí mimozemšťania, ktorí po zamatovejší odleteli na Niburu, ale konkrétni ľudia ktorých dodnes stretávate na uliciach, ktorí sa dodnes pretŕčajú na ulici, v médiách, dokonca v parlamente.

  • Pretŕčajú sa oni, alebo ich potomkovia. Tu zdôrazním – jablko nepadá ďaleko od stromu. Preto od potomkov týchto boľševických agitátorov nemôžeme čakať iné maniere.

   Ešte k tomu Černobyľu. V tej dobe som pracoval ako robotník v mliekárňach. Boli tam aj montéri z Dánska, ktorí stavali nové linky. Jeden z nich zobral dva sáčky mlieka, že dá urobiť v Dánsku rozbor na rádioktivitu. Po tom, ako jeho zobrala ŠtB, si to rýchlo rozmyslel…

   • Grigoriy Ilmoran

    Okrem toho.

    Každý si dobre pamätá, akú špinavú kampaň len ešte celkom nedávno viedli média, stále v rukách komunistov a eštébákov a ich dietok, proti arcibiskupovi Sokolovi.

    Pritom každý vie, že arcibiskup Sokol nešiel sám na ústredie ŠTB, a neponúkol spoluprácu, že nejaká eštébácka sviňa musela prísť za ním a nejakým vydieraním ho k takej veci prinútiť.

    Videl alebo počul niekto niekedy hlas volajúci potom, aby toho skurvenca niekto identifikoval a volal ho na zodpovednosť?
    Určite nie. Ten hajzel doteraz berie za svoje hajzlovstvo dôchodok trojnásobne prevyšujúci dôchodok priemerného Slováka.

    Počul niekto niekedy prezidenta, žiadateľa o členstvo v komunistickej strane, hovoriť v parlamente aj o takýchto veciach?
    Rozoberal liberálny humanista, teológ Havran aj túto vec pri jeho večernom žvástaní o ničom vo verejnej televízii?
    Za naše peniaze.

    • Nepôjde predsa proti svojim.

     V tomto smere ma neprestane udivovať, ako sa napríklad z veľkého komunistického ideológa, odporcu sionizmu a židovského štátu dokáže stať riaditeľ Múzea Židovskej kultúry a priaznivec ŽNO (hovorím o osobe Pavla Mešťana). O tomto tiež nikto nehovorí.

     Troška mimo vodu. O povahe týchto a podobných ľudí svedčí článok, ktorí napísali sami o svojich. Keď preskočíte všeobecné žvásty zo začiatku, pochopíte, o čom hovorím. Nemohol som sa s týmto skvostom nepodeliť.

     http://zidovskelisty.blog.cz/1203/skandal-na-vystave-o-zidovskom-odboji

Leave a Reply