Domov / Hlavná strana / Zahraničie / Piati zločinci: V Amerike nahradilo Gestapo vládu práva

Piati zločinci: V Amerike nahradilo Gestapo vládu práva

senate-intelligence-committee.siRT je najlepší zdroj informácií v angličtine, ktorý je Američanom dostupný. 29. januára zverejnil RT fotky 5 prezidentských povereníkov, ktorí Kongresu zámerne klamali.

Všetci piati z týchto gestapáckych ašpirantov porušili svoju prísahu ochrany Ústavy Spojených štátov. Neúprosne porušili Ústavu, čo z týchto piatich ľudí, ktorí sú zodpovední za rozviedku USA a čierne operácie, robí zradcov Spojených štátov. A predsa neboli zatknutí a postavení pred súd. Kongres je ochotný zasadnúť a počúvať ich neprestávajúce klamstvá znova a znova a znova, napriek faktu, že títo piati spáchali ďalšie a horšie zločiny proti našej krajine, než „teroristi“, ktorí slúžia ako výhovorka pre zločiny páchané výzvednými agentúrami.

Pamätajte, drahí čitatelia, pre vás je zločinom klamať ktorémukoľvek federálnemu agentovi i v prípade, ak nie ste pod prísahou alebo pred Kongresom. Nie ste občanmi Spojených štátov, ale obyčajnými nevoľníkmi federálnej vlády. Koľko ďalších dôkazov na to potrebujete? Zobudíte sa niekedy?

James Clapper, ktorý má veľký titul riaditeľa národnej rozviedky, je usvedčený klamár Kongresu USA a aj napriek tomu zostáva v úrade. Clapperovo zotrvanie v úrade je dôkazom vysokej miery poklesu integrity vlády USA, integrity, ktorú Kongres, médiá a verejnosť očakávajú od vlády. Prezident Nixon bol vyrazený z úradu kvôli maličkosti: Nixon klamal, keď sa dozvedel o vlámaní, s ktorým nemohol nič urobiť. Clapper nehanebne klamal Kongresu USA, keď popieral svoje špehovanie členov Kongresu USA.

Clapper neporušil len Ústavu, on spáchal hrdelný zločin, zvlášť vďaka natiahnutej interpretácii zákonov, ktorá je normou pre žaloby ministerstva spravodlivosti. Množstvo Američanov je vo väzení za priestupky, ktoré nie sú ničím v porovnaní s tým, čo spravil Clapper, alebo, vzhľadom k tejto veci, v porovnaní s tým, čo spravili ostatní, ktorí sedia a klamú Kongresu.

Podľa slov, ktoré piati zločinci adresovali Kongresu, musí Edward Snowden, ktorý je pod ochranou ruskej vlády, vrátiť dôkazy o tom, ako NSA špehovala celý svet ešte predtým, ako nejakých amerických vojakov alebo diplomatov zabijú teroristi v niektorej budúcej vojne, rozpútanej Washingtonom, ktorý obvykle odmieta obete svojich vojnových zločinov ako „vedľajšie škody.“

Nikto z týchto piatich nebol schopný špecifikovať, ako by mohli prinútiť ruskú vládu vydať Snowdena. Spupní republikánski vojnoví štváči falošne a propagandisticky obvinili Snowdena z toho, že je „ruský špión.“ Aká číra nečestnosť! Snowden je v Rusku iba preto, lebo USA – porušujúce medzinárodné právo – nechcú povoliť letieť lietadlu so Snowdenom z Ruska do ktorejkoľvek z juhoamerických krajín, ktoré Snowdenovi udelili azyl. Snowden je v Rusku iba kvôli Washingtonu.

Ako som už pri rôznych príležitostiach napísal, fakty pre Washington, mediálne prestitútky a väčšinu americkej populácie, ktorá uprednostňuje upokojujúce lži pre realitou, neznamenajú nič.

Nikto v amerických médiách alebo na väčšine internetových stránok sa vám neodváži povedať, ako piati zločinci znova klamú Kongresu preto, aby odpútali pozornosť Kongresu, ignorujúcej verejnosti a médií od faktu, že porušili zákon a svoju prísahu, pričom jediným cieľom vytvorenia historky o „národnej bezpečnosti“ je zabrániť odhaleniu zločinov bezpečnostných agentúr. „Národná bezpečnosť“ sa používa iba na zakrytie zločinov vlády.

Všetka tá „národná bezpečnosť“ znamená „nikomu nedovolíme zistiť, že nie sme nič iné než gang zločinných násilníkov využívajúcich národnú bezpečnosť ako krytie pre démonizovanie Snowdena, ktorý o nás hovoril.“

Takzvané „bezpečnostné agentúry“ a mediálne štetky vytvorili vojnovú atmosféru strachu, ako keby „jediná svetová superveľmoc“ mala byť zničená hŕstkou ľahko vyzbrojených bojovníkov vzdialených tisíce kilometrov, ktorí vzdorujú inváziám Washingtonu do svojich krajín, ktoré väčšina Američanov ani nevie nájsť na mape, v rôznych kútoch sveta. Čo je to za superveľmoc, ktorá je tak vydesená ľuďmi, ktorých sa rozhodne prepadnúť a zavraždiť? Ak sú ukrivdení ľudia takou hrozbou, superveľmoc by mala zostať doma a nechať ich na pokoji.

Vypočujte si túto slabomyseľnosť od Clappera: Kvôli Snowdenovi „je národ menej bezpečný a jeho ľudia menej zabezpečení.“ Pravda je presne opačná, ako tvrdí Clapper. Snowden nás upozornil na fakt Clapperovho roztrhania Ústavy USA, ktorá je našou najväčšou ochranou. Clapper, ktorý by mal byť na lavici obžalovaných za vlastizradu, nám ukradol naše práva a náš štít proti ublíženiu a zneužitiu zo strany absolutistickej vládnej moci. Clapper je nepriateľom každého Američana.

Vypočujte si túto absurditu generálporučíka Michaela Flynna, riaditeľa Obrannej výzvednej agentúry USA, ktorý hlúpo tvrdí, že Snowdenove odhalenia nelegálneho masového špehovania amerických občanov a sveta spôsobili „závažné škody“ pre „národnú bezpečnosť.“

Generál tým myslel, že mu Snowdenove odhalenia poškodili reputáciu a úzkosť kvôli odhaleniu jeho zapletenia do kriminálnej činnosti. Ale generál vedel, ako si získať sympatiu a podporu pre pravicových superpatriotov. Podľa jeho vyhlásenia je najväčšou cenou za Snowdenove odhalenia „cena ľudských životov na zajtrajších bojiskách, alebo na nejakom mieste, kam pošleme naše vojenské jednotky keď ich vyzveme, aby šli cestou ubližovania.“ Samozrejme hovorí o tom, keď Washington nabudúce kriminálne zaútočí na ďalšiu krajinu, čím úplne poruší Norimberský štandard.

Podľa senátorky Barbary Mikulski, ktorá si túto absurditu vypočula, bolo potrebné rozhodnutie Najvyššieho súdu, aby „ovplyvnil ústavnosť týchto (sledovacích) programov.“ Bolo to úprimné vyhýbanie sa? Prečo sa Mikulski vzdáva zodpovednosti? Súčasný republikánsky Najvyšší súd je skorumpovaný a nebude brániť Ústavu. Jedno z vedúcich republikánskych svetiel, svietiace tak matne – sudca Antonin Scalia, pravdivo hovoril o koncentračných táboroch ako o pravdepodobnej budúcnosti pre Američanov, pričom Najvyšší súd by nerobil nič proti tyranii, pokiaľ by to exekutíva nepovažovala za nevyhnutné.

Senátor Ron Wyden piatim zločincom povedal, „Táto kultúra dezinformácie (ktorú reprezentujú piati zločinci) sa tak ľahko nezmení.“

Nič sa nezmení, pokiaľ nebudú piati zločinci zatknutí a postavení pred súd za vlastizradu a pokiaľ Kongres neprestane neustále financovať nelegálne vojny a štáty, podporené hrozbou obvinenia, že neexistuje nič také ako „unitárna exekutíva“ ktorá je nad zákonom, Ústavou, Kongresom a federálnymi súdmi.

Najvyšší súd nás neochráni. Exekutíva nie je nad zákonom a Ústavou a Kongres ju na to musí upozorniť.

Američania stratili vládu práva. Pokiaľ ju Kongres rýchlo neobnoví, krajina bude stratená.

Preklad: zet, www.protiprudu.org
Zdroj: Paul Craig Roberts

O ::prop

Jeden komentár

  1. Aj my,spolu s našimi „chytrejšími“ bratmi sme súčasťou experimentu.

    http://abundancia.webnode.cz/casopis-4/kruty-experiment-s-cechy/

Leave a Reply