Domov / Hlavná strana / Komentáre / Odpovede na šesť drsných otázok, ak ste proti masovej imigrácii

Odpovede na šesť drsných otázok, ak ste proti masovej imigrácii

V tomto článku predstavíme niektoré z azda najdrsnejších otázok, ktoré na vás protibelosi môžu vytiahnuť. Otázky, ktoré by mnohých ľudí dostali do obrannej pozície, keby na ne neboli pripravení. Tu je návod, ako sa s nimi popasovať a obrátiť ich vo svoj prospech tým, že budete mať morálnu výhodu vďaka vašim rýchlym reakciám.

Čo je dôležité mať na mysli keď vám niekto položí takéto otázky je, aby ste sa zamysleli, „aký je jeho/jej zámer, keď sa ma toto pýta?“. Vedzte, že len protibelosi ktorí chcú ospravedlniť neustálu imigráciu do všetkých a len bielych krajín (tiež známu ako biela genocída) vám položia tieto otázky, a ich zámerom je uviesť vás do rozpakov. Pokúšajú sa získať morálnu výhodu, zahnať vás do obrany a prinútiť vás k ospravedlneniu. Toto všetko je súčasťou ich protibelošského psychického rozpoloženia.

Keď budete poznať ich zámer, bude pre vás omnoho jednoduchšie pristúpiť k tomuto problému a rozoznať, že sú to jednoducho protibelosi, a to vám umožní poukázať na ich protirečenia, vďaka čomu hneď nato získate morálnu výhodu v akejkoľvek situácii.

Otázka č. 1: „Si rasista?“

Odpoveď č. 1: Kto je „rasista“? Myslíš tým, že všetci bieli ľudia ktorí sa nechcú stať menšinou sú rasisti?

Odpoveď č. 2: Keby sa černoch nechcel stať menšinou v africkej krajine, nenazvali by ho rasistom alebo nacistom. Mňa sa pýtaš len preto, lebo som biely. „Antirasista“ je kódové slovo pre „protibeloch“.

Odpoveď č. 3: Pýtaš sa ma to len preto, lebo som biely. „Antirasista“ je kódové slovo pre antibelocha.

Ako bolo poukázané vyššie, protibelosi by tieto otázky položili len bielemu človeku. Nikdy ich nepočujete obviňovať alebo pýtať sa Japoncov, či sú rasistickí nacisti za to, že nechcú, aby sa Japonsko stalo krajinou bez Japoncov, alebo Mexičanov za to, že nechcú, aby sa stalo krajinou bez Mexičanov a tak ďalej.

Obvinili by rodeného amerického indiána z rasizmu keby sa mu nepáčilo, že indiáni sa stanú menšinou? Nie. Prečo? Pretože „antirasista“ je kódové slovo pre protibelocha.

Otázka č. 2: „Aký je tvoj názor na holokaust?“

Odpoveď č. 1: Jedna genocída neospravedlňuje ďalšiu.

Odpoveď č. 2: Ak holokaustom myslíš zabíjanie ľudí, potom by s tým samozrejme žiadny človek nesúhlasil. Taktiež si myslím, že jedna genocída neospravedlňuje ďalšiu. Alebo naznačuješ, že môj ľud si zaslúži stať sa menšinou kvôli skutkom spáchaným v minulosti?

Hoci protibelosi tvrdia, že sú bez predsudkov, zdá sa že veria, že všetci ľudia ktorí nechcú, aby sa belosi stali menšinou vo svojich vlastných krajinách sú nacisti, pretože nacistom záležalo na rase. A kvôli ich predsudku veria, že sa rozprávajú s „nacistom, ktorý chce zabiť šesť miliónov Židov“ a preto si myslia, že holokaust je relevantná otázka.

Ale všetci vieme, že holokaust nemá nič spoločné so súčasnou imigračnou politikou. Vieme, že sú protibelochmi a že sa nás len snažia dostať do rozpakov.

Otázka č. 3: „Spomínaš bielu genocídu. Ale belosi nie sú systematicky zabíjaní.“

Odpoveď č. 1: Nezáleží na tom, ako sa snažíš skoncovať so skupinou ľudí. Je to genocída. Nemusí byť násilná. Keby sa so Židmi skoncovalo nenásilným spôsobom, stále by to bola genocída.

Odpoveď č. 2: Ako ti povie Dohovor OSN o genocíde, nemusí byť násilná. Nezáleží na tom, ako sa pokúšaš skoncovať so skupinou ľudí. Je to genocída.

Protibelosi sú urputne proti tomu, že to čo robia je genocída. Oni sa to pokúšajú vykresliť ako niečo pekné. Taviaci kotol zmiešaných farieb. Vymyslia si všetky možné dôvody, prečo skoncovanie s bielymi ľuďmi nie je genocídou. Našou úlohou je neustále poukazovať, že bez ohľadu na to, ako sa pokúšajú skoncovať so skupinou ľudí, je to genocída.

Otázka č. 4: „Definuj bielych ľudí/bielu krajinu. Čo tým myslíš?“

Odpoveď č. 1: Bez problémov vieš kto je beloch keď hovoríš o otroctve, kolonizácii, diskriminácii alebo rasizme. Ale ak ťa konfrontuje niekto, kto nesúhlasí s tým, že by sme sa mali stať menšinou v našich vlastných krajinách, tak nečakane predstieraš že máš problémy identifikovať, kto je beloch.

Odpoveď č. 2: Biela krajina je krajina, ktorá MUSÍ mať multikulturalizmus a neustálu imigráciu. Inými slovami, krajina s bielou väčšinou.

Protibelosi MILUJÚ keď vám môžu povedať, aby ste definovali toto, tamto a hento. NEPADNITE do tejto pasce. Faktom je, že každý vie, kto je beloch alebo nie. Dôvod, prečo protibelosi popierajú našu existenciu v tomto kontexte je to, že podvedome ospravedlňujú bielu genocídu. Keď vedia jasne identifikovať belochov v iných (negatívnych) súvislostiach, je nám jasné, že vedia kto je beloch. To isté platí o bielych krajinách, vedia, že nehovoríme o Ázii alebo Afrike keď spomíname biele krajiny, vedia, že odkazujeme na západný svet a krajiny s väčšinovým bielym obyvateľstvom. Opäť, nepadnite do tejto pasce.

Otázka č. 5: „Prečo si proti imigrácii a diverzite?“

Odpoveď č. 1: Pretože nesúhlasím s tým, aby sa môj ľud stal menšinou v našich vlastných krajinách. Imigrácia a diverzita znamenajú menej bielych ľudí.

Odpoveď č. 2: Diverzita znamená, že je tu príliš veľa bielych ľudí. Žiadna nebiela krajina alebo oblasť nikdy nepotrebuje viac diverzity. Už sú diverzné.

Odpoveď č. 3: Môžeme mať rasovú diverzitu v globálnom kontexte. Ázia pre Ázijčanov, Afrika pre Afričanov a biele krajiny pre bielych ľudí. Ale to nie je ten druh diverzity ktorý chceš. Ty chceš, aby sa každá (biela) krajina stala nerozoznateľným „taviacim kotlom“.

Vieme, prečo sa nás protibelosi na toto pýtajú. Ich zámerom je pokúsiť sa vykresliť nás ako zlo. Ale v skutočnosti väčšina ľudí nie je proti imigrácii alebo diverzite samej o sebe. Nie je to o tom, že Nóri majú veľký problém s tým, keď sa tam rozhodnú presťahovať nejakí Švédi, alebo keď sa Nemci presťahujú do Španielska. Nemyslím si, že by s tým väčšina ľudí mala nejaké problémy. Ani si nemyslím, že väčšina ľudí má nejaké problémy s nebelochmi navštevujúcimi ich krajinu ako turisti.

S čím ľudia MAJÚ problém je, že máme protibelochov so zámerom skoncovať s nami. Väčšina ľudí nechce vidieť, ako sa ich národ stane menšinou, alebo ako sa ich krajina zmení na nespoznanie. Len chorí ľudia si myslia že genocída je dobrá vec.

Otázka č. 6: „Chceš vykopnúť imigrantov? Späť do vojny a chudoby?“

Odpoveď č. 1: Nie je nehumánne, aby Pakistanci žili v Pakistane, nie je nehumánne, aby Číňania žili v Číne a nie je nehumánne, aby Turci žili v Turecku. A vojna a chudoba nie sú v celej Afrike.

Odpoveď č. 2: Tým, že naznačuješ, že imigranti sa vrátia späť do vojny a chudoby démonizuješ celý Tretí svet, čo je veľmi predpojaté. Je mnoho dobrých miest na život, ktoré nie sú prevažne biele.

Odpoveď č. 3: Vojna nie je v celej Afrike. A okrem toho, v skutočnosti nikoho „nevykopnú“. Prišli loďami a lietadlami a môžu sa vrátiť loďami a lietadlami.

Odpoveď č. 4: Ak je návrat imigrantov tým, čo je potrebné na zastavenie bielej genocídy. Nie je nehumánne, aby boli Číňania opäť integrovaní v Číne alebo aby boli Turci opäť integrovaní v Turecku.

Mnohí ľudia majú zvláštnu predstavu alebo spojenie, že kedykoľvek niekto hovorí o tom, aby sa naše krajiny stali opäť homogénnymi, myslia si, že ľudia musia trpieť. Že ich musíme „vykopnúť“ tak, že ich budeme ťahať za vlasy a dáme ich na vlak do plynovej komory alebo vojnovej zóny. Neveria, že existujú nejaké mierumilovné a humánne riešenia na tieto problémy, alebo to skôr považujú za samozrejmé a nikdy v skutočnosti nepremýšľali o takých možnostiach.

Tu to máte, niektoré z najdrsnejších otázok kladených protibelochmi, s ktorými si teraz viete poradiť, ak vám prídu do cesty.

Čo majú všetky tieto otázky spoločné? Všetky sa snažia ospravedlniť svet bez bielych ľudí. Toto je vždy zámer protibelochov. Či už je vedomé alebo podvedomé, je to vyjadrenie ich protibelošského psychického rozpoloženia.

Preklad: zet, www.protiprudu.org
Zdroj: thisiseuropa.net

O ::prop

21 komentárov

 1. Zaujimave ze a zapde university a media propaguju ani keby cierne otroctvo v Afriky zaviedli a prevadzali vylucne len Europania. Davno pred nimi to robil Turci a Arabi a Arabi v tom pokracovali az do roku 1975, ked Saudsak Arabia zrusila otroctvo. Vid film Ashanti z hlavnymi ulohami Michael Caine, Peter Ustinov a Omar Sharif. Ako aj knihy od Ayaan Hiesi Ali.Dalej sa casto hovori o kolonialnej brutalite Spanielov a Portugalcov. Avsak tieto dve krajiny zily takmer 800 rokov pod nadvladov moslimov a tak sa mali brutalite od koho ucit. Najma Anglicania vela vypisovali o brutalite Spanielov v Latinskej Amerike, avsak ked uz pisu o brutalite kolonistov v Australii nepsiu o Anglicanoch, ale o Europanoch. Ani keby ostatni Europania mali podiel na kolonizacii Australie. Bolo tam len male percento Nemcov ktory sa usadili v Juznej Australii v oblasti Barossa Valey a zaviedli pestovanie hrozna a vyrobu vina v Australii. Inac vo velkej miere sa Europania z inych krajin nez Anglicka stahovali do Australie az po 2 svetovej vojne ked uz kolonizacia bola davno ukoncena.. V konecnom dosledku kolonialne vojny a vyboje viedli ludia vsetkych ras. Ci to uz bol Persky kral darius ktory chcel obsadit Grecko, alebo po nom Alexander Velky, ci d mongolsky Dzingischan a Tamerlan. Ci v dnesnych casoch Americania v Iraku, Syrii a Afganistane. Aj bantusky cernosy sa dostali do Juznej Afriky priblizne v rovnakom case ako Holandania, predtym to bolo uzemie Hotentov, ktori su inej rasovej skladby ako Bantusky cernosi

 2. Vazena redakcia propu

  Ja si myslim ze genocide bieleho obyvatelstva zacala v roku 1960. A zacalo to nastupov skupiny The Beatles, ktorych propagovali zidia ako ich manazer Epstein a fotograf dezo Hoffman rodak z Banskej Stiavnice, ponich prichadzali stale horsi a horsi The Roling Stones, Led Zepelin medzi tym sexualna revolucia. To vsetko malo za nasledok nezaujem o rodinu. Kym v inych statoch sa rozmnozovali Europa od roku 1960 stagnovala. Slovensko malo v roku 1960 zhruba 4,1 miliona obyvatelov dnes ma 5,4 miliona obyvatelov s toho je pol miliona Ciganov. zatial co Syria mala v roku 1960 5,3 miliona obyvatelov a dnes ma 23 million obyvatelov. Keby sa na Slovensku rozmnozovali tak ako v Syrii dneska by malo Slovensko aspon 20 million obyvatelov. Ano Syria je nespocetne uzemne vacsia ale prevazna cast uzemia je takmer neurodna pust. Pozrite si link na popluacnu pyramid. Su tam vsetky krajiny sveta a mozete sledovat narast za jednotlive roky ked kliknete na sipku.
  http://populationpyramid.net/china/1960/
  V roku 1960 Europa mala 600 million obyvatelov Cina 650 million obyvatelov a India 430 milionov obyvatelov. Dneska ma Europa 740 million obyvatelov z toho velke miliony nebielych pristahovalcov . Ze je to planovana genocida hovoria aj prognoza OSN na vyvoj obyvatelstva sveta, kde do roku 2100 ma poklesnut pocet obyvatelov mnohych statov Europy takmer o polovicu. Napriklad Slovensko z dnesnych 5,4 million na 3,9 million Madarsko z 10 million na 6 million[kolko z toho budu tvorit Cigani?] Ukrajina z byvalych 50 million, dnesnych 45 million na 27 million a Polsko z 36 million na 25 million. Nakoniec pozrite si t osami na priloznemom linku v nasledovnom mojom emaile. rosim redakciu aby tieto oba moje prispevky uverejnila a pokial ma kontakt na this is Europe aby im tie linky poslala. Pretoze ide o planovanu genocide- tou je prognoza OSN

 3. Tuna je link na prognozu obyvatelstva OSN do roku 2300, ktori planuje pokles obyvatelstva do roku 2100 takmer o polovicu. Ide o jasnu a programovanu genocide belochov.
  http://www.un.org/esa/population/publications/longrange2/WorldPop2300final.pdf
  Treba si prestudovat najma tabulky na strnach 46-50

  • Otázka č. 1: „Si rasista?“
   Moja odpoveď: “Áno” a čo má byť? Mám právo byť rasista a okrem iného teba do toho nič nie je. Zrejme si jeden z tých idiotov, ktorí trepú neznysly, ako papagáj, “over and over again”, že existuje len “jedna rasa – ľudská rasa”. Na to sa opýtaj genetikov, ty šao a tí ťa vyvedú z tvojho omylu.
   Otázka č. 2: „Aký je tvoj názor na holokaust?“
   Na túto otázku máme trochu obšírnejšiu odpoveď tohoto znenia:
   “V prvom rade, je mnoho židovských veličín, ktorí tvrdia, že nič takého ako hookaust sa neudialo”.
   “Síce tomu zrejme vôbec nerozumieš, tak ti to objasním a pre zmenu, chcem ja od teba odpoveď”.

   “Ak ste sa kedy zamýšľali nad tým, ako mohlo také malé percento sionistických židov v Rusku usmrtiť počas bolševickej revolúcie 25 az 65 miliónov občanov tej krajiny, bolo to možno preto, lebo kresťania v Rusku čítali Písmo asi správne a nazdávali sa, že sú to židia, ktorí majú byť vyhubení. Ale očividne, tak sa to neudialo.
   Ak ste sa kedy zamýšlali nad tým, ako mohlo také malé percento sionistických židov v Nemecku a iných častiach Európy zaranžovať smrt ďalších 60 miliónov európanov a pritom udržiavať našu pozornosť sústredenú len na 6 miliónov mŕtvych židov, z ktorých mnohí boli po II. svetovej vojne zrazu nažive, znovu zoberte do úvahy, že možno ide o nesprávne vysvetlenie Písma.
   Ak sa čoskoro neprebudíme a neuvedomíme si, že takmer polovica sionistických židov vo svete sa dnes nachádza v Spojených štátoch a teraz sú znovu prichystaní urobiť to isté, tak potom je to naša chyba, že počas jedného storočia sa židom podarilo pri troch rôznych príležitostiach usmrtiť v jednom storočí cca 200 miliónov ľudí.
   Ak sa tento trend okamžite nezmení, už len mesiace nás delia od toho, aby k tomu znovu došlo.
   Najväčším holokaustom zo všetkých sú vojny minulého storočia v ktorej zmizlo 200 miliónov ľudí. Šokujúce údaje – dych vyrážajúce štatistiky.
   Hoax šesť miliónov stratených židov, to bola len zaokrývajúca historka pre skutočný holokaust. Prečítajte si štatistiky a nevyvrátitelne údaje – a potom sa zamyslite!

   Skutočné Holokausty:
   • Sovietsky holokaust ruských kulakov (1924 – 1930) – 15 milliónov vyvraždenych
   • holokaust ukrajinských roľníkov a ich rodín (1930-1933) – 7 milliónov vyhladovaných k smrti
   • holokaust ruských politických väzňov (1919 – 1949) – 100 milliónov zavraždenych
   • Pol Potov kommunistický holokaust v Kambodži (1975) – 2.5 milliónov zavraždenych
   • Arménsky holokaust Turkami (1915 ) – 1.5 milliónov zavraždenych
   • Bombardovanie Hamburgu (24 júla 1943) 40,000 mŕtvych, včetne 5.000 detí, 250.000 domov zničených (asi polovica mesta) s viac ako 1,000.000 ľudí bez domova
   • Dražďanský holokaust (Február 1945) 500.000 zavraždených prevážne žien a detí
   • Bombardovanie Kolína – 45.000 bez domova
   • holokaust Hirošimy a Nagasaki (August 1945), asi 500.000 mŕtvych (v skutočnosti nikdo nevie konečný počet)
   • Bombardovanie Tókia zápalnými bombami – cca. 500.000 mŕtvych (v skutočnosti nikdo nevie konečný počet)
   • Eisenhowerove DEF tábory v Nemecku po vojne – 2 miliony zavraždených nemeckých zajatcov
   • Druhá svetová vojna – 52 miliónov mŕtvych
   • Maov “Veľký Krok Vpred” v Číne – 52 miliónov zavraždených nevinných
   • holokaust v Iraku – už viac ako 1,000.000 mŕvych, nevinných civilov, žien, detí a starcov…
   • o Afganistane ani nehovoriac….

   S ďalšími otázkami sa už nemá ani zmysel zaoberať.Prvé dve odpovede odpovedajú na všetky ostatné.

   • holokaust ruských politických väzňov (1919 – 1949) – 100 milliónov zavraždenych //// odkiaľ máte tento údaj?

    Arménsky holokaust Turkami (1915 ) – 1.5 milliónov zavraždenych //// politicky korektne povedané, jednalo sa o genocídu arménskych kresťanov spáchanú moslimskými Turkami. Samozrejme, s islamom to nemá nič spoločné.

    Dražďanský holokaust (Február 1945) 500.000 zavraždených prevážne žien a detí //// tých obetí bolo v skutočnosti iba okolo 20 000. Prečítajte si Savage Continent od Keitha Lowea.

    • 20 000 v Drážďanoch? A ty tomu veríš, Zet?
     lebo to napísal keith Loewe vo svojej propagandistickej knihe?
     V Drážďanoch išli priame obete do státisícov, mesto a ľudia boli nepripravení a bombardovanie trvalo dva dni v troch veľkých separátnych vlnách. Striezvy odhad je naozaj 200 000, ale kľudne aj viac. Aké číslo vôbec dokáže vyjadriť také neopísatelné peklo, horšie ako Hirošima či Nagasaki (ak nerátame radioaktivne sekundárne svinstvá)?

     • Dobre, a či 20 alebo 200, čo to zmení na podstate?? Nič. Základný problém bolo porušenie všetkých vojenských pravidiel a dohôd. Drážďany boli predsa chránené mesto a preto nemali byť vôbec bombardované. To je podstata.
      Rovnako ako sa my sporíme o iných obetiach. Áno, čísla sú dôležité, nakoľko vyjadrujú počet a počet hovorí o miere. Lenže ako občas uniká absolventom práva, politológie, histórie a iných humánnych oblastí základný fakt, logika vecí, dejov , mechanizmov, udalostí spočíva práve v posúdení podstaty.
      Klasik Stalin, tvrdil, že zabitie dvoch je vražda a miliónov už len štatistika.
      Lenže to nie je pravda. Vždy je to vražda a vždy statistika. Podstatný je predsa motív. Prečo sa vec udiala. Ak zabije niekto v sebaobrane hoci 100 ľudí u seba doma, ktorí ho chcú okradnúť, či zavraždiť je nevinný. A keď ktosi zabije bezbranných, chorých ľudí v nemocnici, vrátane zdravotného personálu jedná sa o sprostú masovú vraždu. A či je ich 20 000 alebo 200 000 alebo 500 000 stále je to masová vražda.

     • Silné argumenty. Iste ste si preštudovali dobové dokumenty, nemecké aj americké, tak ako on. Samozrejme, Nemci neboli jediní kto preháňal s počtami obetí.

     • Môžem povedať, že tu si sa poriadne sekol. Ešte pár rokov dozadu – dali by sa spočítať snáď na prstoch jednej ruky – boli oficiálne odhady 60 – 80 tisíc obetí. Odrazu, ako šibnutím čarovného prútika, zostalo 20 tisíc. Dobové nemecké odhady sa pohybovali od 120 tisíc vyššie (pokiaľ si to dobre pamätám). Ono bolo naozaj ťažké určiť, koľko ľudí zahynulo. v mnohých krytoch zostala po ľuďoch iba rozvarená „polievka“ a obete sa odhadovali podľa počtu nájdených kovových gombíkov. Nedokážem si ani predstaviť, čo to musela byť za práca. Jedna pripomienka. Raz (výnimočne) som počúval „Slobodný vysielač“ a Lichtnera – téme bola Slovenský štát a deportácie židov. Nezabudnem na neustále opakovaný Lichtnerov výrok na margo židovských obetí: „Ak by sa jednalo čo len o jednu nevinnú osobu…“ Hm, asi sú „nevinní“ a iní zasa „nevinnejší“.

      Na margo bombardovania Drážďan odporúčam knihu Davida Irvinga: „Zkáza Drážďan“. V nej aj celkom jasne vysvetľuje dôvody bombardovania a kto bol za to do akej miery zodpovedný.

     • Zet, aký je tvoj argument?? Iba tá kniha, ktorú dobre poznám a ktorá je ideologická od A do Z (aj keď takou novšou formou, teda aj keď spomína aj svinstvá spáchané na Nemcoch).

      Bombardovanie Drážďan je známa téma a viacerí poznáme VSETKY možné argumenty a vyčíslovania, ktoré okolo toho jestvujú.

      Nechcem sa miešať do vašeho dlhého sporu, len ma to číslo zaujalo, lebo si popravde jediný človek, na ktorého som narazil, a to ešte z našej strany, ktorý takému niečomu ako 20 000 verí. Nechápem, prečo si to tak prudko spomínal. Sitra Ahra mal základnú myšlienku, že sa masové vraždenia, doslovne holokausty, tie efekty horiaceho pekla a plamenných vírov pohlcujúcich celé mestá, bezpochyby stali.
      Je načase o tomto hovoriť otvorene pravdu – aj keď je ešte stále zakázané pochybovať o 6 milonoch, tak je určite dovolené povedať pravdu, že spojenci spáchali holokaustové ZLOCINY PROTI LUDSKOSTI. A aj keď 6 milionov je dosť, aj tak sa dá povedať, že zločiny spojencov len bombardovaním sú väčšie.

      Máš niečo proti tomu, Zet?

      Ale neodporúčam namietať.

     • Norman: Pre mňa Drážďany absolútne nie sú top téma, takže sa tu nemienim hádať o počte obetí. Či by sa našiel nejaký argument? Možno aj našiel, ale nestojí mi to za nekonečnú diskusiu na túto tému (keďže aj článok je o inom). S druhou polkou tvojho príspevku súhlasím, ale o zločinoch spojencov sa nehovorí a nebude hovoriť, lebo 1) dejiny píšu víťazi; 2) vieme komu patria médiá.

 4. zaujímavé je, že kaviarenskí ľavičiari, ktorí sa tak radi oháňajú aj ekológiou, úplne opačný prístup zaujímajú k inváznym druhom rastlín. napr. boľševníku, pohánkovcu japonskému, zlatobyli kanadskej či topinamburu, zvanému inak aj židovské zemiaky.
  v každej obci sú nariadenia na povinnú likvidáciu týchto burín pod hrozbou pokuty aj na súkromných pozemkoch, nakoľko invázne rastliny vytláčajú pôvodné druhy a ničia genofond krajiny. to isté sa deje aj v spoločnosti, ale niekto hnojí buriny.
  dodržujme zákony!

  • Dobrý postreh, pivko. Tzv. „zelené témy“ boli pôvodne doménou práve nacionálnej pravice (čo je i pochopiteľné, keďže ekologický náhľad na vec je konzistentný práve s nacionalizmom), aby si ich nakoniec privlastnila neomarxistická ľavica. Veru, chcelo by to zelené nacionalistické hnutie…

 5. “…holokaust ruských politických väzňov (1919 – 1949) – 100 milliónov zavraždenych //// odkiaľ máte tento údaj…?
  …to mi povedala, ako aj tie iné údaje, jedna pani (JPP), ktorá umývala hrnce v tej poľskej reštaurácii, kde som ja šúpal tie zemiaky…
  ….ja nepotrejem “historika”, ktorý sa narodil 25 rokov po vojne, aby mi porozprval o niečom, čo som prežil…keď bol Dresden bombardovaný, ja som mal už skoro 14 rokov….viete o tom, že v Dresden bolo 2 milióny utečencov z Vých. Pruska, utekajúcich pred bolševiclými hordami?
  Lowe môže písať pohádky pre deti o čokoládových výrobniach…nie históriu…takých “historikov” je v Anglii viac…

  Čo sa týka “Armenian holokaust 1915”, ak viete oňom len to, čo ste napísal (genocída kresťanov muslimskými Turkami), je toho žalostne málo….ako o všetkom, do čoho sa snažíte zasiahnúť….
  …keby som vám o tom napísal obšírnejšie, by ste sa divil, až by vám, ako sa hovorí, ‘odstávali uši’….
  Ten soznam tých masakrov nebol ani zďaleka dosť vyčerpávajúci, je toho omnoho, omnoho viac…masakre o ktorých ste asi nikdy ani nepočul, lebo Lowe o nich nenapísal….

 6. BENKIMORI YOU FORGET THAT in BIBLE it is a mention, „THE WITHE MAN ARE CREATE ON A IMAGE OF GOD.“

 7. “Dobre, a či 20 alebo 200, čo to zmení na podstate?”
  …len to, že rozdiel medzi 20.000 a 500.000 je 480.000…
  ..to mate ako s tým holokaustom, niekto hovor jeden, alebo 6 miliónov, aj jeden je “to much”, aký rozdiel?…ja hovorím – rozdiel je 5,999.999…

  Keď mi ale niekdo povie, že v Dražďanoch zahynulo 20tisíc, vôbec nepovažujem za vhodné s ním diskutovať ..…a nie ešte mu doporučovať pramene, z ktorých by sa niečo dozvedeli…

  Možno bude vhodnejšie, povedať si o tom, kdo prišiel s návrhom zabíjať civilné obyvateľstvo…to vie asi veľmi málo ľudí…
  Lindemanov Plán:
  30-teho marca 1942, britska vláda prijala Lindemanov Plán, podľa ktorého zabíjanie civilov bolo ustanovené ako
  “military objective” (vojemský objektív), ktorému (odteraz) mala byť daná , použijúc oficiálny žargón tej doby “top priority”.
  Profesor Lindeman (v skutočnosti nemecký žid F.A. Lindemann, neskoršie sa stal Lord Cherwell, Churchillov hlavný vedecký poradca, naliehal, že odteraz, bombardovanie má byť namierené na domy/príbytky nemeckej pracujúcej triedy, teda prednostne pred vojenskými objektami, ktoré bolo dosť ťažko zasiahnúť.
  Dôvodil, že zamerať úplné sústredenie na úsilie výroby lietadiel, vhodných pre túto ‘prácu’, 50% všetkých domov v mestách a mestečkách v Nemecku s 50.000 a viac obyvateľmi, bude zničených.
  Sir Charles (Snow) prehlásil, že Lindemanov Plán, zahájiť terroristické bombardovania proti Nemecku, bol britskou vládou prijatý “a uskutočnený každým spôsobom a snahou, aké môže krajina vynaložiť”. („American Manifest..”.str.191-192).
  Diví sa niekdo tomu, ako sa s nimi, vďaka takýmto netvorom, zaobchádzalo v koncentračnýh táboroch? A to boli vcelku nevinní ľudia, ktorí tam nepatrili, ale sa tam dostali zásluhou vrahov, ako Lindeman a vlastne celá anglická vláda, spolu s Rooseveltom.
  Ano, po vojne sa ozývali hlasy, že Churchill a Roosevelt mali byť postavení pred medzinárodný tribunál (a nie nemeckí líderi v Norimberku) a sudení ako vojnoví zločinci za ich masové vraždy.

  • Samozrejme, že medzi 20 a 500 je rozdiel, každý vie odčítať. Podstatné sú však dôvody a príčiny ktoré k tomu viedli. Diskutovať sa má predovšetkým o nich. Aj keby to bolo “ len 20 000″ je to strašné , neľudské a vojenským zločinom. Ale keď sa odkryje, čo viedlo anglosionistov k tomu, ukazuje sa v plnej nahote, zvrátenosť ich motívov. Táto skutočnosť by mala byť prvým a najdôležitejším predmetom v diskusii. Nemali by sme sa strácať v počítaní obetí. Keď by aj spálili „len 20 000 žien, detí a ranených“ je to snáď prijateľné?? Ja neviem vôbec posúdiť, či 20 000 alebo 500 000. Preto sa nepúšťam do sporu o počet. Podľa mňa aj tých 20 000 obetí za tri dni je šialenstvo a doslova dopísmena holocaust. Neboli to vojaci, nebola to vojenská bitka. Bol to vojenský zločin na ženách, deťoch, starcoch a ranených. A motív bol zavraždiť čo najviac ľudí a zlomiť národ ako taký. V čase, keď už vojna bola prehratá.

 8. KimoriBen, je to v tej biblii napisane takou ubohou anglictinou?

  • A vari je Starý zákon anglickou knihou?

   • p.Svarga, tú podstatu predsa už každý vie, alebo by ju mal vedieť každý, kdo sa chce do podobnej debaty zapojiť.
    Máte pravdu, zabiť aj 20 tisíc ľudí je strašný zločin. Ale je tiež zločinom proti pravde, keď bolo zabitých 500 tisíc, napísať 20 tisíc. A tu sa nájde diskutér, ktorý sem príde s nejakým podvodníkom K. Loewom a o svetoznámych historikoch, ako J. Toland, J.J. Martin, alebo David Irving, ako sa zdá, nikdy nepočul.
    V skutočnosti ani nebolo možné mŕtvych spočítať, jednoducho ich dávali na obrovské hromady a tak spaľovali mám obrázky).
    A príde sem takouto “piruetou”:

    “Samozrejme, Nemci neboli jediní kto preháňal s počtami obetí”.

    Jediné klamstvo (pokiaľ to vôbec môžeme nazvať klamstvom) nemeckého vedenia bolo, že po Stalingrade, keď začal ústup nemeckých armád, nazývali to “taktickým manévrom”, ale po krátkom čase aj s tým sa prestalo, lebo bolo každému jasné, čo sa deje. Ináč všetko, doslova všetko, čo nemecká propaganda, Dr.J.Goebbels povedal, bolo pravdou! Píšu o tom sami anglickí či americkí historici:
    “Contrary to the image that he was a “Master of the Big Lie”, much of his propaganda success lay in his strong emphasis on accuracy and truthfulness”.
    (Naopak, oproti tvrdeniam že bol (Dr.Goebbels) “Majster Veľkej Lži” jeho propaganda bola väčšinou úspešná z dôvodov jeho silného dôrazu na presnosť a pravdivosť).

    Uvediem príklad, kdo klamal:
    “Despite all Göring’s efforts the British air defenses seemed intact. On September 15,1940, the Luftwaffe dropped two hundred tons of bombs on London, and lost forty-three planes in the battle. Churchill coolly inflated that figure to 155”.
    (Napriek všetkému úsiliu Göringa, britská vzdušná obrana sa zdala nedotknutá.
    15-ho septembra 1940, Luftwaffe zhodilo na Londýn 200 ton bômb a stratili v boji 43 lietadiel. Churchill chladnokrvne ‘nafúkol’ toto číslo na 155).
    (D.Irving “Hitler’s War 1939-1942” p.344-345)

    A pre ilustráciu, ešte jedno nemecké “klamstvo”:

    Altogether the enemy air raids had now killed 116,000 German in Berlin
    600.000 people in Berlin lost their homes in two consecutive nights.
    (Dohromady, vzdušné nálety zabili 116,000 Nemcov v Berlíne.
    600,000 ľudí v Berlíne stratilo svoje domovy počas dvoch nocí).

    There were still 6000 “privileged” Jews remaining in Berlin!!!
    (A v Berlíne žilo stále 6,000 “privilegovaných” židov)!
    D. Irving “Goebbels Mastermind of the Third Reich” pp.455 &457).

    Môžem poslúžiť zoznamom bombardovania nemeckých miest od prvého dňa, do posledného, včetne počtu obetí, zničeného majetku, domov…

    Dnes však nie je žiadnym tajomstvom, že Američania vo svojich doterajších výbojoch zavraždili už 30 miliónov ľuských bytostí.
    Kdo ich zastaví?

    * * *

    Čo sa týka Starého Zákona, nie je aj v anglickom jazyku, p. Svarga?

Leave a Reply