Domov / Hlavná strana / Nezaradené / Obama: sex, klamstvá a kokaín

Obama: sex, klamstvá a kokaín

obama-sex-luegen-kokainNuž, náš americký prezident – vodca »slobodného sveta«. Ak by sme verili luďom – ktorí by to mali vedieť – tak je ten dobrý Barack Obama kompletne sfalšovaný. Pritom vôbec ani nehovorím o jeho sfalšovanom rodnom liste. Avšak aj jeho existencia ako muža a otca rodiny je podľa toho možno sfalšovaná. Jeho údajná priateľka z mladosti si teraz otvorila ústa. Podľa nej bol Obama nápadný predovšetkým troma znakmi: koksom, klamstvami a teplými priateľmi. Takéto spomienky majú aj iní Obamovi známi. Jeden vyhlásil verejne: »Ja som Obamovi vyfajčil.«

Čo tu značí »Barack Obama«? Spomienky Mie Marie Popes na dnešného amerického prezidenta začínajú tým, že ho vôbec ako »Baracka Obamu« nepoznala, ale ako »Barry Soetoro« – meno, ktoré sa už viackrát objavilo v diskusiách o Obamovom skutočnom pôvode. Američanka Mia Marie Pope, ročník 1963 hovorí, že Obama, alias Soetoro patril koncom 70-tych rokov k jej partii mládeže na Hawaji, kde sa spolu pohybovali na pláži Waikiki. Ako je známe, mal sa Obama aj na Hawaji narodiť, totiž v Honolulu. Rodný list sa však ukázal ako sfalšovaný. Na »narodení ako Američana« (predpoklad pre úrad prezidenta) existuje mnoho pochybností. Popesovej výpovede sa k tomu hodia.

Pope povedala pre Online-TV-Show The Manning Report, že Soetoro sa vždy označoval za »zahraničného študenta«. Na Hawaji sa Soetoro, podľa Popeovej, pohyboval v homosexuálnej scéne, ktorá tam už v tom čase prekvitala. »My sme poznali Barryho, bolo všeobecne známe, že sa ešte nikdy nezaujímal o dievčatá; pre mňa, ako mladé dievča bolo jasné, že sa Barry zaujímal výlučne o mužov.« Mimo to bol Barry »chorobným klamárom«. Jeho lži boli všetky motivované egoisticky a slúžili mu pre vlastnú inscenáciu. »Vyzeralo to tak, ako keby bol neschopný v hociakom vzťahu byť úprimný.« Teda perfektná kvalifikácia pre politika.

Mimo to bol Soetorov konzum kokainu témou vo vtedajšej partii. Naviac sa vždy »venoval tým starým bielym mužom«. Mládežníci predpokladali, že tak prichádzal aj ku koksu. »Inými slovami mal sex s týmito starými mužmi, a tak prišiel aj ku svojmu kokaínu«, hovorí Pope.

Žiadne prepojenie na budúcnosť

Obama teplý? Neuveriteľné! Pritom to však nie je nijakým spôsobom zakázané. Klamať vlastnému národu a svetu a hrať mu divadlo, to by si mal sám od seba zakázať. Pritom väčšina týchto národov je heterosexuálna a možno by mala problém s politikmi, ktorí na základe svojej sexuálnej orientácie nemôžu byť previazaní s budúcnosťou prostredníctvom vlastných detí. V Nemecku máme už niektoré takéto vedúce figúry, pričom len málo z nich je menovite známych (medzi nimi Guido Westerwelle, Barbara Hendricks, Klaus Wowereit, Volker Beck a.i.).

Jedna webová stránka napočítala spolu tucet súčasných a ďalší tucet bývalých homosexuálnych poslancov Spolkového snemu. Mimo otvorene lesbickej ministerky životného prostredia Hendricks sa nikto zo súčasného Merkelovej kabinetu k svojej homosexualite nepriznal. Ale existujú niektorí horúci kandidáti bez toho, že by boli predložené »dôkazy«, alebo vlastné vyhlásenia. K tomu patrí spolkový minister Peter Altmaier práve tak, ako spolková kancelárka Angela Merkelová. Sú to síce neoverené fámy, avšak napriek tomu si môže národ robiť svoje predstavy, kým je vlastne ovládaný. Obzvlášť, ak sexuálna orientácia členov Kabinetu a politikov v žiadnom prípade nie je egál, ale môže umožniť vyvodiť logické závery na ich správanie v budúcnosti. Pretože problém je ten, že homosexuálni a bezdetní politici nie sú na spoločnej lodi s väčšinou verejnosti, ktorá má starosť o svoje potomstvo. Nakoniec, vlastné deti otvárajú celkom novú perspektívu na svet. O čo menej politikov disponuje touto perspektívou, o to nebezpečnejšie to môže byť pre naše deti.

Zabudnutý svedok

Pre USA to samozrejme platí tak isto. Možno by to tam bolo pre občanov tiež zaujímavé, ak by ich prezident bol v skutočnosti teplý a pri jeho manželstve s Michelle Obamovou by sa jednalo o zdanlivé manželstvo. A dôkazová situácia vo veci Obamu je výrazne lepšia, ako vo vzťahu k našej spolkovej kancelárke, o ktorej sexuálnej orientácii kolujú len fámy. A o to viacej by bolo zaujímavé, ak by úradujúci prezident nielen ako mladistvý, ale ešte neskôr, ako senátor za štát Illinois ilegálne kozumoval drogy. V skutočnosti nestojí zmienená Mia Marie Pope so svojimi výpoveďami v žiadnom prípade samotná. Interview Popeovej vyvolal ďalšieho, skoro už zabudnutého svedka pre Obamovu homosexualitu do povedomia, totiž (podľa vlastnej výpovede) bývalého Obamovho milenca Larry Sinclaira, ktorý 2009 zverejnil knihu o svojich skúsenostiach s neskorším prezidentom USA: Barack Obama & Larry Sinclair: Cocaine, Sex, Lies and Murder? V preklade: »Barack Obama a Larry Sinclair: Kokain, sex, klamstvá a vražda?«

Dve »línie« s Obamom

Začalo to tým, uvádza Sinclair, že mal začiatkom novembra 1999 dve rande s Obamom – ten vtedy už samozrejme nebol žiadnym mladistvým, ale mal 38 rokov. Podľa jeho knihy, zdržiaval sa Sinclair svojho času niekoľko dní v Chicagu. Večer využil limuzínový servis a spýtal sa šoféra, či niekoho pozná, kto by mal chuť na spoločnosť a mohol mu ukázať Chicago. Šofér na to telefonoval a zaviezol ho k jednému baru: »Keď som vystúpil z limuzíny, videl som jedného štíhlo stavaného, pekne odeného, svetlokožého čierneho s veľkými ušami.« Vodič mi ho predstavil ako: „môj priateľ Barack Obama“.

Meno, ktoré Sinclairovi nič nehovorilo, pretože vtedy bol Obama práve len členom Senátu štátu Illinois, niečo zrovnateľné s nemeckým Krajinským snemom. V bare sme sa bavili asi jednu hodinu a vypili niekoľko drinkov: »Ja som povedal, mohol by som potrebovať na prebudenie jednu, alebo dve línie. Obama sa ma spýtal, či mám na mysli ›koks‹, a potom čo som prisvedčil, odpovedal, že môže nejaký zohnať.«

Muž so záľubou pre crack

Následne sa odviezli prenajatou limuzínou na jemu neznáme miesto. Obama opustil voz s 250 dolármi od Sinclaira a vrátil sa s jedným »eight-ball« kokainu (1/8 unce = 3,5 gramu). »Ja som si natiahol pár línií a krátko na to vytiahol Obama crack-fajku z vrecka nohavíc. Obama fajčil crack, zatiaľ čo ja som na zadnom sedadle limuzíny vykonával na ňom orálny sex. Potom sa Sinclair nechal zaviesť späť ku svojmu hotelu. Nasledujúci deň sa Obama prekvapivo objavil v hoteli, kde sme znova konzumovali kokain a mali sex.

Až do 2004 nemal žiadnu potuchu, s kým mal vtedy čo dočinenia: »Väčšina ľudí nebude očakávať, oslavovať s osobou, brať drogy, mať dvojitý One-Night-Stand a tú istú osobu niekoľko rokov neskôr vidieť v televízii hovoriť na stranickom zjazde Demokratov. Ale presne to sa mi stalo. Až do 2004, než som videl stranícky zjazd Demokratov v televízii, nemal som žiadne tušenie, kto bol ten crack fajčiaci frajer z Chicaga s veľkými ušami.«

Ale až, keď sa Barack Obama 2007 prezentoval ako čistý muž a kandidát na prezidentský úrad, urobil on, Sinclair rozhodnutie, konfrontovať ho s jeho crackovou minulosťou. Chcel dať »Barac- kovi Obamovi príležitosť, priznať svoj ilegálny konzum drog ako dospelý«. V opačnom prípade ho verejne označí za luhára. Zámer, ktorý neskôr označil za svoju »najväčšiu chybu«.

Obama ako »záchodový buzerant«

Potom po Sinclairových údajoch začala očierňovacia a tlačová kampaň voči jeho osobe. Naviac informoval aj o najmenej jednom podivnom úmrtí istého Obamovho frajera a dôverníka menom Donald Young: »Muž, ktorý zomrel zo žiadneho iného dôvodu, ako toho, ochrániť imidž Baracka Obamu. Jeho skorá smrť zabránila, že svet nespoznal Baracka Obamu čím bol: záchodový teplúš …« Skutočne sa Obama dostáva do spojitosti s celkovo troma prípadmi smrti v homosexuálnej scéne Chicaga.

Donald Young bol dirigent zboru v Obamovom Chicagskom cirkevnom zbore. Young a dvaja ďalší teplí členovia obce, koncom 2007, keď nastal Obamov nástup za prezidentského kandidáta za demokratov, náhle a nečakane zomreli, informuje spravodajská stránka Pata Dollarda. Podľa toho bol Young a jeden ďalší 23. decembra, respektíve 17. novembra 2007 riadne popravení. Tretí zomrel 26. decembra 2007. Údajne na otravu krvi, zápal pľúc a AIDS. V interview s bulvárnymi novinami The Globe tvrdí Youngova matka Norma Jean Young, že jej syn bol zavraždený, aby bol Barack Obama ochránený pred odhaleniami o jeho sexuálnych vzťahoch k nemu.

Alebo viedol Sinclair snaď sám difamačnú kampaň voči Obamovi? Možno ešte na objednávku politických protivníkov? Totiž prinajmenšom bol tento muž viackrát predtým trestaný a sám konzumoval ilegálne drogy. Po druhé jeho obvinenia poslúžili nepochybne Obamovej demokratickej protikadidátke pri primárkach, Hillary Clintonovej. Clintonovej tábor sa však obrátil na Sinclaira až potom, čo on tieto drogové obvinenia zverejnil. Podľa známej spravodajskej stránky Wayne Madsen Report bola Clintonová stopnutá s hrozbou: »Ak by Clintonovej ľudia vyniesli túto homosexuálnu záležitosť na verejnosť, otvorí Obamov tábor otázku, či Hillary Clinton v skutočnosti nie je lesba.«

Spomenutá kniha, v ktorej Sinclair svoje výčitky opakuje slovo za slovom vyšla v roku 2009, vrátane (za účelom dôkazu) podrobného opisu Obamových genitálií – od ktorého by som vás chcel tu ušetriť. Za pravdivosť hovorí, že túto knihu je možné dodnes kúpiť na trhu.

Preklad: Juraj Borský, www.protiprudu.org
Zdroj: pravdatv.com

Poznámka redakcie:
Tento článok radím do rangu „bulvárnych“ textov. Dlho som uvažoval, či ho vôbec zaradiť. Ale nakoniec – bez vetra sa ani lístok na strome nepohne. Upozorňujem však čitateľov, aby nepokladali informácie uvedené v článku za overené, 100 percentné fakty.

O ::prop

Jeden komentár

  1. Vôbec by ma to neprekvapilo keby to bola pravda že opička je zhulena buzna a nie je to ten za ktorého sa vydáva.

Leave a Reply