Domov / Spoločný blok / Nukleárne detonácie v rokoch 1945 až 1998

Nukleárne detonácie v rokoch 1945 až 1998

Fajčiar je zlo, ktoré nám spôsobuje rakovinu! Fajčiar je zodpovedný za smrť miliónov ľudí okolo neho. Nechcem aby to vyznelo ako obhajoba fajčiarov. Slnko je zlo, ktoré nám spôsobuje rakovinu! No tí istí ľudia, ktorý zo slnka a fajčiarov urobili štvanú zver, tí istí odpaľovali jadrové bomby a zamorovali ovzdušie rádioaktivitou. Že sa nejedná o sporadické skúšky vidno z priloženého videa. Desíme sa pri pohľade na Hirošimu alebo Nagasaki. Mátajú nás havárie jadrových elektrární. Počas 53 rokov bolo odpálených 2053 jadrových náloží, čo predstavuje ročne necelých 39 jadrových bômb.

PR je dokonale zvládnutý. Len si skúste vygooglovať rakovinu v spojitosti s jadrovým výbuchom. Narazíte akurát na Černobyľ alebo Hirošimu. O 2000 bombách ani slovo…

Ozaj, viete o tom, že Chuck Noris dokáže spôsobiť rakovinu aj cigarete?

O oliolijanko

Jeden komentár

  1. Keď sa bežný človek prvý krát dopočuje o chemtrails,prvá jeho reakcia zvyčajne býva-„prečo by to robili,veď by tým škodili aj sebe“?
    Táto mapa s nukleárnymi detonáciami im môže pomôcť pochopiť,ako sa na život dívajú vládcovia a ukázať,že im nič nieje sväté.
    Ďalším svedectvom je aj dokument „Planéta z plastov“

    http://www.auria.sk/blog/planeta-z-plastov

Leave a Reply