Domov / Hlavná strana / Nezaradené / Nový svetový poriadok – návrat k nevoľníctvu!

Nový svetový poriadok – návrat k nevoľníctvu!

Možno ste už počuli slovné spojenie nový svetový poriadok, alebo nový svetový rád. Množstvo ľudí má v tom trošku chaos, nevie presne povedať, čo to v skutočnosti označuje. Dá sa totiž na to pozrieť z dvoch strán. Zo strany politického významu a zo strany konšpiračnej teórie.

Ak politik nejakého štátu hovorí o novom svetovom poriadku, myslí tým označenie nového smerovania dejín spoločnosti, v ktorom prichádza zmena v spoločnosti z pohľadu politického myslenia a celkového pohľadu na svet. Pod rovnakým označením – nový svetový rád, či poriadok sa skrýva aj konšpiračná teória, ktorá hovorí o tom, že úzka skupina ľudí ovláda svet. Takže pár super bohatých medzinárodných elít zasahuje do politiky, a celého finančného systému.

Keď sa však pozrieme na ta to z oboch strán, ten názov dvoch rozdielnych vecí nie je len náhoda. Veľmi sa totiž spája politické smerovanie sveta s konšpiračnou teóriu. Ten jednotný názov hovorí vlastne o tom istom, ak na to pozrieme skutočne nezaujatým postojom na svet.

V každej krajine operuje pár finančných skupín, ktoré má priame prepojenie na politiku a vládu. Tieto skupiny majú toľko peňazí a toľko moci, že dokážu skupovať a ovládať kľúčové segmenty podnikov aj štátu. Ovládajú všetky kľúčové odvetvia, ovládajú potravinárstvo, energetický priemysel, farmaceutické spoločnosti, nemocnice a média. Do očí vždy bije to, že každá vláda nepriamo podporuje tieto finančné skupiny formou najväčších zákaziek a na opátku vlády dostávajú peniaze na kampane.

Ľudia si hovoria, že to nevadí to je v poriadku, všade je to tak. Lenže lokálne finančné skupiny naozaj dokážu ovládať jednotlivé vlády, zákony a už je len krok k tomu aby sa spájali. V politike sa objavuje vízia jednotného celosvetového „štátu“ o čom svedčí aj postupné spájanie krajín napr. EU a stále častejšie okupácie krajín vojenskou silou (Irak, Líbya, ..). Takže ak vlády nepriamo pracujú pre silné rody i finančné skupiny potom prečo všetko smeruje k tomu, že sa stále viac spájajú jednotlivé krajiny do jedného celku a pod týmto celkom okupujú iné krajiny, ktoré sú mimo. Stále mi z toho vychádza len jedna vec, finančné skupiny sú prepojené, majú pár majiteľov, ktorí spolu ako sa hovorí „kujú pikle“ za chrbtami občanov. A tu vlastne zistíme, že tá konšpiračná teória nie je len teória, niečo sa deje o čom ľudia nevedia.

Stále sa prijíma viac zákonov, ktoré zasahujú do slobody občana. Nemusia to byť len zákony, čo ľudia môžu a čo nie. Je strašne veľa obmedzení, napríklad v slobode slova, nuž ale sú zákony ktoré vyťahujú stále viac peňazí z vreciek občanov. Dnes skoro za všetko musí občan platiť, doslovne ho štát vyciciava. Celé toto politické smerovanie hovorí len o jednom, o novodobom nevoľníctve.

Pozrite sa dobre okolo seba. Vy to nevidíte? Štát stále uťahuje opraty obyvateľom, oberá ich viac a viac o peniaze. Finančné skupiny ovládajú stále viac majetkov, v kríze bankrotujú menšie firmy, banky, ale finančným skupinám sa stále darí. Dokonca rastú o nové akvizície, preberajú nielen súkromné firmy ale aj časti štátneho majetku. Vládnu nám korporácie a finančné skupiny cez svojich dosadených politikov. Cez politikov, ktorým financujú ich kampane!

Viete ako to skončí? Vznikne pár štátov, ktoré pohltia menšie štáty. Tieto štáty budú fungovať len na oko, lebo všetky strategické podniky budú v rukách korporácií a finančných skupín. Najbohatšia elita bude ovládať štáty. Uvedomelí ľudia sa budú chcieť brániť, ale nebudú mať šancu, zákony z nich spravia nevoľníkov. Kto bude proti systému skončí zle. A úplne na záver príde jedná veľká vojna a vzbura. Je to len otázkou času, ale iste pri tom zomrú milióny ľudí.

Veru neviem, či sa s tým dá v tejto situácií ešte niečo robiť, proces agresívneho „zjednocovania“ už začal. Jedinou možnosťou je nestrácať svoju identitu a nepredávať všetko korporáciám. Lenže bežný občan i keď uvedomelý s tým nedokáže nič spraviť, nemá na to moc. Preto aj ja sa pokúšam otvoriť ľudom oči, cez moje príspevky. Ľudia si musia uvedomiť, čo im hrozí, čo sa na nich chystá. Problém je ale ten, že mnohí ľudia to nevidia a nechápu! Žijú si svoj život pri televízore, tešia sa z dovolenky a hlúpych relácií. Hľadia len na svoje vzory, na svet celebrít, na materiálne statky. Vládne v nich neskutočná závisť, každý chce mať kopec peňazí aby nič nemusel robiť, len oddychovať. A toto nie je dobré..

zdroj: http://www.darwin.sk/novy-svetovy-poriadok-navrat-k-nevolnictvu.html

O oliolijanko

4 komentáre

 1. New World Order už dávno nie je konšpiračnou teóriou, ide skôr o konšpiračný fakt.

 2. Konšpiračnou teóriou je to stále pre 90% ľudí,pretože ich naučili žiť istým spôsobom života,vymyli a deformovali im(nám)myslenie,ktoré je poznačené neustálym vnímaním diania do šírky,čo bráni myslením do hĺbky.Jednoducho ,iba niektorí jedinci dokážu vnímať súvislosti do hĺbky a potom ich toxikovaná väčšina označuje za konšpiračných bláznov za pomoci médií,politikov,ale aj psychiatrov,ktorí mylne predpokladajú,že čo je väčšinové musí byť normálne a zdravé,no opak je pravdou:Väčsina totiž podlieha ovplyvňovaniu už od kolísky,cez koncepcie výučby na školách,mediálnemu masírovaniu,materiálnej spotrebe,zadĺžovaniu,falošnému vlastenectvu,neznášanlivosti medzi monoteistickým svetom(žid nenávidí muslima,muslim žida , kresťania oboch a naopak)čo vyhovuje sionistickému spiknutiu,ktorí sa šikovne hlási k judaizmu,ale v podstate ide o rodinné klany čo udržujú pokrvnú líniu už od Babylonu.Snažia sa nám nahovoriť,že ide o elitu sveta,no ak sa pozrieme na ich vyšinuté ,bezohľadné rozhodnotia počas dejín(vojny,ničenie sveta,pýcha,falošné teroristické útoky,finančné chaosy a množstvo iných chorých rozhodnutí)musíme pochopiť,že ide o nebezpečných bláznov čo na vrchole pomyselnej pyramídy slúži vedome,či nevedome diablovi.

 3. Možno by si bol prekvapený koľko ľudí vie a zaujíma sa, ale aj koľko ľudí vie ale vedome či nevedome potlačuje tieto myšlienky a sám seba ubezpečuje, že to nie je možné. Ľudia aj na Slovensku si budú žiť svojim životom pokiaľ budú mať aspoň čo-to do úst a až potom, keď sa im pod zadkami rozplynie ružová vata a zobudia sa v novej totalite začnú bedákať. To už ale môže byť neskoro.

  Neťahal by som do toho všetkého náboženstvá. Pochop, že horným desať tisíc nejde o to či si žid, moslim, alebo nejaká odnož kresťana. Hlavné svetové náboženstvá boli vždy určované elitou na zjednotenie ľudu, v prípade potreby ako lacná žoldnierska sila proti „pohanom“.
  Predstavte si svet bez náboženstiev, kde žiaden človek nesleduje či neuvidí na krku náhodného okoloidúceho dávidovu hviezdu, kríž či iný symbol. Svet kde by ľudia neboli k druhým milosrdný zo strachu z boha, ale z pocitu vzájomnej súdržnosti. Čo je moje je aj tvoje. Proste predstavte si takú útópiu, aká nie je na tejto planéte s týmito vygumovanými spoluobčanmi možná :D. Niečo ako Žižkov Tábor, alebo dúfajme že po novom Frescovo projekt Venus.

  • Nechcem si predstavovať fikcie a vízie,ktoré nemožno realizovať pokiaľ sú tu sily,ktoré plnia diablov plán.Projekt Venus je falošnou náhradou za Biblický Ráj,ktorý nikdy nemôže zapadnúť do vývoja dejín,kde náboženstvá hrali podstatnú úlohu či chceš,alebo nie,takže ti iba zostáva rešpektovať tento fakt.“KEBY“ jednoducho neexistuje.Svet a jeho dejiny jednoducho idú podľa istého scenára,kde režiséri slúžiaci diablovi hrajú podstatnú úlohu a náhody sa dejú iba v osobných životoch,nie v globálnom vývoji sveta.
   Stačí si predstaviť,že niečo tu už je,existuje,ale ešte to nevidíme,no je to dané a nedá sa zmeniť.Rovnako ako keď sa pozrieš na nočnú oblohu a vieš,že ten stav už neexistuje,no ty ho vidíš práve teraz,hoci už konštalácia je dávno iná.

Leave a Reply