Domov / Hlavná strana / História / Nobelova cena mieru pre Hitlera?

Nobelova cena mieru pre Hitlera?

Hess_BookNová kniha popredného britského historika je horúcou novinkou v Izraeli a Británii už niekoľko týždňov. Americké mainstreamové médiá však správu o knihe držia pod pokrývkou (slovenské a české rovnako – pozn. prekladateľa). Britský historik tvrdí, že Adolf Hitler hľadal mier s Britániou v roku 1941, ale Hitlerova ponuka bola odmietnutá ministerským predsedom Winstonom Churchillom.

Túto správu, ktorá mení „oficiálnu“ verziu 2. svetovej vojny, uviedol izraelský Ynet, rovnako ako aj Londýnske noviny The Daily Telegraph a The Daily Mail, čím potvrdzujú to, čo nezávislí revizionistickí historici tvrdia už roky.

V knihe Hess, Hitler a Churchill, známy spisovateľ Peter Padfield potvrdzuje, že legendárna „mierová misia“ do Británie v máji 1941 Hitlerovým lojálnym zástupcom Rudolfom Hessom, bola skutočne schválená Hitlerom a Hess niesol Hitlerovu ponuku na stiahnutie nemeckých ozbrojených síl z obsadených krajín západnej Európy výmenou za Britskú podporu (alebo nemarenie) blížiaceho sa Nemeckého útoku na Sovietsky zväz, ktorého dátum (o päť týždňov neskôr) bol uvedený.

Hitlerov návrh – vo formálnom jazyku mierovej zmluvy (napísaný na oficiálnom Hitlerovom hlavičkovom papieri) – garantoval Britskej správe jej nezávislosť, jej impérium a všetky vojenské sily. Zmluva navrhovala to, čo sa prekladá ako „neutralita dobrej vôle“ (well-wishing neutrality) medzi Nemeckom a Britániou. Niečo, čo Hitler už dlho schvaľoval.

Aj keď, ako Telegraph poznamenal, bola Hessova misia tradične odmietaná ako „vyšinutá sólo misia šialenca“, nezávislí spisovatelia už roky tvrdili (na základe údajov ignorovaných alebo potláčaných elitnými médiami a akademickou obcou), že Hitler poprel svoje vedomosti o Hessovej ceste – na základe predošlej dohody s Hessom – ak by misia zlyhala, čo sa aj stalo.

Po tom, ako Hess vyskočil z lietadla nad Škótskom očakával, že sa stretne s britskými hodnostármi, ktorí mali záujem na mieri s Nemeckom. Namiesto toho bol uväznený Churchillovými agentami a držaný na samotke 46 rokov. Podrobnosti o jeho misii boli držané v tajnosti Churchillovou vládou.

Padfield tvrdí, že Hess bol obeťou britskej spravodajskej operácie, ktorá bola schválená Churchillom, a ktorá bola navrhnutá tak, aby nalákala nemeckého mierotvorcu do Británie. Padfieldova šablóna odráža to, čo iní popisujú ako klasický „doublecross“, v ktorom sa britská spravodajská služba dlhodobo preukazovala ako expert.

Podľa Padfielda bol jedným z jeho zdrojov bol nemenovaný anglický akademik. Spolu s ďalšími bol zavolaný, aby preložil zmluvu pre Churchilla, ktorý (aj keď Hess priniesol aj anglický preklad) chcel preklad od vlastných operatívcov.

Telegraph píše: „O zmluve nie je žiadna zmienka v žiadnom z oficiálnych archívov, ktoré boli medzitým zverejnené, ale Padfield verí, že to je z dôvodu pokračujúceho krytia povesti mocných osobností.“ Padfield poznamenáva, že má „poskladané ďalšie dôkazy, ktoré podporujú existenciu zmluvy a jej obsahu, rovnako ako následného krytia.“

Padfield odhaduje, že Churchill urobil „morálnu voľbu“ pri odmietnutí Hitlerovej mierovej ponuky a upozorňuje, že Churchill veľmi túžil pokračovať vo vojne proti Hitlerovi a zatiahnuť Spojené štáty do konfliktu.

Naproti tomu Churchillovi kritici hovorili, že jeho neustála podpora vojny proti Hitlerovi – oproti širokej opozícii medzi anglickým národom a dokonca aj vo vnútri Britskej kráľovskej rodiny – je dôsledkom skutočnosti, že niekoľko rokov predtým (keď bol prakticky v úpadku a hrozila mu strata milovaného rodinného sídla), Churchill bol zachránený skupinou židovských finančníkov – známych ako „Focus“ – ktorí zaplatili jeho dlhy a na oplátku vykonával ich príkazy.

V každom prípade, ako Padfield poznamenáva, zverejnenie mierovej misie Hessa by podrezalo Churchillovu snahu o vojnu.

Hess bol súdený a odsúdený za „vojnové zločiny“ povojnovým Norimberským tribunálom napriek tomu, že bol v pozícii, kedy sa žiadnych vojnových zločinov dopustiť nemohol, keďže po celú dobu vojny bol v britskom väzení.

Odsúdený na doživotie Hess zomrel vo väznici v Spandau v Nemecku v roku 1987, oficiálne spáchal samovraždu. Nové dôkazy však potvrdzujú, že – ako mnohí dlho verili – v skutočnosti bol zavraždený Britmi.

Preklad: ::prop, www.protiprudu.org
Zdroj: AFP

O ::prop

18 komentárov

 1. Zrejme to takto približne bolo, lenže čo by sa stalo so slovanskými národmi? Winston bol vždy vojnový štváč, ale mal spočítané, ak Slovania pogibnu, Nemecko prerastie UK a tým aj svoj vplyv vo Svete stratia a budú sa musieť utiahnuť a robiť mrtveho chrobáka.Takže radšej pomohol Slovanom, aj ked so škrípaním zubov, ale čo človek nespraví kvôli svojmu dobru.Ale, aj tak si myslím, že Slovania by nakoniec vyhrali, sme príliš s Matkou Zemou spojení, západniari neradi zem obrábajú, oni len ťažia a to sa donekonečna nedá! Trpezlivosť ruže prináša!

 2. To že Hess vyjednával mier s UK je známe, že mal k tomu príkaz nie. Nobelovku by som Hitlerovi určite dal. Keď ju môže mať Obama, nevidím jediný dôvod prečo by ju nemohol mať aj fúzkatý.

 3. Zaujímavé je aj toto:

  http://www.politaia.org/geschichte-hidden-history/adolf-hitler-%E2%80%94-agent-der-anglo-amerikanischen-freimaurerei-und-des-zionismus/

  alebo toto:

  http://www.politaia.org/kriege/jfk-ein-staatsstreich-durch-die-oeffentliche-hinrichtung-des-praesidenten/
  ___________________________________________________________

  Samé spiklenectvá, vraždy, klamstvá, podvody…….

  Ich autori skutočne nemôžu byť normálni ľudia.
  Stále viac ich zločinov vychádza na javo a stále viac je jasné, že sa jedná
  o biologicky-neuronálne vadné mozgy PSYCHOPATOV.

  Človek si len musí klásť otázku, že DOKEDY sa nechajú normálni ľudia manipulovať a zastrašovať touto biologicky vadnou odnožou ľudského plemena.

 4. Doporucujem knhu : Rainer Zitelmann: Hitler a jeho cesta k moci /v cestine/
  Objektivny pohlad na tuto velku postavu svetovych dejin.

 5. Maršál! Uvedom si, že išiel síce proti židom, ale na úkor Slovanov,! Na slovanskú dedičnú zem útočil, aj ked dočasne bola a sčasti doteraz je v sionistickej správe. Ona sa nám vráti, je naša a udržíme si ju! Chazariti nemajú nárok, nikdy túto zem neobrábali, niet úrody pre nich! Hitler síce chazaritov potlačiť chcel, len si neuvedomil našu slovanskú zviazanosť s matkou zemľjou! A preto sme národy slovanské vyvolené! Lebo rodná hruda je naša, nikomu ju nedáme a ostatní len rabovať a rabovať, zlato môžu ukradnúť, ale zem, pôdu, domov nevezmú!!! Zjari, po Morene, znovu zasejeme a úroda v sečni vždy bude! S úctou k múdrym predkom Interbulo.

 6. Slovania, ani Germáni, ani žiadne ušľachtilé ľudské rasy nemáme šancu proti
  nižším ľudským rasám, s odlišnou stavbou mozgu,
  viď,
  http://elyna.wz.cz/jak_rozeznat_psychopata.htm.

  Náš handycap je naše SVEDOMIE, EMPATIA, atď….

  Ako hovorí kouč Synek:
  Najnovšie prieskumy ukazujú, že psychopatia je dokonca viac životná stratégia ako porucha osobnosti. Je to parazitická životná stratégia. Takíto ľudia nič nedávajú, iba vyciciavajú. A z hľadiska vývoja ľudstva sa ukázalo, že kmene, kde bolo v jadre viac psychopatov, boli omnoho úspešnejšie ako tie, ktoré ich medzi sebou nemali. Psychopati neváhali vymlátiť hocaký iný kmeň. V skupinovom boji boli teda úspešnejší a pohlcovali nepsychopatické kmene. Psychopatia sa stala evolučnou výhodou a je aj geneticky podmienená. A prežilo to až do dnešných čias.

  http://www.etrend.sk/trend-archiv/rok-2012/cislo-50-51/debilita-je-zacarovany-kruh.htm

 7. Židov zahynulo v koncentračných táboroch údajne 7 miliónov.
  Slovanov v druhej sv. vojne zahynulo 60 miliónov!!!!!!!!!!!!
  Kto si dovolí tvrdiť,že 2 sv.vojna nebola proti Slovanom???!!

  • No a boľševizmus má na svedomí ca 90 až 100 miliónov ľudských životov.
   O tom sa ale mlčí. Prečo asi ????

  • Kto? Sympatizanti Fuhrera. Lebensraum pre germánov je spomínaný už v Mein Kampfe, no oni stále snívajú o tom, že to bola vojna iba „proti komunistom“. Všetci dobre vieme ako strašne bolo Poľsko komunistické keď ich fúzkatý so sovietmi napadol. Lužickí Srbi boli asi taktiež prenasledovaní pre svoj „hlboký komunizmus“ atď.. atď…
   Podľa anglickej wikipedie ktorá uvádza ako zdroj Ruskú akadémiu vied, v koncentračných táboroch umrelo 12.5 mil etnických Slovanov. T.j. vyše dvojnásobok toho čo svetu pripadá ako najhorší čin spáchaný na jednom etniku – niečo tak príšerné, že o tom treba točiť filmy a dokumenty 24/7 už 70 rokov. Fajn, no skýta sa otázka. Kde má Naše etnikum holywoodsky trhák? Alebo aspoň zmienku v dokumentoch čo chodia na History Channel? Za 70 rokov ani holý prt… Miesto toho naše deti v ZŠ/SŠ chodia do Osvienčimu kukať povinne utrpenie cudzieho etnika, pritom v tom istom tábore umrelo oveľa viac etnických Poliakov. Žiaľ tí nie sú až takí dôležití.

   PS: 7 miliónov som doteraz ešte nepočul, skloňuje sa väčšinov „iba“ číslo 6, no fakticky nikto presne nevie koľko ich umrelo,. Súčasný mainstream uvádza cifry od 5 do 6 mil. Teda nie že by mi na tom záležalo (podľa mňa aj 1 nevinná obeť je vysoká cifra), len ma táto pasáž z Vášho príspevku zaujala.

  • a kto je najväčším nepriateľom Slovanov? Kto ich vraždil v Rusku po miliónoch? Židia. Nie Nemci.

   • Presne tak. Hovorí nekomu niečo „Hladomor na Ukrajine“ ?
    S beštialitou boľševických Chazarov môže ťažko niekto konkurovať.
    A Hitler ?
    Ten bol tak či tak v službách anglo-amerických slobodomurárov a sionistov.
    Viď?
    http://www.politaia.org/geschichte-hidden-history/adolf-hitler-%E2%80%94-agent-der-anglo-amerikanischen-freimaurerei-und-des-zionismus/
    —————————————————————————————–
    Ja len stále nechápem, prečo sa môže o všetkom pochybovať, len o Holokauste nie.
    Rozumie tomu niekto ? Ja teda nie.

    • už by konečne niekto mal podať podnet – neviem, na ktorú inštitúciu, možno ústavný súd:
     tzv. zákon o osvienčimskej lži je v rozpore s Konvenciou o ľudských právach, ktorú podpísalo aj Slovensko. Možno by sme mohli vyskúšať osloviť pani poslankyňu Mezenskú, aby s takým návrhom vystúpila v parlamente…

     • To áno. Mezenská je tá pravá osoba na diskusiu v našom parlamente o židoch…

     • RE: maršal Žukov 11. november 2013 at 7:47
      ————————————————————

      To teda nepodá nikto, pretože každý má STRACH.
      Na takúto otázku by určite všetci poslanci do jedného,
      zo strachu mlčali.
      Pýtam sa prečo a koho sa normálny človek bojí, dokonca aj keď sa jedná o legálnu a legitímnu otázku.

      V 21. storočí sú stále ešte tabu-otázky, ako za boľševikov v minulom storočí.
      Asi
      by pravda niekoho dobre trafila. Až tak, že si ju nemôže dovoliť,
      aj za tú cenu, že sa diskredituje a strápňuje.

      Ale to je dobre, luk treba dobre prepnúť, ak má vystreliť do zadu
      a trafiť samotného strelca.

 8. Oli – veď preto to treba riešiť cez Mezenskú, nech sa ukáže, ako sa nebojí. Momentálne má nabehnuté na rýchlu kariéru Johanky z Arku, toto by sa jej mohlo hodiť ako akcelerátor…
  A hneď by sme vedeli, kerá ona je.

  • Aby si to zistil, na to nepotrebuješ otvárať tému židov. Stačí sa pozrieť na celú genézu vzniku Johanky. Začalo to SPP. Dvojmiliardovým ojebom, kde tvrdila, že má dokumenty od niekoho, kto ich zbieral (mám niekde v archíve audiozáznam). Prešlo pol roka a okrem tláchania a sa nič podstatné v tejto kauze neudialo. Nič nezverejnila, žiadne fakty alebo aspoň náznaky. Nič konkrétne. Zato tu máme Johankou reprodukované nezmyselné výzvy v parlamente a strašne veľa mlátenia prázdnej slamy. Tak že je to zrejme len druhá strana jednej mince.

Leave a Reply