Domov / Spoločný blok / Na Slovensku nejde Zvedavec

Na Slovensku nejde Zvedavec

Skúsili ste v poslednom čase www.zvedavec.org?
Zobrazí sa vám napríklad toto:

Ak skúsite anonymizér, výsledok je takmer obdobný!

Jediná možnosť je použiť Tor Browser. Tor je v súčasnosti najpopulárnejšia anonymizačná sieť na svete. Súčasťou projektu je aj balík Tor Browser, ktorý obsahuje (takmer) všetko potrebné na anonymné surfovanie.

Stiahnite si Tor Browser. A nainštalujte ho podľa návodu..

vuala, funguje

Kde je porucha alebo chyba? Je to vôbec porucha alebo chyba? Odpovedzte si sami…

O oliolijanko

10 komentárov

 1. Z nemecka ide vsetko ako po masle 😀

 2. No možno by bolo už dobré zvyknúť si na používanie vpn! Netvrdím, že väčšina majiteľov a prevádzkovateľov vpn (napriek proklamovanému nelogovaniu užívateľov možno loguje možno neloguje) a že nepatria títo majitelia k tým istým vyvoleným, ku ktorým patrí napríklad pracovník m*o*s*a_d_u Vladimír Stwora a jeho zvedavec. A týmto spôsobom si Stwora vzhľadom na klesajúci význam na slovenskom a českom „trhu“ zvyšuje „rating“. Predsa len za tie roky sa mu podarilo vybudovať kompletnú databázu tých, ktorý to čítajú a komentujú a v súčasnosti sa mu nedarí udržiavať tieto dáta aktuálne – pretože mnohí chodia radšej na iné stránky a tam aj píšu – no nenasralo by to! Ale v každom prípade prípadný príčinlivý fízlik z radov SIS,BIS alebo iní podobní poskoci režimu to budú mať použitím VPN sťažené. A pri najhláklivejších stránkach to vylepšiť napríklad kombináciou pripojenie cez vpn na TOR! Napríklad Whonix http://sourceforge.net/p/whonix/wiki/Readme/#whonix-044-news
  Prečo by to mali mať tie dobre platené svine také jednoduché – ať si taky máknou!!!

 3. Hm paralele sa z dá byť server hosing.

  Takže niekde inde je chyba. Alebo?

 4. Aj v Írsku bez problémov.
  Pán Stwora však písal, že ide sťahovať server druhý krát, nebude to aj kvôli tomu? (Asi nie, keď vonku funguje ale nevyznám sa v týchto veciach). Naposledy tam mal napísanú túto adresu pre prípad problémov:

  http://173.236.122.8/index.htm

 5. Mne funguje stále. ISP mám Digi Slovakia

 6. Ahoj, já se už třetí den snažím marně najet na stránky Zvědavce. Nic.

  verča, Brno

 7. tak tu v CZ, mam doma net od O2 cenzurovany a zvedavec nejde, v praci mame net necenzurovany od neviem koho a tam zvedavec ide v pohode

 8. jednoduchšie je starpage.com absolutne anonimný vyhladávač.
  Nastavte si ho ako domovskú stránku. Nič neukladajú a všetky hladania sú cez nich zašifrované!!! 100 percentná funkcionalita.
  Do niekolko mesiacov by mali spustiť aj „startmail“

  Absolútne anonymné surfovanie.

Leave a Reply