Domov / Hlavná strana / Zahraničie / Migranti majú v Taliansku na svedomí takmer polovicu znásilnení

Migranti majú v Taliansku na svedomí takmer polovicu znásilnení

Podľa údajov talianskeho ministerstva vnútra majú 42 zo 100 znásilnení v krajine na svedomí migranti a počet naďalej stúpa.

Štatistika z ministerstva vnútra tiež naznačuje, že u Talianok je väčšia šanca stať sa obeťami sexuálneho obťažovania a menších sexuálnych útokov než u cudziniek, zatiaľ čo cudzinky sa o trochu častejšie stávajú obeťami vážnych sexuálnych zločinov, ako znásilnenie, informuje Il Giornale.

Začiatkom decembra v Neapole 30-ročný migrant z krajiny mimo EÚ údajne znásilnil 17-ročné dievča, pričom ju nasilu vtiahol do auta, odviezol ju do odľahlej oblasti, kde jej zviazal ruky a znásilnil ju. Dievčina polícii povedala, že muž ju pred incidentom nejaký čas sledoval.

Taliansko zažilo v uplynulých mesiacoch niekoľko sexuálnych útokov spáchaných migrantmi, vrátane marcového znásilnenia dievčaťa skupinou piatich migrantov z Albánska a Maroka, rovnako ako októbrové znásilnenie 15-ročného dievčaťa v meste Tissino marockými migrantmi. Pri oboch incidentoch zohrali úlohu aj nelegálne drogy.

Jeden z najneslávnejších prípadov nadrogovania a znásilnenia talianskej mladistvej sa odohral vlani v Ríme.

16-ročnú Desirée Mariottini nadrogovalo a následne znásilnilo niekoľko migrantov, ktorí ju údajne zámerne predávkovali, čo jej privodilo smrť. Súdny proces so štyrmi Afričanmi obvinenými zo znásilnenia a zavraždenia mladistvej začal v Ríme minulý týždeň.

Násilné útoky migrantov sa začali častejšie vyskytovať po celej krajine. Minulý týždeň skupina migrantov brutálne zmlátila 27-ročného muža v Tarante, kvôli čomu prišiel o všetky zuby a musel zostať v nemocnici, kde ho zdravotná sestra kŕmi tekutou stravou.

Jeho manželka zverejnila fotky, v akom je stave, na sociálnych médiách, kde uviedla, že jej muža zmlátila skupina migrantov „pre zábavu“ a opýtala sa, či sú to tí istí migranti, ktorých „dobroprajní“ ľavičiari tak veľmi chvália.

Správa talianskeho ministerstva vnútra zverejnená vlani v auguste naznačila, že takmer jeden z troch zločinov v Taliansku spáchali migranti, a to napriek tomu, že tvoria len asi osem percent populácie.

Preklad: zet, www.protiprudu.org
Zdroj: breitbart.com

O ::prop

3 komentáre

  1. Giorgia Meloni z ( fratelli italia ) doporucujem jej myslienky

  2. Takmer polovice ???/ Ja by som povedal,že 99 percent, lebo keď sa pozriete rok 1980 a dnes, tak skoro všetky znásilnenia majú na rováši čierna pliage z Afriky a Islamska pliaga Monammeda. To čo publikuje Talianska vláda a ich kosher handlers, kto vlastnia média je vždy LOŽ.

  3. Adolf Richtar

    Ako niekto môže veriť takým dristom Talianskeho monisterstva vnútra. Pred príchodm tej židodemokracie z Bruselu v Taliansku neboli skoro žiadne znásilnenia a zrazu sa Taliani zbesneli a chcú sa rovnať migrantom a tak znásilňujú a suťažie s čiernymi a Islamkou špínou, kto znásilní viac Talianok. Ako niekto môže veriť, takým sračká. To isté hlásia zo Šwédska to je tiež, lož. Neverte tej košernej bande zlodejov a vrahov.

Leave a Reply