Domov / Hlavná strana / Komentáre / Lesbická novinárka otvorene priznáva, že účelom boja za “práva” je zničiť rodinu.

Lesbická novinárka otvorene priznáva, že účelom boja za “práva” je zničiť rodinu.

Masha-GeeBratislava 20. apríla (HSP/ABC foto: ABC)

Hoci sa všade nájdu radikáli, neumenšuje to vážnosť vyjadrení lesbickej novinárky Mashy Gessen. V interview pre rádio sa vyjadrila, že homosexuálni aktivisti klamú o svojej radikálnej politickej agende. Tvrdí, že im nejde len o prístup k manželstvu ako inštitúcii. Oni ho chcú totiž radikálne redefinovať a koniec koncov zničiť.

Zrušiť manželstvo ako inštitúciu

Masha Gessen hovorí: “niet pochýb, že homosexuálni aktivisti by mali mať právo zosobášiť sa, ale paradoxne, rovnako si myslím, že inštitúcia manželstva by ani nemala existovať. Bojovať za gay manželstvá si v podstate vyžaduje klamať o tom, čo v skutočnosti s manželstvom urobíme, keď sa k nemu dostaneme – klameme, ak tvrdíme, že inštitúcia manželstva sa takto nezmení… Manželstvo sa totiž zmení, a malo by sa zmeniť. A opakujem, nemyslím si, že by vôbec manželstvo malo existovať. Nie je to utópia. Ja totiž žijem svoj život reálne. Mám tri deti, ktoré majú rodičov, viac alebo menej, a nechápem prečo by nemohli mať aj zo zákona piatich rodičov… Keď som spoznala svoju partnerku, práve porodila svoje dieťa, a biologickým otcom jej dieťaťa je môj brat. Potom, biologický otec mojej dcéry je muž, ktorý teraz žije v Rusku, a môj adoptívny syn ho tiež považuje za otca. Čiže piati rodičia troch detí. A naozaj, rada by som žila v takom právnom systéme, ktorý by reflektoval tieto skutočnosti. Lenže to nie je kompatibilné s inštitúciou manželstva.”

Homosexuáli sa nechcú sobášiť

Už dlhší čas sa obhajcovia prirodzeného manželstva pokúšajú ukázať, že skutočná agenda za požiadavkami homosexuálnych organizácií nie je manželská rovnosť ale totálne rozmotanie manželských spletitostí a vykorenenie tradičných hodnôt zo spoločnosti.

Žiaľ, slová tejto aktivistky za homosexuálov potvrdzujú aj štatistiky. Keď dostali príležitosť sobášiť sa po tom, čo sa zákony zmenili, len veľmi malé percento homosexuálov to vôbec zaujímalo, na rozdiel od heterosexuálnych párov. Vyvstáva teda otázka, či je naozaj potrebné riešiť takto manželstvo kvôli “férovému” rozsahu výhod, ktoré ponúka. V Holandsku sa sobáši len 12% homosexuálov v porovnaní s 86% heterosexuálov. V Kalifornii od roku 2008 (od zmeny zákona) využilo šancu zosobášiť sa menej než 20% z kohabitujúcich homosexuálnych párov, pričom sobášiacich sa (tiež už spolužijúcich) heterosexuálnych párov bolo až 91%.

Je zjavné, že de facto sa uskutočňuje “len” kultúrna zmena a upúšťanie od tradičnej rodinnej etiky, nakoľko väčšina homosexuálov žijúcich spolu ani nepotrebuje a ani netúži sobášiť sa. To, čo chcú, je radikálne zmeniť koncept chápania manželstva.

Gayovia a lesby sú slobodní žiť život tak, ako chcú. A dokonca dnešná spoločnosť im za to tlieska tak, ako v histórii nikdy predtým. Je ale otázne, či majú právo zmeniť manželstvo pre celú spoločnosť.

ip

Zdroj: hlavnespravy.sk

O ::prop

6 komentárov

 1. Je to akoby odkopirovana finta boja za zrovnopravnenie zien (niekde pri konci Aaron Russo):
  http://www.youtube.com/watch?v=KxT6v5Q6JWA (15minut)
  ( http://www.stream.cz/uservideo/68134-aaron-russo-interview-titulky )

 2. Lesbická novinárka Mashy Gessen je Židovka, čo viac k tomu dodať.

  http://www.youtube.com/watch?v=bQiRGcXEyUo

 3. Pani novinarka je ucebnicovym prikladom jednej zo zakladnych psychologickych pouciek: „ten, kto to nema v poriadku v nohaviciach (alebo pod suknou), ten to naisto nema v poriadku ani v hlave, pricom to prve je nasledkom toho druheho“…

  • Osobne som sa s touto poučkou ešte nestretol.
   Tento vzťah je však pravdivý ak sa jedná o dlhodobo potlačovanú sexualitu (resp. hocaký id).

 4. Ani sa jej nedivim
  zidovka
  a este spatna ako noc.

Leave a Reply