Domov / Hlavná strana / Ľubo Huďo / Ľ. Huďo – Júlové udalosti vo svete, rok 2012

Ľ. Huďo – Júlové udalosti vo svete, rok 2012

“Staň sa tou zmenou, ktorú chceš vidieť vo svete.”
Gándhí

Témy:
Pozvánka
1. Silná trojka 00:57 – 05:56 min.
2. Manipulácia  05:56 – 12:47 min
3. Vivat Brusel 12:47 – 16:01 min

celková dĺžka: 00:16:14 min.

Na stiahnutie :
Júlové udalosti vo svete, rok 2012
Na prehrávanie týchto flv súborov je najvhodnejší (platforma Windows aj Linux) VLC media player.

 

O oliolijanko

9 komentárov

 1. Skvelé video. Budem sa snažiť 26. dôjsť do tých Košíc. Uvidím či sa mi to podarí.

 2. Tak ako predošlé komentáre aj teraz reálne zhodnotenie udalostí ,ktoré žiaľ mainstreamové média ignorujú.Čudujem sa,že verejnoprávna RTVS ešte nedala zákaz komentárov od Ľuba i keď jeho komentáre sú tam značne politicky korektnejšie,ale kto vie čítať medzi riadkami pochopí.Ďakujeme Ľubo,že si sa nestal novinárskou prostitútkou ako Tvoji kolegovia čo vedome,ale nevedome sa neustále podieľajú na manipulovaní a vymývaní mozgov podľa sionistického scenára.

 3. Ľubo Huďo – ostrovček pravdy v mori lží.
  Vďaka za objektívne správy, vďaka, že ešte existujú novinári, ktorých si možno vážiť.

 4. Veľká vďaka, Ľubo, za neúnavnú snahu oboznámiť nás, kto za aké šnúrky ťahá. Pravda sa skryť jednoducho nedá, ale bez takých ľudí ako si ty, by jej trvalo omnoho dlhšie, aby vyšla napovrch. Drž sa, fandíme ti 😉

 5. Da sa urcite suhlasit,ako nam pan Hudo komentuje to co sa okolo nas deje, ale par veci je mozno troska na dlhsi rozhovor…Inak dnes/21.8.2012/ som v Hypernove v MI o 17h videl pana co sa na p.Huda podoba a kupoval Pepsi Colu Max, ale neprihovoril som sa on Colu nepije tak asi ani nekupuje 🙂

  • Určite áno. Úlohou týchto komentárov nie je vysvetľovanie podstaty problémov, ale iný pohľad na ne. Pohľad, pri ktorom človek akosi intuitívne cíti, kde je pravda. A môže porovnávať s oficiálne prezentovanou ideológiou.

 6. Prosím zainteresovaných, ak je to možné o gramatickú korekciu Pozvánky uvedenej na tomto linku:

  http://dolezite.sk/Prednaska_a_diskusia_Slovensko_aEuropa_na_prahu_postkap_181.html

  • Nik z redakcie túto správu nedal na dôležité.sk, teda nevieme ju opraviť! Bohužiaľ, redakcia dôležité.sk to neopravila tiež. Asi jej nezáleží čo zverejňuje, alebo má v tom potešenie že sa diskusia rozprúdi okolo nepodstatných blbín ??!!

 7. Pohoda. Ten kto to tam zavesil to proste zabil (v kontexte účastníkov). Kašlať na to, hlavne nech sa tá akcia vydarí. Pekný deň!

Leave a Reply