Domov / Hlavná strana / Kladivo na … na koho vlastne?

Kladivo na … na koho vlastne?

nacionalizmusVláda začala urputne bojovať s extrémizmom. Zmeny v Trestnom zákone schválil kabinet priemera Fica na svojom rokovaní v stredu. Polícia by mala získať nové nástroje na boj s extrémistami, napríklad aj v podobe agentov či odpočúvania. Aktualizované 24.2.2013

Som extrémista?

Nesmiem popierať židovský holokaust. Oficiálne však musím popierať holokaust slovanský.

Som extrémista?

Musím dodržiavať zákon. Oficiálne však musím trpieť nezákonnosti cigánskeho etnika a politickej mafie.

Som extrémista?

Mám rád Slovensko. Oficiálne však musím trpieť psychopatov v politike, ktorým je Slovensko ukradnuté.

Som extrémista?

Som rodinne založený. Oficiálne však nesmiem pochybovať o právach buzerantov a lesbičiek tvoriť rodinu a dokonca vychovávať deti.

Pán minister spravodlivosti, ste fakt Borec. Doslova a do písmena!

TV JoJ odvysielala nasledujúci spot:

Zo spotu je jasne vidieť, že extrémista je človek, ktorý má blízky vzťah k Slovensku, bojuje proti nezákonnosti ale hlavne nesúhlasí so systémom.
Extrémista je človek, ktorému napríklad vadí stupidita spravodajských relácií alebo fekálna politika vlády voči svojim vlastným ľuďom, ktorí ich zvolili.
Extrémista je človek snažiaci sa riadne pracovať, platiť dane a pochybujúci o spravodlivosti štátu.

Extrémista som teda aj ja.

Ale keď pozatvárate polovicu národa páni, kto bude na Vaše zadky pracovať?

Autor: Herman J. Gál, ::www.protiprudu.org
ako reakcia na: Vláda chce ísť po extrémistoch tvrdšie

Poznámka redakcie:

Iba nedávno vyšlo najavo, že výbor OSN pre ľudské práva v lete minulého roka prijal uznesenie, v ktorom sa hovorí, že prenasledovanie za popieranie holokaustu je neprípustné. Sám som si to okomentoval myšlienkou „To nezabráni slovenským súdom odsúdiť každého, kto sa nad slovom holokaust iba uškrnie…“. Spravodlivosť a práva občana slovenským „zákonodarcom“ niečo hovorí len vtedy, ak im vyhovuje. Inak je to pre nich iba zdrap papiera.

A tu to máme.

Viac o uznesení OSN:
Popírání holokoustu – zcela zákonné!
Uznesenie OSN

O oliolijanko

2 komentáre

  1. Tento dvojitý meter v prístupe sa pseudohumanistom rýchlo vypomstí. Jednoducho lož oháňajúca sa egalitárskymi myšlienkami rovnosti (vraj demokracia) pri politike zvýhodňovania „špeciálnych“ skupín + perzekúciou „extrémistických teroristov“ nemôže vzájomne koexistovať, pretože sú tieto dva prístupy v priamom rozpore medzi sebou. Buď máme slobodu prejavu, alebo ju nemáme a musíme tabu témy obchádzať. Neexistuje nič medzi. Myšlienky ktoré vyslovene nevyzývajú k fyzickej exterminácií, alebo inak nezasahujú do cudzích práv/slobôd by nemali byť považované za extrémistické a teda tolerované. Nech sa ich obsah zdá byť akokoľvek neprípustný.

Leave a Reply