Domov / Spoločný blok / Je zatknutie kandidátky na úrad prezidentky USA falošnou vlajkou?

Je zatknutie kandidátky na úrad prezidentky USA falošnou vlajkou?

Kategória správy: Politika
Štát: USA
Text správy :
Polícia zatkla Jill Steinovú, ktorá kandiduje na úrad prezidentky USA za Stranu zelených, a jej spoločníčku na úrad viceprezidentky- Cheri Honkalovú, keď sa domáhali vstupu do kandidátskej TV diskusie, keďže sa právoplatne uchádzajú o úrad. Polícia ako dôvod uviedla blokáciu dopravnej premávky.

Peter Reilly na forbes.com považuje zatknutie Steinovej, s ktorou nedávno robil rozhovor, za najhoršiu myšlienku akú kedy počul a píše:

„… Dr Steinová je vo väzení, pretože mocní si neželajú aby ľudia počuli čo hovorí. Nefungovalo to na Gándího ani na M.L. Kinga.“ Určite to nebude ani na Steinovú, ktorá sa pri zatýkaní usmievala.

S Petrom Reillym z Forbesu zásadne nesúhlasím. Ak sa niečo významné v kampani voľby/aukcia 2012 malo stať, tak je to práve zatknutie Jill Steinovej.

Najprv si zopakujme učivo zo základnej školy a povedzme si čo je účelom operácie falošná vlajka. Poučka hovorí: Účelom operácie falošná vlajka je ovplyvnenie verejnej mienky na zabezpečenie alibi akcii establišmentu. Poslanie Lusitanie na odstrel Nemeckým ponorkám, alebo nechať zbombardovať Pearl Harbor malo za účel odôvodniť vstup USA do svetových vojen.

Zatknutie Dr Steinovej ukázalo občanom USA a svetu, že niečo je poriadne zhnité v štáte USA. Úrad prezidenta USA je najskorumpovanejšou politickou funkciou na svete, v tesnom závese sa vezie Európska komisia. Korpofašistické masmédia USA a sveta doteraz ignorovali kandidátov iných politických strán ako tandemu republikáni/demokrati.

Establišment nemá záujem vytvárať martýrov typu Gandí, King, Kennedy na vnútornej pôde. Z martýrov sa stávajú lídri. Establišmentu vyhovuje zmiznutie bez stopy a lá Hoffa- dodnes sa hľadajú jeho telesné pozostatky.

Ak niekto stojí za zatknutím Dr Steinovej, tak dosiahol presne čo chcel. Dostal do pozornosti to, čo je potrebné pre zmenu politického podnebia v USA tým, že:

1, znemožnil Americkú politickú mizériu v očiach američanov a sveta. Vodu kážu víno pijú
2, v plnej nahote odhalil hypokratickú zbabelosť establišmentu, ktorý sa otvorenej debaty za okrúhlym
stolom bojí ako čert kríža
3, Zabezpečil Dr Steinovej celosvetovú masmediálnu popularitu, vrátane doma
4, vytvoril z Dr Steinovej lídra opozície o ktorú sa budú zaujímať zahraničné média. Skoro budú
nasledovať rozhovory pre RT, Al-Jazeera.

A kto mohol objednať zatknutie Dr. Steinovej? Patrioti z CIA, armády, Tea Party- napríklad bratia Kochovci (treba mať na pamäti, že bohatí priemyselníci chystali puč na Roosevelta. Nájdete ako Business plot), ale aj niekto zo strany zelených.

A ak aj za zatknutím Dr. Steinovej nestojí nikto, pretože ja vidím za všetkým politické hry o ktorých rozprával jeden z prezidentov USA, že na svete sa nič nestane náhodne, a bola to náhodná práca aktívnych blbcov-ktorí sú horší než triedny nepriatelia, tak tie 4 body ktoré som sú v hre.

Google: Jill Stein arested. Strana zelených má v stanovách, že na svoju kampaň môže prijať iba peniaze od súkromných osôb, nie korporácií. To hovorí samo za seba.

http://www.forbes.com/sites/peterjreilly/2012/10/16/arresting-jill-stein-stupidest-idea-i-ever-heard/
http://www.alternet.org/election-2012/romney-men-6-filthy-rich-moguls-who-will-do-anything-elect-mitt?page=0%2C0

Zaslal (meno/nick):  Juraj Smrek
Zdroj správy:  http://www.forbes.com/sites/peterjreilly/2012/10/16/arresting-jill-stein-stupidest-idea-i-ever-heard/

O oliolijanko

Leave a Reply