Domov / Hlavná strana / Polemika / Identifikácia feministky

Identifikácia feministky

Varovanie: Nasledujúci text obsahuje obrázky, ktoré vám môžu privodiť žalúdočné ťažkosti alebo dokonca oslabiť vašu vôľu k životu.

Pri nedávnom pochode komunistických parazitov a degenerátov v Bratislave proti sto rokov starej talianskej ideológii, ktorá je (vraj) najväčším problémom Slovenska (aj keď ju dnes takmer nikto nevyznáva), moju pozornosť upútalo jedno bizarné, modrovlasé stvorenie, ktoré o sebe prehlasuje, že je vyznavačkou istého mimoriadne nebezpečného, satanistického kultu, zvaného feminizmus.

Pri premýšľaní o tejto postihnutej dievčine a memetickom víruse, ktorý ju ovládol, ma napadlo, či neexistujú isté špeciálne znaky, na základe ktorých by sme vedeli ľahko diagnostikovať túto zhubnú doktrínu.

Mnohí z vás zaiste už počuli frázu „feminizmus je rakovina“. Nepochybne ide o vážnu a nechutnú chorobu, ktorá korumpuje všetko, čoho sa dotkne a útočí na racionálne argumenty s úplne pokrivenou rétorikou profesionálnej obete.

Pozrime sa napríklad na nedávny prípad herečky Emmy Watson. Atraktívna, avšak hlúpučká celebrita sa mimoriadne strachuje „o rovnosť“, a preto sa s plnou vervou pustila do tzv. objektivizácie, hoci sa od nej očakáva, že bude vyzerať pred kamerami dobre. Dokonca neváhala obviniť ďalšiu, obdobne pripečenú, tiež „akože feministku“ Beyoncé z podpory mužského voyerizmu.

Avšak biznis je biznis a prachy sú prachy a naša „Hermiona“ odrazu nemala žiaden problém ukázať svoje kozy pre magazín Vanity Fair. Chcela tým spropagovať svoj nový film, avšak v konečnom dôsledku akurát všetkým ukázala, akým hlúpym pokrytcom v skutočnosti je.

Väčšina z vás si povie: možno je len trochu postihnutá? Načo to vôbec riešiť, že? Nuž, riešime to preto, lebo prípady ako tento nám perfektne ukazujú hlbokú dezorientáciu moderných feministiek.

Dobre, vysvetlím vám to po lopate:

Ak dobrovoľne profitujete zo skutočnosti, že vás ľudia vidia ako sexuálne atraktívneho, nemáte sa čo sťažovať na objektivizáciu! Ak ste sa rozhodli pracovať v modelingovom priemysle, potom sa nesťažujte na nerealistické štandardy pre ženy v tomto priemysle!

Popravde, sotva možno nájsť väčší príklad privilégia, ako atraktívnu herečku, ktorá má dosť peňazí na účte, aby si mohla dať ročnú pauzu od herectva z dôvodu „koncentrácie na feminizmus“. Našej „Hermione“ je to aj tak všetko prd platné, keďže intersekcionálne feministky (kde na tie pojmy chodia?) ju aj tak nenávidia a neberú medzi seba, pretože je biela, štíhla a pekná.

Ale nezúfajte drahé intersekcionálne súdružky! Čoskoro sa možno vaše vlhké fantázie naplnia a Emma prejde monštróznou transformáciou z ktorej vyjde ako transrasový genderqueer neľudského druhu.

A to ma opäť vracia k podstate feminizmu. Je to druh zhubnej mutácie, ktorá mení ženy na monštrá alebo je to naopak a ide ideológiu, ktorá už priťahuje zdeformované kreatúry?

Tak ako tak, v tradičných slovenských rozprávkach sú ženy, ktoré sa stávajú zlými čarodejnicami vyobrazené ako kreatúry s veľkými zubami, zahnutými nosmi a špicatými bradami. Avšak ženy, ktoré prepadnú feminizmu taktiež prechádzajú temnou metamorfózou len čo sa začnú sťažovať na ZLÝ, BELOŠSKÝ, HETEROSEXUÁLNY, CISRODOVÝ, MUŽSKÝ, PATRIARCHÁLNY, RASISTICKÝ, KOLONIÁLNY, IMPERIÁLNY ÚTLAK!!!

Rovnako ako naši predkovia vedeli rozpoznať bosorku obcujúcu s diablom vďaka jej zvyšným bradaviciam, sú tu i isté varovné znaky, ktoré by ste si mali všimnúť, aby ste vedeli, že máte do činenia s niečim rovnako deštruktívnym a obludným.

Tu je môj skromný výpočet daných znakov (zaiste vás napadnú aj iné. Ako hovorí jeden známy český samuraj: „napište mi do komentářů“).

1.Prílišné tetovanie: V mnohých starovekých tradíciách malo znetvorujúce tetovanie bojovníkov za úlohu vydesiť nepriateľa. Ak však vidíte ženu pokrytú tetovaním moja rada znie: BEŽTE! A ak to nesúvisí s feminizmom, tak takmer určite to bude mať čo dočinenia s metamfetamínom alebo sado-maso fetišizmom. (Ale nie vždy 🙂 – pozn. editora)

Na obrázku známe feministické prasa a Clintonovej fanúšik č.1 (((Lena Dunham))). Dunham sa nedávno pochválila vo svojej autobiografii, že sexuálne zneužívala vlastnú sestru. Degenerátka sa tiež po prezidentských voľbách verejne vyhrážala, že opustí USA na čo jej prezident Trump odkázal, že jej veľmi rád zaplatí letenku. 🙂

2.Monštrózna obezita: Samozrejme preto, že byť monštrózne obéznym je tak zdravé a sexy! Áno drahá feministka, veríme ti, že sa stravuješ zdravo, neprežieraš sa a pravidelne cvičíš a napriek tomu si monštrózne tučná kvôli nejakým magickým pomerom, ktoré porušujú druhý zákon termodynamiky. 😀

Feministická legenda (((Andrea Dworkin))) podľa ktorej je každý heterosexuálny styk znásilnením.

3.Gýčovité, „mačacie“ okuliare: Týmto nám chce feministka zdeliť veľmi jasnú správu: „Hej, pozri na mňa! Vyžadujem si tvoju pozornosť a som chorá narcistka s primitívnym, detinským vkusom. Skrátka totálna vagína!“

Horrorovo vyzerajúca schizofrenička (((Shulamith Fireston)))

Podpriemerná režisérka (((Agnieszka Holland))), ktorá nedávno vypúšťala svoje feministické zvratky u „muchotrávky pod lampou“.

4.Nadmerné ochlpenie: Pokiaľ nie ste zmyselná a sexy Talianka, akou bola božská Sophia Loren, býva vyrastené ochlpenie u žien znakom, že „majú všetkých u prdele“ a netrápi ich premena na vlkolaka. Samozrejme, že môže ísť aj o zvýšenú úroveň testosterónu, čo by vysvetľovalo ich výrazný hnev a agresivitu. Každopádne vieme, že ochlpenie je u mužov indikácia maskulinity, kým u žien je indikáciou… vlastne tiež maskulinity, akurát v tomto prípade naozaj „toxickej maskulinity“.

Genderovo nevyhranená degenerátka (((Jennifer Miller))) so schopnosťou premeny na vlkolaka.

5. Neprirodzená farba vlasov: Vzhľadom k tomu, že dnešní degeneráti sú špeciálne snehové vločky, ktoré si myslia, že sú jednorožci, morské panny, víly, marťania či iné výnimočné „gendery“, musia mať i „magické“ farby vlasov, že?

Dana Vitálošová – spomínaná rečníčka tzv. anti-fašistického pochodu. Modrovlasé teliatko sa identifikuje ako tzv. intersekcionálna feministka.

Chcem však povedať, že ešte pred feministkami a „basic bitch“ celebritami používala (a používa) neprirodzenú farbu (akou je napr. modrá) samotná príroda, ktorá tým signalizuje jed a nebezpečenstvo.

Samozrejme, že v prípade modrovlasých zmijí sa možno neotrávite priamo, ale môžete napr. byť falošne obvinení zo znásilnenia.

6. Veľký nos: Na túto špeciálnu charakteristiku si dajte extra pozor! Vyznačujú sa ňou totiž práve vedúce súdružky najvyššieho čarodejníckeho rádu.

(((Betty Friedan)))

Komunistická vrahyňa a teroristka (((Rosa Luxemburgová))) – zakrpatená stará matka feminizmu.

Psychologické črty

1. Lesbizmus: Lesba? Feministka? Veď to je úplne jedno! Dobre totiž vieme, že správna feministka by mala byť zároveň lesbou. No a ak ste sa niekedy s nejakou stretli, tak viete, že ide o horrový zážitok. Schválne, tu je zopár fotiek štandardných lesieb:

Typická lesba. Sexy, čo? 🙂

Je však na mieste povedať, že lesby v skutočnosti neexistujú. Lesbizmus je – na rozdiel od rasy – iba sociálny konštrukt. Je jasné, že lesby sú len ukrutne škaredé baby, ktoré žiaden chlap nechce, a preto si musia vystačiť samy. 🙂

Aby ma však feministky neprekliali a neoznačili za zlého homofóba, tak sa priznám, že „lesbičky“ mi veľmi nevadia, pokiaľ vyzerajú takto:

V takomto prípade pôjde len o „tatičkovský“ alebo „mamičkovský“ komplex. Nebojte, poriadny vták to „vylieči“. 🙂

2. Negrofília: Pochopiteľne, že každá správna feministka musí mať rada čokolády. Chcete im ukázať štatistiky a poukázať na disproporčne vyšší počet znásilnení páchaných negroidmi? Váš pokus je samozrejme márny, pretože aj za toto je zodpovedný zlý biely heterosexuálny muž a jeho diabolský patriarchát, ako nám to pekne popísala nasledujúca súdružka brutálne znásilnená negroidom na Haiti.

Na obrázku naša stará známa „pedo-feministka“ Pietrucha aka „lady potrat“. Ťažká rasistka (v mainstrímovom zmysle slova) sa vyjadruje o voličoch Donalda Trumpa ako o bielom odpade.

3. Islamofília: Tak toto je kapitola sama o sebe. Ťažko by ste našli väčších fanúšikov islamu než feministky. Ich láska k „náboženstvu mieru“, ako ho radi prezývajú, dokonca zašla tak ďaleko, že sa rozhodli istú severskú krajinu, ktorú sa im podarilo ovládnuť a začarovať, premeniť na prvý európsky kalifát. Každopádne nikdy nezabudnite: neznásilňujú moslimovia, ale muži (teda v prvom rade bieli muži)! 🙂

Švédska feministická delegácia v Iráne. Súdružky sa zaviazali prijať právo šaríja, avšak v dosiahnutí tohto cieľa im bránia zákerné rasistky, ktoré sa neboja otvorene hovoriť o džihádistickom znásilnení.

Tak milí priatelia, sme už u konca. Ak ste sa dostali až sem (a neskolabovali z mojich obrázkov), ste už dostatočne znalí v identifikácii feministky! Ak uvidíte ženu s vyššie spomenutými črtami môžete si byť sakramentsky istí, že jej srdce prepadlo démonickej temnote! ROFLMAO! Veru, v dávnych časoch sa deštruktívne ženy, ktoré unášali a vraždili narodené i nenarodené deti, kúpali sa v menštruačnej krvi a usilovali o podkopanie civilizácie označovali ako bosorky. Dnes tieto démonické bytosti nazývame…. feministky. 🙂

Autor: Aman; www.protiprudu.org

O Roland Edvardsen

12 komentárov

 1. Zaujímavý rozbor. Pri jeho čítaní som si uvedomil, že u nás v robote sú dve baby, ktoré spĺňajú niektoré z bodov (potetované lesby + samý piercing a v prípade jednej z nich aj netradičná farba vlasov a veľké okuliare), tak mi napadlo, či tiež nie sú feministkami. Aj by som sa ich opýtal, ale hanbím sa. Ešte by ma z niečoho obvinili.

  • Ja mám jednu známu – lesbičku a je to úplne v pohode baba (i názorovo), hoci výzorovo je to taký ten typický chlapčenský (športový) typ (ako to už u lesieb často býva). Ale nikdy sme jej orientáciu neriešili. Takýto ľudia nemajú potrebu vešať svoj intímny život na nos druhým a stavať svoju identitu na svojej sexuálnej preferencii.
   Článok sa v prvom rade vysmieva rôznym tým pochýbným homo-aktivistom, či homo-aktivistkám a ich vykonštruovanej „lesbickej identite“.

 2. Po celú dobu čítania som bol zvedavý, kdo to tak dobre napísal. A samozrejme som ani nebol prekvapený, že je to Aman. Je dobré po dlhej dobe niečo od vás prečítať, Aman.
  Neviem či Sapfo bola tlstá a škaredá a či mala modré valsy (pochybujem), ale tie dnešné ‘lesbians’ sú nielen váčšinou škaredé – koniec koncov bol by to len nejaký omyl prírody – ale oni sú otrasne škaredé vlastným pričinením, aby hneď každý videl, aké a kdo oni sú. Podobné je to aj s ‘fagotmi’.

  • Ďakujem Sitra. Samozrejme, že tie baby sú také otrasné vlastným pričinením. To je jedna zo základných poínt článku: to ako kultúrny marxizmus (ktorého vetvou je pochopiteľne i radikálny feminizmus) propaguje škaredosť a deformitu a ako doslova priemyselne vyrába degenerátov.

   Každopádne myslím, že Sapfó, ako Grékyňa vyznávajúca kalokagatiu a kladúca dôraz na estetiku a harmóniu, bola krásna žena. 🙂

 3. Treba však byť objektívny.
  Každý z nás vie, že nemôže na tomto svete existovať ani jediný potetovaný, piercingový, tlstý, agresívny lesbo-maso degenerát bez toho, aby mal otca. Aj každá Sheila má niekde na tomto svete nejakého otca.
  Dali ste si niekedy otázku, aký asi musí byť ten „otec“, ten degenerát, ktorý dovolil, aby jeho dcéra takto dopadla? Čo to musí byť za zviera, čo síce chce súloziť, ale o potomstvo sa nestará? Menejcenné hovädo, ktoré má štyridsať rokov, ale mentálne je na úrovni dvanásťročného decka, ktoré sa vie len ihruškať na počîtači alebo na motorke.
  Jeho tlstotu a tetovanie jeho nešťastná dcéra len zdedila.
  Onedlho budú majstrovstvá sveta v hokeji, a vy v hľadisku uvidíte tlstych a potetovaných, s pomaľovanými ksichtami, s rohami na hlavách, mávajúcich so zástavami a vykrikujucimi obscénnosti. Moderní muži!!
  Ich opustené deprimované zanedbané neurotické dcéry sedia znudene doma, experimentujú s drogami, facebookom aj s vagínou, a čítajú si na internete články od Betty Friedan a Oľgy Pietruchovej o tom, aké úžasné je byť feministkou a lesbiánkou.

  Samozrejme, že hlavnú vinu na tom nesie ten ten tlstý infantil na motorke a v hľadisku hokejového štadióna: Vychovávaj svoju dcéru, lebo sa ti môže stať, že ju bude vychovávať satanistka Friedan alebo Pietruchová.

  • Pochopiteľne, že za súčasný zúfalý stav sú vo veľkej miere zodpovední i muži. Keby chlapi neboli takí slabosi, tak by feministky nikdy nezískali v spoločnosti taký vplyv. Švédsko je snáď tou najlepšou ukážkou kam dospeje spoločnosť so slabošskými mužmi a skazenými ženami.

  • Tak samozřejmě, ale v dnešní době feminismus a další zvrácenosti útočí na lidi na každém kroku. Třeba takové školství – vždyť to je jenom indoktrinace mladých lidí protievropanstvím. Aby se tomu člověk vyhnul, musel by se s rodinou zcela izolovat od okolního světa, což docela dost dobře není možné – povinná předškolní i školní docházka a podobně. Každopádně moc pěkně napsaný článek, řekl bych od srdíčka :).

 4. Sitra Ahra

  Co sa tyka tej Sapho, nie som si tak isty o jej krase. Aj o Kleopatre sa pisalo, ze bola krasavica. A zistilo sa podla jej mumie ze bola vysoka len 145 cm. V tej dobe ludia neboli prilis vysoki. A potom urobili rekonstrukciu jej tvare a skaredsiu zensku som nevidel. Aj Roza Luxemurgova, ci Golda Meirova v porovnani su krasavice.

  • Múmia Kleopatry? Nikde sa ani len nespomína, že by telo Kleopatry po jej samovražde bolo mumifikované. Neviem, či by som si dovolil tvrdiť, že Kleopatra bola škaredá. Tu je jej typická busta: https://kateantiquity.files.wordpress.com/2013/10/berlin-cleopatra.jpg Vidím skôr priemerne vyzerajúcu ženu dinárskeho rasového typu (aký sa často vyskytuje v Grécku. Nemusím samozrejme písať, že Kleopatra bola gréckeho pôvodu), ale rozhodne nie nejakú špatu. Pokiaľ viem tak Kleopatra si veľmi potrpela na kvalitnú kozmetiku, maľovanie, hygienu oblečenie či celkovo imidž. Starala sa o seba – na rozdiel od nechutných feministiek, ktoré sa vyžívajú v škaredosti a zanedbanosti.
   Ľudia v minulosti bývali v priemere o čosi nižší, ale tiež by som spomenul, že i chudší a fyzicky zdatnejší. Obezita je takpovediac choroba modernity.

 5. p.Kazok, ale ja som predsa nikdy nenapísal, že Sapfo bola krsavica. Mýlite si ma s Amanom, to napísal on. Ja neviem či bola, alebo nebolap a ani neviem či Kleopatra, Sheba, Hatsepshut, Nefertiti, alebo Nefertari a tie iné kráľovny či faraónky boli krasavice, alebo špaténky.
  To že Liz Taylor hrala Kleopatru ešte neznamená, že Kleopatra bola tak krásna ako Liz Taylor.
  Ale viete – dajme do toho trochu humoru – ja keď som bol ešte taký menší chlapec, tak som raz poovedal pred mojou mamou o nejakej žene že je škaredá a moja mama mi povedala “to nesmieš povedať, všetky ženy sú pekné, len niektoré sú krajšie”. Tak som bol pán Kazok, vychovávaný ja a celý život som sa podľa toho správal.

  • Ja som to samozrejme napísal s nadsázkou. Pochopiteľne, že neviem ako Sapfó vyzerala, ale určite to nebola nejaká potetovaná, modrovlasá, zdegenerovaná lesba.

   Sitra, vy ste zaiste dostal dobrú výchovu. Aj ja si myslím, že k ženám sa treba správať ako gentlemen, chrániť ich a byť k nim zdvorilý.

   Lenže treba si uvedomiť jednu zásadnú vec: nechutné feministky, kadejaké antifáčky (ktoré chodia mlátiť a napádať slušných ľudí, pretože nesúhlasia so slobodou slova:http://www.nadhlad.com/content/antifa-proti-slobode-slova https://www.youtube.com/watch?v=s6ecc1cL3zI) a iné radikálne neomarxistiky nemožno vnímať v tejto kultúrnej vojne ako ženy. Nepriateľ je nepriateľ, bez ohľadu na to, čo má medzi nohami. Navyše tieto kreatúry aj tak tvrdia, že pohlavie je iba sociálny konštrukt a predpokladať, že žena je slabšia ako muž je prejav sexizmu. Chcú rovnosť, tak ju i budú mať. 🙂

   • O tom Aman, že máte pravdu, nepochybujem. Ja som však vyrastal v trochu inej spoločnosti a dobe, ako vy, vaša generácia a generácia po vás. Za mojich čias, takáto skupina “žien” jednoducho neexistovala. Ženy a dievčatá za mojich mladýchas, nemali dôvod sa cítiť ‘ponižované’ a ‘menejcenné’. Boli tiež “Dr”. a “Ing” a Mgstr. (farmácie), atď. A tie čo neboli, boli v našich kruhoch tak cenné a vážené, ako tie čo boli.

Leave a Reply