Domov / Hlavná strana / Spoločnosť / Hervé Ryssen: Psychopatológia judaizmu – II

Hervé Ryssen: Psychopatológia judaizmu – II

herve_ryssen

Selektívna amnézia a fabulácia

Mnoho Židov malo veľký podiel na sovietskej tragédii v rokoch 1917-1991, ktorá zahŕňa 30 miliónov mŕtvych, mŕtvych, ktorí vtlačili pečať tejto ére. Netreba zabudnúť, že Karol Marx pochádzal zo židovskej rodiny a Lenin mal z matkinej strany židovského starého otca, Leon Trocký, jeden zo zakladateľov bolševizmu a hlava červenej armády sa narodil ako Bronstein, zatiaľ čo Kamenev (vlastným menom Rosenfeld) a Zinoviev (vlastným menom Apfelbaum) riadili dve boľševikmi ovládané mestá – Moskvu a St. Petersburg. Avšak zoznam Židov, ktorí sa podieľali na komunistických mega-zločinoch by bol vskutku nekonečný. Musí sa to povedať a musí sa to neustále opakovať: židovskí funkcionári a židovskí mučitelia nesú na pleciach ťažkú zodpovednosť za túto tragédiu. Tento „perfektný“ svet, ktorý vytvorili a ktorý bol vraj „historicky nevyhnutným“ sa nakoniec premenil už na svojom počiatku v nočnú moru pre ruskú populáciu. Až od roku 1948 sa židovská intelektuálna elita začala dištancovať od stalinistického hnutia a to iba kvôli tomu, že Stalin začal so svojou „anti-sionistickou“ kampaňou, počas ktorej sa zbavil pro-izraelských Židov, ktorí zastávali vedúce pozície.

Táto nesporná židovská vina pre obrovské zločiny bolševizmu je teraz systematicky vtláčaná do pamäťovej diery (fráza z Orwellovho 1984). V knihe od Alexandra Solženicyna 200 rokov spolu, tento nositeľ Nobelovej ceny a 11-ročný veterán boľševického gulagu vyjadruje znechutenie nad tým, že židovskí intelektuáli stále odmietajú uznať ich etnickú zodpovednosť za masaker miliónov kresťanov. Solženicyn tiež odsudzuje moderných Židov, ktorí sa prezentujú ako obete „antisemitskej“ boľševickej vlády, keď táto vláda bola v skutočnosti silne židovská a Židia patrili k tým najhorším páchateľom.

Táto selektívna amnézia je nevyhnutná pre ľudí, ktorí neustále rozprávajú o svojej „nevinnosti“ pri každom provokatívnom čine, čo môžeme pravidelne vidieť v ich písomnostiach. Napríklad v úvodníku magazínu Izrael z apríla 2003 (ide o prvý izraelský mesačný magazín vo francúzštine) istý André Darmon píše: „Zabitie Žida alebo dieťaťa je dôvodom pre plač Boha, pretože takto zničíme (v Židovi) posla univerzálnej etiky a nevinnosti.“

Kvôli postoju absolútnej nevinnosti Židia nedokážu niesť zodpovednosť za svoje zverstvá. Židia sú vždy iba obete, iba „obetní baránkovia“ v zlom a nepriateľskom svete. Avšak raz nadíde čas, kedy mesiáš potrestá „hriešnych“ a obnoví prenasledovaným deťom Izraela všetky ich plné práva.

Napriek tomu, v úvodníku toho istého židovského magazínu, istý Frederick Stroussi tvrdil, že nacistická vláda bola horšia ako stalinistický režim. Stroussi píše o ukrutnostiach, ktoré mali spáchať niektorí príslušníci SS.

Napríklad sa od Stroussiho dozvedáme, že istý muž menom Cukur z lotyšskej SS mal hobby, ktoré spočívalo vo vyhadzovaní židovských novorodencov do vzduchu, pričom im mal následne strieľať do hlavy ako pri nejakej streleckej hre. Tiež spomína ďalšie epizódy ako napr. znásilňovanie detí jednotkami SS predtým než ich zabili. Druhá sv. vojna zaiste stimuluje predstavivosť detí Izraela.

Alebo je možné, že táto predstavivosť je zas iba prípad ich vlastnej projekcie, kedy v ich prípade ide o syndróm charakteristický systematickým obviňovaním druhých z ich vlastných zločinov. Ide o záležitosť dôslednej PR stratégie založenej na ustavičnom útoku. V skutočnosti sa vie – hoci média nikdy o tom nechcú písať – že množstvo Židov a ich rabínov sa podieľa na pedofilných zločinoch ( pozri Psychoanalyse du Judaisme, 2007).

Rovnako i vražda dieťaťa sa zdá byť skôr židovskou špecialitou, než by bola charakteristická pre mentalitu SS. Odhalenia profesora Ariela Toaffa z izraelskej univerzity Bar Eilan, ktorý je synom bývalého vrchného rabína v Ríme – podporené vo februári 2007 jeho 147 stranovou vedeckou publikáciou (obsahujúcou množstvo poznámok pod čiarou) s názvom Pasqua di Sangue poskytuje dôkaz o praktikovaní rituálnych vrážd medzi aškenázskymi Židmi (Židia východoeurópskeho pôvodu).

Emocionálna krehkosť

My outsideri musíme pochopiť, že utrpenie Židov nemôže byť porovnávané s utrpením ďalších. Cieľom je, aby sme boli rovnako pobúrení ako oni, keď niekto taký akým je napr. seriózny historik Stehpane Curtois prehlási nasledovné: „Smrť ukrajinského dieťaťa pochádzajúceho z rodiny kulaka (nezávislá farmárska trieda), ktoré je zúfalo vyhladované k smrti stalinistickou vládou, sa rovná smrti židovského dieťaťa vo varšavskom gete.“

Tieto jednoduché slová stačili na to, aby vyprovokovali Frederica Stroussiho, ktorý deklaroval, že bol omráčený takouto bezočivosťou. Podľa neho bol tento výrok „opovrhnutiahodný a predstavuje vulgárny útok proti Izraelu.“ Ďalej Stroussi píše: „Čo tu takéto prirovnanie vôbec robí?“

Prečo musíme použiť metaforu o zabitom židovskom dieťati, aby sme poukázali na toto falošné a nenávistné presvedčenie, že Židia zatienia všetky ďalšie obete totalitarizmu?

Autor článku, ako môžeme vidieť, reaguje pobúrene a totálne neprimeraným spôsobom na zdržanlivé a rozhodne rozumné zámery triezvo uvažujúceho historika Stephane Courtoisa. Stroussi tu ukazuje ohromnú netolerantnosť a frustráciu, ktoré sú tak typické pre židovských intelektuálov. Takéto reakcie rozhodne nie sú normálne.

Treba poznamenať, že magazín Israel je mesačník určený židovskej komunite, takže z tohto dôvodu možno sotva obviniť Fredericka Sroussiho z klamania gójskym čitateľom alebo z toho, že by gojímom skrýval pravú tvár boľševizmu, či údajnú krutosť oddielov SS. Jeho diskurz nezodpovedá žiadnej falošnej dialektike ako zvyknú tvrdiť antisemiti, ale v tomto magazíne určenom Židom ukazuje (ako Žid medzi Židmi píšuci Židom) podstatu ich duše (charakteru), ktorú možno zhrnúť do 2 viet:

1. My sme vždy nevinní a
2. Židovské životy sú cennejšie než životy nežidov

„Antisemitské útoky“ majú v skutočnosti svoj pôvod v nepochopení židovskej identity, keďže (antisemiti) vidia za všetkým úmyselnú zradu (či sprisahanie?), hoci v skutočnosti tu ide o nefalšovanú úzkosť vytváranú hlbokou psychologickou dysfunkciou.

Pokračovanie…

Psychopatológia judaizmu – I
Psychopatológia judaizmu – III

Preklad: aman, www.protiprudu.org
Autor: Hervé Ryssen
Zdroj: www.counter-currents.com

O Roland Edvardsen

16 komentárov

 1. Židovské utrpenie:

  • V 3:45 min.tvojho videa znie otázka:

   “ Kto dal Židúm právo rozhodovat o budoucnosti bíleho Evropana ?“

   Odpovedám :

   “ Zbabelosť, hlúposť, naivnosť a nesúdržnosť väčšiny
   -teda masy-
   bielych Europanov“ !

   Tak nám treba, nič iné si ani nezaslúžime, „Za blbosť sa platí „, hovorí porekadlo .

   • maršal Žukov

    Ugoloo, keď tvoju dcéru znásilnia večer v parku, má byť potrestaný násilník, alebo tvoja dcéra za jej sprostosť premávať sa sa sama večr v parku?

    • RE : maršal Žukov 25. jún 2014 at 20:58
     ————————————————————————————

     No, ujasnime si pojmy. Jedna vec je trest pre vinníka a druhá vec je vlastné zavinenie.

     Vlastné zavinenie poškodeného svojou nedbalosťou, alebo hlúposťou, či naivnosťou atď….v trestnoprávnych vzťahoch , pachateľa
     úmyselného trestného činu nezbavuje viny a patričných právnych následkov,
     za predpokladu, že pachateľ bude známy.

     Ovšem…..
     ak ti napr. vykradnú byt pretože si si nechal otvorené dvere, poisťovňa
     ti nemusí vyplatiť poistné, pretože, škodu si si zavinil sám.

     A ak sa nechajú ľudia denne okrádať psychopatmi
     a ešte
     z blbosti a neinformovanosti aj ich politických služobníkov volia,
     tak
     si nič iné ani nezaslúžia, len aby boli okrádaní !

 2. Zukov a ked toho nasilnika nema kto sudit koli tomu co spomenul ugolo vyzsie tak si zase v riti.
  Kazdy vie aspon to citi co je chore a co je zdrave. Ale ked nic nerobime tak „nič iné si ani nezaslúžime, “Za blbosť sa platí “, hovorí porekadlo “ Doplnil by som tam slabost. 1000 rokov krestanstva a vtlkani do hlav ze sme stado ovce a iny dobytok sa ani necudujem tomuto spravaniu.

  Zdravim Slovanov.

 3. Pred nedávnom mi bolo potvrdene že pri likvidácii Poľských dôstojníkov v Katyni nebol prítomný ani jeden Rus, Bielorus, alebo Ukrajinec. Oddiely NKVD boli tvorene prevažne Jevrejmi z rôznych končiť bývalého Sovietskeho zväzu. Takže strašne ma zaujíma kedy sa začne písať o holokauste Slavianskych národov.

  • Iste vieš svoje tvrdenia podložiť aj faktami. Ak nie, potom skús ešte tú o červenej čiapočke.

   • RE: osmoza 27. jún 2014 at 9:27
    ———————————————————————

    Prečo tú o červenej čiapočke, tá je už stará, lepšia je tá o 9/11,
    alebo
    o hľadaní chemických zbraní v Iraku, atď….

    A aké fakty by si chcel ? Fakty sa predsa vo svete ovládanom psychopatmi nepripúšťajú , resp.sú irelevantné !!!

    Keď istého času anglický biskup Wiliamson predniesol verejne v TV fakty, potvrdené odborníkmi,
    o tom, že
    žiadne splyňovanie židov v koncentrákoch neexistovalo, pretože to technicky nebolo možné,
    ako dopadol ??????????????????

    Fakty mu nikto nevyvrátil, ale bol za ne odsúdený na peňažnú pokutu :-))

   • Osmoza prečo ti mam písať odkiaľ to mam pozri prezri si net a hladaj. Potráp svoju úbohú boľavú hlavičku a precvič si mozgové zavití ono to až tak neboli. -D

    • Opäť žiaden fakt – nemáš v ruke nič, ako vždy. Aby to ale bolo aspoň trocha prínosné pre teba, zacitujem ti psychiatra Cyrila Hoschla: „… musíme si připustit některá velice nepříjemná, ale bohužel pravdivá fakta. To, co nyní řeknu, není projevem univerzitní povýšenosti ani sarkasmu. Je to suché konstatování skutečnosti. Třetina obyvatel této země je slabá duchem. Každý sedmý občan je debilní nebo dementní nebo alkoholik. Zhruba polovina obyvatel této země má podprůměrný intelekt. Proč se o tom dnes zmiňuji? Pro oblast intelektově podprůměrnou, když pominu stavy patologické, jsou charakteristické některé rysy, které si možná všichni neuvědomujeme, a neuvědomujeme si je zejména tehdy, jestliže se stýkáme na univerzitě pouze mezi sebou. Jestliže jedinec, který je v této intelektové kategorii, má nějakým způsobem rozumět světu, má-li se v něm nějak pohybovat a má-li ho nějak uchopit, musí si ho drasticky zjednodušit. Těmto lidem – je to tedy polovina národa – uniká ona složitá mnohotvárnost, komplementarita, mnohoznačnost světa, a to, co z tohoto světa v jejich očích zbývá, se dá rozdělit na celkem jednoduché, většinou protipólné elementy. Někdy se tomu říká černobílé myšlení. Někdo je buď dobrý, nebo špatný… Podobně unikají i jiné komplikovanosti;“

     A k tomu za seba len dodám: o svojej pravde sú neochvejne presvedčení len šialenci alebo fanatici.

     • RE: osmoza 27. jún 2014 at 21:25
      —————————————————————————

      „A k tomu za seba len dodám: o svojej pravde sú neochvejne presvedčení len šialenci alebo fanatici.“

      Myslíš tým tú “ VYVOLENOSŤ“ ?

  • RE: STOPA 27. jún 2014 at 0:14
   ———————————————————————————

   Či pri likvidácii poľských dôstojníkov v Katyni bol, alebo nebol prítomný Rus, Bielorus, alebo Ukrajinec,
   to je irelevantné.

   Podstatné je kto to nariadil, v akých psychopatických hlavách sa takéto
   zverské a zákerné
   myšlienky rodia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Kto ich vykoná, to je nepodstatné, pretože psychopati, ako známi KLAMÁRI
   a PODVODNÍCI
   vedia naivných ľudí tak zmanipulovať, že tí ešte aj špinavú robotu vykonajú za nich.
   Alebo ich drasticky k tomu donútia.

   Takže nie tí, ktorí strieľajú, ale tí, ktorí strielanie naordinujú sú tie svine !!!!

   A s istotou sa dá povedať, že geneticko-etnickí Slovania nemajú na zákerné
   zverstvá , klamstvá a podvody stavané mozgy.

   Na to máme inú geneticko-etnickú rasu- rasu psychopatov, ktorí svoje zverstvá
   vykonávajú jednak cudzími rukami a jednak pod „False Flag“ !

   Potom skreslia dejiny vo svoj prospech a dobrí somári im uveria. Buď dobrovoľne, alebo nasilu :-))

   • Ugoloo ešte jedna zaujímavosť pri likvidácii vnútorného nepriateľa v 30 tych rokoch v Sovietskom zväze pôsobili tzv. Vybor troch išlo o samosudcov. V tejto trojke nebola žiadna iná národnosť okrem tej Jevrejskej. Trápi ma len jedna vec kedy to konečne Rusi oficiálne zverejnia. Myslím si že potom budeme stáva pamätníky Holokaustu Slavianskeho národa ktorí spôsobili Jevreji. No myslím si že na Slovensku sa nájde dosť idiotov zoskupených v piatej kolóne ktorí to aj tak poprú a názvu Rusov antisemitami. Ešte jedna zaujímavosť. Z obce Zborov v Bardejovskom okrese bolo vyvezené kompletne Židovské obyvateľstvo. Dôvod ani jeden Žid nerozprával Slovensky iba Maďarský. Po prepadnutí Slovenska Maďarskom pravé títo obyvatelia poslúžili Maďarom ako piata kolóna aj keď sa Maďari do obce nikdy nedostali a dokonca viac krát žiadali Poľsko o pripojenie obce k Poľsku. Takže je sa čomu čudovať. Posledná pikoška. V Bardejove na námestí po jednej strane námestia nesmeli chodiť gojkovia bola to Jevrejska strana. Našťastie je ešte dosť ľudí čo si to pamätajú a sú žijúcimi pamätníkmi týchto udalosti. Jedna Židovka mi povedal vetu ktorú si budem pamätať do konca života. Citujem: Za všetko čo sa židom stalo si môžeme mi židia sami. Bola to naša arogancia a povýšeneckosť nás vyvoleného národa ktorá nás priviedla do záhuby.

    • “ Za všetko čo sa židom stalo si môžeme mi židia sami. Bola to naša arogancia a povýšeneckosť nás vyvoleného národa ktorá nás priviedla do záhuby.“

     Ale čo také sa im stalo , veď sa majú tak dobre, ako žiadne iné etnikum na svete.

     A čo sa týka minulosti, teda „holokaustu“, ten by sa najprv musel seriózne vedecko-technicky dokázať,
     argumenty tých, ktorí o ňom pochybujú, vecne a faktami vyvrátiť.

     Ale, trestnoprávne zakázať o oficiálnej verzii pochybovať,
     to
     nie sú nevyvrátiteľné argumenty, to nie je dôkaz pre normálnych ľudí, možno tak pre psychopatov.

     To je potom, ako hovorí osmoza 27. jún 2014 at 9:27:

     „……. svoje tvrdenia podložiť aj faktami. Ak nie, potom skús ešte tú o červenej čiapočke.“
     :-))

 4. Co to znamena ,,VYVOLENY NAROD,, ?…to neznamena ze ma byt niekto lepsi medzi inymi .Vyvoleny je preto lebo ma podobne myslenie ako jeho BOH….http://www.youtube.com/watch?v=rhdwwrDrluY

Leave a Reply