Domov / Hlavná strana / Video / Francúzski nacionalisti žiadali vyhostenie islamistov. Dav ich napadol! (video)

Francúzski nacionalisti žiadali vyhostenie islamistov. Dav ich napadol! (video)

Na námestí republiky v Lille sa konala spomienková akcia na obete teroristických útokov vo Francúzsku. Nacionalisti z Generácie Identity vytiahli transparent s nápisom: “Vyhostiť islamistov”, na čo dav začal reagovať pískotom až nakoniec identitárov napadli.

Tlačí sa otázka, ako ďaleko musí dôjsť ľudská hlúposť, aby sa Európa stala opäť bezpečným kontinentom???

Zdroj: www.imigranti.org

O ::prop

9 komentárov

 1. Ohľadne „francúzskeho ľudu“ som sa hlboko mýlil. Oni to vlastne potrebujú. No, kto chce kam, pomôžme mu tam…

 2. vazne plati, ze cim dalej na zapad, tym viac degenerovane…

  budme radi, ze nezijeme vo francuzsku, a nie len tam.

  novodoby mor, siriaci sa zo zapadu a USA, zvany – politicka korektnost, mozem pekne z vysoka osr*t !

  a tvrdim nazor, ze mohamedanov – zaostalych hdrmenov treba zastavit a poslat do USA.

  alebo do rit*i, tam, kam patria.

 3. Krátký článek týkající se invazních sil muslimů do Evropy – sroluj až dolů – předposlední nadpis:

  http://www.boj-nozem-brno.cz/clanky/

 4. Dobroslav Dobrotka

  Voľakedy, už je to pomerne dávno, náš obľúbený iluminát Janko Čarnogurský zahlásil, že Európa sa v minulosti dlhé stáročia bránila a napokon i ubránila mohamedánskym tureckým vpádom a nájazdom a teraz Turkov i ostatných mohamedánov dobrovoľne púšťame k nám. A tento výrok vyznel z jeho úst tak, ako keby sa s inváziou mohamedánov nedalo nič robiť, ako keby to bolo „riadené a diktované“ z centra (z centra EÚ?, z centra židáckych zoskupení?, z centra slobodomurárov?, z centra KDH?). Už vtedy bolo ľuďom s otvorenými očami a ušami jasné, že príval mohamedánov narastie do omnoho vyšších čísel a zrazu, keď sa to dnes deje, tvárime sa prekvapene a znepokojene. Nech sa láskavo pozrú i pseudoodborníci diskutujúci na týchto stránkach, k akej masívnej propagande islamu, budhizmu, hinduizmu a podobných Európe cudzích a mentalite neprijateľných ideológií došlo v posledných desaťročiach. Populárni športovci, speváci, umelci, politici a pseudocelebrity sa predháňajú, kto je viac mohamedánsky, budhistický, židovský, šintoistický, alebo pre istotu aspoň ateistický alebo protikresťanský. Nuž nech sa páči, nastal čas zberať úrodu. Priviňme si k telu umelo privezených a driemajúcich jedovatých hadov ešte tesnejšie.

  • Aman Againsttime

   Uf, to je zase príspevok „na úrovni“. Celkom by ma zaujímalo, odkiaľ máte info, že Čarnogurský je iluminát? 🙂

   Mimochodom, hinduizmus a budhizmus sú náboženstvá založené ľuďmi árijského pôvodu (na rozdiel od semitského kresťanstva) a s ich rozširovaním v Európe nemám absolútne žiaden problém – za predpokladu, že nie je spojené s nebielou imigráciou. Predovšetkým hinduizmus je i pre nás bielych či Európanov blízky z filozofického i kulturologického hľadiska, keďže ide o kultúru/náboženstvo, ktorá/é je príbuzné archaickej mentalite a tradíciám Germánov, Keltov, Slovanov, starovekých Grékov, Rimanov a iných indoeurópskych národov či kmeňov. Sanskrit, staroindické náboženské zvyky a obyčaje majú ten istý pôvod ako jazyky či polyteistické obyčaje Germánov, Keltov, Slovanov, Grékov, atď (napr. symbol svastiky, spaľovanie mŕtvych, podobný status starorímskych kňazov- flamingov a indických brahmanov, a pod.)

 5. Terorismus je velké globální zlo a je nezbytné proti němu postupovat koordinovaně. Odkazuji jednak na článek – Dopis všem lidem na planetě: http://miloslav7.blogspot.cz/2015/01/otevreny-dopis-vsem-lidem-na-planete.html
  Dále odkazuji na článek – Světová vláda je nevyhnutelnou nutností, ale už nikdy nesmí být fašistická: http://miloslav7.blogspot.cz/

 6. Lubomír Čáslava

  Islamista je někdo, kdo se snaží nahradit demokratický systém, dogmatickou náboženskou diktaturou založenou na salfistickém pojetí islámu. Pokud Francouzi islamismus schvalují a obhajují, pak musí být dobře vymletí a za ty útoky si mohou v podstatě sami

 7. Pozrite si video s biskupom koptskej cirkvi Zachariom. Tam jasne hovori, ziaden umierneny islam neexistuje, pozna ho ziju s nim 14 storoci. Skoda, ze ludia nepoznaju elementarne dejiny. Inak by si uvedomili, ze pred strnastimi storociami ziaden islam v severnej Afrike a malej Azii nebol. Ze Syria, Libanom, dnesne Turecko, Palestina, Egypt,… skratka cela Byzancia, bola Krestanska a stala sa moslimskou az po dobyti mecom. A ked dobyli Byzanciu, vykrocili do Europy, zastavili ich az pri Viedni. Kde zmizli krestania na Blizkom vyhode a Severnej Afrike. Boli vyzabijani a su zabijani az do dnes. Lebo o to tu ide. Lenze oni sa nezastavia, pojdu dalej. Tak ako to uz bolo.

  Lenze dnes su uz aj za polarnym kruhom. A oni poznaju jedine. Nasilie a panovanie. O to im ide. O to slo pred 1400 rokmi, ked dobyli Afriku a Aziu, o to slo pred 650 rokmi ked dobili Konstantinopol, o to slo pred 340 rokmi pri Viedni a o to ide aj dnes.
  Ked Slovaci zabudli ako platili džizvu, devširme, ako odovzdavali prvorodenych synov do Janičiarskeho ( Noveho vojska), najkrajsie panny do haáremov roznych islamskych potentatov a vojenskych moslimskych bordelov, ako boli ozobracovani viac ako 175 rokov Islamom od bitke pri Moháči, tak potom si zasluzia aby si to zopakovali znova.
  Kto zabúda, musi si to zopakovat znova. A kto si mysli, ze je to ine, nech sa ide pozriet do Arabie! Stale je to rovnake. Nic sa nezmenilo.

Leave a Reply