Domov / Spoločný blok / Federalizácia v podaní Barrosa José Manuela

Federalizácia v podaní Barrosa José Manuela

ČT24 odvysielala telefonický rozhovor s Petrom Robejškom, politológom.

Európske psychopatické elity pripravujú federáciu. Slovenské elitné vylizovače európskych hrubých čriev (SEVEHČ) nás o nevyhnutnosti tohto kroku denno denne presviedčajú v politicky korektných masmédiách. Sme v elitnom klube, musíme ostať v elitnom klube. V elitnom klube psychopatov, patologických klamárov a zlodejov. SEVEHČ ako jeden muž  nám tvrdia, že bez EU to nepôjde. Že potom budeme stratení.

Že budeme stratení? Budeme????  Nestratili sme sa už niekde pred 20-timi rokmi? Vtedy sme totiž zapreli svoju vlasť, nechali si pomaly rozkradnúť národné hospodárstvo, odhodili morálku a vlastnú mater predali za iPhone.  Čo nás už horšie môže stretnúť?

Pud sebazáchovy hovorí každému organizmu „Uteč od ohňa kým môžeš, lebo zhoríš„. Fakt nás tie mediálne hovnomety zmagorili tak, že nie sme kvôli Farme alebo Talentu schopní počúvať inštinkt??? A to je pud sebazáchovy silnejší ako pud sexuálny…..

Nech žije EÚ. S EÚ na večné časy a nikdy inak.

zdroj videa: čt24

O oliolijanko

2 komentáre

 1. Myslím,že tieto články ohľadom servílnosti SEVHČ by si zaslúžili o veľa ostrejší a vulgárnejší tón,nakoľko slováci ešte stále nepochopili(česť výnimkám)o čo tu vlastne ide,čo dokumentovali aj v posledných voľbách,kde so zadubenosťou vo vymytom mozgu vďaka preferovaniu našich korporátnych médií si neustále vyberajú najväčších fajčiarov genitálií „Barrosovej suity“.
  Architekti Nového svetového poriadku(elity na vrchole pomyselnej pyramídy)psychopati prezlečený v mene Sionu do židovského kabáta majú na Slovensku(a nie iba tu)verných služobníkov,ktorí za vymenili vlastný národ,zadlžili naše deti,vnúčatá a pravnúčatá pre svoje egoistické chute po moci i mamone.
  Sú to obyčajné špiny a veľmi,veľmi zlí ľúdia slúžiaci nástrojom diabla,či si to už uvedomujú,alebo nie.Vlci prelečení za baránkov.

 2. Už od ratifikácie Lisabonskej zmluvy v r. 2009 bolo jasne, že nastupuje v Európe primitívna diktatúra.
  Politici všetkých krajín Európy sa stavajú úslužné a servilne bábiky pre petrochemicky, bankový a farmaceutický kartel.
  Môžu zrušiť slobodné voľby a riadiť krajiny Európy len byrokrati z Bruselu v službách uvedeného už kartelu.
  Viac o Európe a EU v nasledujúcej knihe:
  NACISTICKÉ KOŘENY ‘BRUSELSKÉ EU’
  Co jste už vždycky chtěli vědět o ‘bruselské EU’ – Ale nikdo se neodvážil vám o tom říci!
  http://www.relay-of-life.org/cz/chapter.html

Leave a Reply