Domov / Hlavná strana / Komentáre / Európske pôrodnice ukazujú neradostnú demografickú budúcnosť

Európske pôrodnice ukazujú neradostnú demografickú budúcnosť

Začiatkom nového roka nám mainstreamové médiá, ako zvyčajne, ukazujú, ktoré dieťa malo to šťastie, že sa narodilo ako prvé vo svojej krajine, regióne či dokonca meste. V prípade západoeurópskych krajín tieto deti jasne odhaľujú súčasnú demografickú výmenu obyvateľstva, prebiehajúcu v Európe vďaka kombinácii rasového miešania a imigrácie. Začnime zo západu na východ.

Portugalsko aj Španielsko určite vyhrali cenu za najexotickejších novorodencov roka. V Portugalsku sa prvé dieťa roka narodilo afroportugalskému, rasovo zmiešanému páru. Dieťa pomenované „Urjja“, čo je podľa rodičov biblické meno, je už ich šiestym dieťaťom.

V Španielsku je novoročný novorodenec ešte exotickejší. Jedná sa o syna muža z Dominikánskej republiky a Ekvádorčanky, pričom jediná španielska vec na dieťati je jeho materinský jazyk, nič iné.

V Írsku je scenéria ešte tmavšia, lebo ako prvé dieťa v krajine sa tam narodilo celkom africké dieťa.

Pokiaľ ide o zvyšok Európy, väčšina narodených detí sú plnokrvní Európania, no nedá sa to povedať o mnohých veľkomestách naprieč kontinentom, najmä v západoeurópskych liberálnych krajinách, napríklad o tomto africkom dieťati vo švédskom meste, o tomto rasovo zmiešanom páre v belgickom Aalstate, a zoznam by mohol pokračovať donekonečna, aj vďaka krajinám spoza bývalej železnej opony.

V roku 2014, kedy sa robili odhady pomeru medzi domácou populáciou a imigrantmi v krajinách EÚ, vyzerali čísla pre mnohé západoeurópske krajiny ako Francúzsko alebo Švédsko, kde je podiel domáceho obyvateľstva pod úrovňou 70 %, dosť desivo, takže ak existuje toľko neeurópskych párov, ktoré majú v našich krajinách desiatky detí, a ak sa nič neudeje na zastavenie a zvrátenie tejto situácie, o šesť rokov odteraz bude ten podiel prudko klesať.

Preklad: zet, www.protiprudu.org
Zdroj: www.defendevropa.com

O ::prop

5 komentárov

  1. Bílá genocida v plném proudu!

  2. Taketo pomery boli v Zapadnej Europe uz od 1970 tich rokov! Naozaj sme sa museli ponahlat do EU a Nato? Nemohli si obyvatelia vychodoEuropsky statov vytvorit vlastnu unia zbavenu komunizmu ale drziac sa svojho. Co sme ziskali vstupom do EU a Nato? Bulharsko stratilo 2 miliony obyvatelov rovnako aj Rumunsko. A ukrajina hoci esta ani neniv EU az 10 milionov. Staci si prezriet rozne zoznamovacie agentury. Kolko Ukraniek, Rusiek, Armeniek, Gruziniek sa nachadza od USA, cez Spanielsko, Francuzsko, Taliansko az po Turecko. Co pekne Ukrajiny robia v Turecku? Rozne Iriny a Anastazie? Je to smutne! Koli tomu treba chvalit zapad a vyvoj por roku 1989? Ved Ukrajina stratila viac obyatelov ako za hladomoru. Pochybuje ze tie mlad eUkrajiny sa kedy vratia na Ukrajiny. Kole z nich si najdu manzela a budu mat deti? Zostarnu mozno aj vdobre honorovanom zamestnani a v dobrom spolocenskom postaveni, ale nimi skonci ich DNA

    • ……čo je materiálna podstata pojmu večný život, a teda nakoniec bude s nimi (dievkami) po čase definitívny amen. Katolícky kňaz, ktorý síce obetuje svoj večný život na oltáre cirkvi a končí zdanlivo obdobne ako dievka, nezanechá DNA, avšak na rozdiel od nich zanechá prežvišie stádo, spoločenstvo, ktoré ho z toho, čo zasial znovu vytvorí. Presne ako fénix.

    • Veď tú úniu východo-európskych štátov môžeme ešte založiť. No nie?

  3. ten belgán čo naprcal tú černošku,to bude asi nejaký pracháč jak u nás boris insiminátor, že si ju kúpil ako konkubínu, lebo zvyčajne černoch prcá rozpusilé belošky..alebo je to zas len taká propaganda.

Leave a Reply