Domov / Hlavná strana / Komentáre / Európska únia útočí a uráža štáty, ktoré nechcú byť zaplavené Afričanmi

Európska únia útočí a uráža štáty, ktoré nechcú byť zaplavené Afričanmi

Martin Schulz: Ak všetko zlyhá, začnite ľudí urážať.

EU sa rozhodla otvorene urážať (väčšinou východoeurópske) členské štáty, ktoré nechcú byť zaplavené neobmedzenými počtami afrických votrelcov.

Stále nám však nebolo vysvetlené, prečo by mal ktokoľvek chcieť týchto ľudí vo svojej krajine. Stále sa pokračuje v tom, že ide o „morálny imperatív“, napriek tomu morálny systém, na ktorom má byť údajne tento imperatív založený, nebol nikde citovaný.

Reuters:

Do očí bijúce zlyhanie niektorých európskych krajín, ktoré odmietli prijať utečencov, vedie k tomu, že sa Stredomorie stáva masovým hrobom a vytvára na hraniciach hrozivé scény, povedal šéf Európskeho parlamentu.

Takže Európania sú zodpovední za tieto úmrtia:

morti-mare

Si za toto osobne zodpovedný, ty jeden odporný, zlý gojim.

Domnievam sa, že sú zrejme rovnako zodpovední ako ja a Jared Taylor za streľbu v Charlestone. Alebo sa k tomu aspoň približujú.

Nemecký sociálny demokrat Martin Schulz sa vyjadril, že tie európske vlády, ktoré odmietli návrhy Európskej únie na dohodu o spoločnom pláne sa musia viac deliť o krízu, ktorá sa stupňuje v dôsledku nárastu prisťahovalcov utekajúcich pred vojnou a chudobou.

Musia sa deliť o krízu?

To znie ako rozkaz.

Zaujímalo by ma kto bude tento príkaz vymáhať?

Nemáme čo do činenia so zlyhaním EU, ale skôr s očividným zlyhaním niektorých vlád, ktoré nechcú prevziať zodpovednosť a takto brzdia spoločné európske riešenie, povedal Schulz pre nemecké noviny Die Welt.

Takže títo nezodpovední ľudia odmietajú prevziať zodpovednosť za činy ľudí z Afriky.
Milano

Ak nechceš, aby ulice tvojho mesta vyzerali takto, si čisté zlo.

10

Ty hlúpy gojim, nedokážeš pochopiť, že nesieš zodpovednosť za činy týchto ľudí?

Viete si vôbec predstaviť takúto nenávisť?

Vlády niektorých členských krajín musia konečne odstrániť blokádu a ukončiť túto nečestnú hru, povedal Schulz.

Pravdepodobne ide o preklad z nemčiny, ale vyhlásenie „ukončiť túto nečestnú hru“ znie zvláštne.

Súčasná utečenecká kríza ukazuje čo sa deje, keď je tu málo Európy, povedal Schulz.

Stredozemné more sa stáva masovým hrobom, pri hraniciach sa odohrávajú desivé scény, ide tu o spoločnú vinu – a tí, ktorí sú v najväčšej núdzi, ktorí hľadajú našu ochranu, sú zanechaní bez pomoci.

Schulz ďalej povedal, že niektoré členské krajiny EU, „ktoré sa nestarajú o európsku integráciu“ zabránili dohode o celoeurópskom pláne na vyriešenie problému s utečencami.

Keď sa pozrieme na situáciu utečencov, je to viac než cynické.

Áno. To je ten „morálny imperatív“.

Bez akéhokoľvek vysvetlenia alebo citácie morálneho systému, ktorý tvrdí, že európska spoločnosť má záväzok zničiť samú seba s cieľom dať neobmedzenú slobodu ľuďom z Afriky.

Opäť vidíme, že základom našej spoločnosti musí byť veda a logika. Nie ženské emócie.

dovolenka-taliansko

Dovolenka v Taliansku je počas týchto dní ďaleko vzrušujúcejšia.

Čo bude ďalej nasledovať?

Väčšina členských krajín EU už povedala NIE nemeckému plánu. Zahlasovali proti nemu. Za to ich teraz Nemecko napáda, uráža a tvrdí, že sú iba nemorálni darebáci.

Myslím, že na toto ani nebudú reagovať.

Takže čo bude ďalej nasledovať?

Jedinou možnosťou bude pokus ovplyvniť tieto krajiny ekonomicky alebo prostredníctvom nejakej ďalšej sily. To však nevyhnutne povedie k zrúteniu EU.

Takže o čom presne títo ľudia premýšľajú?

Medzitým v srdci Nemecka…

Nemecké má svoje vlastné problémy v súvislosti s tým, ako súd zakázal verejné zhromaždenie. Vláda sa totiž pokúša umlčať anti-imigračné protesty.

AP:

Nemecký Najvyšší súd rozhodol o všeobecnom zákaze všetkých verejných zhromaždení vo východnom meste, ktoré pred týždňom zachvátilo proti-imigrantské násilie.

Miestne autority sa rozhodli zakázať všetky verejné zhromaždenia v Heidenau, blízko Drážďan, počas pondelkového rána. Toto rozhodnutie prišlo potom, čo krajne pravicový dav pred týždňom hodil fľaše a pyrotechniku na políciu, ktorá chránila prechodné útočisko pre 600 utečencov.

Krajský súd povolil, aby sa uvítacia párty pre utečencov konala v piatok, ale inak potvrdil zákaz. Spolkový ústavný súd však tento zákaz v sobotu kompletne zrušil.

Trochu ma to prekvapilo. Ale domnievam sa, že Nemecko má povinnosť udržiavať dojem, že nie je kompletne marxistickou diktatúrou.

Preklad: Aman, www.protiprudu.org
Zdroj: Andrew Anglin

O Roland Edvardsen

10 komentárov

 1. Tak tam opet hrima zid Schulz nad nelidskosti statu, kteri nechteji kvoty uprchliku, ktere zidovske organizace nasilim tlaci do Evropy. Kde se jen bere v tom zidovi ona drzost! Mel by byt okamzite zbaven funkce! At se podivam kam se podivam, zidi jsou zkazou, ktera prostupuje svetem jako rakovina. Zamerne nici hodnoty, kulturu a tradice vsech statu. Je treba s nimi jednou pro vzdy zatocit.A ta doba prijde!

 2. My sme „multikulturalizmus“ nevymysleli, ani sme sem afričanov nepozývali, za utopencov sú zodpovední jedine organizátori invázie. Nikto iný.
  Ale samotní fajnoví Nemci si k sebe na podradnejšie roboty naťahali Turkov aj s rodinami a teraz ich nezvládajú, tak im treba.

 3. A túto rozdrapenú riť volil kto?

 4. “Jedinou možnosťou bude pokus ovplyvniť tieto krajiny ekonomicky alebo prostredníctvom nejakej ďalšej sily”

  …toto už je obyčajné sprosté vyhrožovanie. Ak je však pravdou, podľa článku, že pán Schulz je žid, je nutné sa ho opytať, koľko Afričanov berie Izrael a ostatné európske krajiny sa potom podľa toho zariadia, prispôsobia.s
  Imigrácia pán Schulz? Ale áno, len nás nechajte rozhodnúť z dvoch altrnatív.
  1. Izraelská
  2. Kanadská

  Keď si vyberieme izraelskú, tak žiadna emigrácia, lebo keď Izrael je štát “len pre židov”, ako to vy židia tvrdíte, tak naša krajina je len pre nás a naše potomstvo/!

  Keď si vyberieme kanadskú, áno ste vítaní, ale:
  • musíte mať vysokoškolské vzdelanie
  • ovládať našu reč
  • doniesť si so sebou 20 tisíc dolárov

  A ešte, musí to byť legálne prisťahovanie, schválené našimi úradmi.
  A potom, pán Schulz, nie vaše sprosté ekonomické, alebo iné “silové” vyhrožovanie, ale toto naše riešenie, by sme mohli nazvať ‘demokratické’ riešenie.
  Čo vy na to?

 5. Európska únia útočí a uráža. Pche! Teraz robím na preklade dosť drsného a euroskeptického článku o EÚ.

 6. Táto odporná kreatúra bez maturitného vysvedčenia nám ide dávať príkazy koľko wahabistov si máme domov nasťahovať, zlatá RVHP.

 7. Mattos From Europa

  Ide tu len o jedinu vec znicit posledne biele narody europy a to prostrednictvom multikulturi a tento plan im vychadza…NASOU POVINNOSTOU JE BOJOVAT ZA CISTU A BIELU EUROPU!!!!!!!!!!!

 8. Takže pána Schulza treba s rozbehom kopnúť topánkou so zabudovaným klincom do kolena a robiť to dovtedy, kým si to nerozmyslí.

 9. Oficiálne vyhlásení za nesvojprávnych

  Akýsi Vašečka sa v denníku SME nechal počuŕ, že v budúcoročných voľbách na Slovensku sa ľahko môže stať, že politici budú musieť prihliadnuť na mienku občanov:

  http://www.sme.sk/c/7990591/utecenecka-kriza-moze-ovplyvnit-aj-vysledky-volieb.html?ref=trz

  Tak nejaký parazitický zmrd, ktorí proti našej vôli a proti našim záujmom, za naše peniaze, kuje pikle proti nám, a vyplakáva, že politici nie sú ochotní podriadiť sa diktátu sionských mudrcov.

  Lebo, však naozaj vyvstáva otázka, že ak politici nemajú reprezentovať mienku občanov, tak potom koho?

  Humanizmus, demokracia, ľudské práva, európske hodnoty?

  Áno, samozrejme, ale začneme tým, že my sami si určíme a definujeme, čo také veci presne znamenajú.
  Kedy sme sa my takéhoto práva vzdali v prospech pre nás neznámych kreatúr, ktoré z pozadia, nikým nevolení, chcú rozhodovať o tom, čo je pre nás dobré, ako máme žiť, aké hodnoty máme vyznávať.

  Poznáte osobne, alebo ste aspoň počuli o niekom, kto má akési bohom dané právo definovať, čo je to demokracia? Napríklad.
  Pýtal sa Vás niekto niekedy, čo si Vy o takej veci myslíte?
  Zamysleli ste sa niekedy nad tým, že keď ani nie Vy, ani nikto z tých, ktorých Vy poznáte, o ktorých ste vôbec niekedy počuli, kto potom o veciach tak dôležitých pre naše životy rozhoduje?

  Predstavte si, že ste jeden slušný a spravodlivý človek, že si čestnou prácou zarábate na svoje živobytie a na živobytie svojich blízkych. V akom štádiu Vášho života za takých okoľností by potom u Vás vyvstala potreba okradnúť Vašu rodinu a dobrovolne dať ovocie svojej práce rôznym samozvaným politrukom, politológom, sociológom a občianskym aktivistom?

  Hlavne, keď veľmi dobre viete, že slúžia temným silám, ktoré usilujú o Vaše zotročenie.

Leave a Reply