Domov / Hlavná strana / Analýza / Európa v etnickom chaose

Európa v etnickom chaose

Existujú témy, ktoré sú zásadné pre naše prežitie, ale zároveň sú tabu a nehovorí sa o nich. Jednou z nich je aj etnická otázka. Po dlhom období migračnej stability došlo v Európe – najmä západnej – k vlne masovej imigrácie z Afriky a Ázie. To má za následok zmenu etnického zloženia krajín najviac postihnutých imigráciou. Obzvlášť sa to týka Francúzska, Talianska a Anglicka. Deje sa tak napriek vôli domácich národov, proti všetkým demokratickým tradíciam, pohŕdajúc demokraciou starobylých Grékov, pravidlami Rímskej republiky a germánskym právom.

Určité kruhy podporujúce imigráciu – nazvime ich imigracionisti – tvrdia, že Francúzsko bolo vždy „taviacim kotlíkom“ a cieľom veľkých invázií. Dôkaz? Neustále vlny Keltov, Germánov, Rimanov, Slovanov a iných etník brázdili krajinu a miešali sa s pôvodným obyvateľstvom. Isteže, ale boli to susedné národy, presnejšie – etnickí bratranci. Francúzsko je skutočne zmesou takmer všetkých etnických zložiek nášho kontinentu, vrátane germánskych, ale boli to všetko populácie s duchovnými štruktúrami a formami správania blízkym pôvodnému obyvateľstvu. Toto miešanie bolo obzvlášť zrejmé u panovníckych rodov, ktoré si však boli duchovne blízke.

Nie je žiadnym tajomstvom, že z etnického pohľadu je Francúzsko syntézou európskych národov. Imigracionisti ospravedlňujú masívny prílev prisťahovalcov z Afriky a Ázie tvrdením, že Francúzsko vždy bolo krajinou, kde sa národy „miešali“ a teda sa vlastne nič nezmenilo. Nie je čoho sa obávať, len pokračujeme v našej tradícii. V skutočnosti k „miešaniu“ dochádzalo iba medzi európskymi národmi. Invázie Germánov, ktoré sú najčastejšie uvádzané, neboli až tak „invazívne“ ako je to podsúvané. Germáni sa v krajine Galov nachádzali už dávno pred údajnými „inváziami“ a zdieľali spoločnú kultúru. Skutočnými inváziami nie sú tie, ktoré prebiehali v stredoveku, ale tie, ktoré zažívame dnes.

Mnohí imigracionisti používajú aj ďalší sofizmus. Tvrdia, že počet cudzincov sa vlastne veľmi nezmenil a napríklad vo francúzskej populácii je totožný s rokom… 1930. Viera v toto tvrdenie je ignorovaním masovej imigrácie. Je totiž postavené nie na etnickom základe, ale na občianskom. A tak sú za Francúzov považované milióny afro-ázijských imigrantov len preto, že majú francúzske občianstvo, pričom sami sa vôbec Francúzmi necítia.

Miešanie, ku ktorému došlo v krajine Galov, bez ohľadu na jeho rozsah, sa dialo iba medzi národmi, ktoré boli z pohľadu antropológie, kultúry a jazyka bratrancami. Na druhú stranu, afro-ázijská populácia, ktorá sa presunula na náš kontinent od 60-tych rokov, mení etnickú a kultúrnu skladbu Európy, pričom nemá žiadnu antropologickú, kultúrnu či duchovnú príbuznosť s domorodými Európanmi. To, čoho sme svedkami, teda nie je pokračovaním tradície, ale likvidáciou tradície. Na druhú stranu, „germánske invázie“ z pozdného staroveku, ako aj iné vojenské invázie či prisťahovalecké vlny, ktoré sa prehnali Francúzskom za posledné tisícročie, nespôsobili žiadne radikálne etnické zmeny alebo kultúrnu dichotómiu. Keď títo proimigrační partizáni porovnávajú vnútroeurópske pohyby s masovou demografickou kolonizáciou, ktorej dnes čelíme, tak sú na veľkom omyle. Jedná sa len o intelektuálnu absurditu, ktorá slúži na zakumuflovanie toho, čo sa skutočne deje.

Týmto prekrúcaním, v konečnom dôsledku absolútne antidemokratickým, sa snažia šíriť v Európe etnický chaos a zároveň utajiť realitu. Nezabúdajme, že tieto proimigračné lobistické skupiny sú vedené trockistami, ktorí vždy iracionálne a slepo nenávideli európsku etnokultúrnu identitu.

Čo je horšie, plány týchto internacionalistov sú podporované americkými ultraliberálmi. Treba chápať, že skutočným geopolitickým cieľom Spojených štátov je ovládnutie európskeho kontinentu, zničenie etnickej kultúrnej identity a prevzatie zdrojov a trhov. Nemôžme však viniť Spojené štáty z toho, že hrajú s kartami, ktoré majú k dispozícii.

Fraancúzsko bez diskusie zažilo viaceré série prisťahovaleckých vĺn na začiatku 20. storočia – Španielov, Talianov, Portugalcov, Poliakov, atď. Vždy to ale boli ľudia z neďalekých krajín – kresťania, so zdieľanou históriou. Dejiny jednotlivých európskych národov nedokážeme a nemôžeme chápať bez ustavičných odkazov na ďalšie krajiny.

Tieto vnútroeurópske migrácie (ktoré rozhodne boli v oveľa menšom rozsahu, ako súčasná imigračná vlna z Afriky a Ázie) môžme porovnať s migráciami v rámci severnej Afriky, alebo Číny. Iste existuje určitý stupeň „mentálneho rozdielu“ medzi jednotlivými národmi Európmi, ako napríklad medzi Nemcami a Grékmi, ale tento rozdiel je omnoho menší než ten, ktorý je medzi národmi jednotlivých kontinentov.

Môžu sa ľudia navzájom miesiť tak jednoducho, ako keď kuchár mieša zeleninu pri výrobe šalátu?

Nemali by sme váhať otvorene sa postaviť proti kryptorasistickej ideológii týchto marodérov na strane nekontrolovateľnej masovej imigrácie.

Imigračné lobby, idúce v Trockého šľapajach, si plne uvedomujú skutočnosť, že multirasová spoločnosť znamená multirasistickú spoločnosť: niečo, čo sme v súčasnosti mnohokrát videli, a čo sa bude opakovať znova a znova. A doplatíme na to iba my.

Andrij Stryj, www.protiprudu.org

O Andrij Stryj

andrij.stryj@protiprudu.org

4 komentáre

 1. Vanio Pribina

  Vazeny pan Strij

  Co sa s tym da robit? Ak sa zapadoeuropske narody nespamataju s toho sna o multikuturalisme, niet im pomoci. Je na nas vychodoeuropanch sa od nich odizolovat, ako sme boli pred rokom 1989. Ako prieist zmeny? zapadoeuropania su obvinovany s kolonizacie Afriky a Azie. Pricom Skandinavske staty, nikdy nemali kolonie. S vynimkou Danska, ktoreho sucastou je gronska. Avsak preco koli Gronsku by mali prijmat pristahovalcov z Afriky a a Azie? Ako to bolo vidiet na Eurovizii z Tel Avivu. Aj Nemecko malo kolonie v Afrike len velmi kratku dobu. Zhruba od roku 1889 do roku 1914. Avsak Turecko nikdy nebolo Nemecka kolonia, tak preco take monozstvo Turkov v Nemecku? Naopak Vieden aj Rakusko bolo ohrozovane kolonialnymi vybojmi Osmanskej Tureckej rise. Dalsia fama ze tito pristahovalci su doleziti pre ekonomicky rozvoj krajin kde sa pristahovali. Bol som koncom 1970 – tich rokov v parizi, Arabi sa zivili tym ze v stankoch vo vecernych hodinach predavali, pecene tekvicove semiacka a kebaby. Nuz bez toho by sa francuzska ekonomia zaobisla.Vo Viedni zase Turci, ale aj Arabi predavali na rusnych uliciach noviny. Ked zasvietilo cervene svetlo a premavka na chvilu zastala isli klopat na okna aut a ponukat noviny na predaj. Nuz aj bez takehoto zamestnania by rakuska ekonomia prezila celkom dobre. navyse je to dost riskantne zamestnanie. A pri urazoch poistovne museli vyplacat vysoke sumy. Dalej takyto predavci novin aboli to prevazne dospely muzi okolo 50 rokov. To co s takejto prace zarobili nestacilo na prezitie. Tak to bola len predstierana praca, zvysok na zivobytie dostavali zo socialnej podpory a z pridavok na deti, preto najvacsi priemysel ktori pristahovalci v zapadnej Europe vytvorili bolo robenie deti a hlupi zapado europsky gadzovia, im to financovali zo svojich dani, ako v pripad ehlupych vychodoeuropskych gadzov je to v pripade Ciganov. Keby bol ten multikuturalizmus taky spasitelny nuz by ho museli prijmat z velkym nadsenim aj africke a azijske krajiny a prosit Nemcov, Francuzov a Svedov, ale aj Argentincov a Brazilcanov, ukrajincov Poliakov ci Rusov, aby sa hufne stahovali do Kamerunu, Alzirska, ci Konga, alebo do Vietnamu, Laosu ci Pakistanu. Tam vsak multikulturalizmus akosi nefunguje. V moslimskych krajinach, fyzicky likviduju dokonca krestanov ich vlastnej etnickej prislusnosti. V Saudskej Arabii, dokonca zburali posledny kostol v roku 1978. A krestania ktory tam chodia robit a udrziavat Saudsku ekonomiu v chode ked su prichyteny ze maju v kufri Bibliu idu do basy. V tom lepsom pripade
  Vanio

  • Izolácia je hlúposť; všetci sme Europánia a musíme mať víziu, ktorá zahŕňa celú Európu. Riešenie tkvie v samotnej demografii – čím menej nás bude, tým viac si začneme kolektívne uvedomovať vážnosť situácie a pripúštať radikálne riešenia, ktoré sa nám dnes zdajú ako sci-fi.

 2. Martin Rubáš

  Muslimové otevřeně říkají evropanům, že to jednoho dne bude patřit jim, ale naivní elity v čele s EU a Německem je zvou do Evropy dál v houfech. Tohle je zrada. Nemůžou se vymlouvat že to nevědí, když to muslimové otevřeně prohlašují.

  http://www.epshark.cz/clanek/126/muslimove-prorokuji-evrope-jednoho-dne-to-vsechno-bude-nase

 3. Ono nejde ani tak o imigráciu, ale o „hacknutie“ pravidiel finančného systému. Štát najviac ušetrí, keď nemusí vyprodukovať niečo vlastné, ale dostane sa mu niečoho zadarmo a potom tento „prebytok“ oligarcha, alebo korporácia prítomná cez svojho zástupcu vo vláde pumpne k sebe cez nejakú tu štátnu zákazku. Európske štáty nemusia plaťiť za obranu, nemusíme platiť za populáciu a šetríme aj na náboženstve (ako kde… ) a perspektívne pri takto lacnom živote zredukujeme aj zdravotníctvo a školstvo. Tieto zastavené finančné toky sa niekde musia premietnuť a deje sa tak prevažne v poľnohospodárstve a fotbale – chlieb a hry po novom. Prebytok peňazí sa, ale takto v tejto polokriminálnej ekonomike premietne do existencie štruktúr paralelných s národnými bankami, pričom finančný popis systému zdanlivo tým pádom nie je reálny. Úspešný je ten kto za pásmi vo fabrikách zlikviduje čo najviac domácich a povymieňa ich za čo najväčšie množstvo cudzincov a opakovane tak šetrí na domácej populácii. Toto samozrejme nejde do nekonečna, finančný systém je stabilný a dôveryhodný, len vtedy, keď množstvo peňazí zodpovedá schopnostiam obyvateľstva. V ekonomike ich môže byť aj viac, ale nesmú sa potom používať. Aj pre toto dnešný mainstream podporuje úchylky, ktoré neprodukujú potomstvo, je to dôsledok tejto hry na kuričov s bielym mäsom. Z pohľadu financií nemá zmysel produkovať bieleho človeka na upratovanie, keď systém zadarmo môže doviesť upratovača z Indie. Nuž aj k inteligentom sa dostanú tak isto prakticky zadarmo, militantné a autoritatívne režimy vyprodukujú dostatok utešencov aj tohto druhu. Nuž, kde je pes zakopaný, keď pomaly jediné zamestanie pre domáceho zostáva v polícii alebo armáde, ktorá sa dá perfektne kontrolovať tajnou služou, potiažmo teroristickými organizáciami a cudzineckou légiou (sem sme to ešte nedopracovali, ale aj to nás čaká)? Pes je zakopaný v tom, že to robia všetci príslušníci elity a tým preťažujú systém, respektíve mantinely jeho dôverihodnosti. Perspektíva je taká, že peňazí bude veľa, avšak kolovať ich bude malé množstvo a všetci budeme farební a vadiť, či dokonca trápiť nás to vonkoncom nebude, inu Vladimír Ilič Lenin povedal, že náboženstvo je ópiom ľudstva a keďže peniaze sú náboženstvom silnejším ako islam, kresťanstvo židovstvo a budhizmus dohromady, tak asi budú zle utajovanou temnou dušou každej civilizácie čo behala po tejto planéte.

Leave a Reply