Domov / Hlavná strana / EU / EÚ a jej skutočný pôvod

EÚ a jej skutočný pôvod

vlajka1Nedávno som sa dozvedel z titulnej strany časopisu Zem a vek, že EÚ má nacistické (národno-socialistické) korene. Časopis ako taký sa mi celkom páči, no týmto tvrdením to dosť prestrelili. Poďme si to rozobrať bližšie.

Tento konkrétny článok („Nacistické korene EÚ“ – pozn. redakcie) je blud, s ktorým človek iba stráca čas. EÚ mala svojho predchodcu už v roku 1922, bola to Paneúropská únia, založená židom Dr. Richardom Nicolaus Coudenhove-Kalergi. Táto inštitúcia mala vo svojom členstve viacero prominentných židov, ktorí často vystupovali proti národom Európy a voči bielej majorite. Okrem iného k nej patrili i osoby ako Albert Einstein, Thomas Mann, Sigmund Freud, Franz Werfel, Fridtjof Nansen, Otto von Habsburg, Charles de Gaulle, Benedetto Croce, Aristide Briand, Konrad Adenauer, Franz Josef Strauss, Bruno Kreisky, Léon Blum, Georges Pompidou.

Kto je kto:

Albert Einstein – vedec, žid
Thomas Mann – nemecký spisovateľ, jeho manželka bola židovka
Sigmud Freud – zakladateľ psychoanalýzy, žid
Franz Werfel – spisovateľ, expresionista, žid
Fridtjof Nansen – nórsky prieskumník, vedec a diplomat, držiteľ nobelovej ceny za mier
Otto von Habsburg – monarcha, bývalý člen EP za stranu CSU
Charles de Gaulle – politik a francúzsky prezident
Benedetto Crose – humanista, liberál silne ovplyvnený zakladateľom neomarxistickej Frankfurtskej školy Antoniom Gramscim (dnes je Frankfurtská škola v plnom rozmachu)
Aristide Briand – pôvod neznámy no podľa všetkého inkliminoval ku komunizmu, v mladosti písal do anarchistických novín Le Peuple. Držiteľ nobelovej ceny mieru aj s Gustavom Stresemannom
Konrad Adenauer – Nemec, prvý povojnový predseda vlády Nemecka, známy tým, že zaručil Izraelu prvé „odškodňovacie“ platby
Franz Josef Strauss – nemecký politik, po vojne pravá ruka americkej tajnej služby
Bruno Kreisky – rakúsky politik, kancelár, žid
Léon Blum – žid, marxista, premiér Francúzska 1936-1938 , podieľal sa výrazne na provokáciách Poliakov voči Nemcom, čo bolo jedným z dôvodov vojny
Georges Pompidou – Francúzsky prezident

Všimnite si, že mnohí z týchto prominentov sa stali neskôr prezidenti, či predsedovia vlád, dokonca mnohí dostali neskôr Nobelovu cenu mieru, tak ako si v dnešnej dobe za nič túto cenu udelila EÚ. Poďme si však bližšie rozobrať pár vyššie menovaných postav.

Richard Kalergi – nenávidel Európu, medzi jeho výroky patrí: Máme v úmysle Európu premeniť na zmes černošských a ázijských rás.

Albert Einstein – Nacionalizmus sú osýpky ľudstva

Tu jasne Einstein a Kalergi povedali, o čo im v tomto zoskupení ako Paneúropskej únii ide. Hitler dal v roku 1933 toto združenie zakázať a tým jasne dal najavo, čo si o ich ideologickom ponímaní sveta myslí. Preto EÚ nemôže stáť na nacistických koreňoch, ale na komunistických a židosionistických! Je zaujímavé, ako náramne sa vlajka Paneurópskej únie podobá na tú terajšiu. Je pravda, že niektorí členovia vtedajšej NSDAP vstúpili do štruktúr EÚ (vtedy Európske hospodárske spoločenstvo), ale to malo iba oportunistický dôvod. Únia dnes presadzuje presne tie isté ciele, ako Paneurópska únia vtedy.

vlajka1

vlajka Paneurópskej únie

vlajka2

vlajka Európskej únie

Dokonca dnes stále existuje Paneurópska únia a je financovaná Z EÚ: http://www.paneuropa.sk/ . Ciele sú jasné. Prílev imigrantov a zničenie pôvodnej bielej Eúropy ako takej. Tak ako to povedal Kalergi či načrtol Einstein! EÚ bola na začiatku založená a riadená židmi a komunistami, tak ako to je aj teraz!

V skutočnosti je EÚ ďalším experimentom (neo)marxistickej ľavice a keďže sa experiment nedarí, hľadia, na koho zhodiť vinu a ešte z toho vyjsť ako tí dobrí, ktorí Európu zachránili pred nacizmom. A je jedno, že nacizmus bol takmer totálne vymazaný z politického spektra – na rozdiel od (neo)marxizmu, ktorý sa dnes utešene šíri celou Európou. V tomto duchu sa nesie aj samotný článok, ktorý by bez problémov mohol vyjsť pred štvrťstoročím v najväčšom denníku komunistickej strany.

Autor: Marián Magát, www.protiprudu.org

O ::prop

27 komentárov

 1. Milý autor,nejde o žiadny experiment.

  Vytvorenie EU je len súčasťou väčšieho projektu a síce vytvorenia jednej svetovej vlády -panstva antikrista.
  Kde to má korene?
  Židia neprijali im daného Mesiáša,lebo oni chceli ako vyvolený národ vládnuť nad ostatnými národmi tu na zemi.
  Preto ich vodcovia zmanipulovali národ a Spasiteľa,ktorý im povedal,že jeho kráľovstvo nie je z tohto sveta ukrižovali tak,ako to predpovedalo písmo. Tým sa ich náboženstvo stalo satanistickým. Preto už s inšpiráciou diabla napísali nenávistný Talmud a 2 tis. rokov pripravujú vládu svojmu mesiášovi tu na zemi. Sme vo finále.
  Cieľ na ovládnutie je ad:1
  Jedna vláda,na vrchol ktorej dosadia židovského vládcu a vyhlásia za toho pravého mesiáša. Ameriku ovládajú už vyše sto rokov a preto vytvorili EU,aby zbavili národy práva o sebe rozhodovať.To všetko spoja pod jednu vládu. Ešte je otázkou ako ovládnu Rusko.Nechajú vytvoriť Rusov ďalšiu úniu v ktorej potom odstránia nepohodlných vládcov a následne pripoja k severoamerickej a europskej? Zatiaľ to vyzerá na tretiu svetovú,ale poháńaní satanom sa nezastavia pred ničím. Ten má obete rád.
  Rusko a Čína sú za jednu svetovú menu a ruskí pravoslávni tiež prijali masonocký ekumenizmus,čo je príprava stáda na spoločné náboženstvo s pohanmi.

  ad:2 jedna mena elektronická -čip ako prístup k účtom. Ak sa potom spriečite akémukoľvek nariadeniu, (napr. očkovanie) jednoducho vám odpoja prístup k účtu. Nebudete môcť ani kupovať,ani predávať,ako to predpovedá Písmo v apokalypse.

  ad:3 Jedno spoločné náboženstvo NEW AGE ,kde si každý verí čo chce.
  Takže zbytočne sa židia kývu pri múre a dodržiavajú rituály keď stále,tak ako ich otcovia odmietajú Spasiteľa. Za zachovanie rituálov nebudú dedičmi Kráľovstva Božieho.
  Uverili lži,preto Boh na nich dopúšťa silu bludu.Ostávajú v omyle a ani ich rabín im nadokázal otvoriť oči:

  https://www.youtube.com/watch?v=f0IcArN8OCU&feature=youtu.be

  Jediná sila,ktorá im v tom mohla zabrániť aj keď majú všetky médiá pod kontrolou bola RKC. Mohli by cez farnosti stádo varovať.
  Preto ju bolo potrebné dostať pod kontrolu,aby ovce neburcovala proti NWO.To sa podarilo ich masonickým ložam na 2 vat.koncile.
  Preto od RKC žiadne varovanie neprichádza,naopak hrajú s vládcami sveta hru (písmo hovorí -smilnia) na demokraciu a dokonca im otvorene pomáhajú usmerniť stádo,keď sa napríklad nechcú očkovať:

  http://www.slobodavockovani.sk/news/spb-tk-kbs-kontra-vatikan-ad-stanovisko-subkomisie-pre-bioetiku-teologickej-komisie-konferencie-biskupov-slovenska-k-niektorym-etickym-aspektom-povinneho-ockovania/

  O RKC je Kap.17zj.sv.Jan

  Tak isto im helfnú aj s očipovaním dezorientovaného stáda,ktoré už nikto nepreberie z apatie.
  Naverbovali ohromné ľudské zdroje cez svoje spolky (CFR,Bilderberg,MMF,OSN,Trilaterálna atď),majú armádu a preto sa autor článku mýli,že EU sa len tak rozpadne.
  Tak,ako sa splnilo všetko čo stojí v Písme,tak budeme sledovať toto úsilie až do konca.Biblia jasne hovorí,že sa im svetovládu podarí dosiahnuť a na jej vrchol dosadiť svojho panovníka tak,ako o tom píšu Protokoly sionských mudrcov v poslednej kapitole.Toho vyhlásia za pravého mesiáša,na ktorého čakali.Krista za falošného.
  Bude mu ale umožnené vládnuť len na 3,5 roka a bude to vyzerať takto:
  http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/11370-jak-bude-vypadat-prichod-antikrista-a-apokalypsa-i-mnozi-knezi-budou-slouzit-satanovi.aspx
  Potom bude podľa Biblie nasledovať druhý príchod Ježiša Krista.
  Je podivhodné,že ani ľudia ktorí sú imúnni proti ohlupovaniu a časť z tohto plánu prekukli a druhým sa snažia otvoriť oči, nechápu tieto súvislosti a celú pravdu práve preto,že odmietajú Boha a aj to,že nás pred tým všetkým varoval v sv.Písme.Pre svoju zatvrdnutosť nechápu a že je všetko predpovedané,len rečou ktorej nerozumejú.Nerozumejú lebo nechcú.Sami postavili stenu.
  Potom nevidia východisko a tápu,ako „prognostici“ aj na tomto blogu,ale podobne sú na tom aj ľudia prevádzkujúci iné stránky bojujúce proti tomuto zotročeniu sveta.Vidia čo sa deje,ale nevedia,že ide nastolenie panstva biblického antikrista a veľké finále.

  Takto dopadne každý,kto by sa chcel z tohto židovského zovretia oslobodiť:
  http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/Articles/4145-donbas-se-nevzdava-na-uzemich-dobytych-kyjevem-probiha-filtrace-obcanu-a-presun-odpurcu-do-koncentracnich-taboru-podari-se-usa-vyprovokovat-rusko-.aspx
  Vyvolajú občiansku vojnu v ľubovolnej krajine EU a zrovnajú so zemou všetko,čo by sa im postavilo na odpor!

 2. Ž.dia majú talent infiltrovať prakticky každé politické a spoločenské hnutie a následne ho využiť na svoje ciele. Nacizmus nevynímajúc. EU má nacistické korene, mnohí jej ideológovia a strojcovia boli predtým praktizujúci nacisti. Cieľ EU je totožný s nacistickým – zotročiť národy. Iba ideologická zásterka a prostriedky sú (prevažne) iné.
  Nacizmus bol v prvých štádiách podporovaný zo zámoria bohatými z.dovskými bankovými a obchodnými oligarchami. Taktiež priamo v jeho radoch bol celý rad „zakuklených“ z.dov. Viem, že mnohí autori a čitatelia tohto webu otvorene zdieľajú sympatie k nemeckému nacizmu a židovstvo stotožňujú s boľševizmom a komunizmom, no táto konštrukcia je príliš zjednodušená a zavádzajúca. Ž.d je fenomén, ktorý dokáže brilantne lavírovať, kryť svoj pôvod i zámery. I samotný antisemitizmus dokážu vhodnou manipuláciou využiť vo svoj prospech.

  • Milý rubbens. Tak si nám pekne vysvetlil, ako za nacizmom a EÚ stoja nacisti spolupracujúci so židmi. A teraz nám prezraď, za ktorým hnutím, za ktorou ideológiou, židia nestoja, ktorá strana nikdy nepoužila židovské peniaze a nekontaktovala židovské banky. Myslím, že odpoveď bude celkom jednoduchá.

 3. Všetko čo sa napísalo v predchádzajúcich príspevkoch je pravda.
  Ale…..
  znovu musím upozorniť na to zovšeobecňovanie Židov, pretože to nesedí.

  Všetci významní, globalizovane fungujúci PODVODNÍCI, ZLODEJI, atď….
  sú psychopatickí Židia,
  ktorým
  v tom pomáhajú bezcharakterní NE-židia, tzv. sekundárni psychopati.
  Ale
  väčšina Židov sú rovnakí chudáci, ako NE-židia. Klamaní a oblbovaní svojimi
  psychopatickými súkmeňovcami,
  ktorí
  im hodia kosti, ako psom, aby si mysleli, ako sa majú oproti ostatným dobre, ale mäso zožerú PSYCHOPATI sami.

  Alebo, chce niekto povedať, že všetci Židia sú ťažkí milionári a žijú v luxusných vilách a jazdia v luxusných limuzínach ?

  • ugoloo plne suhlasim, no uz davnejsie som definoval, ze zidov rozdelujem. Su zidia, ktori ziju v mieri a su zidia ako sionisti a rozny psychopati, preto som nepokladal za potrebno to v clanku rozoberat. Ale nadalej si myslim, ze je dolezite ludom odostierat povod ludi, ktori tu robia to najvňacsie zlo

   • Marian, hovoríš :
    “ Ale nadalej si myslim, ze je dolezite ludom odostierat povod ludi, ktori tu robia to najvňacsie zlo“.
    (správne slovensky nie odostierať, ale ODKRÝVAŤ)

    No dobre, ale k čomu je to dobré ? Tým pádom ich hádžeš do jedného vreca,
    čím nahrávaš len židovským PSYCHOPATOM, krvilačným hyenam,
    ktorých je menšina, (štatisticky asi 6% ).

    A možno sú to ani nie etnickí Židia,
    ale
    geneticky akási Chazarská-teda tatarsko-turecká zmes psychopatov,
    konvertovaných v 8.stor. k judaizmu, pomiešaní so Židmi.
    Neviem.
    Myslím si ale,
    že tieto hyeny sa schovávajú sa za väčšinu a operujú pod „FALSE FLAG“
    s názvom „ŽIDIA“.

    Preto si myslím, že každá oprávnená kritika týchto psychopatických hyen
    by mala byť
    adresovaná konkrétne PSYCHOPATOM, označujúcich sa za „židov“.
    ——————————————————————————————–

    Jedujem sa za to na seba, že nemôžem inak, ale mám nejaký prehnaný
    pocit pre spravodlivosť.
    A
    keď tak čítam čo hovorí Žid Gilad Atzmon, alebo pozorujem niektorých Židov,
    ktorých poznám, nemôžem inak. Sú to chudáci, ktorí by neublížili ani muche. Ale, boja sa ozvať, ich psychopatickí súkmeňovci by im dali !
    —————————————————————————————-
    Samozrejme, že je otázne,
    či by sa našli Židia, ktorí by sa zasadzovali za spravodlivosť voči väčšine Slovanov,
    resp.
    Slovákov, ak by niektorí psychopatickí Slováci robili také zverstvá vo svete,
    ako niektorí židovskí PSYCHOPATI.

    Ale, jedno viem, že ak by to bolo opačne, tiež by nebolo spravodlivé
    hodiť nás všetkých do jedného vreca a tiež by sa nám to nepáčilo.

    KOLEKTÍVNA vina patrí do stredoveku, boľševizmu a do psychopatických hláv !!!

 4. rubbens , narodny socializmus nemal za ulohu zotrocit narody, to su povojnove a marxisticke klamstva tejto doby. Keby si podrobne studoval historiu narodneho socializmu, tak by si vedel, ze Hitler kazal existenciu kazdej rasy na tejto planete zaruku jej nedotknutelnosti. Cele roky sa zaoberam studiom narodneho socializmu, ekonomiky vtedajsieho Nemcka a politiky domacej i zahranicnej. Jedna pravda vsak je, ze GESTAPO i ine zlozky uzko so zidmi spolupracovali. Zidovska elita dokonca chudobnych zidov predavala do pracovnych taborov a svojich bohatych vyvazala do palestiny. Po Berline je kopec tabul, kde sa jasne hovori, ze zidia vyvazali svojich i pocas vojny, tym jasne vyvracaju bludy o nenavisti voci nim. JEdna z tychto tabuli je dokonca na budove kde spolu sidlilo 30 sionistickych organizacii a GESTAPO.

 5. ugoloo plne suhlasim, no uz davnejsie som definoval, ze zidov rozdelujem. Su zidia, ktori ziju v mieri a su zidia ako sionisti a rozny psychopati, preto som nepokladal za potrebno to v clanku rozoberat. Ale nadalej si myslim, ze je dolezite ludom odostierat povod ludi, ktori tu robia to najvňacsie zlo

 6. Cela ta filozoficka problematika Eurounie a marxizmu s nacizmom mi pripomina Strastiplny zivot Konrada Fuchsa:
  http://www.mordechajkapusta.com/2011/07/strastiplny-zivot-konrada-fuchsa.html

  • Mordechaj, konečne si sa ozval ! Kde si bol zašitý ?
   Útočí sa tu na Židov
   ako takých a ja ich musím, ako NE-žid brániť.

   A vieš prečo ? Nie len z princípu a zmyslu pre spravodlivosť, ale aj kvôli takým Židom,
   ako si Ty a Gilad Atzmon, Izak Rabín a množstvo iných….

   Nemáš za čo, rado sa stalo :-))

 7. V tom článku s názvom Nacistické korene EÚ sa pod nadpisom píše: „… Preto EÚ stojí aj na základoch porazenej Tretej ríše.“ AJ na základoch porazenej Tretej ríše. Autor na konci článku ďakuje autorom tejto knihy
  http://www.uloz.to/x6Jnsew/nacisticke-koreny-bruselske-eu-pdf
  Tento Magátov článok je ale dosť podnetný a zaujímavý.

 8. slovensky kral

  az na to ze vsetko co robia … akoze “ zidia“ … zidia vobec nie su…
  su to Amorites.. potomkovia Eridu.. infiltrovany do vsetkych narodov.. postupne cez egypt, Babylon, judeu, cez chazarsky kaganat .. cez korporacie a banky, v anglicku cez monarchiu krvou cely svet … az do ameriky …

  to je ta chyba .. pre ktoru sa bojuje s nespravnymi … kde ti co vladnu sa len smeju a robia dalej to co robia….

 9. Nazov clanku je skutocny povod……Je skutocne smutne a tragicke, ze my slovaci venujeme tolko intelektu a energie na rozoberanie korenov a psychologie inych narodov a nehovorime viac O SEBE a nasom SKUTOCNOM POVODE.Ano je to ironia ze cez spoznanie druhych spoznavame sami seba Ak dokazete pocuvat toto vysielanie DO KONCA,zmeni sa Vas pohlad na zivot a na seba….https://www.youtube.com/watch?v=2hoqfTCsHew

  • RE :audi 10. júl 2014 at 6:34
   —————————————

   Prečo sa máme zaoberať vlastným pôvodom a dejinami, keď s tým nemá ani SVET , ani my problémy ?

   Ani ty sa nebudeš zaoberať zubami, s ktorými nemáš problém, ale len s takým
   ktorý ti robí problém, nie ?

   A, svet slušných ľudí, s biologicky normálne stavanou mozgovou štruktúrou,

   obrovský problém s ľuďmi, ktorých mozgová štruktúra je biologicky odlišná
   od normy – so PSYCHOPATMI,
   teda
   KLAMÁRMI, ZLODEJMI, PODVODNÍKMI a VRAHMI -ľuďmi bez citu, súcitu,
   svedomia a empatie.

   Najväčší problém má svet s týmito vtedy, keď sa spoja do globalizovnej Mafie
   PSYCHOPATOV a ovládnu svet.

   Pokiaľ viem, ani Slovania, ani Slováci takúto Mafiu nevedú, ani v nej nehrajú významnú rolu.

   Takže, čo máme historicky rozpitvávať stredovekú históriu Slovanov, načo, keď je to vo vzťahu k problémom ktorými sa zmieta svet ,irelevantné ?

   Jediná história, ktorú treba rozpitvať je nepravdivá a skreslená história, začínajúca WW II, ktorú nám nanucuje Mafia psychopatov.
   Ale, na to sme zbabelí, že ?

   Ovšem, najdôležitejšie je
   hľadať pôvod a dôvod ZLA, ktoré dnes už tak jasne a OTVORENE
   ovládlo svet !!!

   A týka sa to aj nás Slovanov a Slovákov, ako aj všetkých normálnych a slušných ľudí.
   Češi napr. prevádzajú protestné akcie proti ZVERSTVÁM psychopatov na Ukrajine, pred ukrajinskou ambasádou v Prahe.
   viď :
   http://protiproud.parlamentnilisty.cz/svet/politika/komentare/1109-kyjev-zabreda-do-vietnamskeho-scenare-doneck-se-pripravuje-na-vleklou-valku-demonstrace-pred-ukrajinskou-ambasadou-v-praze-nas

   A čo Slováci ?
   Zbabelí poserovia, ale aspoň nikomu neubližujeme a naši susedia
   nemajú s nami problémy, aké majú susedské štáty Izraela !

 10. Zapametajte si JEJ slova od…22:15 do 22:50.Tieto slova maju este vacsiu hlbku ako si to uvedomujeme.Aj biblia zacina tak isto :Na zaciatku bolo slovo.

 11. Hasburgh bol tiež žid? 😀

 12. Mily priatel Ugoloo,ty si presny vysledok toho co psychopati chcu )))..a to je aby si sa zaoberal druhymi rozculoval nad nimi a patral po tajomsve inych a nie sam sebou.Spoznanie svojich korenov je omnoho dolezitejsie a podstatnejsie ako spoznanie korenov inych.Presne ako ta profesorka hovori,ludia su neprebudeni nevedia kto su.Ludia vedia viac o druhych ako o sebe,to je tragedia tohoto naroda.

 13. Ani Zem a ek a ani autor Magat nemajú pravdu. To čo je v Zem a vek ale aj u pána Magáta to sú podvrhy MI-6. Existuje celý traktát o tom, že pri zrode takzvaného zoskupenia spoločnej stálo Anglicko/dokumenty, osoby a pod/. Je to materiál, ktorý je príliš rozsiahly vyšiel v angličtine,naozaj odborný.Nemá zmysel ho uverejňovať na prope, diskutéri propu by mnohé veci nepochopili, im stačí hádzať do válova tie veci, ktoré prop v súčasnosti uverejňuje..

 14. RE : audi 10. júl 2014 at 21:07
  —————————————–

  A povedz milý „audi“, prečo myslíš, že psychopati by CHCELI, aby sa normálni
  ľudia
  zaoberali PSYCHOPATMI, hľadali príčiny a korene ich ZLO-činov, odkrývali
  a analyzovali ich,
  vzájomne sa na ne upozorňovali a hľadali spôsoby, ako sa proti nim brániť ?!

  Nezodpovedá snáď LOGIKE normálneho mozgu skôr OPAK ?

  Teda, že PSYCHOPATI sa snažia odviesť od seba a svojich zločinov pozornosť
  tým,
  že sa snažia presvedčiť SOMÁROV, že by sa mali radšej zaoberať svojou stredovekou minulosťou, svojim pôvodom, svojimi koreňmi
  a
  nevšímať si výčiny ľudí s PSYCHOPATICKÝMI mozgami !!!

  Zostáva len nezodpovedaná otázka efektívnosti a eficientnosti.

  Teda,

  že ČO by sme mali z toho, zaoberať sa niečím, čo nijako nezmení, ani neovplyní našu súčasnosť,
  kde je všetko postavené na hlavu, pretože je ovládaná vadnými mozgami !!!

  Ty hovoríš, že :
  “ Spoznanie svojich korenov je omnoho dolezitejsie a podstatnejsie ako spoznanie korenov inych.“

  PREČO, z akého aspektu,
  keď
  s našimi koreňmi NEMÁME ani my, ani svet problémy !!!

  Preto, relevantné je zaoberať sa pôvodom a koreňmi tých, ktorí svetu, a teda aj nám,
  problémy robia !!!

  • Ugoloo,pre mna nema zmysel s tebou agrumentovat pretoze ty o koze a ja o voze.

   • A to ako, že “ ty o koze a ja o voze.“ ?

    Veď ja citujem tvoje vlastné slová, ktoré nemajú pre mňa logiku,
    pretože,
    svoj názor si nepodložil ani jediným jedným logickým a vecným argumentom !!!!

    “ ” Spoznanie svojich korenov je omnoho dolezitejsie a podstatnejsie ako spoznanie korenov inych.”

    A ja sa znovu pýtam PREČO ?

    Keďže ja som iného názoru, tak to aj logicky a vecne oddôvodňujem.

    Ak to ty vidíš inak, tak môj názor logickými a vecnými protiargumentami
    vyvráť. Rád sa poučím.

    Myslím, že inteligentná debata sa vedie tak, že rôzne názory sa vyjasňujú
    logickou a vecnou argumentáciou,
    pokiaľ
    jeden nepresvedčí druhého.

    Ten, kto také argumenty nemá, mal by mať toľko charakteru,
    že
    si to prizná a uzná, že svoj názor nevie logicky a vecne oddôvodniť.

    Inak je to potom len kecanie blbostí na úrovni Neandertálcov ,
    resp.
    ľudí s podpriemerným IQ !!!

 15. Ake primitivne bludy!?!

Leave a Reply