Domov / Spoločný blok / Dúfam, že 17. novembra nadišiel konečne ten čas…

Dúfam, že 17. novembra nadišiel konečne ten čas…

Drahí bratia a sestry Slovania

Ignorácia, nezainteresovanosť, apatia a pohodlnosť sú hnojivom pre korupciu, rodinkárstvo a kamarátčáky. Pamätajme, že sa to deje len preto, lebo  to tolerujeme, alebo sme k tomu apatickí. No nastal čas to zmeniť a to túto sobotu.

Ak sa sedemnásteho novembra nepostavíme jeden za druhého, za naše rodiny, priateľov, milovaných, ale hlavne za naše deti , ako sa im budeme môcť pozrieť z priama do očí a vyloviť z hlavy adekvátnu odpoveď na otázku: “ A čo ste robili, keď sme boli malí a nemohli sme za seba rozhodovať a teraz máme všetci čipy ako dobytok, žiadnu slobodu a sme zotročení bankármi a technokratmi?!?!!“

Áno priatelia, taký je plán a naša vláda nie je naša a nikdy nebola. Preč s ňou a všetkými tumormi, ktoré sedia v nej a parazitujú na nás všetkých!

 

Ak sa nevymaníme z pod nadvlády Bruselu a jeho fašisticky-socialistickej diktatúry, je s nami amen!!!         Nikdy nebolo plánom vytvoriť dobre fungujúci a prosperujúci ekonomický celok, ale naopak.             Plánom a účelom vytvorenia EU bolo zotročenie národov a systematická likvidácia strednej triedy a  malého a stredného podniku.

 

Psychopatickí, sociopatickí satanomili toto plánovali už po stáročia a naši politici nie sú nič iné, ako figúrky na globálnej šachovnici. Zdalo by sa, že je nemožné to zmeniť a pri tom je to tak jednoduché. Oni totiž môžu ísť len tak ďaleko, ako to mi zdanlivo malí ľudkovia dovolíme!!!!!!

Fico nemá gule a v procese sa perverzne nabalí!!! Zo socializmu sme vhupli do ešte horšieho, len s pekným ksichtom!!!

Všetko začalo pred storočiami, keď prof. Adam Weishaupt založil spolok ILUMINATI , 1. Mája 1776 v Ingolstadte , Nemecku. Adam Weishaupt chcel použiť svoj tajný spolok k zvrhnutiu všetkých existujúcich vier a monarchií. Miesto toho, aby sa tak pokúsil urobiť násilím, početnou prevahou a vojnami, urobil tak pomocou infiltrácie dôležitých miest vo vládach a ovládol ich z vnútra. Jeho pokus o zriadenie nového svetového poriadku/usporiadania (NWO) a zvrhnúť všetky, v tých dobách existujúce vlády a viery. Za kulisami, silní ludia ako Mayer Amschel Rothschild boli zainteresovaní v zrode Iluminátov, pričom dôležití a vplyvní muži vložili svoje členstvá a museli operovať v utajení a nie navonok.

Bavorskí Ilumináti používali slobodomurárov a iné konkurenčné lóže na utajenie ich vnútorného členstva a presadzovali ich agendu do už tak mocných kruhov. Stupne Iluminátských štruktúr boli adoptované do mnohých murárskych tradícií, čo Iluminátom zabezpečilo efektívnu základňu na nábor nových členov a kontrolu.

Weishaupt sám prevzal kontrolu nad lóžami v susednom Mníchove a iných častiach Bavorska, čo v podstate zabezpečilo lóži St. Theodor status hlavného stanu Iluminátov. Od toho momentu členstvo explodovalo a  spojenci tejto skupiny sa rozšírili po celej európe. V roku 1784 boli Ilumináti oficiálne odhalení, keď zoznam členov a ich agenda bola nájdená spolu so  zabitým poslom,  do ktorého vrazil blesk a monarchovia v Bavorsku sa ho zmocnili a podelili sa oň s ostatnými monarchami.

Vládca Bavorska Karl Theodor vyzákonil Iluminátov, vyhnal Adama Weishaupta a ostatní vodcovia sa rozpŕchli. Weishaupt sa vyhol stíhaniu po zbytok svojho života vďaka ochrane svojho brata – Ilumináta vojvodu Saského-Habsburgského-Saalfeldského. Druhým vo velení, Adolf Freiherr Knigge zdanlivo poprel vnútorné znalosti skupiny. Ilumináti oficiálne skončili v roku 1785 a Adolph Freiherr Knigge oficiálne odstúpil z funkcie, avšak historici presvedčivo zistili, že Knigge iluminátov znovu oživil pod maskou početných čitateľských spolkov, ako aj Weishaupt pôvodne nariadil.

„Utajte samotný fakt našej existencie pred nečestnými. Ak nás odhalia, skrývajte naše pravé ciele vyznávaním láskavosti. Ak náš skutočný cieľ pochopia, predstierajte, že celú vec rozpúšťate, privlastnite si iné meno a ustanovte nových agentov.“

Adam Weishaupt

Tento plán bol vykonávaný veľmi precízne a iluminátski papaláši KniggeJohann Joachim Christoph Bode znovu- založili  revolučnú organizáciu pod maskou tlačových vydavateľstiev, ktoré podporujú vydávanie kontroverznej a osvietenskej literatúry, zatiaľ čo operujúc cez utajený vnútorný okruh, ktorý riadil agendu. Tieto čitateľské spolky a vydavateľstvá sa vylúpli naprieč Európou a v Amerike. Nemecké odborové vydavateľstvo operovalo na iluminátskom trávniku, zatiaľ čo Cercle Social hralo významnú úlohu vo Francúzskej revolúcií. Ich aktivity vo Francúzsku boli začiatkom revolúcie, ktorá mala prerásť do ovládnutia celého sveta.

Pôvodní Bavorskí Ilumináti zmizli do stratena  z existencie, ale skutočný odkaz iluminátov existuje a je to stelesnenie funkčného modelu tajnej vlády, ktorá je múdro a šikovne zakomponovaná do v súčastnosti existujúcich inštitúcií a je hnaný lákadlom tajnostkárstva a ambicióznych cieľov. Ale tie cirkevné a okultné pasce boli iba maskou pre skutočný model infiltrácie a nominácie. Skutoční Ilumináti pokračujú pod inými menami a inými skupinami a v ich jadre neboli nič iné, len súkromné výzvedné agentúry, ktoré vykonávajú ich tajné agendy cez mocenské pozície okupované ich elitnými členmi, zväzovaní utajovaním.

Spoznaj svojho nepriateľa

Táto sebe vražedná ekonomická politika, ktorej sme svedkami a  zároveň  obeťami, je starostlivo naplánovaná!

Fico, ale aj ostatní a nezáleží na tom kto tam sedí, majú len tri  možnosti:

1. vzdať sa politiky

2. vykonávať rozkazy a popri tom brutálne zbohatnúť, zapredať dušu a národ

alebo

3. umrieť, napr. Dubček nehoda, Štefánik zostrelený, alebo John a Robert Kennedy zastrelený (že vraj Lee Harvey Osvald, HAHA!) Čo takto AL-CIA-DA?

„Keď sa vlády boja ľudu, máme slobodu a keď sa ľud bojí vlády, máme TYRANIU“

                                               Thomas Jefferson, tretí prezident  a jeden z otcov- zakladateľov Spojených Štátov Amerických

Buďte nežní ako vtedy, za každú cenu a pozor na agentov provokatérov!!! Použite tie Vaše HI-TECH hračky a všetko dokumentujte!!!!

Zdraví KOREKTOR. Dovidenia v Sobotu Priatelia!!!

 

O oliolijanko

4 komentáre

  1. Pardon. Chcel som napísať PÁN Dubček, PÁN Štefánik a PÁNI John a Robert Kennediovci

  2. 17. november – zachráňme Markízu, alebo keď sa Penta vysokého zdanenia a Fica chcela zbaviť.

  3. Organizátori ani slovkom nespomenuli masmédiá, ktoré sú vo vlastníctve finančných skupín a ktoré udržiavajú tento režim a nahrávajú Gorilám.
    Nemalo by nikoho prekvapiť, že zamestnanci samozrejme nebudú budú očierňovať svojich chlebodarcov. Skôr naopak. Budú médiám ďakovať za „nezištnú“ pomoc v boji za zachovanie komunizmu pre bohatých. Veď stačí zvrhnúť túto vládu, ktorá im berie výhody plynúce z liberálneho kapitalizmu.

  4. ja mam nazor na 17november (akciu/protest) .. rad by som chcel vediet odpoved na otazku , kt. mi do dnesneho dna nedali org. protestu .. kto vie preco .. Cize giganticka otazka a hned nazor je: Zaujimalo by ma, preco v poziadavkach chyba poziadavka: Okamzity ZAKAZ POLITICKYCH STRAN a HNUTI ? Pokial strany budu fungovat , budu vzdy sponzorovane a po volbach sponzor si bude u strany uplatnovat svoje sponzorske spat vo forme verejnej zakazky kt. bude samozrejme niekolko nasobne vyssia (profit) ako sponzorske.Pokial toto nebude odstranene – nema saskovanie ziadny historicky vyznam.Pridu dalsie strany a vsetko sa zacne od znova.Zakaz politickych stran a hnuti tento problem vyriesi.Ludia by mali volit priamo iba svojich zastupcov – cloveka ktoreho poznaju a kedykolvek by sa mohli stretnut (zastupca vs ludia kt.ho volili) a prejednali to co sa deje ako sa bude hlasovat za zakony a podobne..skratka,zastupca sa bude zodpovedat priamo a ak bude nespokojnost moze byt okamzite odvolany.Tato myslienka sa samozrejme moze menit a konfigurovat aby bola co najlepsia .. ale hl.vyznam je ZAKAZ POLITICKYCH STRAN a HNUTI. *Nazor: -zohrieva si zase niekto polievocku alebo stale sa budeme krutit dookola? Pokial toto ZLO bude (strany) nebudeme sa vediet pohnut a spartakiada na namestiach je totalne na prd.Logicky v parlamente nikto nezahlasuje za to aby strany zrusili,co vedie k tomu aby sa zalozila strana 1 bodom: ZRUSENIE POLITICKYCH STRAN a HNUTI ..ak to chceme legalne a podla zakona.-dakujem za pozornost-

Leave a Reply