Domov / Hlavná strana / Analýza / Čo je islam

Čo je islam

Islam nie je náboženstvo a nie je to ani kult. Je to kompletný, totálny, 100 %-ný životný systém.

Islam má náboženské, legálne, politické, ekonomické, sociálne a militaristické komponenty. Náboženský komponent je prvoradý pre všetky ostatné komponenty.

Islamizácia začína, keď je v krajine dostatočný počet moslimov, ktorí by agitovali za svoje náboženské privilégiá.

Keď politicky korektné, tolerantné a kultúrne spoločnosti súhlasia s moslimskými požiadavkami na ich náboženské privilégiá, niektoré ďalšie súčasti islámu sa snažia taktiež do nich vkradnúť.

Ako to funguje

Pokiaľ moslimská populácia ostane okolo, alebo pod 2 % v ktorejkoľvek krajine, budú prevážne považovaní za mierumilovnú menšinu a nie za hrozbu iným občanom. Toto je prípad v:

Spojené štáty – moslimov 0,6 %
Austrália – moslimov 1,5 %
Kanada – moslimov 1,9 %
Číina – moslimov 1,8 %
Taliansko – moslimov 1,5 %
Nórsko – moslimov 1,8 %

Pri 2 až 5 percentách, začnú presviedčať na svoju vieru iné etnické menšiny a nespokojné/zatrpknuté skupiny, často zväčša získávaním trestancov z väzenia a z pouličných gangov. Toto sa deje v:

Dánsko – moslimov 2 %
Nemecko – moslimov 3,7 %
Anglcko – moslimov 2,7 %
Španielsko – moslimov 4 %
Thajsko – moslimov 4,6 %

Od 5 % vyššie uplatňujú vzhľadom ku proporcii ich percenta k populácii bezhraničný vplyv. Napríklad, budú presadzovať zavedenie ‘halal’ (‘čistú’ – podľa islámskeho štandardu) potravu, teda zabezpečovať zamestnania v príprave jedla, moslimom.

Budú zvyšovať tlak na reťazce supermarketov, mať ‘halal’ v ich regáloch – spolu z vyhrážkami pri nesplnení tejto požiadavky.

Toto prebieha v:

Francúzsko – moslimov 8 %
Filipíny – moslimov 5 %
Švédsko – moslimov 5 %
Švajčiarsko – moslimov 4,3 %
Holandsko – moslimov 5,5 %
Trinidad a Tobago – moslimov 5,8 %

V tomto bode budú pracovať na tom, aby im vládnuci systém schválil vlastnú vládu pre nich samotných (v getách), podľa šaríje, islamského zákona. Najvyšším cieľom islamistov je uzákoniť zákon šaríje po celom svete.

Keď moslimi dosiahnu 10 % populácie, pokúšajú sa zvýšiť nezákonnosť ako zámienku pre sťažnosti ohľadom ich situácie. V Paríži aj v nemeckých mestách sme už videli zapaľovanie aut. Každá nemoslimská akcia uráža islam a vyúsťuje vo vzburách a hrozbách, ako boli v Amsterdame, proti karikatúram Mohameda a filmom proti islamu. Takéto napätia vidíme denne, obzvlášť v moslimských štvrtiach v:

Guyana – moslimov 10 %
India – moslimov 13,4 %
Izrael – moslimov 16 %
Keňa – moslimov 10 %
Rusko – moslimov 15 %

Po dosiahnutí 20 %, národy môžu očakávať okamžité revolty, formácie milícií džihádu, sporadické zabíjanie a zapaľovanie kresťanských kostolov a židovských synagóg, ako v:

Etiópia – moslimov 32,8 %

Pri 40 %, národy majú skúsenosti so široko rozvetvenými maskrami, neustálymi teroristickými útokmi a neprestávajúca vojna, vedená milíciami, ako v:

Bosna – moslimov 40 %
Čad – moslimov 53,1 %
Libanon – moslimov 59,7 %

Od 60 %, národy zažívajú svojvoľnú perzekúciu neveriacich všetkých ostatných náboženstiev, (vrátane nekonfliktných moslimov), sporadické etnické čistky (genocída), používanie šaríje ako zbrane a džizvy, dane uvalenej na neveriacich, ako v:

Albánsko – moslimov 70 %
Malajzia – moslimov 60,4 %
Katar – moslimov 77,5 %
Sudán – moslimov 70 %

Po 80 % populácie očakávajte denné zastrašovanie a násilný džihád, štátom organizované etnické čistky a dokonca genocídu, lebo tieto národy vyháňajú nevercov a uznávajú iba 100 % moslimov, ako sa deje a nejakým spôsobom to prebieha v:

Bangladéš – moslimov 83 %
Egypt – moslimov 90 %
Gaza – moslimov 98,7 %
Indonézia – moslimov 86,1 %
Irán – moslimov 98 %
Irak – moslimov 97 %
Jordán – moslimov 92 %
Maroko – moslimov 98,7 %
Pakistan – moslimov 97 %
Palestína – moslimov 99 %
Sýria – moslimov 90 %
Tadžkistan – moslimov 90 %
Turecko – moslimov 99,8 %
Spojené Arabské Emiráty – moslimov 96 %

100 % populácie bude nový začiatok v mieri ‘Dar-es-Salaam’ – ‘Islamský Dom Mieru’. Tu sa predpokladá mier, pretože každý je moslim, madrásy sú jediné školy a Korán je jediné Slovo, ako v:

Afganistan – moslimov 100 %
Saudská Arabia – moslimov 100 %
Somálsko – moslimov 100 %
Jemen – moslimov 100 %

Nanešťastie, v týchto 100 % štátoch nie je mier nikdy dosiahnutý, keďže tí najradikálnejší moslimovia ohrozujú a širia nenávisť a uspokojujú svoje krvilačné zabíjanie menej radikálnych moslimov z rozličných dôvodov.

“Predtým ako mi bolo deväť rokov, naučil som sa základnému pravidlu arabského života. Bol som to ja proti môjmu bratovi; ja a môj brat proti nášmu otcovi; moja rodina proti mojim bratrancom a príbuzným; príbuzní proti kmeňu; kmeň proti svetu a my všetci proti neveriacemu” (Leon Uris “The Haj”).

Je dôležité porozumieť, že v niektorých krajinách, s hodne pod 100 % moslimskej populácie, ako Francúzsko, menšinová moslimská populácia žije v getách, v ktorých je 100 % moslimov a v ktorých žijú podľa zákona šaríje.

Polícia dokonca ani nevstúpi do takéhoto geta. Nie sú národné súdy, ani školy, alebo nemoslimské náboženské zariadenia. V takýchto situáciách sa moslimovia veľmi neprispôsobia spoločnosti. Deti navštevujú madrásy. Učia sa len Korán.

Dokonca čo i len stýkať sa s neveriacim je zločin trestaný smrťou. Preto v niektorých oblastiach určitých národov moslimskí imámi a extrémisti majú väčšiu moc, ako predstavuje národný priemer.

Dnes 1,5 miliardy moslimov tvorí 22 % svetovej populácie. Ale ich tempo pôrodnosti robí z kresťanov, hinduistov, budhistov, židov a všetkých iných náboženstiev, upadajúce populácie. Moslimovia prevýšia 50 % svetovej populácie v dohľadnej dobe.

Tu je nejaké seriózne čítanie pre seriózne mysliacich: Dr. Peter Hammond “Slavery, Terrorism and Islam: The Historical Roots and
Contemporary Threat”

Teraz, keď to viete, čo urobíte s týmito znalosťami?

Poznámka: vzhľadom k tomu, že táto práca je staršieho dáta, masívny príliv moslimských imigrantov do niektorých európskych krajín v poslednej dobe zrejme pozmenil percentuálne údaje v článku uvedené, samozrejme smerom hore. Jedná sa hlavne o štáty ako Nemecko, Francúzsko, Belgicko, Švédsko, Nórsko, Dánsko.

Spracoval: Sitra Ahra; www.protiprudu.org

O ::prop

29 komentárov

 1. Už som sa zľakol, že tu Sitra Ahra zasa bude obhajovať islam. Ale prekvapil, hoci článok nie je z jeho hlavy 🙂
  https://web.archive.org/web/20170126154152/http://archive.frontpagemag.com/readArticle.aspx?ARTID=30675

 2. stačí si prečítať korán, niektoré súry sú tvrdo protižidovské, protikresťanské, proti každému kto nieje muslim, vyhrážky peklom, ….. dokonca sa tam píše, robte si s neveriacimi – zajatcami čo uznáte za vhodné, … udrite kresťana, atd…. Ak to niekto berie doslovne, fundamentalisticky je vojna s ním ako remeň.

 3. Co je Islam ?? Kazdy kto nie je Islamista je nepriatel a zasluzi SMRT !!! Koniec diskuzie !!!!

 4. Preco ISIS nikdy nezautocil na IsraHell ???? Pretoze, hlavne mesto islamskeho statu je Tell Aviv !!! Kralovska rodina Saudskej Arabie su zidia a Islam je dielom zidov !!!!

  http://www.shoah.org.uk/2015/10/09/jewish-origin-of-saudis-and-wahabis/

  • Asi ťažko :))) Hoci je populárne tomu veriť, najmä v radoch konšpirátorov. O Wahábovcoch i Saudovcoch toho vieme pomerne dosť na to, aby sme mohli odmietnuť konšpiračný blud, že sú to Židia/sionistickí agenti/… Radšej si o islame niečo naštudujte, ideálne z nejakej politicky nekorektnej knihy, napr. Islám a terorismus od Davida Nekolu.

   • Ako sa to vezme. Islam sa predsa vôbec netají tým, že nadväzuje na tradíciu židovských mýtov, Abrahám je aj hlavný islámsky patriarcha, takže islám JE v tomto zmysle náboženstvo židovského typu.
    Bohužial, tako to nechcú vidieť kresťania, lebo sa to do veľkej miery vzťahuje aj na nich.

    V každom prípade úplne reálne je islám aj židovstvo pôvodom z rovnakého nebojím sa to nazvať satanistického gulášu, ktorý sa vytvoril na Blízkom východe zhnitím a zdegenerovaním všetkých predošlých civilizácií, a odrazom tamojších pomiešaných rás.

    Keď niečo zhnije, je to nebezpečné pre život.

    • Presnejšie povedané, Mohamed prevzal niektoré myšlienky judaizmu a zapracoval ich do islamu, rovnako ako to urobil s niektorými myšlienkami zoroastrizmu či iných náboženstiev. Aj tak je ale zavádzajúce tvrdiť, že islam je dielom Židov a že saudská kráľovská rodina je židovská.

 5. Moslimovia nedosiahnu 50% populácie „v dohľadnej dobe“. To je len teória, poda ktorej by bola už dnes na zemi populácia myší desaťkrát ťažšia, ako je váha celej zeme. Moslimovia zákonite vymierajú na biedu, infekcie a interné vojny, v Afrike už dnes aj na hlad.

  Samozrejme, nik im ani v najmenšom nemôže zaručiť, že si z nich a z ich krajín beloši (zas) nespravia čosi ako zásobáreň, kolóniu, .
  Je to stále ten istý severo-južanský konflikt a aj keď beloši po pár zničujúcich vojnách medzi sebou vyčerpane zaspali bez vôle o podobné veci, je zákonité, že sa raz preberú. Rovnako netreba zabúdať na ich zdrcujúcu intelektuálnu prevahu nad semitskými etnikami, prejavujúca sa aj v technologickej vojenskej oblasti – niekto niekedy čo len vážne povedal, že zdrcujúce zbrane sa nepoužijú?
  Američania vedú zlé vojny a to rozpačito – ale aj oni rozbili (2 krát) Irák za pár týždňov. Rusi boli v Sýrii zapojení predsa len okrajovo, ale rozhodli jednoznačne už dosť stratený konflikt. A bol to konflikt dosť partizánsky, typ občianskej vojny – takže technologický sever dokáže vyhrať aj takéto premiešané vojny.

  Ja chápem, že slniečkárov je dnes všade ako nasratých a počuť len ich, ale skôr by som si robil obavy, ak by som bol na ich strane. Rodením potratov a kanoonefutra to semiti nevyhrajú.
  Mňa len otravuje, že to tak dlho trvá, kým to Západ pochopí.

  • Je tu problém neurčitého termínu „dohľadná doba“. Z hľadiska bežného človeka to môže byť pár dní, z hľadiska histórie povedzme toto storočie. Takže áno, súhlasím, že takto podané to je veľmi neurčité. Avšak počet moslimov nerastie výhradne iba vďaka biologickému množeniu, ale aj misionárstvom, čo je omnoho nebezpečnejšie. Na druhú stranu to v mnohých zemiach – ako napr. Čína – nebudú mať veľmi ľahké.

   Čo sa týka nadradenosti bielych (intelektuálnej, technologickej) nad semitskými etnikami (moslimami, aj keď moslimovia nie sú iba semitské etniká), to je jednoznačná pravda. Ale zasa – aké vzdelanie a inteligencia je potrebná na stlačenie spúšte? Veľmi si idealizuješ bielu rasu. K nadvláde totiž je potrebná jedna vec – odhodlanie si ju udržať, resp. získať. A toto dnes bielej rase chýba a naopak, moslimovia tohto odhodlania majú viac než dosť. Ako príklad dávaš Irak. Toto je pravdivé v prípade, ak sú jasné strany „my“ a „oni“. Ak sú však „oni“ už medzi „nami“, je to úplne inak. Čo, budeš snáď bombardovať štvrte Štokholmu, Kodane, Paríža? Asi nie. Moslimovia s tým však problém nemajú a je iba otázkou času, kedy si zoženú efektívnejšie zbrane, ako mačety, či kalašnikovy. Veď dnes je na predaj všetko. A stále bude zdegenerovaná biela (zatiaľ) väčšina tvrdiť, že to je iba preto, lebo sme sa k nim nechovali dobre a mali by mať väčšie práva.

   Nepreceňuj obyčajných ľudí. Tí do vojny nepôjdu, pokiaľ ich do nej niekto nenatlačí. Nebudú ochotní riskovať ani zlomený nechet, nieto ešte vlastné životy za niečo pre nich tak fiktívne a vzdialené, ako je udržanie si nejakej technologickej, či intelektuálnej nadvlády. Dôležité pre nich je, aby si mali čo napchať do gágora, aby mali za čo nakupovať, a aby si mohli zasexovať kedy chcú a s kým chcú. A kým to tak bude, nič sa nezmení. Biela civilizácia je v totálnom morálnom rozklade a úpadku. Takí Nemci, ktorí mali pred necelým storočím veľký potenciál zachrániť Európu, boli zadupaní vlastnými súkmeňovcami do zeme a pochybujem, že sa ešte v tomto storočí (ak vôbec niekedy) z toho pozviechajú. Ostáva nám len rozdúchavať iskričky v nádeji, že sa raz rozhoria.

   • Prirodzene, trocha to idealizujem, ale nie moc. Podstata je tá, že hlavný dôvod tohto stavu sú zábrany a ja hovorím, by priam vyzývam, aby ich už bieli zahodili. Odhadujem, že k tomu bude musieť dôjsť a teda aj dôjde.
    Ty píšeš, že či budem bombardovať mestské štvrte. Nuž budem a budeme, Američania bombardujú mestské štvrte na druhej strane sveta pre svoje parciálne záujmy, prečo by sme my nemali bombardovať nejaké štvrte pre naše aktuálne prežitie?
    To, že konflikty budú premiešané, som spomenul na prípade Sýrie, ktorá povedzme ukazuje, ako sa aj v takej vojne dá vyhrať. Ono platí, že kto má leteckú nadvládu má výraznú výhodu.

    Trocha teda idealizujem schopnosti bielych, ale určite sa neobavám toho, čo sa dnes tak všeobecne tvrdí, a čo spomínaš aj ty – že im chýba povedzme „odhodlanie“. No áno, v terajšej situácii sa nehýbu, ale keď dôjde na lámanie chleba, aj posledný čokel sa bráni a stráca akékoľvek ohľady.
    Problém je len v tom, že čím neskôr k tomu dôjde, tým to bude horšie pre všetkých.

    Čo sa týka posledného odstavca – to je pravda, že ľudia majú také motívy a nechcú riskovať – ale s islamizáciou krajiny im jasne hrozí, že nebudú mať ani čo kúpiť, ani žrádlo, ani relatívne voľný sex. Toto všetko im cudzia dogma bude brať hneď a teraz, moslimské náboženstvo ich začne otravovať na každom kroku okamžite.
    Pokiaľ viem, tak sa islám šíril hlavne zbraňami (ako ostatne každé abrahámovské náboženstvo, vrátane kresťanstva). Nešírili ho kazatelia, tak to nefunguje. Ale aj kázanie sa dá jednoducho a efektívne zastaviť.
    Tolerancia platí len vtedy, keď sú všetci dostatočne rovnakí. Žiadna ľudská spoločnosť nikdy nemala a nebude mať problém morálny alebo zákonný problém vyhnať cudzích podľudí.

    Umenie je dosiahnuť tieto veci dialogóm a dohovorom, to je naozaj najlepšie riešenie pre všetkých, Ak to ale nejde, vždy sú tú tieto ďalšie riešenia.
    Nepíše sa o tom, je to jedno z mnohých tabu, ale nech sa nik neklame, že to tak nie je. Radšej nech sa každý na to mentálne pripraví.

    • Možno by si ich bombardoval ty, ale žiaden politik na to nenájde dosť odvahy.

     Už dávnejšie som si prestal idealizovať obyčajných ľudí, aj keď ešte stále sa mi stáva, že u nich očakávam niečo, čo v nich nikdy nebolo. A na to, aby došlo na „lámanie chleba“, je tu stále príliš dobre. Ľudia nechcú bojovať, nemajú žiadne ideály, ktoré by ich pozdvihli a za ktorými by si stáli. Akurát tak túžia po exotickej dovolenke, po novom aute či telefóne. Mozok si namáhajú iba pri premýšľaní, kde na to zobrať. Idú len za peniazmi a osobnými potešeniami ako pes za hárajúcou fenou. Niečo ti prezradím. Vieš, prečo má nadhľad alebo prop takú návštevnosť ako má? Odpoveď je jednoduchá. Títo obyčajní ľudia vôbec nechápu, že niekto môže zastávať názory aj z iných dôvodov, ako čiste prospechárskych, dokonca vlastné peniaze do toho vrážať! A keď na žiaden očividný prospech neprídu, buď ťa považujú za hlupáka hodného výsmechu, alebo očakávajú nejaký utajený dôvod, ktorý bude pravdepodobne na ich úkor. A s takýmito zákernými zmrdmi, ako sme my, teda nebudú ani strácať čas. Veď sami vedia, čo je pre nich najlepšie. Chcú žiť a to v kľude. Za každú cenu, aj keď sa do nich kope. A nie sú ochotní svoj život za nič obetovať. Aj keby sa im v kuse sralo na hlavu, vydržia to a prispôsobia sa. Je to skúsenosť stará ako ľudstvo. Prispôsobia sa kľudne aj islámu. Neboj sa, ak by si im za konverziu ponúkol čo len z desatiny taký životný štandard ako v Saudskej Arábii, mešity by sa tu stavali tak rýchlo, že ak by sa tak stavala diaľnica Bratislava – Košice, máme ju za týždeň hotovú. A práve títo prašiví konvertiti by boli 10x horší, ako ISIS, nebúchali by hlavou o zem 5x za deň, ale 10x. A dokonca si ešte budú myslieť, že tak to má byť a budú na to hrdí. Poturčenec horší od Turka, stará múdrosť, ktorá dodnes platí.

     Obyčajnému človeku nedohovoríš. Jediné, čo naňho platí, je tvrdá a pevná ruka. Dobro musí byť ľuďom vnútené. Pokiaľ sa to tak nestane, bude neustále sledovať svoje malicherné ciele. Amen.

     • Nuž, aby som si to obhájil – to, čo som napísal hore je určitý princíp, že veci sa niekedy nakoniec dajú do poriadku. Taká trocha teória.

      Ale to, čo si ty tu napísal tak autenticky, a výborne – s tým do bodky súhlasím.
      Niet viac čo dodať.

     • Áno, občas sa veci dajú do poriadku, alebo aspoň to tak vyzerá. Ale uisťujem ťa, že je to skôr náhoda, ako zámer. 🙂

      Keď som si svoj príspevok teraz znova prečítal, zisťujem, že sa zo mňa stáva poriadny mizantrop. 🙂

     • Je to tak, sme v štádiu „Untermenschen“, necháme sa ovládať chlebom a hrami, prorok nikde, mučeník tak isto, v masmédiách všetko iba samí falošní. Kardináli v Nemecku a Francúzsku zabudli na čo sú a čo je náplňou ich úradu, západné armády sa hrajú hru na to, ktorá je infiltrovanejšia, tajné služby zmenili sponzorov aj zrejme aj pánov a tým pádom aj náplň práce. Pokračujeme vo varení žaby veselo ďalej. Ale ono niečo sa zmenilo. Už to nie je také ako päť rokov dozadu. Už z koňa nebudeme môcť spraviť konzula. V stáde hovoriacich opíc sa zmenila nálada.

   • Pravdepodobne jediný moslimský štát schopný vyrábať účinné zbrane je Irán.

 6. Zet, napíšte mi, kedy a ako som obhajoval Islám. Že som napísal, že môj rodinný doktor a môj očný doktor (vysoko kvalifikovaný špecialista na katarakt a výmenu rohovky) sú obidvaja Arabi a teda muslimi, vysoko vzdelaní ľudia a že Korán neuvádza všetko to, čo sa tu popísalo, ešte neznamená, že je to obhajoba Islámu.
  Ani to, že som uviedol výroky o lsláme tak slávnych ľudí, ako G.B.Shaw, G.H.Wells, Thomas Carlyle, Bertrand Russel, Napoleon, Gandhi, atď., z dôvodu, aby sa o nich vedelo, že aj take niečo existuje, tiež ešte neznamená, že je to obhajoba Islámu.
  Je to už dávno, keď som napísal, že som ‘zarytý ateista’, že som proti a neuznávam žiadne náboženstvo a mám dôvody a dôkazy prečo. Čo náboženstvá (rýdze povery) spravili z ľudstva vám predsa netreba vysvetľovať. Berte to na vedomie.

  * * *
  “Abrahám je aj hlavný islámsky patriarcha,….”

  ….jeden z pravládajúcich mýtov je , že Muhammad bol zakladateľ Islámu…
  Keďže Islám, úplná podriadenosť jedinému bohu, je jediné náboženstvo uznané bohom od čias Adama (3:19, 85), Abrahám je označený v Koráne ako prvý, kdo použil slovo “Islám” a ten kdo nás nazval “Muslimami” (22:78).
  Abrahámovo príkladné podriadenie sa bohu, je demonštrované jeho známou ochotou obetovať jeho jediného syna Ismaila, keď si myslel, že to je boží príkaz.
  Ako sa ukázalo, tento príkaz bol v skutčnosti od Satana.
  Islam je v celom Koráne nazývaný “Millat Ibrahim” (Náboženstvo Abraháma) (2:130, 135; 3:95; 4:125; 6:161; 12:37-38; 16:123; 21:73; 22:78). Naviac, Korán nás informuje, že Muhammad nasledoval Abraháma (16:123).
  Všeobecne prevláda neznalosť faktu, že Abrahám bol povodný nositeľ myšlienky Islámu. Bolo mu radaosťou ‘nasledovať náboženstvo Abraháma’.
  * * *
  “Aj tak je ale zavádzajúce tvrdiť, že islam je dielom Židov a že saudská kráľovská rodina je židovská….”

  ….udivujete ma…nič nie je zavádzajúce….o tomto som písal už dávnejšie, buď ste to nečítal, čítal a nepamätáte, alebo neveríte….možno Prop by vám mohol oživiť pamäť, keby to našiel…(ale v angličtine vám to môžem dať kompletné)….

  * * *
  “Biela civilizácia je v totálnom morálnom rozklade a úpadku. Takí Nemci, ktorí mali pred necelým storočím veľký potenciál zachrániť Európu, boli zadupaní vlastnými súkmeňovcami do zeme….”
  \
  …k tomuto už ani netreba nič dodať….árijská rasa zničila svojim “kresťanským “ duchom sama seba, lebo Samuel Untermyer, Chaim Weitzman, rabín Stephen Wise im boli vierohodnejší aki Národný socializmus….jednoducho kresťanstvo sa musI riadiť Talmudom, lebo je to dané ich bibliou…

  • Ani to, že som uviedol výroky o lsláme tak slávnych ľudí, ako G.B.Shaw, G.H.Wells, Thomas Carlyle, Bertrand Russel, Napoleon, Gandhi, atď., z dôvodu, aby sa o nich vedelo, že aj take niečo existuje, tiež ešte neznamená, že je to obhajoba Islámu. //// Iste 🙂 Škoda že ste necitovali aj pozitívne názory na kresťanstvo, z dôvodu, aby sa o nich vedelo, že aj také niečo existuje. A viete, že niektorí z tých, čo ste menovali, svoj názor na islam neskôr zmenili? V knihe Why I am not a muslim jej autor Ibn Warraq, sám bývalý moslim, vysvetľuje, kedy a prečo tieto názory vznikli.

   udivujete ma…nič nie je zavádzajúce….o tomto som písal už dávnejšie, buď ste to nečítal //// Čítal som tie konšpiračné sprostosti a čítal som aj iné veci, takže si môžem vaše konšpirovanie o sionistickom pozadí wahábizmu/Saudskej kráľovskej rodiny porovnať s tým, čo píšu iní autori. Poďme na to logicky – Arábia bola väčšinu svojej histórie perifériou dejinného diania. Veľké politické udalosti sa odohrávali inde a táto oblasť nebola nikdy pre nikoho zaujímavá, pretože nemala potenciálnym dobyvateľom čo ponúknuť. Do vnútrozemia Arábie sa nechcelo ísť ani Osmanom a Egypťanom (moslimom), ktorí toto územie kedysi okupovali, ako iste viete. Mali síce záujem o Mekku a Medinu, pochopiteľne, ale kmeňové spory Arabov ich nezaujímali a nepovažovali za strategicky dôležité podrobiť si celú Arábiu. Angličania nemali záujem ani o tie dve mestá, zaujímali ich prevažne pobrežné oblasti – kvôli prístavom a teda obchodu. Takže ak sa do Arabskej púšte nechcelo trepať ani moslimským dobyvateľom, je pravdepodobné, že by sa tam trepal nejaký „sionistický agent“, aby balamutil Arabov so svojím učením? Jasné že nie. Je to nesmierne smiešna predstava, ktorej fakt môže veriť len blbý konšpirátor, ktorý potrebuje sionistov vidieť na každom kroku. Dejiny wahábizmu aj Saudskej rodiny sú pomerne dobre zdokumentované, takže vieme, čo, ako, kedy, prečo, s kým, proti komu a za akú cenu 🙂 Čo keby to raz bolo tak, že sionisti v niečom nemajú prsty? To vaše konšpirovanie je proste proti logike.

 7. Aby som bol úprimný, nič pozitívneho o krsťanstve neviem. Ak viete vy, dajte mi vedieť. A reč je tu a bola o Isláme, nie o kresťanstve.
  Mimo iné, som si istý, že som napísal aj Voltairov výrok o Isláme, viete o ňom? Ak nie, môžem ho znovu napísať.

  Tak podľa vás, čo napíšu jedni autori je konšpirácia, ale to čo napíšu iní, ktorí vám vyhovujú, je pravda? Zaujímavé a poučné.

  Vaša logika je podivuhodná, zaujímavo skonštruovaná, ale je to len taký vymyslebý predpoklad.

  Dám vám teda tú protisionickú konšpiráciu v angličtine:

  The Jewish roots of the Saudi Royal Family
  The House of Saud refers to the royal family of Saudi Arabia. While the modern nation of Saudi Arabia was established in 1932, the House of Saud has been around for much longer. Prior to Ibn Saud, this family ruled the Nejd and often came into conflict with the Ottoman Empire and the Rashidis. The House of Saud is also linked with Wahhabism through the marriage of the son of Muhammad ibn Saud with the daughter of Muhammad ibn Abd al Wahhab in 1744.
  The history of the House of Saud has been marked by a desire to unify the Arabian Peninsula and to spread a more pure and simple view of Islam embodied by Wahhabism. As such, the House of Saud has gone through three phases: the First Saudi State, the Second Saudi State, and the modern nation of Saudi Arabia.
  It should be noted that Saudi Arabia is the only country on Earth named after a family: the adjective “Saudi” indicates something belonging to the House of Saud.
  To know more about ‘House of Saud’ click the link below:
  http://www.nationmaster.com/encyclopedia/House-of-Saud
  Now come to the main matter. THE SAUDI DYNASTY: FROM WHERE IS IT? AND WHO IS THE REAL ANCESTOR OF THIS FAMILY?
  This is Research and Presentation of MOHAMMAD SAKHER who was ordered killed by the Saudi Regime for the following findings:
  1. Are the Saudi Family members belonging to the Tribe of ANZA BEN WA’EL
  as they allege to be?
  2. Is Islam their actual religion?
  3. Are they of an ARAB ORIGIN at all?
  In the year 851 A.H. a group of men from AL MASALEEKH CLAN, which was a branch of ANZA Tribe, formed a caravan for buying cereals (wheat and corn) and other food stuff from IRAQ, and transporting it back to NAJD. The head of that group was a man called SAHMI BIN HATHLOOL. The caravan reached BASRA, where the members of the group went to a cereal merchant who was a Jew, Called MORDAKHAI BIN IBRAHIM BIN MOSHE. During their bargaining with that merchant, the Jew asked them : “Where are you from?” They answered: “From ANZA TRIBE; a clan of AL MASALEEKH”. Upon hearing that name, the Jew started to hug so affectionately each one of them saying that he, himself, was also from the clan of AL MASALEEKH, but he had come to reside in BASRA (IRAQ) in consequence to a family feud between his father and some members of ANZA Tribe.
  After he recounted to them his fabricated narrative, he ordered his servants to load all the camels of the clan’s members with wheat, dates and tamman; a remarkable deed so generous that astonished the MASALEEKH men and aroused their pride to find such an affectionate (cousin) in IRAQ- the source of their sustenance; they believed each word he said , and , because he was a rich merchant of the food commodities which they were badly in need, they liked him (even though he was a Jew concealed under the garb of an Arab from AL MASALEEKH clan).
  When the caravan was ready to depart returning to NAJD, that Jewish Merchant asked them to accept his company, because he intended to go with them to his original homeland, NAJD. Upon hearing that from him, they wholeheartedly welcomed him with a very cheerful attitude.
  So that (concealed) Jew reached NAJD with the caravan. In NAJD, he started to promulgate a lot of propaganda for himself through his companions (his alleged cousins), a fact, which gathered around him a considerable number of new supporters; but, unexpectedly, he confronted a campaign of opposition to his views led by SHEIKH SALEH SALMAN ABDULLA AL TAMIMI, who was a Muslem religious preacher in AL-QASEEM. The radius of his preaching area included Najd, Yemen, and Hijaz, a fact which compelled the Jew (the Ancestor of the present SAUDI FAMILY to depart from AL QASEEM to AL IHSA, where he changed his name (MORDAKHAI) To MARKHAN BIN IBRAHIM MUSA. Then he changed the location of his residence and settled at a place called DIR’IYA near AL-QATEEF, where he started to spread among the inhabitants a fabricated story about the shield of our Prophet MOHAMMAD (p.b.u.h), that it was taken as a booty by an Arab Pagan in consequence of OHOD Battle between the Arab pagans and the Muslems. “That shield, he said, was sold by the Arab Pagan to a Jewish Clan called BANU QUNAIQA’ who preserved it as a treasure! He gradually enhanced his position among the Bedouins through such stories which indicated how the Jewish clans in Arabia were so influential and deserved high esteem. He gained some personal importance among the Bedouins, and decided to settle permanently there, at DIR’IYA town, near AL QATEEF, which he decided to be his (Capital) on the Persian Gulf. He aspired to make it his spring board for establishing a Jewish Kingdom in Arabia.
  In order to fulfill his ambitious scheme, he started to approach the desert Arab Bedouins for support of his position, them gradually, he declared himself as their king!
  At that juncture, AJAMAN Tribe together with BANU KHALED Tribe became fully aware of that Jewish cunning plan after they had verified his true identity, and decided to put an end to him. They attacked his town and conquered it, but before arresting him he had escaped by the skin of his teeth.
  That Jewish Ancestor of the SAUDI FAMILY, (MORDAKHAI), sought shelter in a farm called at that time AL-MALIBEED-GHUSAIBA near AL-ARID, which is called at our present time : AL-RIYADH.
  He requested the owner of that farm to grant him an asylum. The farmer was so hospitable that he immediately gave him sanctuary. But that Jew (MORDAKHAI), no longer than a month had he stayed there, when he assassinated the land lord and all members of his family, pretending that all were killed by an invading band of thieves. Then he pretended that he had bought that real estate from them before that catastrophe happened to them! Accordingly, he had the right to reside there as a land lord. He then gave a new name to that place: He named it AL-DIRIYA – the same name as that he had lost.
  That Jewish Ancestor of the SAUDI FAMILY (MORDAKHAI), was quick to establish a “GUEST HOUSE” called “MADAFFA” on the land he usurped from his victims, and gathered around him a group of hypocrites who started to spread out false propaganda for him that he was a prominent Arab Sheikh. He plotted against Sheikh SALEH SALMAN ABDULLA AL TAMIMI, his original enemy, and caused his assassination in the mosque of the town called (AL-ZALAFI).
  After that, he felt satisfied and safe to make (AL-DIRIYA) his permanent home. There he practiced polygamy at a wide scale, and indeed, he begot a lot of children whom he gave pure Arab names.
  Eversince his descendants grew up in number and power under the name of SAUDI CLAN, they have followed his steps in practicing under ground activities and conspiracies against the Arab Nation. They illegally seized rural sectors and farm lands, and assassinated every person who tried to oppose their evil plans. They used all kinds of deceit for reaching their goals: they bought the conscience of their dissidents; they offered their women and money to influential people in that area, particularly to those who started to write the true biography of that Jewish Family; they bribed writers of history in order to purify their ignominious history, and make their lineage related to the most prominent Arab Tribes such as RABI’A, ANZA and ALMASALEEKH.
  A conspicuous hypocrite in our era whose name is MOHAMMAD AMIN AL TAMIMI- Director/Manager of the contemporary Libraries of the SAUDI KINGDOM, made up a genealogical tree (FAMILY TREE) for this JEWISH FAMILY (THE SAUDIS), connecting them to our Great Prophet, MOHAMMAD (P.B.U.H). For his false work, he received a reward of 35 (THIRTY FIVE) THOUSAND EYPTIAN POUNDS from the then SAUDI AMBASSADOR TO CAIRO, EGYPT, in the year 1362 AH.- 1943 A.D. The name of that Ambassador is : IBRAHIM AL-FADEL.
  As aforementioned, the Jewish Ancestor of the SAUDI FAMILY, (MORDAKHAI), practiced polygamy by marrying a lot of Arab women and begot many children; his polygamous practice is, at the present time, being carried out “ to the letter” by his descendants; they cling to his marital heritage!
  One of MORDAKHAI’S sons called AL-MAQARAN, arabized from the Jewish root (MACK-REN) begot a son called Mohammad, then another son called SAUD, which is the name of the present day SAUDI DYNASTY.
  Descendants of SAUD (the present day SAUDI FAMILY )started a campaign of assassination of the prominent leaders of the Arab Tribes under the pretence that those leaders were apostates; renegading from the Islamic Religion, and deserting their Koranic doctrines; so they deserved the SAUDI condemnation and slaughter!
  In the History Book of the SAUDI FAMILY pages (98-101), their private family historian declares that
  the SAUDI DYNASTY considers all the people of NAJD blasphemous; so their blood must be shed, their properties confiscated, and their females be taken as concubines; no muslem is authentic in his /her belief unless he/she belongs (affiliates) to the sect of MOHAMMAD BIN ABDUL WAHAB, (whose origins are also Jewish from TURKEY.) His doctrines give authority to the SAUDI FAMILY to destroy the villages with all their inhabitants-males including children, and to sexually assault their women; stab the bellies of the pregnant, and cut off the hands of their children, then burn them! They are further authorized by such a BRUTAL DOCTRINE to plunder all the properties of whom they call renegades (not following their Wahabi Sect).
  Their hideous Jewish Family has, in fact, done all that kind of atrocities in the name of their false religious sect (the Wahabi), which has actually been invented by a Jew so as to sow the seeds of terror in the hearts of people in towns and villages. This Jewish Dynasty has been committing such brutal atrocities eversince 1163 A.H. They have named the whole Arabian Peninsula after their family name (SAUDI ARABIA) as if the whole region is their own personal real estate, and that all other inhabitants are their mere servants or slaves, toiling day and night for the pleasure of their masters (THE SAUDI FAMILY).
  They are completely holding the natural wealth of the country as their own property. If any poor person from the common people raises his/her voice complaining against any of the despotic rules of this Jewish Dynasty, (the Dynasty) cuts off his/her head in the public square. A princess of theirs once visited FLORIDA, USA, with her retinue; she rented 90 (NINETY) Suite rooms in a Grand Hotel for about One Million Dollars a night! Can anyone of their subjects comment about that extravagant event If he/she does, his/her fate is quite known: DEATH WITH THE EDGE OF THE SAUDI SWORD IN THE PUBLIC SQUARE!!!!!!

  • Witnesses on the Jewish Ancestry of this Saudi Family:
  ***In the 1960’s the “SAWT AL ARAB” Broadcasting Station in Cairo, Egypt, and the YEMEN Broadcasting Station in SANA’A confirmed the Jewish Ancestry of the SAUDI Family
  ***King FAISAL AL-SAUD at that time could not deny his family’s kindred with the JEWS when he declared to the WASHINGTON POST on Sept. 17, 1969 stating:
  “WE, THE SAUDI FAMILY, are cousins of the Jews: we entirely disagree with any Arab or Muslem Authority which shows any antagonism to the Jews; but we must live together with them in peace. Our country (ARABIA) is the Fountain head from where the first Jew sprang, and his descendants spread out all over the world”.
  ***HAFEZ WAHBI, The SAUDI Legal Adviser, mentioned in his book entitled: “THE PENINSULA OF ARABIA” that KING ABDUL AZIZ AL-SAUD, who died in 1953, had said : “Our Message (SAUDI MESSAGE) encountered the opposition of all Arab Tribes; my grandfather, SAUD AWAL, once imprisoned a number of the Sheikhs of MATHEER Tribe; and when another group of the same tribe came to intercede for the release of the prisoners, SAUD AWAL gave orders to his men to cut off the heads of all the prisoners, then, he wanted to humiliate and derogate the interceders by inviting them to eat from a banquet he prepared from the cooked flesh of his victims whose cut off heads he placed on the top of the food platters!! The interceders became so alarmed and declined to eat the flesh of their relatives; and, because of their refusal to eat, he ordered his men to cut off their heads too. That hideous crime was committed by that self imposed king to innocent people whose guilt was their opposition to his most cruel and extremely despotic rules.
  ***HAFEZ WAHBI, states further that King ABDUL AZIZ AL-SAUD related that bloody true story to the Sheikhs of the MATHEER Tribe, who visited him in order to intercede for their prominent leader at that time, FAISAL AL DARWEESH, who was the king’s prisoner. He related that story to them in order to prevent them from interceding for the release of their Sheikh; otherwise, they would face the same fate; He killed the Sheikh and used his blood as an ablution liquid for him just before he stood up for his prayer (after the false sect doctrine of the Wahabi); The guilt of FAISAL DARWEESH at that time was that he had criticized King ABDUL AZIZ AL-SAUD when the king signed the document which the English Authorities prepared in 1922 as a declaration for giving PALESTINE to the Jews; his signature was obtained in the conference held at AL AQEER in 1922.
  That was and still is the system of this Regime of the JEWISH FAMILY (SAUDI FAMILY): All its goals are : plundering the wealth of the country, robbing, falsifying, and committing all kinds of atrocity, iniquity, and blasphemy-all are executed in compliance with their self invented Wahabi Sect which legalizes the chopping of the heads of their opposing subjects.

  Mimo iné, v tomto pojednaní nevidím nič proti sionizmu, len vy akosi silou-mocou keď sa niekde niečo vyskytne v súvislosti so židovstvom či sionizmom, hneď v tom vidíte konšpiráciu. Ale myslím že s tým ste už dosť známy.

  • Neprekvapili ste 🙂

   Mimo iné, som si istý, že som napísal aj Voltairov výrok o Isláme, viete o ňom? //// Iste že viem. A viete vy, že on svoj názor na islam neskôr zmenil? Spočiatku islam obdivoval, neskôr sa o ňom vyjadril dosť nelichotivo. Pýtam sa, viete kedy a prečo tieto pozitívne názory na islam vznikli? Vznikli v čase osvietenstva, kedy už ľudia mali cirkvi dosť a obracali sa na východ, lebo si mysleli, že na východe – a teda aj v islamských krajinách – sa nachádzajú vyspelejšie a kultúrnejšie civilizácie, čo sa po návrate rôznych cestovateľov ukázalo ako totálny omyl. Ale slniečkárske názory z tých čias stále hrejú pri srdci niektorých ľudí, dokonca aj moslimovia tie citáty uvádzajú na svojich stránkach, spolu s ďalšími.

   Dám vám teda tú protisionickú konšpiráciu v angličtine //// ten text sa nachádza na viacerých stránkach, ako som si všimol, a meno Mohammed Shaker, ktorý všetky tieto veci „zistil“, sa tiež všade uvádza len v súvislosti s týmto textom. Preto sa domnievam, že celý článok je hoax. Je zaujímavé, že autor ani neuvádza, z akých zdrojov čerpal informácie (autorom textu by mal byť nejaký Muhammad Salaam). Aj nedávno sa na internete, dokonca neviem či nie aj tu na prope, objavil článok s údajným vyjadrením nejakého El Shafyho z univerzity Al Azhar, v ktorom sa hovorí čosi o úpadku Západu a kresťanstva. To sa taktiež ukázalo ako hoax, hoci jeho posolstvo je samozrejme pravdivé.

   Takisto existujú články, ktoré „dokazujú“, že Židom je aj turecký prezident Erdogan, bývalý iránsky prezident Ahmadínedžád a kopa ďalších islamských politikov. Podľa mňa si tieto hoaxy vymýšľajú samotní moslimovia, aby delegitimovali konkrétny režim, klasické psychologické operácie.

   Okrem toho, aj ten kilometrový text obsahuje niekoľko blbostí. Napr.:

   plundering the wealth of the country, robbing, falsifying, and committing all kinds of atrocity, iniquity, and blasphemy-all are executed in compliance with their self invented Wahabi Sect which legalizes the chopping of the heads of their opposing subjects //// stínanie hláv nevymysleli wahábovci, ale súčasťou islamu je od čias Mohameda. A Saudi veľa investovali aj do infraštruktúry, takže tamojší obyvatelia rozhodne netrú biedu.

   to the sect of MOHAMMAD BIN ABDUL WAHAB, (whose origins are also Jewish from TURKEY.) //// viete dokázať, že Wahab má židovské korene v Turecku? Presne sa totiž nevie ani to, kedy sa narodil (hoci zvyčajne sa uvádza rok 1703) a mal sa narodiť v oáze Ujajna v Arábii.

   They are further authorized by such a BRUTAL DOCTRINE to plunder all the properties of whom they call renegades (not following their Wahabi Sect). //// ich doktrína v skutočnosti nie je až taká brutálna (a určite viete, v čom spočíva wahábizmus, resp. čo je jeho ústrednou myšlienkou). Brutálny bol len spôsob jej presadzovania a šírenia. Tak ako sa islam šíril mečom po Arábii i mimo nej, aj wahábizmus sa šíril mečom po Arábii.

   Vaša logika je podivuhodná, zaujímavo skonštruovaná //// od človeka, ktorý nekriticky preberá konšpiračné blbosti a hoaxy (hlavne aby boli protižidovské, všakže?) to beriem ako kompliment 🙂

 8. Čo sa týka Voltaira, udajte mi jeho vyjadrenie (ten obdiv islamu), ktoré potom zmenil na “dosť nelichotivé”. Ja totiž myslím toto jeho vyjadrenie:
  “Korán učí starch, nenávisť, pohŕdanie inými a vraždy, ako legitímny spôsob rozširovania a z achovania tejto satanskej doktríny; hovorí zle o ženách, klasifikuje ľudí do tried, volá po krvi a stále viac krvi. A tento priekupník s ťavami zapáli iskru násilia vo svojom kmeni a chce aby jeho spoluobčania verili, že hovoril s archanjelom Gabrielom; pyšne vyhlasuje, že bol vzatý do neba, kde obdržal časť jeho nestráviteľnej knihy, ktorej každá stránka môže otriasť schopnosťou myslenia a získať rešpekt k tejto práci; zachvacuje svoju krajinu ohňom a železom (mečom?), škrtí otcov, odvlieka dcéry, necháva ubitým voľný výber medzi smrťou a jeho vierou; toto je určite niečo, čo nemôže nikdo ospravedlniť, jedine ak prišiel na tento svet ako Turek a iba ak poverčivosť otupila v ňom akékoľvek prirodzené svetlo v jeho myslení”.

  Rozpisujete sa tu o niečom, o čom vôbec nie je reč. Reč je o ždovskych koreňoch kráľovskej rodiny Saudi a že je to hoax vezmem na vedomie len vtedy, keď mi niekdo – včetne vás – dokáže, že to hoax je.

  Čo sa týka Baasim Salah El-Shafyho (údajne egyptský islámsky profesor, ten jeho výrok o muslimskej budúcnoisti Európy samozrejme mám). Taktiež sú klebety, že taký človek neexistuje a že je to hoax. O tejto otázke som debatoval s pánom L.Huďom (Infovojna) a otázka hoaxu je otvorená, pretože sa na to opýtam môjo rodinného doktora, muslima, (zajtra mam appoitment), či o existencii takej osoby vie. Ak áno, tam zrejme hoax končí a stáva sa pravdou.

  • Čo sa týka Voltaira, udajte mi jeho vyjadrenie //// Podarilo sa mi vyhrabať toto: Your religion, although it has some good points, such as worship of the great Being, and the necessity of being just and charitable, is otherwise nothing but a rehash of Judaism and a tedious collection of fairy tales. If the archangel Gabriel had brought the leaves of the Koran to Mahomet from some planet, all Arabia would have seen Gabriel come down: nobody saw him; therefore Mahomet was a brazen impostor who deceived imbeciles.

   Plus úryvok z knihy Proč nejsem muslim:
   Islámská dogmata jsou naproti tomu pro Voltaira jednoduchost sama: Bůh je jen jeden a Mohamed je jeho prorok. Povrchní racionalita islámu přitahovala všechny deisty: žádné kněžstvo, žádné zázraky, žádné tajemství. K tomu ještě přistoupila falešná představa o tom, jak je islám tolerantní k ostatním náboženstvím – v protikladu ke křesťanské netoleranci.

   A na českej wikipédii sa dočítame:
   Dle Voltaira je i islám lepší náboženství než křesťanství. Voltaire nepopírá agresivitu islámu v době jeho vzniku, „avšak pro pozdější období chválí jeho toleranci. To se zřejmě zakládá na faktu, že islám v zemích, které si jeho vyznavači podrobili, činil na jinověrce většinou jen hospodářský nátlak. Na rozdíl od něj podle Voltaira křesťanství, které bylo zpočátku šířené v pokoře a pokoji, se stalo později tím nejméně tolerantním a nejbarbarštějším. Ono také zavedlo náboženské války, které jsou charakteristické nikoli pro pohanství, nýbrž pro křesťanství.“

   Presnejšie citáty sa mi nepodarilo nájsť. Navyše, názory druhých ľudí na islam ma nezaujímajú, len fakty.

   keď mi niekdo – včetne vás – dokáže, že to hoax je. //// dokazovať niečo ľuďom ako vy je vždy problematické. Ten text nesie všetky známky hoaxu – sú v ňom uvedené mená a citáty, ktoré sa nedajú nájsť, je plný nepodložených tvrdení atď. Čítali ste niekedy niečo o dejinách Saudskej Arábie? Alebo o wahábizme? Myslím, či ste to čítali mimo konšpiračných stránok. Neviem o tom, že by sa ktorýkoľvek autor, či už politicky korektný alebo nekorektný, zmieňoval o údajnom židovskom pozadí Saudskej rodiny. Ale vám samozrejme stačí, keď sa o tom zmieňuje až jeden autor, ktorého je navyše ťažko vystopovať. Hlavne že vás utvrdzuje v presvedčení, tak načo si jeho tvrdenia overovať, že? 🙂

   O tejto otázke som debatoval s pánom L.Huďom (Infovojna) a otázka hoaxu je otvorená //// počúval som na Infovojne tú reláciu, v ktorej Huďo spomínal El Shafyho a čítal tam jeho citát, a poslucháči sa do neho pustili. Jeho najsilnejším protiargumentom (vlastne ani nebol jeho, lebo to do relácie napísal jeden poslucháč) bolo, že ak Google niekoho meno nepozná, tak to ešte neznamená, že dotyčný človek neexistuje a že ten citát je hoax. Bohužiaľ nie je to celkom tak. Existuje stránka memri.org, ktorá sleduje a prekladá do angličtiny rôzne relácie z arabských televízií, aby ľudia čo nehovoria po arabsky vedeli, čo sa tak preberá v arabských televíziách. A keby El Shafy existoval, s najväčšou pravdepodobnosťou by sa na tej stránke jeho meno objavilo – ale nespomína sa tam. Zároveň je nepravdepodobné, že MEMRI by si nechal uniknúť také vyjadrenie a nesprostredkoval by ho svetu.

   pretože sa na to opýtam môjo rodinného doktora, muslima, (zajtra mam appoitment), či o existencii takej osoby vie. Ak áno, tam zrejme hoax končí a stáva sa pravdou. //// to má byť vtip? 😀 To sa ho už rovno opýtajte na tú Saudskú rodinu (srandujem). Nepredpokladám, že by o takej osobe vedel, ale počkám si na jeho vyjadrenie.

 9. Možno vás to prekvapí, ale ten poslucháč, ktorý poslal p. Huďovi ten výrok El-Shafyho, som bol ja.
  Pýtal som sa môjho doktora (včera) na to meno El-Shafy, nevie o ňom, ale s úmevom poznamenal, že on až taký znalec týchto vecí nie je, ale slúbil mi, že sa poinformuje u povolaných ľudí. Aj sme sa zasmiali, lebo som mu povedal, že ja viem o jednom egypťanovi menom El-Shafi, ale to je fotbalista, hrajúci za Saudi Arabiu. Budem teda čakať i keď to pre mňa nie je až tak dôležité.
  Ale predpkladám, že či El-Shafy existuje, alebo nie, čo je v tom texte ktorého vraj je on autoroma, sa pomaly naplňuje a vás by nemalo zaujímať čomu ja verím, alebo neverím, čo považujem za hoax a čo nie (to aj tak nemôžete vediieť a máte len vaše neopodstatnené dohady), ale malo by vás zaujímať , kdo je plánovačom, organizátorom a financiérom tohoto ničenia Európy.
  Nebudte na omyle, ja dobre viem, že vy viete o koho sa jedná, ale bojíte sa o tom písať. Aj to viem pochopiť.
  Ďakujem za ten skorší výrok Voltaira, nevedel som o ňom.
  Veľmi by ma zaujímalo, či viete čo prehlásil Voltaire o židoch…..keď už tak popierate židovské korene Saudi rodiny ….btw. ja som nenapísal že je židovská, ale že má židovske koreň, ale vy občas prekrútite, čo ja napíšem a správne sú len tie vaše zdroje, všetko iné je hoax….

  • Možno vás to prekvapí //// Áno, prekvapili ste ma, vy lišiak! :)))))

   ale slúbil mi, že sa poinformuje u povolaných ľudí //// tipnem si, že oni tiež nebudú mať o takom človeku informácie. A futbalistu s takým menom som našiel na internete aj ja.

   a máte len vaše neopodstatnené dohady //// nie sú až také neodpodstatnené. Vedeli by ste mi ukázať zoskenované vydanie Washington Post z roku 1969, v ktorom má kráľ Fajsal tvrdiť že jeho rodina je „cousins of the Jews“? To by sa za dôkaz už dalo považovať, ale domnievam sa že tá správa je tiež len výmysel.

   či viete čo prehlásil Voltaire o židoch //// to ma nezaujíma, pretože mňa zaujímajú len fakty.

   Môžem sa ešte opýtať, prečo ste vlastne vybrali pre prop tento článok?

 10. “to ma nezaujíma, pretože mňa zaujímajú len fakty”.

  …inými slovami veríte, že čo (vsuniem sem slovko “vraj”),povedal Voltaire o židoch vás nezaujíma, lebo vás zaujímajú len fakty…..tak sme teda dvaja….
  …zaujímavé ale je, že tomu čo povedal o Isláme veríte….teda ono ani nejde tak o tie fakty, ako tomu, že veríme čomu veriť chceme….vy si určíte, čo je, alebo nie je fakt….
  Moje rozhodnutie poslať práve tento článok bolo asi spôsobené tým vyjadrením El-Shafyho o Isláme v Európe….účel bol a je, aby sa Európa pripravila na boj, ak už nie je neskoro…
  Rád by som sa vás opýtal či vám je známy článok “Dopis NWO každému Občanovi Sveta – Upozornenie že Odpor je Márny” podpísaný “Váš priateľ Globalista”?
  Tento článok som poslal už dávnejšie, ale Prop ho doteraz neuverejnil. Neviem prečo, ale má určite svoje dôvody.
  Osobne si však myslím, že je najvyšší čas verejnosť oboznámiť s ich budúcnosťou.
  Ak o ňom viete, možno ho tiež považujete za hoax, ale ja sa mnohokrát dívam na veci aj tak, že “nezáleží na tom, kdo napíše cestovný poriadok, ale na tom, že podľa neho funguje premávka”.

  • zaujímavé ale je, že tomu čo povedal o Isláme veríte //// ale mne je jedno, čo Voltaire povedal o islame 🙂 Či pozitívne, či negatívne, je mi to jedno, lebo stále je to len názor. Mňa zaujíma samotná doktrína politického islamu.

   Pokiaľ ide o ten list NWO, tak ten nepoznám.

 11. Keby som mal vasu e-mail, poslal by som vam ho, lebo by som bol rad, aby clovek ako vy o nom vedel. Ale mozno Prop vam o posle, predpokladam, ze Vasu adresu ma.

Leave a Reply