Domov / Hlavná strana / Zahraničie / Čierni vodcovia obhajujú genocídu „bielych diablov“

Čierni vodcovia obhajujú genocídu „bielych diablov“

Kill_WhiteyProtibelošská nenávisť sa stala základom čiernej nacionalistickej rétoriky.

Aj keď mnohí Američania si radi myslia, že dnes sú vzťahy medzi rasami najlepšie, aké kedy boli, nič nemôže byť vzdialenejšie pravde. Bieli sú denne napádaní a vraždení černochmi, zatiaľ čo médiá a vláda sa väčšinou pozerá inam.

19. augusta bol pri behaní v Duncane zavraždený dvoma černochmi 22 ročný Austrálsky hráč baseballu Christopher Lane. Dvaja lupiči vo veku 15 a 16 rokov povedali, že ho zabili, pretože sa „nudili“.

Dňa 21. augusta bol Delbert Belton, 88 ročný veterán 2. svetovej vojny zranený v bitke o Okinawu, pri ceste na plaváreň absolútne bezdôvodne ubitý na smrť pri Eagles Lodge v Spokane, Washington, dvoma čiernymi mladíkmi.

1. septembra tohto roku 31 ročný černoch na Union Square v New Yorku povedal, že „nenávidí všetkých belochov“ a oznámil, že „zmlátim prvého belocha, ktorého uvidím.“ Jeffrey Babbit, 62 rokov, bol tou nešťastnou obeťou, ktorú napadol tak tvrdo, že pri páde na zem upadol do kómy a je v nemocnici vedený ako mozgovo mŕtvy. Babbit pred útokom, než dostal smrteľný úder, ponúkol vrahovi sendvič.

Nedávny proces s Georgeom Zimmermanom ukázal, že čierni vodcovia a celebrity, ako napríklad Jesse Jackson a Al Sharpton, bezvýhradne podporujú Trayvona Martina. Hoci dôkazy presvedčivo preukázali, že Zimmerman konal v sebaobrane, mnohí, vrátane bývalého ministra zahraničia Colina Powella, ktorý je sám miešancom, označujú verdikt za „pochybný“. Za odvetu bolo černochmi cielene zavraždených mnoho bielych.

Ešte pred obvinením Zimmermana vodca „Nových čiernych panterov“, „kráľ“ Samir Shabazz vypísal odmenu 10 tisíc dolárov na hlavu Zimmermana a generálny prokurátor Eric Holder proti tomu nič neurobil.

Zaujímavé je, že Holder odmietol obviniť Shabazza pre volebné zastrašovanie v deň volieb v roku 2008 a to aj po tom, ako bol obvinený z vyhrážania sa voličom golfovou palicou vo volebnej miestnosti v severnom Philly.

Shabazz, ktorého zdobí tetovanie „zabi bielych“, hovorí, že černosi by mali vytvoriť milície na vyhladenie bielych, sťahovať z nich kožu zaživa, polievať ich kyselinou, huckať na nich pitbullov, rozbíjať im hlavy kameňmi, a dokonca robiť nájazdy na škôlky a „zabiť všetkých bielych v dohľade.“

Shabazz

„Nič nemám radšej, než prísť domov s rozbitou hlavou v taške,“ povedal Shabazz v rádiovej relácii čiernej sily.

Vo svojom prejave na pouličnom zhromaždení vo Philadelphii, povedal: “ Nenávidím belochov. Každého jedného z nich. Aj ten najmenší kúsok z nich nenávidím. Chcete slobodu? Budete musieť nejakých beláskov zabiť. Budete musieť zabiť ich deti!“ Ale ani to nestačí na jeho zatknutie.

Shabazz nie je sám, kto obhajuje tieto násilné názory.

Vo svojom prejave na Howard University, spisovateľ a profesor Dr Kama Kambon povedal, že po dlhom výskume zistil, že hlavným problémom na svete je to, že bieli chcú zabiť všetkých černochov. Navrhol urýchlené riešenie problému: „Budeme musieť vyhladiť bielych ľudí z povrchu planéty .“ Poslucháči tlieskali.

Médiá výrazne prispievajú k tomuto pokrivenému pohľadu „uzákonením“ totálnej slepoty pri epidémii kriminality čiernych na bielych a namiesto toho sa hyperaktívne venujú tým niekoľkým prípadom kriminality bielych na čiernych.

Zábavný priemysel je na tom ešte horšie.

Za viac než 20 rokov čierni raperi, povýšení do naozajstného showbiznisu v hudobnom priemysle, boli ozvenou podobných postojov vďaka piesňam s textami ako „zabíjaj belochov celú noc“ , „rozrež beláskovi hrdlo“ a “ chytaj [bielych] diablov za vlasy, odrež mu potom hlavu.“

Od roku 1991 do roku 1998 vyšlo viac ako 50 piesní v podaní hlavných rapových skupín ocenených Grammy, ako sú Menace Clan a Brand Nubian, ktoré sa zastávajú brutálnych vrážd belochov černochmi. Tieto hrôzostrašné texty sú k dispozícii na internete pre všetkých záujemcov, ale vopred vás varujem: Väčšina z nich nie je vhodná do civilizovanej diskusie, nieto do rodiných novín.

Preklad: ::prop, www.protiprudu.org
Zdroj: AFP

O ::prop

3 komentáre

  1. A zidovske media v USA toto vsetko potichu podporuju,
    pocinajuc novinami New York Times.

  2. V prvom rade sú stále menšinou, robia iba to, čo im väčšina umožňuje. V nás je chyba, lebo sme to dopustili.
    Keby sme boli jednotní ako oni, žiadne menšiny by nás neterorizovali.

Leave a Reply