Domov / Hlavná strana / Zahraničie / Bývalá liberálna europoslankyňa Ojulandová nazýva afrických utečencov „hrozbou pre bielu rasu“

Bývalá liberálna europoslankyňa Ojulandová nazýva afrických utečencov „hrozbou pre bielu rasu“

Kristiina Ojulandová, bývalá ministerka zahraničia Estónska a bývalá členka Európskeho parlamentu, vyjadrila na svojej oficiálnej facebookovej stránke svoj nesúhlas s plánom migračných kvót Európskej komisie, pričom vyzvala na celoeurópsku kampaň proti prijatiu akýchkoľvek utečencov do EÚ.

V príspevku, ktorý viac pripomínal pravicového extrémistu, než bývalú viceprezidentku Európskej liberálnej demokratickej a reformnej strany (ALDE), Ojulandová tvrdí, že „biela rasa je ohrozená“ tmavými imigrantmi (Ojulandová v skutočnosti použila estónske slovo „neeger“, ktoré sa v Estónsku oficiálne nepovažuje za útočné, ale aj tak sa stáva sociálne neprijateľným).

„Dnes už zasa vidím úplne schopných mladých černochov žobrať peniaze v Taliansku od ľudí, ktorí ťažko pracovali, aby si zarobili na obed. Myslím, že by sme mali začať celoeurópsku kampaň na vyzbieranie podpisov, aby sme zaistili, že ani jeden takzvaný utečenec sa nedostane cez Stredomorie. Dosť už bolo tohto nezmyslu!“ napísala Ojulandová, bývalá vysokopostavená politička, ktorá roky viedla kampaň za vstup Estónska do EÚ.

Jej príspevok zatiaľ nazbieral 2000 „lajknutí“, 500 zdieľaní a 300 komentárov. Hoci mnohí ľudia upozornili na jej útočné poznámky a niektorí ju nazvali rasistkou, človek by si myslel, že bývalá ministerka zahraničia odstúpi, ale nebolo tomu tak. Namiesto toho si Ojulandová zvolila dôkladnú obhajobu svojho vyhlásenia a dokonca zaútočila na niektorých umiernených komentátorov, ktorí ju žiadali o zdravý rozum.

„Prestaňte používať slovo rasista! Ako biela osoba cítim, že dnes je biela rasa ohrozená! Majú Estónci tak vymyté mozgy, že už začínajú hovoriť nejaké politicky korektné p*čoviny?“ povedala Ojulandová.

Ďalšiemu rozumnému komentátorovi bývalá liberálna europoslankyňa povedala, že byť členom Európskej únie neznamená „prijímať ľudí, ktorí by vyžmýkali estónsky sociálny systém.“ „Estónsko musí povedať jasné nie stredomorským migrantom!“ vykríkla Ojulandová.

Ojulandová bola ministerkou zahraničia Estónska od roku 2002 do roku 2005. V júni 2004 sa uchádzala o post generálnej tajomníčky Rady Európy, ale porazili ju. Od roku 1995 do roku 2013 bola členom Estónskej reformnej strany a od roku 2009 do roku 2014 slúžila ako 1 zo 6 estónskych europoslancov v Európskom parlamente. Ojulandová bola z Reformnej strany vyhodená v júni 2013 kvôli údajnému manipulovaniu hlasmi vo voľbách do straníckej rady a následne založila Stranu ľudovej jednoty, ktorej sa nepodarilo získať dostatok hlasov na vstup do parlamentu, čo účinne ukončilo Ojulandovej hlavnú politickú kariéru v Estónsku.

Preklad: zet, www.protiprudu.org
Zdroj: ERR

O ::prop

2 komentáre

 1. Príčinou sú ako vieme usraelské mimovládky roztrúsené po celom svete, ktoré lákajú a pozývajú moslimákov do Európy na sľubovaný a tiež poskytovaný blahobyt. To je pre väčšinu ľudí už nie je novinka.

  Ako ich možno zastaviť? Policajti ich nemôžu zastaviť v ceste a ani ich nemôžu strieľať na hraniciach. A ani nezačnú, ak na nich nezačnú imigranti otvorene útočiť.

  Riešením je biblické Sväté učenie: „Kto nepracuje, nech ani neje“ (2. Solúnčanom 3,10) – hladovanie by vyliečilo nielen slovenský aj každý európsky národ, ale aj túto imigračnú tsunami. Lenže takýto zákon je žiaľ asi nereálny pod našou usraelskou riťolezeckou vládou. Toto by mal byť povinný zákon pre všetkých, pre prisťahovalcov aj pre nás domácich, kresťanov, moslimov, cigáňov, a aj pre našu usraelskú parlamentnú „elitu“ – pre všetkých usraelofilných politikov a mimovládky.

  Minimálne prídely potravy, chleba a vody, prideľované a PODMIENENÉ PRIMERANE tvrdou prácou, inak ich nechať vyhladovať kľudne aj na smrť. Takto to vždy bolo už od Adama a Evy, od počiatku civilizácie, už 6000 rokov, že ľudia boli nútení pracovať pre chlieb, ak nechceli zomrieť hladom.

  Núdza je jediná vec, ktorá vyháňa z človeka zlých duchov z tela a zbavuje ho posadnutosti, tým aj od hriešnych myšlienok, od chuti smilniť znásilňovať a vraždiť, chuti na šáriu, na smílnenie a tiež hownosexualitu=ohavné smilstvo, ktoré je zlý depopulačný prostriedok antikristovskej politickej „elity“ našej doby.

  Pravdaže tieto „naše“, proti nám zamerané mimovládky nebudú podporovať tento jediný správny ozdravný prostriedok t.j. „Kto nepracuje nech ani neje.“ Ich cieľom je rozpútať vojnu v Európe, depopulovať národy ich krvavou cestou. Nahuckať sem krvilačných moslimov a pritom ich väčšinou vykresľujú v masmédiách ako neškodné ovečky. Usraelofili to už majú vopred naplánované, ako zbaviť moslimskej hrozby blízky východ – nahuckajú ich do Európy.

  Kebyže naši politici majú pud sebazáchovy alebo aspoň trochu lásky k nášmu národu, namiesto lásky k peniazom, tak nebudú dávať žiadne peniaze na ruku prisťahovalcom=moslimom, ale ich budú držať o chlebe a vode za povinnú prácu vo väzení ako nebezpečné zvieratá lebo nimi naozaj sú, čo dokazujú správy z celej únie. Moslimskí prisťahovalci sem môžu prísť pracovať ako otroci, to je jediná cesta ako ich prispôsobiť.

  Ak chcú byť u nás utečencami, nájsť u nás útočisko, tak sú tu nami vítaní len ako väzni-otroci, ale nie ako privilegovaná arogantná kasta. Bez ochoty prispôsobiť sa budú . a mnohí z nich sa správajú a premýšľajú ako dravé zvieratá.

  Pozrite aj tieto Ježišove božské slová:
  http://lorber.szm.com/vej/01/vej01_075.htm
  http://lorber.szm.com/zem/76.htm

  • oprava horeuvedeného- „Bez ochoty prispôsobiť sa budú musieť zbaliť domov alebo hladovať.“

   +
   Ale pretože táto antikristovská „elita“ už pripravila ich vlastnú „Agendu 2030“, politicko mocenské riadenie našej planéty pod vlajkou „pekných hesiel“, takže toto riešenie odbúravania zlých vášní a hriechov neprispôsobivých odpadá.

   Vyzerá to tak, že svetová politika a propaganda slobodomurárov+Vatikánu bude opačná, budú likvidovať politicky a nábožensky nepohodlné osoby. A ľudia vrátane im za to ešte budú tlieskať.

Leave a Reply