Domov / Hlavná strana / Multikulturalizmus / Biela genocída: Východná Európa možno bude donútená prijať ilegálnych imigrantov

Biela genocída: Východná Európa možno bude donútená prijať ilegálnych imigrantov

Poľsko, Lotyšsko a Estónsko sú len niektoré z krajín, ktoré majú prijať rastúci počet ilegálnych imigrantov z Afriky a Blízkeho východu.

Európska únia navrhla systém kvót, na základe ktorého bude 40 000 až 60 000 migrantov rozdelených naprieč celou Európou a to predovšetkým do východnej Európy, kde takmer všetci obyvatelia sú rodenými bielymi Európanmi.

Podľa súčasných dohôd EU sa krajiny môžu rozhodnúť aký počet nelegálnych prisťahovalcov príjmu, event. či vôbec nejakých príjmu.

Avšak niektorí anti-belošskí EU byrokrati chcú Európe zo zákona nanútiť, aby prijímala nelegálnych imigrantov. A východná Európa je nepochybne ich prvým cieľom.

Európsky komisár pre migráciu, Dimitris Avramopoulos, sa vyjadril, že migranti musia byť prijatí v Európe legálnou silou, nie na základe voľby tej-ktorej krajiny.

Podľa BBC pán Avramopoulos povedal, „že je čas, aby sme sa začali pozerať za rámec národných záujmov a vyhli sa najnižšiemu spoločnému menovateľovi, vyjednávaniu a ukazovaniu prstom.“

Podľa neho sa „EU v minulosti už pokúsila o dobrovoľný prístup a nefungovalo to.“

Žiaden z európskych lídrov nie je ochotný alebo schopný prijať razantné opatrenia proti ilegálnej imigrácii, napriek tomu, že Líbya ponúkla svoju pomoc minimálne pri dvoch príležitostiach. To spôsobuje, že sa stále viac a viac nebielych imigrantov valí z mora ako obrovské cunami.

Už niekoľko desaťročí značná časť našich elít zneužíva svoju právomoc a zrádza našu dôveru s cieľom vytvoriť z Európy, Ameriky, Kanady, Austrálie a Nového Zélandu „diverzitnú multi-kulti utópiu“, v ktorej je biela väčšina považovaná za zločin alebo hriech.

Presadzovaním tejto agendy nesú zodpovednosť za bielu genocídu.

zdroj: http://www.dailystormer.com/eastern-europe-may-be-forced-to-take-illegal-immigrants/
autor: Steve Goode
preklad: Aman, www.protiprudu.org

O Roland Edvardsen

2 komentáre

  1. nie ja ti nieco poviem ktomu…..AJ keby sme ich sem vzali tak aj tak im nepomozeme lebo pred vystavanim vodnej nadrze v egypte bolo 30 milionov ludi……a teraz je to 90 milionov apredpoklada sa ze rok 2017 bude 100 milionov……takze svedsko maco robit aby im pomohlo v tej rychlosti……ta pomoc nieje na spravnej ceste……a to nevravim o dalsich statoch ako chcel pomahat Vilko rozboril…..Kenya 2009 mala 38 milionov obyvatelov a v roku 2014 uz 45 milionov obyvatelov a to im Vilko poslal len zopar topanok a nejaka skola nejake drobne……to z takej pomoci ozaj nejako vybudovali len dalsie problemy…..takze teraz ak znovu neposlu tak tam moze nastat hlad a preto ja taketo charitativne zbierky volam zabijacke nakolko ak prestanu zberat tak premnozena populacia zacne umierat hladom…..ale tazko to niekomu vysvetlit Uganda 2002-24milionov Uganda 2005-28 milionov,Uganda 2013- 38milionov…..takze kde je sucho????kde je hlad???? ake problemy????a to nevravim o preskoceni 5metroveho plotu

    • niekedy je lepsia pomoc dobra rada alebo dobra rada nad zlato tak ako to urobila Cina:jedno dieta v rodine…..ozaj preco bol zakazany vstup Cinanom do EU??

Leave a Reply