Domov / Hlavná strana / Analýza / Analýza paktu OSN o migrácii – výsledok protizápadných postojov

Analýza paktu OSN o migrácii – výsledok protizápadných postojov

Ak o tom neviete, OSN nedávno predložila nový pakt o migrácii s cieľom presvedčiť čo najviac členských štátov, aby ho čo najskôr podpísali a zabezpečili tak príliv migrantov na Západ. Mnohí ľudia sa obávajú, že by to viac-menej znamenalo otvorenie hraníc na Západ, pokiaľ ho krajiny v decembri podpíšu.

Odpor voči paktu OSN o migrácii naberá na obrátkach s tým, ako Strana pokroku (FrP) v Nórsku povedala nie Globálnej dohode pre bezpečnú, organizovanú a pravidelnú migráciu (GCM). Skupina parlamentnej strany za Stranu pokroku zvolala míting týkajúci sa GCM v stredu 17. októbra.

Hovorca imigračnej politiky FrP Jon Helgsheim povedal, že dohodu odmietnu. „Nepovažujeme takú dohodu za potrebnú“, povedal a dodal, že jej predstavitelia v koaličnej vláde sa ešte nerozhodli.

Strana pokroku je súčasťou menšinovej vlády s Konzervatívnou stranou (Hoyre) a stredopravými Liberálmi (Venstre) a vláda nevydala žiadne oficiálne vyhlásenie, či sa v decembri ku GCM pripojí.

Proti hlasovali len USA a Maďarsko, keď OSN 13. júla tohto roku súhlasila s GCM. Odvtedy ho odmietla Austrália a poľský minister vnútra Poľsku poradil, aby od zmluvy odstúpilo.

V Rakúsku obidve strany, Strana slobody (FPO) a Ľudová strana (OVP) oznámili, že zmluvu v súčasnej podobe nepodpíšu. Podľa rakúskeho kancelára Sebastiana Kurza vyjadrili obavy ohľadom dohody tiež dánske úrady.

Čomu veríme

Veríme, že táto dohoda by nebola presadzovaná nebyť protizápadných, protibelošských a celkovo voči Európe nepriateľských postojov, ktoré toľko politicky korektných vlád v súčasnosti zastáva.

Spájanie Európanov s kolonizáciou, otroctvom, rasizmom a útlakom vedie k protibelošským a protizápadným postojom. Tieto postoje na oplátku vytvárajú negatívny pohľad na Európanov a prispievajú k odbúraniu vôle pracovať na etnickom a kultúrnom pokračovaní európskych národov.

Spájanie Európanov s otroctvom, rasizmom a útlakom môže viesť k určitému veľmi negatívnemu uvažovaniu. Ak sú Európania v podstate zlí, nebol by svet bez nich lepší?

Veríme v boj proti týmto negatívnym a protieurópskym postojom. Chceme tiež ukázať, ako by sa v dokumentoch ako tento dali vyjadriť prozápadnejšie a pronárodnejšie postoje. Napríklad, namiesto tohto paktu by OSN mohla prijať Globálnu dohodu pre bezpečnú, organizovanú a pravidelnú remigráciu.

Radi by sme tiež ukázali, ako by ju mohli napísať, keby mali pozitívnejší postoj voči Západu:

OSN navrhuje: „Zaväzujeme sa k odstráneniu všetkých foriem diskriminácie, odsudzujeme a bojujeme proti výrazom, skutkom a prejavom rasizmu, rasovej diskriminácie, násilia, xenofóbie a súvisiacej intolerancie voči všetkým migrantom v súlade s medzinárodným právom v oblasti ľudských práv.“

My navrhujeme: „Zaväzujeme sa k odstráneniu všetkých foriem diskriminácie, odsudzujeme a bojujeme proti výrazom, skutkom a prejavom rasizmu, rasovej diskriminácie, násilia, xenofóbie a súvisiacej intolerancie voči všetkým Európanom v súlade s medzinárodným právom v oblasti ľudských práv.“

OSN navrhuje: „Musíme vytvoriť väčšiu predvídateľnosť a istotu pre štáty, spoločenstvá a migrantov. Aby sme to dosiahli, zaväzujeme sa uľahčiť a zaistiť bezpečnú, organizovanú a pravidelnú migráciu na úžitok všetkých.“

My navrhujeme: „Musíme vytvoriť väčšiu predvídateľnosť a istotu pre štáty, spoločenstvá a migrantov. Aby sme to dosiahli, zaväzujeme sa uľahčiť a zaistiť bezpečnú, organizovanú a pravidelnú remigráciu na úžitok všetkých.“

Protibelošské postoje sa tiež odrážajú v nátlaku OSN na migráciu s cieľom výmeny obyvateľstva. Odmietame tiež protieurópsku predstavu migrácie za účelom výmeny obyvateľstva, ktorú OSN uprednostňuje. Snažíme sa odporovať a eliminovať protieurópske a protibelošské postoje a pracovať na prozápadných postojoch. Veríme v zmenu týchto postojov.

Existovali mnohé kampane na zníženie pôrodnosti na Západe a ak sú také kampane možné tu, OSN by tieto kampane určite mohla iniciovať v tých častiach sveta, kde sú potrebnejšie. Možnosti tu očividne sú, ale keďže OSN predstavuje ľudí, ktorí sú vo všeobecnosti politicky korektní a preto majú protizápadne a protibelošské názory, zdá sa byť prirodzené, že OSN uprednostňuje politiku, ktorá znižuje a nahrádza bielu západnú populáciu. To preto, lebo je to biela západná populácia, ktorá je spájaná s rasizmom a útlakom.

Namiesto náhrady európskej populácie by sme mali pracovať na zvýšení pôrodnosti v Európe a prerozdeliť snahy o kontrolu pôrodnosti do tých častí sveta, kde sú potrebné.

Preklad: zet, www.protiprudu.org
Zdroj: This is Europa

O ::prop

4 komentáre

 1. Všetky krajiny V4 okrem Slovenska to odmietli. Mali by sme to odmietnuť tiež! Tento pak nič nerieši, iba motivuje k migrácii.

  http://www.epshark.cz/clanek/1232/globalnim-paktem-otevirame-migracni-pandorinu-skrinku

 2. ……………….Stalo sa mi pred rokmi, že som jedného slnečného dňa šiel cez prechod pre chodcov…., nešiel som sám, na okraji sa nás nazbieral značný hlúčik. Ako sme tak anonymne pospolito a neorganizovane stáli, v snahe cez prechod dvojprúdovej cesty nám bránili prechádzajúce autá. Keď aj tie sa minuli, tak na semafore autoritatívne dominoval červený panáčik. Panáčik autoritatívne stál, červenal sa a ani omylom nechcel skočiť o poschodie nižšie a zozelenať. Panáčik mal na to aj svoj dôvod, z diaľky sa totiž povážlivo rýchlo blížila malá skupinka automobilov. Avšak dlhé čakanie jedného z nás nahnevalo, odmietol sa podriadiť autorite červeného panáčika a jemu natruc sa vydal cez prechod. Svojským rozumom som si to spočital aj ja, a keďže mi to tesne sedelo vydal som sa rebelanstky cez prechod. Dav bez výnimky sa pustil za nami, ľudskými pokusnými králikmi a bezmyšlienkovite nasledoval príklad sebepodobných, čo začali migrovať cez prechod ako prví. Bol som zvedavý, čo sa stane so stádočkom mojich nasledovateľov a po vstupe na ostrovček medzi pruhmi som sa otočil vďaka škípajúcemu piskotu bŕzd aplaudujúcich malému davu, ktorý musel vnímať výraznú gestikuláciu nespokojného šoféra prvého automobilu, ktorý prudko zabrzdil a vzývajúc synkretické božstvo „Nakieho Allaha savytadiaľto“, …. pokračujúc hanlivým označením davu určitým ústrojenstvom, končiac nechutným označením neklonálneho znásobovania biologickej populácie. Členovia malého stádočka sa len tak nasprostato a vyplašene obzerali po sebe a niektorí sa aj priblblo usmievali… a úspešne pokračovali do bezpečia košiara postaveného západným obchodným reťazcom ponúkajúcim zvýhodnený tovar.
  ……………..Čo som tým chcel povedať?

  • Neviem, čo si chcel povedať, ale povedal si to výborne.
   Presne tak to je.
   Ale vážne. A týka sa to nielen migrácie,ale celej society.
   Hýbu to celé, tí, čo sa starajú o seba a ani si moc neuvedomujú, že vystavujú stádo nebezpečenstvu, nieje to ich prvotný cieľ, a na druhej strane stádo naozaj stále verí nie realite, ale zvyšku stáda.
   Takže trocha je to ako v tej hre na telefón – ten prvý čosi povie, čo má zmysel, niekomu pomôže – ale potom to ide a hýbe spoločnosťou a na konci sú už len zvrátenosti najhoršieho typu.

   Ak to chceme troška vedecky: v technike jestvuje termín hysteréza, v podstate oneskorenie. S hysterézou ťažko zamierite na ciel, na presný bod, poloha či hodnoty sa neustáke oneskorujú proti predpokladaným, a celý systém sa rozkmitá. Aj to je ono – z prvotného racia – môj rozumný prechod cez cestu – sa stáva šialená iracionálna rozkmitaná sústava usmievajúcich sa idiotov. Bez toho, aby to niekto chcela, bez toho, aby niekto vopred predpokladal, že sa tak stane.
   To je ľudská spoločnosť.

 3. Analýza správania:

  Chlap čo vkročil na vozovku a Ja – samozvaní a nehanební vodcovia stáda porušujúci ustálené pravidlá

  obchod s tovarom v akcii – motivačné činidlo, lákadlo, mamona, potenciálna korisť

  skupinka ľudí – namotivované stádo druhu homo sapiens, nebezpečné tým, že každý jeho člen chce pre seba získať parciálnu výhodu (včasný príchod ku koristi), je rozdelené a opanované

  Celé je to len o tom ako sa dá prirodzene (opakovanie po ostatných) a Pavlovovsky podmienené (reklama) , namotivované stádo, jedno akého druhu dokonca až sebazničujúco zneužiť. Ešte záverom pro forma Vás všetkých poprosím, aby ste uvedený experiment neopakovali a hlavne na území Slovenskej republiky. Ak sa v dave nevyskytuje silná osobnosť alebo je tam 90 percent žien, výsledok pri zlyhaní šoféra je zrejmý. V prípade, že sa sami stanete svedkom podobnej udalosti, je treba komunikovať so stádom, t.j. je treba silne zdvihnúť hlas a vydať povel: „Hó“ s dôvetkom „Kam ste sa vybrali, na jatky?“, inak sa so stádom komunikovať rozumne nedá, naháňať ich bičom cez prechod na druhú stranu zmysel nemá, (jednak nemáte bič a ak aj iba by sa zošlapali). ………Kolektív homo sapiens má túto strašnú slabosť, ktorá sa dá zneužiť, u iných živočíšnych stád sa vodcom stáva ten, čo preukázal aspoň nejakú zásluhu a má skúsenosti. *(„skúsený“ top manager Valo, Drahoš vs „amatéri“ Zeman, Nesrovnal, Mika a Mrva) Celá súčastnosť je o tom ako a čo najrýchlešie podmienenému stádu pred dojením priradiť vodcu „súčastných a vhodných“ kvalít. Taktika a stratégia dneška.

Leave a Reply