Domov / Spoločný blok / Američania !!! Nikdy sa nevzdajte Vašich zbraní !!!

Američania !!! Nikdy sa nevzdajte Vašich zbraní !!!

zdroj: pravda.ru, Stanislav Mishin

V týchto dňoch, existuje už len málo vecí, ktoré sa dajú obdivovať na socialistických, zbankrotovaných a kultúrne zdegenerovaných Spojených Štátoch Amerických, ale aspoň zatiaľ, jedna vec zostáva: právo nosiť zbrane a použiť smrtiacu silu na obranu seba samého a majetku.

Pravdepodobne príde ako totálny šok pre väčšinu z mojich západných čitateľov, ale v minulosti, bolo Rusko bola jedena z najťažšie ozbrojených spoločnosti na Zemi. To bolo, samozrejme, keď sme boli slobodný za vlády cára. Zbrane, od mečov a oštepov cez pištole, pušky a brokovnice boli všade a bežné položky. Ľudia ich nosili ukryté, ale v aj puzdre. Bojové nože boli významnou súčasťou mnohých tradičných odevov A tie malé prekrížené rúrky, na kostýmoch kozákov a rôznych kaukazských národov? No tie sú púzdra pre guľky do pušiek.

Prečítajte si tiež: Ako Americký matrix zničí každú kultúru

Rôzne nepriateľské armády, ako boli Poliaci, počas Смута (Ťažkých čias), Napoleon, alebo Nemci, dokonca aj keď sa Cársky Štát  zrútil pod ťarchou 1. svetovej vojny a peňazí z Wall Streetu , zistili, že krádež a ovládnutie ruských zemí bude oveľa, oveľa ťažšie, ako si mysleli a nečakali, že to bude krvavá kúpeľ v celej svojej podstate. Prišli ku poznaniu, že čelia odhodlanej peklom skúšanej a extrémne dobre vyzbrojenej populácií, ktorá bola  odhodlaná za každú cenu vyhnať agresora.

Toto dobre ozbrojené obyvateľstvo bolo to, čo umožnilo povstanie rôznych bielych frakcií,  bez ohľadu na to, aké neorganizované politicky či vojensky boli v roku 1918 a viesť divokú občiansku vojnu proti Červeným. Je potrebné poznamenať, že mnohé z týchto armád boli ozbrojení roľníci, vidiečania, poľnohospodári a obchodníci, chrániaci ich vlastné. Keby nebolo tajnej podpory červených Washingtonom, dejiny by sa písali úplne inak.

 

Moskva padla, napríklad, nie z nedostatku zbraní k obrane, ale z lišiackej prefíkanosti Červených. Desať tisíc Červených ovládli Moskvu a čelili len niekoľko málo stovkám dôstojníckych kadetov a ich inštruktorov. Aj tak bola bitka tvrdá a straty vysoké. Avšak v tej dobe v meste samotnom, žilo viac ako 30.000 vojenských dôstojníkov (aktívnych a aj vo výslužbe), všetci s vlastnými  zbraňami a strelivom, plus ďalšie desiatky tisíc ďalších občanov, ktorí boli tiež ozbrojení. Sovieti sľúbili, že ich nechajú na pokoji, keď sa do toho nebudú miešať. Oni tak urobili a za „odmenu“boli potom požiadaný, aby prišli registrovať seba aj svoje zbrane, kde boli následne zastrelený.

Samozrejme že divosi, vrahovia a klamári neznamená byť hlúpy a Červený sa poučili zo skúseností v občianskej vojne . Jedna z prvých vecí, ktoré urobili, bolo odzbrojiť obyvateľstvo. Od tej chvíle, masové represie, masové zatýkanie, masové deportácie, masové vraždy, masové hladovanie boli bezpečnými nástrojmi ovládania pre sily pri moci . Jediné, čoho sa mohli obávať boli vidly, nôž do chrbta, alebo zriedkavá lovecká puška. Nie moc pre vojaka.

Dnes je už SSSR 21 rokov mŕtva a celá generácia sa narodila a vyrastala až do dospelosti bez nej a stále je nám odopierané naše základne a tradičné právo na sebaobranu. Prečo? Hovoria nám, že každý by sa len začať strieľať navzájom a zločin by bol všade …. ale zločinci sú stále ozbrojený a stále vraždia a príliš často, najmä vo odľahlých častiach krajiny, zločinci, ktorí nosia uniformy… polícia. Skutočnosť, že každý by začať strieľať, je tiež na smiech, keď si preskúmate štatistiky.

Zatiaľ čo prezident Putin presadzuje reformy, miestne orgány, najmä v našich odľahlých častiach, nemajú pocit, že je potrebné konať a pracovať pre ľudí. Robia si čo chcú a tyranská trieda, ktorá vie, že sa nemá absolútne čoho báť  od relatívne neozbrojeného obyvateľstva. To zase plodí nie rešpekt, ale absolútne pohŕdanie a veľmi často, útlak zo strany kriminálnikov.

Pre tých z nás, čo bojujeme za svoje tradičné práva, americké  druhé právo konštitúcie, je vzácnym svetlom v stále tmavšej miestnosti. Vlády sa budú vyhovárať, že sa snažia chrániť ľudí pred šialenci a trestnej činnosti, ale sú tov skutočnosti byrokrati, ktorý si chránia svoju moc a postavenie. Zakaždým, keď niekde zakážu zbrane, zločin pokračuje alebo sa zvýši. Pokiaľ ide o šialencov, či už sú to blázni s autami (NYC, Chapel Hill, North Carolina), meče v (Japonsku), nože v (Číne) alebo domáce bomby (všade), šialený ľudia proste útočia. Hádžu kyselinu (Pakistan, UK), hádžu podomácky vyrobené bomby (Francúzsko). Čo je horšie je, že najlepší spôsob, ako zastaviť maniaka nie je psychológia alebo väzenie alebo „hovoriť s nimi“, je to guľka do hlavy , lebo ich hlava je dôvod, prečo sú maniaci. Pretože oni sú neschopní žiť v realite, alebo sa sami zastaviť.

Výhovorka, že sa ľudia začnú strieľať navzájom je tiež jednoduchá a hlúpa. Naši politici hovoria, že naša spoločnosť je plná neschopných mladistvých, ktorím sa nedá  dôverovať? Potom mi prosím vysvetlite, ako môžeme dôverovať mi im, alebo polícií, ktorí sami vyrástli a pochádzajú z rovnakej kultúry?

Nie, je to o moci a celkovým výkonom moci nad ľudom.  Najmä komunisti cítia veľkú potrebu ohovárať Cára, ktorí tvrdia, že bol tyran, a napriek tomu sme pod ním boli ozbrojení a pod pokrokármi odzbrojený. Nenechajte sa zmiasť a  presvedčiť tým, že pokrokári a ľavica nenávidia zbrane. Oh, nie, tak to nie je. To čo nenávidia, sú zbrane v rukách tých, ktorí nepochodujú poslušne v duchu ich ideológie. Nenávidia zbrane v rukách tých, ktorí si myslia, že dokážu uvažovať sami za seba a nedokážu poslúchať bez otázok.

Takže nenaleťte falošným sľubom a neuhaste posledné svetielko nádeje, ktoré  ponecháva ľudstvu poslednú trošku sebaúcty.

Stanislav Mishin

Preložil Korektor

O oliolijanko

5 komentárov

 1. Nebudú sa s nimi baviť.
  Stačí vyrobiť pár „teroristických útokov“ v školách a hneď je dôvod na odzbrojenie. Američania o zbrane prídu za dohadovania,či je to dobré,alebo zlé,bez odporu.
  Na zamyslenie-tragédia v Sandy Hook

  http://www.auria.sk/blog/

 2. Dnešné správy odvysielali, že zúfalý človek, bývalý policajt vystrieľal zásobník z plynovej pištole ako výstrahu. Chcel vraj riešiť údajný osobný problém s políciou, ktorý nevie vyriešiť. Môj názor je že celé je to zinscenované a rozpúta sa ďalšia celoštátna kampaň na sprísnenie držania zbraní a streliva. Nie len v Amerike sa boja že národu dochádza trpezlivosť. Deň za dňom viac a viac ľudí si uvedomuje skutočnosť že pravda podávaná vládami prostredníctvom médií je ilúziu a priam zavádzaním. Žiadna vláda si neprizná že je bezmocná a nevie vyriešiť ani hospodársku krízu ani nezamestnanosť. Ich úlohou je udržať poriadok a priznanie by spôsobilo nekontrolovanú anarchiu. A preto treba podľa mocných sprísniť zákony na držanie zbraní a streliva. A nielen v Amerike…

 3. Prepáč, ale možno, že keby si bol pritómný ako lekár na pohotovosti, kde ti privezú dve brutálne zastrelené deti vo veku 6 a 7 rokov a ostatných 20 už nepriviezli, pretože už bolo neskoro, tak by si si rozmyslel čo píšeš o zbraniach, najmä keby išlo o tvoje dieťa…..Hovorím o strelbe v Newtown Connecticut v USA pred pár rokmi. Keby všetci ľudia žili podľa cti, svedomia a na základe morálnych hodnôt, tak by sme zbrane nepotrebovali, a určite by bolo aj menej psychicky narušených ľudí. Všetko je to vzájomne prepojené, nič nie je len tak….

  To len tak na zamyslenie sa možno z inej perspektívy, každý musí začať v prvom rade od seba a zmeniť sa k lepšiemu a potom sa zmení aj celá spoločnosť a nebudeme musieť sa obraňovať. Veď politikov je len pár a ľudia sú v prevahe. A ja verím, že to nie je len utopistická koncepcia, ale že je to reálne možné. Prajem krásny deň.

  • Keď ideme do dôsledkov. Ak by som bol prítomný ako lekár na pohotovosti, kde mi dovezú dve brutálne pobodané deti, tak asi budem žiadať zákaz nožov a mačiet. Potom mi prídu deti, na ktoré zaútočil niekto motorovou pílou, kladivom, palicou, kameňom… Všetko zakážme.

   To len tak na zamyslenie sa možno z inej perspektívy.

Leave a Reply