Domov / Hlavná strana / Komentáre / Agentúra Bloomberg: Zachovanie bieleho Estónska je radikálna myšlienka

Agentúra Bloomberg: Zachovanie bieleho Estónska je radikálna myšlienka

Podľa agentúry Bloomberg „Estónsky vyslanec na tohtotýždňovom stretnutí Euroskupiny mal určité radikálne názory skôr na rasu než na financie.“ Aké sú to názory, pýtate sa? Nuž, drahý čitateľ, jedná sa o názor, že Estónsko treba zachovať ako krajinu tvorenú Estóncami a ostatnými skupinami Európanov.

Noviny idú ešte ďalej a tvrdia, že najnovší európsky minister financií „zložil v apríli prísahu do úradu a túto príležitosť poznačil krátko trvajúcim gestom bielych šovinistov, ktoré použil aj páchateľ tohtoročných smrtiacich teroristických útokov na Novom Zélande.“ O aké gesto sa jedná? O gesto OK, samozrejme.

Estónsky minister financií a vnútra ukazuje gesto bielej sily pri dnešnej ceremónii skladania prísahy pred parlamentom.
– Toomas Hendrik Ilves, 29. apríla 2019.

Bloomberg tiež očierňovala jeho politiku a body prejavu, pričom slová „náhrada domáceho obyvateľstva“ uviedla do úvodzoviek, ako keby sa nejednalo o demografický trend pozorovaný po celej Európe. Táto vlna strachu v mainstreamových médiách je čoraz častejšia a častejšia, odkedy nacionalisti a pravicoví populisti získavajú po celej Európe a vo svete podporu. Uchopenie moci a naratív mainstreamových médií sa postupne vymykajú spod ich kontroly, preto sa uchyľujú k takýmto zúfalým pokusom o hanobenie demokraticky zvolených lídrov za to, že stoja za svojimi krajinami a ľuďmi.

Tento najnovší článok Bloombergu tvrdiaci, že je nebezpečné, aby Estónsko zostalo bielou krajinou (čo je niečo, čo je dokonale prirodzené), môže niekomu pripadať ako satira a irónia, ale väčšina indoktrinovaných krajných ľavičiarov a milovníkov diverzity sa z toho pokúsi urobiť zdanlivo hroznú vec.

Preklad: zet, www.protiprudu.org
Zdroj: Defend Europa

O ::prop

4 komentáre

  1. To je super, že máme také krásne gesto… 🙂

  2. Bude dôležité, či my, náš ľud, prežije tu, v karpatských horách a údoliach, ak ostatné europske populácie padnú..Prežili sme tu 1500 rokov..ale naša budúcnosť závisí od susedskej občiny, tak to bolo v minulosti a bude to i v budúcnosti:
    http://www.slovani.estranky.sk/clanky/komunita/susedska-obcina–ako-zaklad-spolocnosti.html
    Ale hlavne, buďme pod svojou vlajkou, a prestaňme sa volať Slovákmi, sme Sloväni (Sloveni):
    http://www.slovani.estranky.sk/clanky/slovani/slovaci-alebo-slovani–kym-sme-.html

  3. Ako chcte prezit, ked vam otravia vzduch, vodu, potravu? Nainfikuju vzduch smrtelnymi virusami? Nezabudajte, ze mate do cinenia s najbarbarskejsimi vrahmi, aki kdey po tejto planete chodili.

Leave a Reply