Domov / Hlavná strana / Komentáre / A tento poznáte?

A tento poznáte?

Mierne rasistický francúzsky katolík má dcéry, ktoré sa rozhodli vydať. Jedna si chce zobrať za muža žida, druhá araba, tretia aziata, štvrtá černocha. Hups. To nie je vtip, to je obsah francúzskeho filmu vysielaného včera na RTVS „Čo sme komu urobili?“.

Všeobecný úpadok európskej kultúry je najviac zrejmý na kinematografii, obzvlášť tej francúzskej. Už sa stalo opakovaným klišé, keď sú ako pozitívne postavy zobrazovaní rôzni neeurópski prisťahovalci a tými „zlými“ sú belosi, ktorí sú už z princípu amorálne konzervy, ktoré sa odmietajú prispôsobiť novým časom a dať svoje dcéry napospas multikulturálnemu obohateniu v náručí cudzincov spievajúcich Marseillasu.

Francúzska (a všeobecne západná) spoločnosť je v totálnom úpadku. Nerozumiem však, prečo aj naša verejnoprávna televízia kŕmi divákov takýmto odpadom. Žid, arab, číňan a černoch ako najlepší kamaráti stojaci proti nerozumnej katolíckej bielej konzerve? Veď tieto rasy (národnosti) by si išli vzájomne po krku hneď ako by sa uvideli.

Ale aj takto sa zasievajú semienka multikulturalizmu a pripravujú tak pôdu pre všeobecný rozklad európskych národov. Ďakujeme, RTVS.

Autor: ::prop, www.protiprudu.org

O ::prop

7 komentárov

  1. Kto vôbec pozerá takého televízne hovná?

  2. veééélmi poučný film, konečne som ho videl celý, vychovať štyri dievčatá a zvládnuť život po ich odchode od rodičov je inšpirujúce, hold ide nová doba

  3. Ja som zase dobrý chlapček, a tak som sa nedávno stal stúpencom multikulti. Vyzývam preto všetky aziatky, černošky, indiánky a mimozemšťanky: „Berte si za mužov židovských mládencov!“

  4. Vlad, Ty si génius ! Okamžite treba aktivovať petíciu pre presmerovávanie migrantov smerom do Izraela. A s nimi tam poslať aj Hríbákov, SMElákov, Leškoviakov, Vašáryovcov, Smatanovcov a ostatných kultúrnych deviantov, aby sa ta naučili ako treba s migrantami narábať. Keď sa to tam naučia, budú nás to potom učiť tu u nás doma. Problém vyriešený. Kiska, zháňaj peniaze na projekt. Požiadaj všetkých tristopäťdesiat mimovládok na Slovensku aby požiadali Američanov o zvýšené dotácie. Zdôvodniť to môžeš tým že ide o pomoc Izraelu a peňazí ostane aj na Tvoju chalupu. Ak chalupu už máš, čo predpokladám, tak bude na jachtu. Nevadí že ju nevieš používať. Američania ťa už dokormidlujú na ten pre teba správny ostrov.
    Poznámka pre ministrku Žitňanskú: Ach, čo to trepem. Odvolávam čo som potvrdil a potvrdzujem čo som odvolal.

    • No vidíš Kok. Ja som to vymyslel a ty si to vypiloval k dokonalosti. Vidno, že keď dáme hlavy dokopy, dokážeme toho veľa. Je to tak, nám hlúpym gójom musí ukázať Izrael, ako sa to robí. Inak chalupa aj jachta je super vec, ale ja by som tie prachy radšej investoval do boja proti rasizmu. Alebo do boja za práva homosexuálov. Ci boha, chcel by som potrtkať nejakého rabína.

Leave a Reply